• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj Marti, ani ne, je pořád v nemocnici na kapačkách, museli mu dát něco silnějšího, protože měl pořád bolesti a vypadá to teda na plotýnku, takže se pravděpodobně operaci nevyhne... :frowning2:
7. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Krásné ráno a krásnej celej den maminy a maminy čekatelky :slight_smile:
my měli dnes teda noc :angry: malej se o půl třetí vzbudil a do půl šesté jsme byli hore. furt kňoural, chtěl mlíčko, myslela jsem, že je mu horko, ale nakonec začal o pěti tak prdět, že mi bylo konečně jasný, že měl zaražený prdíky :sweat_smile: To byly takový rány :confused: až se i manžel vzbudil a koukal co se děje....no stejně měl vstávat do práce :wink:
Ach jo, už zas kňourá, no jestli má zas hlad tak už fakt nevím....je to hroznej žrout...
7. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Nazdárek!

Hani, já myslela, že ti to právě poslala včera, tak jsem furt čekala a nahlížela.... No je krásnej, Matyášek :dizzy_face: Tak ses chtěla jet vykoupat? To ti asi dnes nevyjde, čoveče, když je tam takhle :grinning: A nechceš si třebas udělat výlet do Velešek? :wink:

Tak co myslíte u Leně? Bude tam kluk jak buk? :grinning:

Katy, jejda, to je mi líto, že ten tchán takhle stále trpí :confounded:

Heli, no je vidět, že ti chlapáci jsou všichni žrouti :grinning: A to spaní třeba doženeš přes den :wink: U nás už je docela zaběhnutej režim vnoci na kojo, dnes ve dvě a pak v pět :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky Páji, to slunko je sviňa, i když je člověk ve stínu, tak to chce nějaký ochranný faktor..
To jsi mi ani neměla psát ohledně toho 3D.. Pořád mě to hlodá, že jsme tam měli jít... :frowning2:
Páji, kočárek mám v albíčku :wink:

Já teda u Lenči myslím, že to bude další kočka :slight_smile: :grinning: Ale poslední dobou mi ty moje tipy moc nevychází, tak nevím.. :sweat_smile:

Helu, tak to si malej musel pořádně ulevit, to je jasný :slight_smile: Ty prdíčky jsou potvora.

Leni, Adámek je zlatíčko!
7. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ránko,

matyášek je kláááásneeeej, už se nemůžu dočkat,až budu takovej malej uzlíček taky držet v rukou.
Ale u mě ještě porod nic nenaznačuje, sem tam se mi nějak stahne břicho a nic, ani to nebolí, to už před 14 dny měla asi 3400 kg, a ještě mám 14 dní před sebou, to budu rodit 5-ti kilátko :frowning2: Snad to přijde dřív, všichni si to myslí, i doktoři, tak se budu modlit. Zítra jdu k dr. tak su zvědavá co řekne. Zeptám se ho na možnost vyvolání, když je mimi tak velký.

Leni těším se na zážitky z UZ, jestli to bude holka nebo kluk, vůbec si netroufnu tipovat.

Holky maminy, když jsem byla u kámošky asi před měsícem (Leni ta co porodila ve stejný den jako ty Adámka ve Vyškově, svět je malej) tak když jsem ho chovala, zdálo se mi, že sem tam tak přerývavě dýchá, prý je to normální, souhlasíte? Já bych se moc vyděsila. Ale vzhledem k tomu, že už je to kámoščino druhý, tak asi ví co a jak. Dost se bojím, bratranci umřel chlapeček na syndrom náhlého úmrtí novorozence, už je to dýl,už mají dalšího chlapečka, ale ted na to pořád myslím, doufám,že to není nějak dědičný nebo tak .....

Mišičko držím palce!!!!

já osobně jsem teda ráda, že to dnes nevypadá na žádný pařááák :sunglasses: i když to ještě může přijít
7. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Lili, mě to Áďa taky dělá a hlavně strašně sýpe u kojení, podle mě je to normální. A kolikrát se mi u toho zakucká a nemůže hned popadnout dech.
7. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky, malá taky sýpe u kojení a funí a tak vůbec, ono to sání dá zabrat, to chce fyzičku, kluci jsou jedlíci, co?
7. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji, konečně jsem se vyspala na své posteli, tak paráda, proto jsem vstávala trošku i později. Snídám a hned jsem si umyla hlavu, jen mě pobolívá trošku v krku, ale tipuju, že to mám z té včerejší klimy, jak jsme pouštěli v autě, poprvé... :unamused: Už ji pouštět asi nebudem, jak tam pojedu. Jinak víkend byl fajn, jen to bylo pořád, ať si tohle vezmu a tamto vezmu na jídlo, že musím jíst za dva, tak do mě furt babička něco cpala... tak jsem se zvážila a mám zase kilo navíc, tak takhle ne!!! A furt, že mě to hrozně sluší, že mi těhotenství prospívá... těší mě to, ale víc by mě to potěšilo slyšet od MM... :unamused: Počasí docela vyšlo, jen v neděli bylo pod mrakem a sprchlo, ale jinak se počasí vydařilo, na to, že jsme byli pod horama. A včera klasicky největší pařák, když jsme jeli domů.

Přeji všem krásnej pohodovej den, jdu vás konečně pořádně dočíst a opatrujte se!
7. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Jo vidím, že tipujete pohlaví naší žabuldy... no, já osobně si myslím, že tam bude klučina. :wink:
7. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Hoja terazky sme dorazilii s města musela sem na poštu a Mates dospává, vypadá to že počásko se umoudří, ale na koupák to asi nebude.

Leni: No teoreticky možu, počkám co písne chlap esli nepůjde dom dřív z práce, ale ať ti nenabourám program :wink:

lenajsku: Já nevím, spíš bych tipla holčinku :sweat_smile:
7. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Lenajsku, já taky tipuju holčičku, už proto že všichni tipujou kluka!!!
7. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
No tak Štěpánek taky kolikrát u toho kojení vydává zvuky, že se musíme smát :grinning: a o funění, kuckání ani nemluvím :grinning: Teď nám taky začíná pěkně ublinkávat :confused:
7. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak jsem vás přelouskala.
Lili, to je super, že jste měli romantiše víkend a jste zaláskovaní, tak to má být! :wink:
Matyášek je kouzelnej, Hani, díky za vložení do albíčka! Je fakt krásnej...
Leni, spálila ses? Chůdě, tak snad to bude brzo dobrý... jinak se chci nenápadně zeptat, jestli bych taky někdy mohla přijet na návštěvu do Velešek, na procházku? :wink: Je mi to takhle blbý se ptát, co kdyby Ti to vadilo... :confused:
A Adámek je fakt zlatíčko. :wink:
Luci, to je super, že už nemusíš brát žádný prášky a výsledky jsou OK. Jen tak dál. A Doba ledová 3 super, jo? No já si asi na ni počkám na DVD...
Jinak my v lese nebyli, ale taťka s přítelkyní byli kousek od Vyškova a našli hafo hub, hlavně kozáků a klouzků, včera jsme se u nich na zpáteční cestě stavovali, tak nám to ukazovali a něco jsme dostali i domů... no mazec. Tolik toho taťka prý nikdy nenašel. :slight_smile: Bych šla taky, ale hrozně se bojím těch klíšťat, bohatě mě to stačilo na té naší chalupě, tam prostě budu muset být asi našplíchaná repelentem i na dvoře, kde je tráva... a to zarudnutí mi už skoro zmizelo, ale stejně pro jistotu zajdu na odběry na borelku. Pro klid duše...
Leni, nevíš, jestli měla Verča ten porod vyvolávanej, nebo byl přirozený? Musím jí napsat...
Páji, tak jsi nakupovala, jo? Já se taky asi vrhnu do Tesca na spodní prádlo, zjistila jsem, že mě některý už tlačí, tak si koupím nějaký pohodlný, a třeba tam natrefím i na nějakou pěknou noční košili. Ty jsi byla v malým TEscu, jo? A gratuluju k ukázkovýmu těhotenství a váhovýmu přírůstku... :wink:
Já hlásím váhový přírůstek už 8 kg... :angry: :frowning2:
Katy, to mě moc mrzí s tím tchánem, snad mu operace pomůže.. to je fakt děs se zádama... :frowning2: Tak snad bude brzo líp. Vy už máte kočárek vybranej, jo? A kde ho budete objednávat? V těch Husovicích, nebo v tom Babystaru, nebo jinde? A postýlku koupíte kde? A je to asi ten Dorjan Danny sport, že?
Páji, jak to u vás vypadá s kočárkem, půjdete do toho Firkonu?
No já jsu na kočárky zvědavá, chceme to dneska pořádně prohlídnout, i s autosedačkama, i výškově... uvidíme.
A jestli na tom velkým UZ dopadne vše OK, tak i koupím nějaký věcičky... :slight_smile:
Teri, to je super, že je mimčo v pořádku, a gratuluji k potvrzené holčičce... :wink:
Lili, snad malá nebude tak velká, zkus se na to poptat dr, jestli by to šlo teda vyvolat...
Míši, čekat tak dlouho na odběr plodovky je fakt hrůza na psychiku, asi bych se fakt domluvila v tom Prenatalu na odběr těch klků, aby to bylo co nejdřív ty výsledky... kočko, moc moc držím palce!!
Luci, jak se daří Tobě? :wink:
A co zítra, bude se něco dít, nebo ne? :wink:
Katy, co jméno, dohodli jste se už na nějakým?
Hani, zdravím Tebe i Matýska... :wink:
Páji, jak to vypadá s tou novou kočkou? Rýsuje se už něco teda? :wink:
7. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Šiš jsem se zase rozkecala, se omlouvám... :confounded: :grinning:
7. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Neva Leni, aspoň je co číst ...
7. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Leni, klidně můžeš dojet, nevím, proč by to mělo být blbý, prosím tě. Ten minulej týden jsem to měla rozlítaný, tenhle snad bude klidnější, ale ještě nevím, co bude....
Verča psala, že ji dali tabletu na vyvolání a pak se to rozjelo už samo.... A domů je ještě nepustí, Maty má žloutenku.
7. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Leni díky... taky mi to psala, že se tomu muselo trošku pomoct, ale pak to šlo dobře. I o té žloutence psala, tak snad to bude brz dobrý.
Tak snad se Leni někdy domluvíme... nebo kdybys chtěla, můžem se projít i kolem rybníka tady... však uvidíš, nechám to na Tobě. :wink:
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Chudátko Matýšek, snad to nebude na dlouho. Asi záleží podle toho, jak to má silný, že? Tak si tam ještě nějakej den poleží..

Lenajsku, ten kočár je Danny Sport Prestige. A postýlka se nám tam zalíbila, když jsme to tam byli obhlídnout, tak ji taky asi zrovna objednáme. Přes ten internet se mi do toho moc nechce, protože chci aby byla pevná a na fotkách se to nedá tak dobře poznat.
Jinak jsem myslela tu prodejnu Balli na Tomkově nám. v Husovicích :wink:
Co se týče jména, tak jsme nic novýho nevymysleli a jediný na čem se shodneme je ta Silvinka :slight_smile: Takže zatím zůstáváme u toho.

Vidíš Páji, já jsem se tě ani nezeptala, jestli sis užila dovču. Když nepočítám počasí, tak aspoň sis trošku odpočinula? Kde jste všude výletovali?
7. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Kači, tak to je fajn, že už máte vybraný. A předvedli vám ho v té prodejně i s autosedačkou? To bych chtěla taky vidět, jak se to tam naklapává a pod, když už tam budem... a mrknem se tam i na ostatní věcičky. :slight_smile: Přes net postýlku taky vybírat nechci, to chce to vidět.
A Silvinka je pěkná, tak třeba to nakonec bude Silvinka. :wink:
Verča mi psala, že snad je do pátku domů pustí.
7. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Leni, oni zrovna autosedačku neměli, ale ukázala nám, jak se naklapává ta korba a sporťák a je to jednoduchý, sedačka funguje úplně na stejným principu.
Jinak k té sedačce, tam chci vzít asi rovnou i tu matraci. Vím, že už jsem se na to tady ptala, můžete mi holky, kdo už matraci kupoval, napsat z čeho se skládá ten vnitřek? Nebo jaký jsou kvalitní výplně? díky
Taky si myslím, že je to pěkný jméno a není zase tak moc používaný :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Katy vidíš, na matračku se tam taky rovnou mrknem. A prodavačky tam byly ochotný? Taky nevím, z čeho se to skládá, některý jsou jen asi molitanový, ale to je asi moc měkký, některý v sobě mají jakýsi to kokosový vlákno, ale nevím ještě co tam je pak...
A díky za info o kočárku, mrknem se na to, jak se s tím manipuluje a naklapává.
A byla by to Silva, nebo Silvie? :wink:
7. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Katy, Silvinka je hezký jméno, dřív se dávalo, ale teď už není tak častý. Tak budete mít unikát.
7. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
holky nevíte kde sehnat molitan do košíku?Nebo nějakou podložku? Jsme netušila, že sehnat kus molitanu je tak strašně težký!!!!
7. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
ty matrace s tím kokosem jsou určitě dobrý, já mám nakonec obyčejnou molitanovou, co byla k postýlce po synovci, jako nová, tak jsem to neřešila, všichni jsme vyrůstali na molitanu
7. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Lili, řekla bych že v prodejně pro řemeslníky, v Brně to je prodejna Řempo, teď se to asi jmenuje jinak, nevím, prodávají různý tloušťky molitanu. A nebo by to mohli mít i v prodejnách s metrovým textilem někde. Prostě prodejny s takovýma technickýma věcma, jako jsou i třeba motouzy, lana a pod... tak snad je u vás něco takovýho...
7. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Lenajasku jsi natěšenáí? Já když šla na ten UTZ, kde nám měli říct, co to bude, tak jsem nemohla ani spat :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Lenajasku, díky, jdu mrknout na net nato řempo
7. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
hmm, tak v řempu mají, ale to je jen v čechách :frowning2:
7. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Lili, možná se to u vás nejmenuje řempo... nevím.
A těším se jak malá, to je jasný., :wink:
7. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
tak to je zajímavý, na stránkách řempo holoubek mají prodejny jen v čechách a ted jsem našla náhodně na netu prodejnu i v Ostravě. Takže supr, zítra jedem na nákup. Díky za radu
7. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.