• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Mišičko, myslím, že děláš dobře, že na tu plodovku chceš jít, tam přesně zjistí, zda je něco poškozený, a přesně který gen a budeš chytřejší ... moc držím palce ....
3. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Veru, přeju ať už brzo jedeš ....ať máš už klid ... to čekání je děsný ....
3. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Holkýýýýýýý, u nás konečně prší a je tady bouřka jako kráááva :wink:
3. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
tlak se určo změnil, protože mě je super!
3. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Luci, no vidíš. Sem to asi taky přijde, ale já jsu naštvaná, zase mi neuschnou koberečky, co máme na balkóně. Bych do toho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru... že by? :wink: No vidíš. Ono to jde tentokrát od Brna, ne z druhé strany od Bučovic.
3. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Veru že by to už začalo. Já měla taky před porodem bolesti v zádech a v podbříšku. Ale u tebe člověk neví ty máš bolesti skoro pořád. Držím palečky ať to vyjde a nemusíš na vyvolání. :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Huj holky, teď sme dorazili z venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: celou dobu hřmelo ale vedro furt jak na sahaře a nezapší a nezaprší :angry: V parku sem potkala nějaký holky koníkovky tak sme splkly

:grinning: misi: To me mrzí že i krev byla špatná, snad ta amnio dopadne dobře, co ty si holka zkusíš, to je hrozný, cítím s tebou :frowning2:

Jinak já mám bolesti taky

:grinning: ta MS bez HA mi dává zabrat :unamused:
3. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojte baby!
Tak se dívám, že žádné dobré zprávy, Verča zatím nerodí a jen bolesti a Mišička špatná krev.. :frowning2: :unamused:

Veru, drž se, třeba už zítra v tuhle dobu bude malej venku :wink:

Mišičko, na tu plodovku jdi, nic to není, jen jak říkáš to čekání je dlouhý. Na Veveří to bylo za 14 dní. Určitě to bude v pořádku! :wink:

Luci, já taky dnes měla kynutý knedlíky, ale s meruňkama :grinning: Dobrotka!
3. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Katy, s meruňkama jsou taky mňam.. my budeme mít obojí :wink: ufff, to je už zase dusno. Na chodníku už ani není poznat, že tady pršelo a zase mě rozbolela hlava, se na to fakt vyprdnu :angry:

Hani, u vás nepršelo? No, to bude asi tím, že to fakt šlo z jiné strany než to většinou chodívá, ale odpoledne to zase dojde od Slavkova-jako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy a jak vůbec bylo?
3. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jinak na dovči jsme se měli tak všelijak. Počasí bylo střídavý, z celých 10 dní jsme byli na pláži asi jen 5 dní. Zažili jsme několik velikých bouřek, asi 3 zemětřesení, ale největší průser byl ten, že nám hned druhý den po příjezdu omarodil se zády manželův taťka, měl šílené bolesti, takže jsme skoro denně jezdili do nemocnice na injekce, někdy i v noci, někdy i nad ránem, prostě podle toho, jak ho to bolelo. Jednou se muselo jet do nemocnice až do Splitu (asi 80 km), jinak jsme jezdili do Makarské (20 km). Chudák, vytrpěl si hrozně, od druhého dne nemohl vytáhnout ani paty z apartmánu, nemohl chodit, ležet, prostě nic. Cestu zpět by nevydržel, tak musel letadlem. Neužili si to ani rodiče a my jsme byli taky dost omezení, takže ani u nás to nebyla žádná sláva. No mazec, co vám budu vykládat... :frowning2: :frowning2:
3. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Kači, jejda mane, to jste si teda "užili"... :frowning2: :frowning2: To je mi líto, že to bylo takový, jaký to bylo... :confounded: S těma zádama to je pech, ach jo, ještě na injekce, to ho to muselo fakt vzít fest, to chápu, že pak letěl domů letadlem, a nejel autem, to by nevydržel... no kočko, snad ses opatrovala, v rámci možností, snad Ty jseš v pořádku, i když to asi moc odpočinek nebyl... s tím zemětřesením v Chorvatsku to slyším poprvé.. co se děje s tím počasím, to je k zbláznění... :angry: A ještě náš pan prezident bude tvrdit, že globální oteplování je blbost.. no, radši bez komentáře... Kočko, tak snad příští dovolená bude lepší, s prckem.. :wink: Hlavně, že jste se v pořádku dostali domů, až na ty tchánovy záda...

Luci, tady už taky svítí a je vedro. Jsem ještě něco musela vyžehlit, chuťovečka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, tak snad to jednou přijde i k vám...

Veru, myslím na Tebe, kdyby něco, písni... budu čekat na SMSku. MOc držím palce, aby to šlo hladce... hodně štěstííííí!!!

Holky já se loučím, krásnej prodlouženej víkend všem, za chvilku dorazí MM z práce a vyrážíme na sever směr Třinec, tak se opatrujte, držte se a mějte se dle možností fajně! :wink:
Ozvu se až v úterý dopoledne, pak frčím do Brna na velký UZ... tak pak držte palečky.
Páá kočky!
3. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Leni, já jsem v pohodě, i cestu jsem zvládla bez problémů. Je to hrozný, ale říkala jsem MM, že lepší, že chytly tchána záda než kdybych tam měla nějaký zdrav. problémy já s malou, to by bylo horší... :frowning2:
Snad se z toho brzo dostane, nebo mu pomůže operace. Teď leží v nemocnici na kapačkách... :cry:

Lenajsku, moc si užijte víkend a taky na sebe dávej pozor!!!! V úterý na tebe budu myslet a budu mooooc zvědavá!!! :grinning: :wink:
Já jdu ve středu na tu těhu cukrovku, tak se tam netěším, protože už vidím, jak tam budu padat hlady.. :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Hani, ona MS bez HA bývá dost silná a trvá víc dní ... já jsem taky koukala, když jsem ji tenkrát vysadila ... jsem už uplně zapomněla, jak to probíhá .... není o co stát i normálně, natož takle ...
3. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Veru, mě takle bolelo břicho ke konci téměř pořád a celou dobu co jsem byla ve špitále, jsem si na to tenkrát už i zvykla, ale nikam to fakt nevedlo, je to otravný ... tak snad se nakonec něco dít bude ... :wink:

Katy.v: teda teď čtu, co vás potkalo, ještě že ty jsi to přežila bez úhony, co se zdraví týče ... záda jsou prevít, snad se "dědečkovi" uleví a bude dobrej ...
3. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
MM je dneska doma, malá v noci ok, jedla ve 2 a pak v 6 a už nezabrala, ale zase furt zívala, usnula v 9 a spinkala do 11 - jsem koukala jako blázen, to se už dlouho nestalo ... tak jsem povytírala, umyla koupelnu a záchody, vyprala a pověsila pračku prádla, pohnojila jsem trávník na dvoře a podsypala semínkem .... tady déšť pár kapek, za ten kravál to ani nestálo, dusno jako sviňa. ... malá poobědvala celou skleničku špenátu. Jsme ji krmili na střídačku s MM oba, byla to sranda jak otvírala pusu, jsme jí nestačili dávat ... pak jsme byli v Hrušce nakoupit a ve 14,30 už doma usnula, zpocená chudina, venku je jak v prádelně ... já piju černý pivko, malá bude pít až večer , tak to ze mě vyjde ...
3. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Katy, tak to je mi moc líto.. to jste si té dovolené moc neužili, ani rodiče. Záda jsou hnus, když člověka chytnou. MM to taky tak občas mívá a to mu opravdu tečou slzy po tváři, že se ani pohnout nemůže natož si někam sednout nebo lehnout. V nemocnici mu pomůžou a bude dobře... uvidíš :wink:

Lenajsku, tak jsem volala na Obi skrz ty prášky a je to dobrý, výsledky jsou v pohodě, takže už nic brát nemusím. Takže jsme se ještě jednou domluvili na ten UTZ ve Středu, jůůů se těším..uvidím našeho bobiška :grinning:

m1rti, tééda, špenát..mňam, se toho můžu teď ujíst. Docela malé závidím. Jinak si šikula, že v takovém počasí toho tolik zvládneš..taky bych potřebovala uklidit a vyprat..o záclonách ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak jsme zpět z kyčlí, šlo to jak po másle. Jen jsme tam došli, tak nás bral po třech. Malej to celý prospal, ještě jsme se stavili nakoupit do hyperky. No chrápal jak dudek, až když jsme dojeli dom, tak začal řvát jak pominutej. Jinak kyčle jsou okej :grinning:
3. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Luci, nezvládnu, čekalo to tady na mě rok!
3. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Tak jsem zpátky od doktorky o něco chytřejší a o další naději chudčí.
Takže máme zvyšení nějaký trichromozony nebo co a taky ten Daunůw syndrom. Víděla jsme malí zase na ultrazvuku je pořád krásný a pěkně se ve mě mlelo :grinning: Poslechly jsme i srdíčko a pak mi doktorka začala vysvětlovat co to teda pro nás všechno znamená. Takže jestli nám to výjde v té plodovce tak je jediná možnost dát to pryč :unamused: ˇRekla my , že se na to mám připravit, že to k tomu vše směřuje. Chápete dá mi poslechnout srdíčko a pak řekne tohle :astonished: No na odběr mě obědnaly až na 10.8 šilený, ale doktorka mi řekla ať se ntam stavím v uterý osobně a zkusím se obědnat ještě na ty odběry těch klků nebo co prý je to podobné jako plodovka jen se napychuje placenta a výsledky jsou stejné. Za 2000 jsou výsledky do dvou dnů. Tak uvidíme jak dopadnu s obědnaním v to uterý.
3. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojky,
Míši, takový špatný zprávy, to je mi moc moc líto :cry: Hlavně se držte, TM tě určitě podpoří, ať už to dopadne jakkoliv. Postup té tvojí doktorky taky nechápu, dá ti poslechnout srdíčko a pak ti řekne, aby ses připravila na to, že dáš mimčo pryč... :frowning2:

Veru, mamino, třeba se Matyášek opravdu zítra narodí, a třeba i přirozeně :wink: Moc držím pěstičky, aby to všechno dopadlo na jedničku :slight_smile: Hodně štestíčka a pevný nervy !! :wink:

Katy, koukám, že jste si tu dovču moc neužili. To je škoda. Snad bude tchánovi brzo líp. Nám to počasí taky moc nepřálo, celou dobu zima jak na Sibiři, k tomu neustále v kuse pršelo :confounded:

Luci, máš pravdu v tom, že každý doktor řekne něco jiného a pak si má člověk vybrat, že? Hlavně, že už je všechno OK. Dneska jsem si nakoupila nektarinky a víš, že jsem si hned na tebe vzpomněla :grinning: A zítra se dorazím meruňkama u našich :grinning:

Jinak jsem měla dneska dovču, dopoledne jsem strávila v poradně a zbytek dne nakupováním :slight_smile: Prý mám ukázkové těhotenství, krásný čípek a hlásím oficiální přírůstek váhy za celé těhu +1,9 kg.
Tatka má narozky, svátek a brácha taky svátek, tak jsem sháněla dárky. Nejvíc času jsem strávila v tescu, tam jsem nakoupila i sobě a MM spoustu slevněnýho spodního prádla, tatkovi docela solidní župan a největší radost mám ze šatečků, který jsem si dopřála ve Vaňkovce ve slevě za 300 :slight_smile:
Mimču jsem koupila jen teploměr do vody, dneska jsem ho v nákupech zanedbávala :slight_smile:

Zítra budeme oslavovat, tak se sem dostanu asi nejdřív v neděli. Budu se těšit na zprávy o Matyáškovi :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Mišičko, to je hrozný, tak pozdě? Až na 10.8.? To bys byla ve kterým týdnu? Já na tom byl 16 + 4, tak to ti možná taky tak vyjde, to je za měsíc, ta plodovka se tak dělá. Ale než budou výsledky a pokud byste to dávali pryč, tak je mimino skoro ve 20 týdnu, to je hrozný v takové době to dát pryč ... no držím moc palce, ať to zvládneš holka :frowning2:
3. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Krásné ráno holky,
malej ještě spinká, velkej šel na stavbu tak mám chvilku klidu :grinning: Nad barákem nám lítá práškovací letadlo, hučí to jak sviňa, ke všemu soused řeže na cilkulárce a malýmu to vůbec nevadí :grinning: :grinning: Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží. To letadlo je fakt síla, lítá to těsně nad střechama - aspoň totak připadá :sweat_smile:

Miši, to je mi moc líto, že ti dr řekla tak špatný zprávy. budu na tebe moc myslet a držet pěsti.
4. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko!
Míšo, to mě vážně mrzí, takové špatné zprávy.... :frowning2:

Verunko, všechno nej k narozeninám! A myslím na tebe, zvládněte to v té porodnici a dej vědět, co a jak :wink:

Včera byl malej zlatej, přes den krásně spinkal a když nespal, tak jen čučel, asi mu ty horka vážně nedělali dobře. Ale dnes to bude asi zase pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: No po obědě jedu k našim, synovec má narozeniny a jestli bude krásně, tak si vlezu do bazénu :dizzy_face:
4. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Páji, parádní těhotenství, přímo ukázkový ... gratulace k přírůstku !
Veru, jsem zvědavá, jak dopadnete, ale věřím, že dobře ... moc držím palce !
Mišičko, moc na tebe myslím, to je pech to je hrozný ....
4. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Leni.dv. Veronika má narozeniny? Dneska? Tak to by si měl Matyášek pohnout, měla by dáreček !!!!
Jinak je fajn, že máš hodný miminko, to si člověk uplně jinak užívá!
4. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Pořád doufám, že je v uterý přmluvím aby mi udělaly odběr té placenty a já nemusela měsíc čekat na odběr a pak dva týdny na výsledky . Uvidíme. Jo už bych byla v 20tt když bych se dozvěděla ortel dneska začinám 13 tt.
4. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Mišičko, bylo by lepší, kdybys šla na ty dřívější odběry, fakt. To je o nervy, aspoň bys dřív věděla, jak je miminko na tom, a měla bys to dřív za sebou všechno ...
4. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
No já doufám, že mě na ty odběry vezmou nevím proč mi to po telefonu nenábídla :angry:
4. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak to taky nechápu ...
4. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný sluníčkový den... venku je zase na apdnutí, už se mi s toho udělalo zase špatně, musela jsem i navštívit wc :angry:

Misicko, kočko, to je mi moc líto.. já být tebou, tak si vezmu od ní v Pondělí žádanku a jdu si to někam zařídit a prostě vydupat. Přece nebudeš čekat tak dlouho a hlavně 20tt to už je trochu mazec. A s tím poslechnutím sradíčka, to fakt čumím.. tak je pitomá? Já bych se tam potom rozbulela jako želva..

Paaaji, já se dneska cpala meruňkovými knedlíky, včera jsem je dělala a myslela jsem, že v tom vedru u spořáku odpadnu :angry: :grinning: půjdem si teď sednou ven pod slunečník a Áďa bude blbnout v bazénu, teplo tam na to je.

Příští víkend asi zajedem do kina na Dobu Ledovou 3, protože potom si o Áďu všichni říkají na prázdniny, takže my ho budeme mít doma až tak v polovině Srpna :angry: :wink: :wink:
4. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.