• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Helu, nerodila tě taková drobná tmavá PA? Za těch 5 dní jsem si všimla, že jedna dává maminy pak na žíněnku, ale ona byla fakt dobrá, to byla ta, co se na mě došla podívat na pokoj, když jsem porodila. Byla bezvadná.
2. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
marti díky :grinning:
Začala mě rodit taková menší s tmavýma vlasama na ramena, ale v šest tam za mnou došla taková vyšší, trošku silnější s brýlema. Ale moc sympatická. Měla jsem ji i dvakrát na monitoru, ta mě pak dávala na žiněnku. Byli tam všichni moc hodní. I pan doktor tam byl, což mě překvapilo, myslela jsem, že chodí jen na šití. Ale pomáhal mi při porodu. Takovej sympaťák :grinning:
Jinak ta první PA byla za mnou taky na pokoju, tak to byla asi ona. :wink:

Já jsem hrozně ráda, že to šlo tak hladce a v pohodě. A porodnice ve Vyškově je fakt dobrá, nevím, proč si většina myslí, že brno je mnohem lepší. Já nemůžu říct nic špatnýho. Teda všude se něco najde, ale to nestojí za řeč. :wink:
2. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Já byla taky spokojená Heli, ... ta silnější a vyšší, mladá ta mě nakonec rodila a byla taky fajn. ....ale já teda ležela na porodním lůžku po porodu
2. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tak jsem pověsila dvě pračky na balkón, že je teplo a svítí krásně sluníčko. Jo, jedna pračka je suchá, druhá, co potřebuju s sebou na víkend, ještě ne úplně a zase je tady bouřka, prší a svítí slunko... to je konec toto. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Tak to pověsím holt vevnitř. A blesky jsou přímo nad Slavkovem. Zas jsem chtěla jít odpoledne ven, tak dneska půjdu prostě, i s deštníkem, nezájem.
Kači ahooojky! Vítej doma z dovolené!!! Snad cesta proběhla v pořádku, nejseš moc unavená ani uvařená... a snad byla dovča fajn. :wink: Velký UZ mám příští úterý, už se to přiblížilo. :slight_smile:
Tak mám hotový knedlíky, ještě se za mnou stavoval taťka, tak jsem mu taky nabídla, olizoval se až za ušima.
No nic, jdu MM naproti k busu s deštníkem, teď se tady teprv rozpršelo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kočky papa!
2. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Heli, o porodu si taky přečtu... pomalu bych s těma popisama porodů měla začít, i něco nastudovat, abych byla v obraze...
2. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jéé Heli... to byla fakt rychlovka... :wink: Tak ještě jednou velká gratulace!!!! :wink:
2. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
ahoj holky, jdu jen na skok pozdravit. Pořád nějak nestíhám, práce snad čím dál víc. :frowning2:

Katy, vítám z dovolené. Taky se máš docela pracovně, co? Těším se, až napíšeš, jak bylo.

Docela si stěžujete na vedro, já jediná asi ne, protože než přijedu do práce, tak zase takový vedro není, pak celej den v klimatizovaným kanclu a když jdu domů, tak už je zase trochu líp... Spíš mi někdy mrznou nohy :sweat_smile:
Ale jinak je to počasí fakt na palici.
2. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ach jo, tak to asi ven nejdu, je bouřka jako prase, fučí, lije, fuj hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM čeká na autobusáku, až to přejde. Bych mu donesla deštník, ale to bych sama asi ulítla... největší bouřka za tento týden. Až se z toho mimi probudilo a asi se vrtí... touhle dobou to je nezvyklý... :grinning:
2. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Páji, to mě mrzí, že máš pořád tolik práce, a ještě jí přibývá... :frowning2: Tak to je fajn, že máte v práci klimu, ale já už bych v kanceláři s klimou pracovat nechtěla, mně tam byla vždycky zima a měla jsem pocit, že mě z toho škrábe v krku. Jsu ráda, že už letos v létě nejsu v klimatizovaným prostředí, a dlouho nebudu. :slight_smile: Vedra jsou sice děsný, ale u nás doma je to snesitelný, lepší, jak ta klima, aspoň pro mě.
2. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj kočky, koukám, že se nám vrátila Katy.. tak to vítej zpět z dovolené, těším se, až se rozepíšeš jak bylo :wink:

Teď u nás malinko sprchlo, ale nic hrozného..aspoň vzduch se trochu pročistil.

Lenajsku, díky za tu radu, jak jsem ti to psala v sms zprávě, zítra si to koupím. Dnes už to nestíhám :wink:
2. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Holky, jsme zpátky z obchodu, malá spí v garáži ... tam není vedro ... ve Vyškově neprší, ani kapka, honí se to okolo
2. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Šiš to byl slejvák, u nás pršelo aspoň dvě hodiny v kuse, ze začátku strašně lilo, a pak to přestávalo, tak jsem šla MM naproti s deštníkem, teď už naštěstí neprší, ale všude je zase vlhko... fakt mazec.
Luci, nemáš zač, mně ještě na žaludek pomáhalo jíst po malých kouskách a častěji, ale vyloženě na zvracení mi nebylo. A pak mi teda nejvíc zabraly ty lízátka, jmenují se Gravipop. Tak snad je budou u vás mít. A Coca-Cola po troškách byla taky fajna. :slight_smile: A nemáš vůbec zač. :wink:
Marti, ve Vyškově nic?
Veru, díky za pozdravy, MM vyřídil... :wink: Byla jsi s pejskou, jo? V tom hicu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád na Tebe myslím a moc moc držím palce!!!!
2. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Veru, tak at uz prcek rychle vyleze:slight_smile: A pro te chcou vyvolavat, vzdyt jeste nejsi nejak moc pres termin??

Luci, to je supeeeer! At se mimco pekne drzi! :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

u nás zase vstávačka o půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: zase Kuba trochu pokašlává, tak nevím jestli vzhledem k tomu, že je víkend a ještě svátek před náma, ho nevezmu k dr.... vůbec se mi v tom vedru ho nechce nikam autem tahat...

Dočetla jsem, ale reagovat už mě Kubík nenechá, zase se tam pěkně vzteká, tak ho jdu bavit :slight_smile:
3. črc 2009 v 06:31  • Odpověz
autor
Bré ranko :grinning: že by konečně dneska nebyl pařák? Dočíst Vás nezvládnu...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

cif: My v sobotu asi pojedem někam na výletík, tak tu pixlu necháme na příští týden ju
:wink:
3. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
autor
Jo jinak vím že je děsný počasí, ale nebude zas nějakej mini sraz?Kdyžtk mi písněte do IP, kdybych tu nebyla sim sim
3. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Brý ráno!
Adámek mě dnes mile překvapil, kojení bylo až ve čtyři ráno a pak jsme vstávali v sedm, to je hezký, ne? :slight_smile:

Taky bych byla pro srazík, do úterka mají bžt prý pařáky, tak co třeba zase čtvrtek?

Katy, vítám tě po dovolené. Určitě ses tam měla báječně.

Dneska tu moc nebudu, mám toho hodně. Tak se tu kdyžtak mějte, občas akorát nakouknu.
3. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Čau holky,
všem přeju hezkej den :grinning:
Takovej dotaz, holky, jak dlouho to trvá na té kontrole kyčlí ve Vyškově než nás vezmou?? nebo jak to tam chodí??
Máme tam být mezi 12-14 hod a popravdě mám z toho trochu strach, jak to s prckem zvládneme, to horko, kojení atd.....Díky
3. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
helu: Tam to jde docela rychle, berou to do ordinace po 3-4 maminách, jen vyslečeš prohlídka sama trvá tak 10 vteřin a zas jdete :wink:
3. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
jé, tak díky za uklidnění :wink: to jsem ráda, tak snad to ten náš prďolka všechno prospí :sweat_smile:
3. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Jj není zač :wink: , u Vás to bude ještě rychlejší si myslim, my chodili v zimě a to sme museli vybalovat ze všech těch dek a kombinéz a i tak to šlo fakt rychle. :wink:

leni: Já sem pro ve čtvrtek :wink: Kdo se přidá?
3. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Ještě dotaz :sweat_smile: Musí se tam někde hlásit? nebo si jen zjistím, kdo je poslední a pohlídám si to?
3. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Helu, já byla na kyčlích ještě v porodnici, takže já nevím, ale tam to šlo taky rychle :wink:

Hani, pro mě by to ale bylo lepší asi odpoledne ten sraz
3. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
leni: O.k. no problem :wink:

helu: No asi se zeptat kdo je poslední, já šla dycky na tu druhou a stihla sem hned druhou várku když sem očíhla kdo byl přede mnou v čekárně
3. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky, pěknej páteček, taky to u nás vypadá, že snad už nebude takovej pařák jak poslední dny... že by tomu pomohla ta včerejší bouřka? :slight_smile:
Já bohužel ve čtvrtek nemůžu, přijede mi kamarádka z Olmiku (s největší pravděpodobností), ale středu bych mohla... nebo kdyžtak zase beze mně, určitě si toho máte maminky co povídat... :wink:
Luci, to mě mrzí, že Kubík pokašlává, snad to bude dobrý a nebude nemocnej...
Leni, to je krása... :wink: Jak dlouho v noci kojíš? :wink: Zdravím vás a mějte se fajně! :wink: Všechno dobře vyřiď, co máš v plánu... :wink:
Heli, ať dopadnete na kyčlích dobře... :wink:
Já tady dneska taky budu sporadicky, musím něco vyžehlit, uklohnit si nějakej rychlooběd a nachystat se k babičce a dědovi do Třince, odpoledne kolem druhé vyrážíme... už se těším na změnu prostředí. :slight_smile:
Krásnej den všem, a prodlouženej víkend!!!! :wink:
Dívám se, co Verča, jak se daří... jestli už není v porodce... Veru, držím palečky!!!!
Všechny zdravím, mějte se fajně! :wink:
3. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem si právě volala na ty výsledky z té krve a taky dopadly špatně. Fakt nevím za co nás kdo trestá :unamused:
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Brý ráno, kočky...

tak je venku zase dusno..fakt na padnutí, byla jsem s M odvézt Áďu do školky a stavili se v obchodě pro borůvky, budu dneska dělat kynuté knedlíky :wink:

Hani, já ve Čtvrtek taky bohužel nemůžu..musím zajet do práce za šéfkou :pensive: takže zase srazík beze mě :angry: :grinning: no, co se dá dělat..třeba příště.

Leni dv., týý jo, malej je na tebe moc hodnej, že tak krásně spinká a vydrží tak dlouho bez kojení. Určitě je to andílek :dizzy_face: se těším, až ho někdy uvidím.

Kdepak máme Verču, snad už je v porodnici.. moc ji držím palečky, aby ji to šlo rychle.

Lenajsku, pěkný výlet..hlavně aby vám tam nepršelo :wink:
3. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Misicko, ježiš kočko, copak ti vlastně řekli? Co se bude dít teda dál...??? :confused: drž se, myslím na tebe!!!!
3. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Furt nakukuju, jestli nepíše Verča.... :slight_smile:

Ježiš, Míšo, tak to mě opravdu mrzí :frowning2: Co ti přesně řekli? A co se bude dít dál? :confused:

Leni, vnoci kojím jak kdy, někdy mu stačí 5-10 minut z jednoho a je tuhej, někdy z obou. Dnes to bylo jen z jednoho a hned vytuhl :slight_smile: Užij si to u babičky :wink:
3. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak srazík může být i jinej den, já na příští týden zatím nemám nic naplánovaného, takže mě je to vcelku jedno, jaký den :wink:
3. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.