• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, venku pěknej pařák , zprávy od Veru žádný, chci jít s malou chvíli ven, tomu jídlu dneska moc nedala, systematicky po troškách do ní leju čas, asi se půjdeme projít, doma je to už k nevydržení. MM dláždí terasu, ten už bude vyšťavenej ..
4. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
blbnu. .... do Markétky leju ČAJ
4. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Pěkný večer přeji, nevydržela jsem to a musela kouknout, co Verča a ono pořád nic.... Veru, myslím na tebe a těším se na zprávičky :slight_smile: A samozřejmě vše nej nej nej k dnešním narozeninám , na který do konce života asi nezapomeneš :slight_smile:

Venku je fakt šíleně, ale příští týd. se má zase trochu ochladit - na cca 24 st. :sunglasses: Hodina na zahradě a k tomu další hodinový lítání kolem synovce a byla jsem K.O.

Tak pá :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Mám zprávy od verči, heeeeeeeč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Leni, to nemyslíš vážně, okamžitě piš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Matyášek se narodil v 16:55, 3,60kg a 50cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nechala si dát epi a díky tomu měla suprovej porod - bezbolestný, až závidím :grinning: 10 min tlačení, bez nástřihu a 3 vnitřní stehy a cítí se skvěle :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Je to holka šikovná! :slight_smile: A Matyášek samozřejmě taky :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Velikáááánnnnskééé gratulace Verunce i Matyáškovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nakonec je to docela velkej chlap na to, jak se Verča bála, jak bude malinkej :wink: Takový porod bych si taky přála. Asi si pořídím epino :grinning: :grinning: Tak hlavně vše nej nej do společného života a hodně zdravíčka :slight_smile: :wink: :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Leni, pokud bude Verče psát, tak že ji moc pozdravuju :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hehe, takovej jsem si taky přála :grinning: :grinning: :grinning:
Paji, epino ti určo Verča doporučí :wink: Asi jí to šlo opravdu hladce díku němu :wink:
4. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jéééééééééééééééééé, koukám, jestli už Verča porodila a ono fakt že jo!!!

No to je supééééééééééérrrr, Verunko, moc a moc gratuluju!! Přeju Vám vše nej a hlavně hodně zdravíčka :wink:

Leni dv., děkujeme za zprávičky :wink:
4. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moc gratuluju Verče k Matyáškovi, ať jsou oba zdraví :slight_smile: :slight_smile:

misicka: to mě moc mrzí :frowning2: Jak píše Lucka, být tebou bych se zkusila na ten odběr objednat jinde, nejlepší jsou prý na tom Veveří. Jinak teda to jednání tvojí dr no comment :angry:

My se zítra jedem podívat za děckama na tábor, letos kvůli malé vynecháváme, tak aspoň na chvilku. Tak se tu mějte a užijte si prodloužený víkend :wink:
4. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky velká gratulace Verči a malému :slight_smile:
5. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
Veru gratuluji k Matyáškovi. :slight_smile:
5. črc 2009 v 01:25  • Odpověz
Velká gratulace Verči k Matyáškovi!!!!!!!!!!!!!! To je paráda, že měla takovej hezkej porod :wink: :grinning:
5. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Taky se přidávám a gratuluji celé rodince Hejnovic!!! :grinning: :grinning: Veru, super že jsi to tak krásně zvládla! Tak hlavně, ať je maličkej zdravej!! Taky moc zdravím, jestli Leni ještě budeš Verči psát :wink:
Páji, tak to vypadá, že teď už jsme na řadě my dvě, co??? :sweat_smile: Začíná se to nějak rychle blížit.... :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Leni.dv._ moc Verču pozdravuj, takový ukázkový porod, to je fakt, to závidím i dodatečně, si to opravdu užila, tak to má být ... moc gratuluju ke zdravému chlapečkovi .... měla ho teda k narozeninám? ... pochopila jsem to dobře?
5. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Marti, to je fakt, tak Verunka a Matyášek mají narozky ve stejný den. To je super!! :dizzy_face:

Misicko, drž se! Musí to být hrozně těžký a jinak jak píšou holky, běž co nejdřív, taky nechápu, proč ta Dr. to chce nechat až za měsíc. Jinak o tom odběru klků jsem četla, než jsem šla na amnio, určitě na to běž! Budu držet pěstičky! Snad ještě alespoň malá naděje je, tak doufejme, že to dobře dopadne!!
5. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
No nic, holky, musím jít kuchtit. Manžílek přijede ze Slovenska, tak abych mu připravila nějakej dobrej obídek. Jdu dělat zapečený kuřecí masíčko se sýrem a smetanou v remosce + rýže. zatím pa
5. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem vás jenom v rychlosti pozdravit... musím jít taky kuchtit. Kuřecí maso se žampióny+smetanou a rýží. Klukům udělám asi hranolky, oni rýži moc nemusí :grinning:

Mějte se moc pěkně!!!
5. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Katy, já jsem čekala, jestli se tady vyskytne nějaký "dvojče" ... pozítří slaví Martin 18 a můj brácha ve stejný den 36! ... Pavla minula mýcho druhýho bráchu o 3 dny, tak byl tenkrát naštvanej, že chtěl taky "dvojče" že teď je na řadě on !!!
Jinak ono se na tu plodovku fakt chodí až v ukončeným 16.týdnu, ale když to fakt vychází tak špatně, tak je lepší jít na ty klky, ať je to jasný dřív ... takle se nervovat tak dlouho, to je hrozný

Holky, já mám dnes vegáč (konečně po 4 dnech blázince!!!), jedeme k mojí mamce na oběd, mají tam hody!
5. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Luci, Katy, taky pěknou neděli !!!
Holky, včera mě MM vzal na pivko - na jedno :grinning: (Pavla hlídala), dali jsme si i jídlo .... akorát po hodině Pavka volala, že se malá probudila a nechce spát a nic se jí nelíbí (ona spala dopo 2 hodiny ale odpoledne vůbec nespala, asi kvůli tomu vedru), tak jsme dopili a mazali domů .... MM utíkal napřed - nebyli jsme daleko .... malá Pavle řvala do telefonu tak, že jsme se vůbec neslyšely , když jsem došla tak klid, byla chuděra celá rudá, jak brečela, Pavla brečela taky, že jí bylo líto, že brečí a neví co s ní, tak jsem ji uklidnila, že ona je prostě zvyklá na mě a může dělat co chce a stejně bude brečet, kamarádce tenkrát taky brečela .... tak jsme nakrmili a malá usnula a byla pohoda. Pavce jsem říkala, že to je nejlepší antikoncepce - hlídat děti!!! se tomu pak už smála, ale když jsme došli tak měla dost, chudák!
5. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojte,

Jsem se vrátila s MM s chaty, byli jsme tam od pátku, paráda!!!!!! Výhled na beskydy,bez elektriky, u lesa,kde dávají lišky dobrou noc (trošku jsem se v noci bála,ale dobrý), večer jsme seděli u ohně, no romantika, v týdnu jsme se trochu víc hádali a ted jsme zas jak čerstvě zamilovaní :slight_smile:

Veru strašně moc gratulujuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já chci taky takovej porod!!!!!!!!!!!!!!!!! Hned jdu za MM a budem dnes masírovat a roztahovat hráz až se z nás bude kouřit!!!!!!

Mišičko, je mi to moc líto, je to k neuvěření, že tě neposlali rovnou na ty klky, si to nedovedu představit, ještě měsíc nosit miminko a být v nejistotě..... Okamžitě bych si to scháněla jinde! To přece nemůžou na tobe nechat takovej velkej psychickej nápor!!!! Miminko je určitě zdravý a toto mu může leda uškodit! Ti doktoři jsou fakt na palicu, že ti hned nenabídli tu první nejrychlejší variantu jak to zjistit!!!! Kdyby se jednalo o ně samotný, to bys viděla, jak by to šlo!!
5. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Zdravím vespolek, teď sme dorazili z chaty, tak jen nakukuju jestli Verča už a ono jo :grinning:

Takže vééééélikánská gratulace, porod měla suprácký, kde že to rodila ? Tam chcu přístě taky :grinning: Přeju oběma hlavně zdraví a to ostatní už přijde samo :wink:
5. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky, zdarec ... tak malou jsem uložila, už byla KO, ale ještě pokřikuje ... odpo jsme byli u mamky na hodech, tak jsem totál přejedená ... jak bečka, malou jsme 2x povozili, tak se prospala, pokecalo se, paráda. ...
5. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jenom na chvilku a v rychlosti.. dojeli jsme z Brna, byli jsme s Áďou v kině a Době ledové 3 a bylo to supráckýýýýýýý !!!!!! Vřele doporučuju jak pro ty kdo mají děti, tak i pro ty kdo je zatím jenom čeká :dizzy_face: :wink:
5. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Díky za tip Luci :wink:
5. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Čaute!
Verču jsem v sms od všech pozdravovala a vyřídila gratulace. Psala, že Maty je žrout a že ho musí dokrmovat stříkačkou :slight_smile:

U nás nic nového. Adámek je brouček hodnej. Včera jsem byla u našich, čvachtala jsem se v bazéně a mírně si spálila ramena :sweat_smile: A dnes tchýně dopoledne vozila asi 2 hodiny, tak jsem si v klidu navařila a napekla :slight_smile:

Hezký večer! Pa
5. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahooooj holky!:slight_smile:
Byli jsme na vikend u rodicu, slavili jsme, pocasi vyslo paradne a bylo to cele super:slight_smile: Privezla jsem si rybiz a kedlubny a mrkvicku a ....:slight_smile:

V patek kontrola dopadla dobre, zaludek byl krasne videt, doktor mi ukazal branici, rikal, ze poloha zaludku k ni je v norme, takze by nemela byt u miminka branicni kyla. Ukazoval mi prutok krve pupecnikem, i mi to pustil nahlas...Placenta je v norme...Cipek je OK, taky mi ho ukazal na ultrazvuku:slight_smile: A pak jsem se ho ptala na znovu na pohlavi, ze jsem rodine ukazovala fotky a ze si mysli, ze to je kluk, tak mi znova ukazal tu carku a ze to je holka:slight_smile: Jsem chtela male hnedka neco koupit, ale obchod po ceste od Dr. je zavrenej a bude presunutej jinam:frowning2: Ale v utery bych mela mit na poste 2 balicky, tak uz to vydrzim:slight_smile:

Jdu vas docist:slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Misicko, je mi to moc lito:frowning2: Ale jak rikaji holky, zkus si nekde vybehat ten odber klku, kdyz uz ti to nebyla schopna zaridit DR! Hodne sil!

Veruuu, GRATULUJU!!!! :slight_smile: Jsem myslela, ze jsi epidural nechtela?
5. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.