• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Míšo, jejda mane.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je mi hrozně moc líto.... :frowning2: Týjo, co Ti řekli, že bude dál? Půjdeš ještě na nějaký podrobnější vyšetření? :frowning2: Moc držím palce, aby to nakonec vše dopadlo dobře!!!!!!

Leni, tak to jo, že to je minutková záležitost, já nevěděla, jestli to není třeba půl nebo třičtvrtě hodiny... :wink:

Luci, nech si chutnat, borůvkový knedlíky mňáááám! :slight_smile: Jo, a jak to vůbec dopadlo ve středu v práci, jak ses tam stavovala? Nějak jsem se zapomněla zeptat...

A díky za přání k výletu, i kdyby pršelo, mně je to fuk, těším se k budoucím prarodičům, už se tam k nim letos asi nedostanu.
3. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Leni, tak co ta středa?
3. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Dál? No asi tá plodovka mám se do odpoledne rozhodnout a obědnat :unamused:
3. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Míši..... :frowning2: :frowning2: moc držím palce, aby to bylo dobré rozhodnutí, a aby to vše dopadlo dobře... to jsou situace.... :unamused: :frowning2:
3. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Misicko, tak neváhej a jdi na tu plodovku.. uvidíš, že tam to dopadne dobře. Držím palečky, moc!!!!!

Lenajsku, klidně bych ti nějaký knedlíky schovala, ale do příštího týdne asi nevydrží :grinning: jak bude nějaký sraz, tak ti je spešl udělám :wink: ohledně té práce, nebyla jsem tam, protože si chci být 100% jistá, že je semnou všechno v pořádku a ten příští týden ve Středu mám ten další UTZ, skrz ty vaječníky + určo mrkne i na mimiňousa, takže proto tam jdu za ní ve Čtvrtek.. moc se mi tam nechce, ale budu muset. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Holky nejhorší je, že to zase bude aspoň měsíc čekání :frowning2: To fakt nevím jestli dám :unamused:
3. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
misicko, co vlastně s tím miminkem je? Promiň, že se tak blbě ptám... něco jsi psala o nějaké kůstce, jestli si dobře pamatuju. Vím, že je to pro tebe hrozné, rozhodnout se co bude dál, ale musíš ještě pořád věřit a doufat, že to bude dobré. My všechny ti tady budeme držet palečky i na nohách!!
3. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno holky,
my pořád strašákujeme 2v1. Zase kontra, už silný, zase přestaly, já to fakt nechápu :frowning2: Pak je pár hodin klid a nanovo. Je to na zbláznění, protože mám třetí den bolesti, který absolutně nikam nevedou a já si připadám jak masochista, který čeká, až to bude hodně bolet a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Každopádně zítra ráno do porodnice pojedu a asi nebudu mít síly na protesty a zůstanu tam :frowning2:.

Ježiš, mišičko, teď jsem si přečetla špatný zprávy, moc mě to mrzí. Ať se rozhodneš jakkoliv, bude to strašně těžký. Výsledky plodovky budou stoprocentní, ale čekat 14(?) dní bude strašně dlouhý... A jak ti Dr okomentovala výsledky té krve?
3. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Řekl, že tam je zvyšené riziko vyvojovích vad, ale jakých prý to ukáže až tá plodovka. :unamused:

Luci jde o to , že naše mimčo může mít nějakou vrozenou vadu od srdeční až po nějaký vady co jsou neslučitelné se životem a nebo může být mozkově postiženo od nejlehčích věcí jako třeba , že bude dysgrafik kéž by :grinning: apod....a nebo s e nám třeba může narodit i daunik a v nejhořšího čeho se bojím ¨je aby po plodovce prostě neřekli a teď se rozmyslete necháte si ho :astonished: Na to já nemám. A vychovávat postižené dítě tak to tedy taky nevím :unamused:
3. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
tak já si teď volala na Obilňák, skrz prášky na játra které mi došli a měla bych jít do týdne na krev, aby se zjistilo, jestli je budu ještě potřebovat nebo ne a doktor mě pomalu sprdnul, že proč jsem to neřekla na UTZ, tak jsem mu řekla, že jsem ty prášky ještě měla a že jsem na tu krev měla dojít za týden, že by se to hned neukázalo, jestli se něco změnilo nebo ne.. a to jsem ještě ke všemu měla jít za svou dr. a né na Obilňák, takže si ospoledne budu volat, jestli si mám dojet pro recepty nebo co a jak.

Fakt je to dneska všechno na prd :angry:

Verčo, ahoj. Koukám, že máš dneska termín, hele, náš Áďa se taky narodil den po termínu a to když jsem tam byla v den kdy jsem měla rodit, tak mi řekli, že to tak brzo rozhodně nebude a buch, nad ránem jsem jela. Uvidíš, že tě tam už zítra povezou s bolestmi a malej bude za pár hodinek venku, žádné trápení a vyvolávání nebude :wink: stejně nějak nechápu, proč ti to chtějí vyvolávat :confused: to se dělá, až když to člověk přenáší třeba týden nebo dva, ne?
3. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
misicko, jenomže co teda budete dělat? Když si nenecháš zjistit tu plodovku, tak nebudeš vědět na čem jsi a nedejbože, aby vám potom doktoři řekli že je to opravdu postižený, tak co potom? Holka, musí to být pro tebe teď hrozně těžký rozhodování..já sama si to neumím představit. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Já jsem rozhodlá na ten odběr jít :wink: A pak se rozhodnout :wink:
3. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Míšo, to je asi jediná možnost, jít na tu plodovku, kde se přesně člověk dozví, co je za potíž.... ach jo... :frowning2: To čekání bude asi hrozný, ale Kačka určitě nečekala měsíc na výsledky, šla bych asi na tu plodovku do toho Prenatalu na Veveří, tam myslím čekala 10 dní? Nebo nevím, jak dlouho... rozhodně ne měsíc. A tam jsou vážně nejlepší... Moc držím palce!!!!

Veru, pořád doma, jo? Kočko... tak snad už to fakt bude co nevidět, to už není možný... třeba si to fakt prcek nechává, abyste měli narozky ve stejný den... :wink: Taky nějak moc nerozumím tomu, proč Ti to chtějí vyvolávat, když máš teprve dneska termín.... jo, a díky za pozdravy, včera mi je MM vyřídil. :wink: A že se omlouvá, že Tě hned nepoznal. :wink:

Luci, to je pech... tak snad Ti je Tvoje gyndr. napíše. :wink:
3. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Miši, teď to pro tebe nebo spíš určitě pro oba bude hodně těžký období, tak se drž! Asi ti nezbývá nic jiného než čekat na tu plodovku :confounded:

Čau Veru, tak furt nic? No uvidíš, do večera může být všechno jinak :wink: Ale každopádně zítra do porodky jeď, klidně ať si tě tam nechají na pohlídání skrz ten tlak. A třeba ti pomůžou, nemusí ti to zrovna hned vyvolávat, ale nějakej ten hmat by třeba stačilo, ne? Ale tak snad oni budou vědět, co dělat :wink: Tak vydrž! Já vím, ty bolesti jsou děsný, co? :unamused:
3. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Leni, protože má mimčo vysoký tep a mně lítá tlak:frowning2:
3. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Veru a to tě pustili jako domů, když to máš takhle? :confused: :confused:
3. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Misicko, určitě se dají zaplatit speciální testy, výsledky bys měla do pár hodin.
3. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Lenajsku, moje dr.mi to nenapíše, k ní jsem měla jít až za další týden v Pondělí na kontrolu, takže pokud mi napíše recepty, budu muset na Obilňák. Tak by se tam měli domluvit co a jak a říkat stejné věty, teď člověk neví, jestli něco nezanedbal a aby se něco nestalo mimiňousovi :frowning2: se na to fakt vyprdnu.
3. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Gól by byl, kdyby se mi ty vaječníky začli znovu zvětšovat atd. a zase si mě tam nechali. Jeden řekne to a druhý opak.. i moje dr.říkala, že nemá cenu mi brát krev hned druhý den po vysazení prášků, že to až tak za ten týden, to člověk pozná, jestli se teda něco změnilo k lepšímu nebo ne. A stejně pořád nějak nechápu, jaké bych mohla mít potíže s játry :confused: :angry: :confounded:
3. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
já jsem jim utekla :slight_smile:. Tlak si kontroluju a tep miminka napodruhé už byl v pořádku.
Moje mamka měla úplně to stejný, před porodem jí taky lítal tlak a v průběhu porodu jsem měla já taky vysoký tep. Dr mi řekla, že by raději porod uspíšila, všechno je nachystaný a moje tělo prý má už dost. Tak jsme se domluvili, že se v sobotu uvidíme. Dělali mi narychlo ještě nějaký krevní a jaterní testy, ty jsou v pořádku, takže se neděje nic vážnýho.
3. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu jen na skok. Nějak poslední dobou nestíhám. Letmo jsem Vás projela.
Misicko, je mi to líto s těmi výsledky. Snad plodovka bude s trochu lepšíma výsledkama.
Veru ty teda trpíš, bolesti, to nesnesitelny vedro. Vůbec ti to nezávidím. Snad bude brzo po všem a ty budeš držet broučka v náručí.
Dnes jsem byla s Péťou nha kontrole na ORL tak už je vše v poho akoráť máme sobrat sirupek. Jinak se srazík bych taky brala, minule mi to nevyšlo. Aspň poznám nové tváře. Tak se mějte já du něco uklidit, navařit a pak s malým ven na písek.
3. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Veru, a jo... tak snad si Tě tam fakt pohlídají a bude to už pak dobrý...
Luci, to je fakt blbý... no nezbývá než fakt zajet na ten Obilňák pro ten recept, ať Ti toho rovnou napíšou víc.. taky tomu moc nerozumím, ale asi člověku nezbyde, než dr. věřit... :unamused:
3. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Ali ahojky, tak to je fajn, že je Peťa už lepší, resp. v pořádku, to je fajn. :wink:
Veru, tak to už bude dobrý... a myslím že malej nakonec stejně vyleze sám. :wink:
Luci, snad se už ty vyječníky začnou zmenšovat.. to přece není možný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahááááááá, tak to jo. :grinning: Jaterní testy? Proč? Krevní ještě chápu, ale proč jaterní.. že by jsi měla to co mám já :grinning:

Jinak tady zase hřmí, to počasínení fakt normální.. ve Slavkově bez tak už zase leje jako z konve :angry: a tady prostě nic. No nic, jdu dělat ten oběd..těsto mi krásně kyne a aspoň udělám polívku a potom volám na Obilňák co a jak. Se trochu bojím co mi zase pěkného řekne :frowning2:
3. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Luci nevím proč, asi jestli nemám prochlastaný játra :slight_smile: :slight_smile:.
Navíc se to setřičce moc nepodařilo při nabírání krve a na ruce mám podlitinu 7x7cm, vypadám jak nějakej feťák :slight_smile:
počasí fakt není normální, já bych tak potřebovala bouřku a představte si, že včera tady nespadla ani kapka :angry: :angry: !
Za celou dobu jsem doma - celej týden - jsem u nás nezažila bouřku, všechny se vyhnou.
3. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Luci, neleje... tady svítí sluníčko. :wink: A držím palce na telefonát. :wink:
Veru, tak nemáš, je to dobrý... :grinning:
Včera u vás nespadla ani kapka? Tady pršelo v kuse asi 2 hodiny, děsnej slejvák. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pršelo tady od pondělka každý odpoledne. To je něco.
3. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Lenajsku, tak to se divým, protože u vás leje fakt celej týden pokaždé co jde nějaká bouřka a tady nic :grinning: u nás by se začlo dařit kaktusům :grinning: :grinning: hihi

Veru, tak je to dobrý.. prochlastaný je nemáš :grinning:
Jinak jak jsem ležela v nemocnici, tak mi píchli taky něco do ruky a praskla mi žíla a teklo mi to jinde, takže podlitina jako blázen :angry: měla jsi vidět mě, feťák by byl oproti mě ubohej :grinning:
3. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Ale už taky hřmí, tak asi něco přijde, v Brně prý katastrofa.
Jdu se pomalu začít balit...
3. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

My jsme včera byli s malou ve městě, měli jsme jít do poradny a na přeočkování, ale dr má až do 10. dovolenou.

Luci, dívala jsem se na albíčko, pěkný obrázky mimíska :wink:

misicka: přečetla jsem si, že vám vyšli špatně krevní testy, to mě mrzí :frowning2: Ale ještě to nemusí nic znamenat, až budete mít výsledky z plodovky, budete vědět víc :wink:

Veru, tak vidím, že jste ještě prcka nevyhnali ven, holt se mu u tebe líbí :slight_smile: A kdyby náhodou došlo na to vyvolání, tak se toho neboj, aspoň to budeš mít rychlejš za sebou :wink:

Tak já zas mizím :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Není možný, v holubicích prší:slight_smile:
Změnil se tlak, bolí mě záda a podbřišek:slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.