• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hela :wink:, na helulicka jsem taky zvyklá :grinning:
Auto bohužel mít nebudu, ikdyž jsme byli na tom původně domluvení, ale manža ho teď potřebuje do práce, třeba se někdy poštěstí :sweat_smile: Tak pro mě aspoň přijede :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojte holky,

musím využít toho, že mi konečně koník nepadá a jít vás pozdravit. U nás zatím žádný změny. Manža mě teď občas opouští na delší dobu, takže snaženíčko je takové horší, ale na příští měsíc jsem si ho zamluvila já, tak už by se snad mohlo zadařit :wink:

Leni: koukala jsem na fotečky v přírodě a jsou moc krásné :dizzy_face: :dizzy_face:

Lenajsku: jak jsi tady psala o tom nealko pivu Bernard, tak jsme minulý týden s manžou zkusili s příchutí švestky a jako fakt dost dobrý. Jen sehnat se to pořádně nikde nedá a ta cena za to je celkem solidní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci: tu Paříž si užijte, byli jsme tam před pár rokama a nedávno jsme říkali, že tam musíme ještě alespoň jednou. A teď to tam musí být nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:

Hame: Maťula už je šikovnej chlap :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Helo, jsem tak nějak pochopila, že jsi taky dělala zdravku?

Čau Raduš, no jsem si říkala, kde ses nám ztratila. Hele mě MM loni taky jezdil pryč, byl pryč týden a dojel zrovna v pravý čas, kdy byla ovu a hnedka se zadařilo :wink: :grinning:
20. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Radi, tak to budu držet palce, abyste měli stejný štěstíčko jako Léňa :slight_smile: :wink:

Mně teď pivko taky jaksi zachutnalo a to švestkový bych si nechala líbit :grinning: To musí být dobrota :wink:
20. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Jj, původně tedy ne, po střední škole jsem šla na fyzioterapii :wink: a právě v prváku jsem šla v rámci zkusit to na měsíc do vyškova a zařekla jsem se, že už tam nikdy nepáchnu. No a teď tam budu chodit cvičit a pak i rodit :grinning:
20. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
A jo, já jsem si říkala, že bysme se třeba mohli znát ze školy.... No já tam chodila na praxi a taky jsem si říkala, do Vyškova na žádný oddělení nechci! A už jsem tam jednou ležela a rodit půjdu taky tam :grinning:
20. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Aaa, takže sestřička? :slight_smile: To už tak holt bývá...nikdy neříkej nikdy :wink:
Já co jsem v rámci praxí prošla porodnice, tak je to všude asi víceméně stejný, podle mě je to asi jedno, kde rodit. Je fakt, že už je to taky nějakej pátek, co jsem na těch praxích byla, ale co tak slýchám, tak na každou porodnici máš chválu i stížnosti. Je to všechno o lidech...
20. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Přesně tak, moje řeč.... ven to stejně musí :grinning: A doufám, že kápnu na fajn personál :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Vás zase zdravím!

Leni,takže jdeš teda do Vyškova?
A kam Vy ostatní rodičky jdete rodit? :grinning:

Jinak já jsem si pořídila odsávačku,teprv jí mám odvčera,tak budu zkoušet odsávat od sebe, to dám Ninušce po kojení a když bude ještě příkrm,tak jo,jinak ne.
Dávám jí ho večer ten příkrm, někdy si dá víc,někdy mín, jak má hlad.
Je fakt,že večer jsem jí včera nakojila a řvala a řvala,tak jsem jí musela fakt dokrmit,pak jsem zkoušela odsát a vytáhla jsem toho trochu a víc nebylo,tak prostě k večeru už asi nemám moc mlíka :frowning2:
Ale ráno to hltá ode mě jak divá a hned u toho usne, takže ted jí jdu zase budit na papu :slight_smile:

Heli,já si myslím to samé ohledně těch porodnic, může být skvělá porodnice se skvělým personálem a třeba tam může být zaměstnaná jedna jediná kráva a když na ní natrefíš, jsi nespokojená, pak může být třeba stará oprýskaná porodnice se skvělou péčí i přístupem, no a taky každej jsme jinej,že jo?
Jako pro mě byla ve Vyškově jedna jediná opravdu hrozná sestra PA , a tím,že jsem byla na tom sále skoro tři dny, vyšlo to,že za tu dobu měla dvakrát dvanáctku,tak to bylo fakt nepříjemný, ted nechápu,že jsem jí něco neřekla,jak se chovala.
Ale ke konci,když už jsem rodila (to mě rodila Sona z kurzu,ta je super ženská) a furt malá nešla vytlačit,tak tahle nepříjemná PA přiběhla, válela se mi po břiše jak divá,pak na ní ještě jedna a malou vytlačily a já byla tak ráda,že už mi bylo všechno jedno :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Terezko, ty máš teda zážitky z porodnice... :sweat_smile:
Ale je to přesně jak říkáte holky, stačí jeden narušitel a zkazí vám celej dojem, to je jasný!

Já teda ještě nevím, kam půjdu, ještě mám času dost, ale asi se budu rozhodovat mezi Bohunicema a Milosrdnýma :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Hani,jak se dr.tvářila, že chceš Prevenar? Chci se jí na to taky zeptat_
20. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Teri, já jsem fakt rozhodnutá pro Vyškov a je mi i jedno, jestli budu na normálním pokoji nebo na nadstandartu, hlavně ať to mám rychle za sebou :grinning:
20. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Teri, já jsem odstříkávala po jídle, ale ani ne proto, abych to schraňovala, to jsem odstříkala málo, ale zvýší se tím "výroba" mlíka, hodně jsem po krmení pila, a ono se to zlepšilo. Je to náročný, odstříkávat po každým krmení, ale fakt to pomůže. Ta odsávačka je super..... jinak já měla navečer taky málo mlíka, jako bych byla vycucaná, tak si hlídám, abych po polednu pila víc než dopoledne. Však zkus a uvidíš, jestli to zabere.
20. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
katy.v: v porodnici člověk zažije věci, ale když seš tam tak to tak nebereš, patří to k tomu.Já tam byla 5 dní na sálech, bylo to náročný, spíš tam ty žensjý obdivuju. Měla jsem štěstí na samý dobrý. Je fakt, že jedna tam byla divná, rodila u ní moje známá a byla z ní dost vykulená
20. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
lenka.dv.: dobrý přístup, moje řeč. Je opravdu lepší porod řešit, až se něco začne dít, dřív ne :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Přesně tak Leni :grinning: :grinning:
Hlavně v Brně je kolikrát takovej nával, že tě nemusí ani vzít....
Holky, co používate za odsávačku na mlíčko? Od aventu?
20. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Heli, já mám od aventu a je to ok. Půjčila mi ji kamarádka
20. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojte, už tady od rána čumákuju, v pondělí bývám jakási nepoužitelná....
Já jsem se zas dozvěděla o víkendu o dalších 2 známých, co mají rodit o prázdninách, no popravdě počítám s tím, že budeme rodit na chodbě, že nebude v Brně nikde místo. Když vidím po Brně, jak se to tam kulatí ....

Pro mě je nejdůležitější, že tam se mnou bude MM, ostatní personál už neřeším, doufám, že nebudou moc otravovat:slight_smile:

Volala jsem své Dr.,ale nebere to, asi zrovna někoho rodí, tak to zkusím později.
Dneska ráno mi MM říkal, že se mu konečně taky zdálo o porodu, že se nám narodil matyášek celkem rychle a že v tom snu byl strašně pyšnej, že se moc těší:slight_smile: To jsem měla fakt velkou radost :grinning: .
Já jsem si furt chtěla odsávačku pořizovat dopředu, ale prý je to blbost a máš koupit až podle situace, žeprý je vhodná pokaždé jiná na různý situace, tak nevím.
20. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
No já ji chci pořídit až po porodu...ale že je jiná dle situace, o tom jsem neměla ani páru. Myslela jsem, že je to jedno, že prostě jen každýmu sedne něco jinýho....
20. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Taky budu moc ráda, když tam se mnou MM bude, hlavně aby byl ten den doma, až mě to chytne :sweat_smile: Jinak se tam asi odvezu sama autem :grinning:

Odsávačku jsem si taky chtěla pořídit až po porodu, ale uvažuju, že bych ji zakoupila i teď, no nevím....

veru, to měl TM hezkej sen. Mě se o porodu zatím nezdá a Davidovi taky ne
20. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Taky si myslím, že nám to bude jedno, co je tam za sestry a doktory, ale důležitý je tam mít tu oporu, toho svýho chlapa :slight_smile: MM ještě kdysi před tím než jsem otěhotněla říkal, že by k porodu nešel, že by to nezvládl, ale teď úplně obrátil a stopro půjde. Jsem za to moc ráda! :slight_smile:

Leni, snad ti to vyjde a bude tam David s tebou, to by byla škoda! Ale určitě jo... A hlavně nikam nejezdi sama :grinning:
20. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj kočky, dívala jsem se na Nově na film, skončil před chvilkou, vidím, že jste toho zase hafo naplkaly, musím vás dočíst...
Zdravím po dlouhé době Ronaldo, jak se daří? :wink: Pořád držím palečky... :dizzy_face:
Veru, tak až budeš vědět něco konkrétnějšího o té své KO, dej vědět, kdy bysme šly ven, ju? :wink:
Luci.adis ahoojky, zdravím do Francie, jak tam máte? Určitě krásně!!! :wink:
Leni, snad bude manžílek s Tebou, držím moc palečky...
Já holky ještě o porodu vůbec nepřemýšlím, já si zatím ještě ani pořádně neuvědomuju, že jsu těhotná, natož abych přemýšlela, kde rodit a že vůbec bude nějakej porod... ale je mi jasný, že to časem budu muset začít řešit. Chtělo by to asi se mrknout do těch porodnic, projít si to a pak se nějak rozhodnout... ale určitě to nechám až po 3. měsíci. Katy a Páji, vy obě asi v Brně, že?
Veru, Ty asi na tom Obilňáku, myslíš, že tam bude fakt tolik rodiček? Vůbec v Brně?
Jinak souhlasím s Teri, je to jen ajen o lidech, v tomhle si asi člověk nevybere.
Marti, tu kočku s trojčátakama sleduju už delší dobu, otěhotněla v mém bývalém CARu, a není to jedinej případ, oni tam celkem běžně dávají 3 embryjka, znám 3 kočky, co u nich otěhotněly s 3 embryjkama, všechny šly na redukci na dvojčátka, smilers si teda nechala všechny, ale holky jsou kouzelný. :slight_smile: Já jsu ráda, že mě v mém CARu nepřemlouvali k transferu všech 3 embryjek, na redukci nevím jestli bych dokázala jít, a trojčátka jsou pro mě nemyslitelný... úplně jsem byla mile překvapená, že nám to jedno netransferovaný embryjko zamrazili. :slight_smile:
Teri, takže odsáváš, jo? Tak ať to jde dobře... :wink:
Radi, pivo s příchutí švestky? No to si nedokážu vůbec představit... :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Luci, to je fajn, že jste už přestěhovaní, teď ještě uložit věci a zvyknout si na nový prostředí, ale to určitě půjde dobře, když to tam máte tak pěkný... :wink:
Katy, to je super, že ses měla na Slovensku fajně. Co jsi popíjela? :wink: A co jste měli dobrýho? O restauračce podám určitě info, vypadá to tam vážně moc pěkně. Tady je odkaz: http://www.zameckarestauraceslavkov.cz
Veru, Vy jste měli svatební obídek v té Černé kuchyni na zámku, že? Nebo v nějaké jiné? Teď si to nějak nemůžu přesně vybavit... Teď to tam ale prý vypadá úplně jinak, než předtím.
20. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Holky, já měla odsávačku doma raděj už před porodem, pak jsem neměla čas, ani chut někde běhat po nákupech. Jsem doma dost sama, tak na mýho nemůžu moc spléhat...je pořád v práci. Odstříkávala jsem, když jsem měla mlíka moc a pozděj, když bylo málo,tak po kojení na motivaci
20. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Leni, ta restaurace vypadá moc hezky. Ale asi je to spíš tak pro ty svatby nebo oslavy a tak....
20. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Lenajsku! To máš fajn, že takhle odpočíváš a máš pohodičku :slight_smile: Trošku závidím... :sweat_smile:
Na Slovensku na oslavě byla spousta papání - oběd ze 3 druhů masa, jako příloha taky 3 druhy: rýže, hranolky a opék. brambory. Pak spousta mlsanice, zákusky, dortík a na večeři řízky s bramb. salátem. Popíjela jsem většinou džusík s vodou a taky čaj, protože mi byla pořád zima :unamused:
Stránky vypadají moc dobře, taky tam budeme muset někdy zajít :wink:
20. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak jsem si vyfotila své nafouklé bříško... mrkněte. Mám hrozně velkej žaludek, nevím proč... :confounded:
Leni jo, je to fakt lepší restauračka. Ale nic takovýho tady nebylo, a Slavkov si to zaslouží. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Marti,díky za podporu,já jsem ted sotva odsála dvacítku,tak tu pomalu brečím,že už nemám nic :frowning2: ,ale budu teda víc pít a večer prostě víc přikrmovat no :unamused:
Navíc nám došel plyn ,takže nemůžu ted převařit vodu,ale mám tu kojeneckou ,jmenuje se Aqua Anna (je tam napsáno,že dřív to byl Fromin), a píšou,že se nemusí upravovat tepelně,tak to prostě jenom dám do lázně s vodou a nebudu převařovat,snad se pro jednou nic nestane :unamused:

Leni, no pro mě byl ten nadstandart důležitej a byla jsem za něj štastná, byla jsem tak vyřízená,že jsem si fakt nedovedla představit hrabat se na záchod a do sprchy na chodbu a už vůbec ne do jídelny,páč tam bych u jídla musela sedět a to fakt nešlo.
A ani jsem na nikoho neměla náladu - na žádný maminky ani miminka, prostě jsem chtěla být sama. Jen když Kačka za mnou chodila,to jsem měla radost :slight_smile: , i když taky jsem tam před ní knourala a brečela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale holky byly spokojený i na normálním pokoji, ono těch pár dní uteče a fakt je to nakonec pak jedno.

Katy, já kdybych se rozhodovala jako Ty, jdu k Milosrdným,
byla jsi tam už na prohlídce? je to myslím ve čtvrtek
20. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Lenajsku, máš miloučký maličký bruško :slight_smile:

Teri, ještě jsem na prohlídce nebyla, ale určitě bych to s MM absolvovat chtěla. Já se taky furt přikláněla k Miloušům, ale teď jsem na vážkách, protože moje známá dělá v Bohunicích porodní asistentku a že by si mě mohla odrodit. Tak si říkám zase, že přece jenom, i když to není doktorka, tak aspoň u toho porodu mít známost nemusí být od věci...
Ještě fakt nevím, uvidíme, jak se nakonec rozhodneme :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Teri, samozřejmě bych byla ráda za nadstandart, ale třeba 900 za něj dát nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: No uvidíme, to se všechno rozhodne stejně až při porodu.
Panebože, na mě jde hrůza, že za chvíli můžu rodit :sweat_smile: To je hroznej pocit, vám řeknu. Nejhorší je, že člověk vůbec netuší, kdy a kde ho to chytne, že :sweat_smile:

Leňas, to bříško, to je úplná plošina, čoveče :grinning:

Katy, jak píše Terka, já bych se rozhodla pro Milouše, tam jsem taky původně chtěla. A od pár holek jsem na ně slyšela chválu :wink:

Já se jdu asi na chvilku natáhnout a pak povalím na ten předporodní kurz. Tak se tu mějte, babizny :wink: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.