• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

Verunko,gratulujííííííí k Matyáškovi :wink:
6. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Krásné sváteční dopoledne :slight_smile:

vidím, že dneska asi všichni výletujete :slight_smile: my máme taky prodlouženej víkend pořádně nabitej, tak ani nestíhám na PC, ale musela jsem aspoň nakouknout :wink:

misicko: strašne mě to mrzí, že i ta krev nedopadla :frowning2: ale neztrácej ještě naději, jedině plodovka to může rozseknout na 100 %, budeme vám všichni moc držet palečky a Tobě přeju pevný nervy, drž se!

veru: obr gratulace k Matyáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to kluk jak buk :wink: :grinning: přeju hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile: a bezbolestný a rychlý porod taky závidím :wink: :grinning:

na víc reagovat nestíhám, Kubíček už si zase žádá maminku, aby mu vymyslela nějakou zábavu :grinning: tak valím, užijte si zbytek prodlouženýho víkendu :slight_smile:
6. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky holky, tak včerejší výlet tedy stál za to :unamused: První část byla super, zastavily jsme u krasnýho lesa a šly na houby a že jsme jich našly . Celé dvě hodiny jsme lítaly a pořád něco nacházely až jsme měly ůplně plnej koš a igelitku a nebylo to kam dávat :grinning: Pak, že pojedeme někam na oběd no než jsme tam dojely tak mě začalo být špatně od žaludku, něco málo jsem snědla, ale nic moc. Pak jsme dojely ke znamím a já místo toho abych tam sněma kecala si šla lehnut a hoďku spala. Myslela jsem , že už to bude dobrý ale ž po 10km v autě se mi zase chtělo strašně zvracet :unamused: A to jsme jich před sebou měly asi 50 :astonished: No dojely jsme před Brno a už jsem to nevydržela naštěstí taťka zastavil tak jsme vrhla jen na nějakej chodník :grinning: Když jsme přijely domů tak jsem hnedka zalezla do postele a doufám, že dneska to bude lepší. Vůbec netuším, od čeho to mohlo být, ale takhle mi dlouho blbě nebylo. Jo a po cestě domů jsme potkaly černého čápa prý je to velká vzácnost tak že by? :wink:
6. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno holky...

Misicko, mě bylo včera taky hodně špatně.. jak jsme byli v kině, tak jsem myslela, že budu zvracet na někoho před nás, vůbec nevím z čeho mi najednou bylo špatně :confounded: vzala jsem si od kluků pár popcornu a snažila jsem se to zajíst, aby se mi ulevilo. Na chvilku to pomohlo, ale potom to bylo zase šílený. Takže vím jak ti bylo.

Byli jste na houbách? Kdepak..?? Všichni co byli, tak říkají, že rostou jenom babky :confused: :sweat_smile:
6. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Né rostou i praváci, a klouzci atd....Byly jsme kousek od Tišnova.
6. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Hoj holky, koukám že je tady solidně mrtvo :grinning: , ale zas aby ne, když je venku tak krásně, MM je na tenise a Matýsek spí, tak na chvíli jukám, ale musím jít balit, po obědě jedem na chajdu budem grilovat makrelky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dojedou i tcháni a švagříci s malou, tak to bude supr akce :grinning:

Jak to vypadá s tím srazíkem teda?

Teri: Fajn že je vše o.k., a to jméno teda neřekneš? :grinning: Jen tě zkouším :wink:
6. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky na kdy plánujete sraz? A kde?
6. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj Hani, já na ten sraz nebudu moct... mám ve Středu kontrolu u doktorka a UTZ, takže bohužel a ve Čtvrtek musím do té práce :pensive: takže já zase nic.
6. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak dneska to tu nějak vázne. Já byla posedět s holkama na kafíčku a teď se musím vrhnout na anglinu.No a pak brzo ráno stávat a valím na krev a pak se domluvit do toho Prenatalu.
6. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Tak Misicko, at jsou zitra v tom Prenatalu chapavejsi, nez Dr., at vite co nejdriv, na cem jste!
6. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Mišičko, já byla vždycky v Prentalu a byla jsem tam moc spokojená, fakt byli příjemní, věřím, že ať ti podají jakoukoliv zprávu, tak to bude citlivou formou a aspoň budeš vědět, na čem jsi .... moc držím palce a pak napiš, jak jsi dopadla ...
6. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Hojte holčiny,

jen v rychlosti nakukuju. Vrátili jsme se z Františkových Lázní a jsme docela vyfluslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Víc jak polovinu cesty jsme jeli v bouřce a strašným lijáku.

Veru: přidávám se ke gratulantům. Matyášek je pořádnej chlapák :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
ä co takhle nějaká fotečka Matyáška?
6. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj!

Lili, fotečka by měla být co nevidět. Haňule by ji měla dát do alba :wink: Verča posílala mms.

Já jela odpoledne k našim, že se vykoupu v bazénu a bude opalovačka. Akorát se ale vždycky naštvu, pač když tam dojedu, tak se zatáhne a je z toho prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, tak ať ti zítřek vyjde :wink:
6. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky zítra určo dám hned vědět :wink:
6. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Jenom nahlížím, jaksi teď není moc čas.

My jsme dneska byli v UH, měli jsme na reklamaci chůvičky, tak jsme si pro ně jeli. Prý se závada neprojevila :angry: Pak jsme se stavili na Smraďavce u MM tety, ještě malou neviděli. Mají v rodině jenom kluky, takže Verda byla za hvězdu :grinning: Včera nám předvedla nový repertoir, už umí nenenene :grinning:

Miši, tak snad v tom Prenatalu budou vstřícnější :wink:

Rady, to jste měli pěkněj výlet :slight_smile: Já jsem ve Františkách byla kdysi dávno po slepáku v dětské léčebně a dodnes z toho mám trauma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky, tak jsem teď vytáhla MM 5 klíšťat :unamused: . Byl odpoledne s rodiči na houbách, tak nazbíral aji ty potvůrky.

lenka.dv: To počasí je fakt na prd. Ráno si člověk chce trochu poklidit tak je pařák a odpoledne když se chce jít schladit do vody tak se zatáhne. Už mě to taky štve. :angry:

Misicko zítra budu držet pěstičky :slight_smile:

Jdu koukat na Víkend, tak se tu mějte a dobrou.
6. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásím z Třince doma, ale nevím jestli vás stihnu dočíst, zítra dopoledne se tady objevím a pak jedu na ten velký UZ odpoledne, pak se jedem s MM mrknout do Husovic na kočárky, tak tady pak budu až večer.
Snad jste se měly o víkendu fajně a opatrovaly jste se a dítka. :wink:

Verunko, ještě jednou oooobrovská gratulace, Matyášek je teda kus chlapa... :wink:

Mišičko, jen jsem v rychlosti přečetla, že se půjdeš domlouvat do Prenatalu, tak držím palce... v kolik tam budeš? My jdem na UZ v 14.20.

Krásný večer, všechny moc zdravím a dobrou noc, zítra dopoledne se zastavím a písnu víc. :wink:
6. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jen jsem rychle přelítla, jakej měla Verča porod, no tak to muselo být super, epino má asi fakt něco do sebe...
Leni, nevíš, jestli ji pustí zítra, nebo ve středu? Asi si ji tam dýl nechávat nebudou, že?

A holky co jste byly na kontrolách, gratuluju, zítra přečtu podrobnosti, dneska jsu K.O.

Míšo, moc pořád držím palečky, aby to vše nakonec dobře dopadlo.. a ta dr. u které jsi byla, to je bez komentáře... :unamused:

Pokud se budete slízat ve středu, dojela bych taky...

Pááá!!!
6. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Míšo, na zítřek držím moc palečky!!!!
6. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Míšo, moc držím palce a myslím na tebe!!!
6. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Bré ranko :slight_smile: tak dneska mi MM nechal auto aby sme holi s malým vyjet někam na koupačku, a ono se ochladí a to měly býtpařáky až do středy, pak věřte neteorologům :frowning2: Budu muset vymyslet náhradní výlet :rolling_eyes:

leni: Na fotku pořád čekám, písnu Verče jestli to posílala páč mi pořád nic nepřišlo :confused:

misi: Držím pěsti ať dnes dobře pořídíš :wink:

ali: Ty Klíšťáci to je moc, mě to včera taky lákalo se po nějakých těch houbách podívat jak sme byli na chajdě, ale v Pistovivích je jich právě mega, tak sem radši nriskovala :unamused:
7. črc 2009 v 05:50  • Odpověz
autor
Táááák už mám fotečku Matyáška, hned stáhnu a lupnu sem ať se můžete pokochat :wink:
7. črc 2009 v 06:21  • Odpověz
Hani, už to vidím, šikovnej chlapeček, Verunka má doma chlapáka !!!
7. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
Marti: Jj Krásnej klučík, máš recht :wink:

TO počasí mě .... Co to jako má být tahle mlha toto :angry:
7. črc 2009 v 06:41  • Odpověz
No já z toho taky nejsem nadšená, chystám se do práce s malou, to počasí je fakt poděšený, tak uvidím, jak to zvládnu ... a ve středu - čtvrtek chci do Dědic ... v sobotu jedeme na Slovensko na dovolenou, tak pak už budu muset začít dávat do kopy věci, ať to nedělám na poslední chvíli ...
7. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
Dobré ránko!
Matyášek je šikovnej klouček :slight_smile: :dizzy_face:

Míši, taky držím dnes palečky a myslím na tebe!! Drž se a budeme čekat zprávičky (snad dobré)... :wink:

Lenajsku, ať i tobě dopadne kontrola na jedničku a jsme zvědaví na mimíska, zda tam bude pindík nebo kávové zrníčko :grinning: Dobře vyberte kočárek! My se tam chystáme zítra už objednat jak kočárek, tak postýlku.

Pěkný den všem! :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
ahoj Katy, co tchán, už je lepší?
7. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko i ode mne :slight_smile:
zrovna jsem viděla fotečku s Matyáškem, je to naprosto kouzelný a krásný miminko :slight_smile: :slight_smile:

Leni.dv, buĎ ráda, že jsi se nemohla opalovat. Já jsem byla v neděli dopol. asi 2h na zahradě, většinu doby jsem seděla ve stínu a četla si a přesto jsem si stihla solidně spálit ramena a ruce. Vůbec to nechápu... Dneska ráno mě už ani nepálí, ale docela bolí, nést kabelku na rameni bylo jako za trest :unamused:

Jé, Katy, tak vy už máte definitivně vybraný kočárek i postýlku? Já jsem nějak pozadu. Pošli mi odkaz, abych se mohla inspirovat :wink:
Ani nevím, jestli jsem ti říkala, že když jste byli na dovči, byla jsem na tom 3D a fakt těch peněz nelituju. Byli jsme v Heliosu, docela fajnová doktorka, pořád se nad malým rozplývala :slight_smile:

Lenajsku, Leni, nemůžu se dočkat, až nám dáš vědět, jestli to bude holčička nebo chlapeček. Těším se :slight_smile: :slight_smile:

Míšo, držím pěstičky, nezapomeň nám dát vědět, ju? :wink:
7. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.