• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lili, tak super. :wink: Ono těch prodejen je asi víc, jen se to ne vždycky jmenuje Řempo. Někde to třeba prodávají i ve stavebninách... a pod.
Nic kočky, jdu tady poklidit, ohřát si oběd a pak se nachystat a vyrazím... ozvu se večer... :wink:
Mějte krásný den, všechny zdravím!!!!
7. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Teď když to píšeš Leni, tak si vybavuju, že myslím holky psaly, že mají to kokosový vlákno s pohankou.

Prodavačky si nás moc nevšímaly, až když jsme se přímo šli zeptat.

Leni, jinak by to byla Silvie. Zdá se nám, že to jde hezky k příjmení - Silvie Vícenová :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Katy, to je fakt krásný... :wink: Tak se zdá, že už máte vybráno... :wink:
Tak papa!
7. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Díky, Leni! :grinning:
Držíme pěstičky na odpolko!! papa
7. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak já si musím na ten odběr počkat do 17.7 a pak zhruba do tří dnů bych měla vědět na čem jsem :unamused:
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Míšo, 17/7 je už příští týden... moc moc moc držím palečky!!!! :wink: Ať to nakonec vše dobře dopadne... a kam půjdeš?
Katy... díky!
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdu na to Veveří k nějaké paní doktorce.
7. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Míši a to jdeš na odběr těch klků teda?
7. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
No asi jo. TA na recepci nebyla schopná mi nic říct, jen že mě obědnala k té doktorce jako první je nějaká genetická konzultace a pak mi provedou ten odběr, teď je jedno jestli těch klků a nebo plodové vody hlavně, že to bude :wink:
7. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
My taky byli nejdřív na té genet. konzultaci a pak jsem až přímo šla na tu amniocentézu. Ale u tebe to asi budou ty klky, protože výsledky z plodovky určitě nejsou za 3 dny, ale až za 14 dní.
Tak budu držet pěstičky!!! Snad to bude ok! :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jo budou to ty klky , jelikož se dělají do 15tt a já tak nějak budu :wink:
7. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj kočky, téééda vás dočíst a zjistit co je nového. Tfuj :grinning: ale zvládla jsem to.

Misicko, neboj. Uvidíš, že to dobře dopadne, hlavně mysli na mimiňouska a nestresuj se, aby se mu nepřitížilo. Vím, že je to blbý, ti to takhle psát, ale pořád věřím tomu, že to bude všechno o.k :wink: držím moc palečky!!!!

Katy, jméno je náhodou moc pěkný a je fakt, že jsem o něm nějakou dobu neslyšela..takže jak psala m1rti, budete mít unikát :wink: :slight_smile:

Hani, počásko se ti určo zlepší, i když na nějaký koupaliště bych si to asi s malým nelajzla, maximálně tak do aqvaparku, kde můžeš být jak venku tak i ve vnitř :wink: a ta voda tam není taková studená. Každopádně jestli pojedeš do Velešek, pozdravuj Lenču a malého andílka Adámka :slight_smile:

Lenajsku, ahooooj kočko! Tak ty už dneska budeš vědět, koho to schováváš pod srdíčkem. To je super a já tipuju na kluka, ať se tady neopičím :grinning: jinak ty kilča na vrch ti určo sluší, neboj po porodu to všechno shodíš.

Jinak fotečka malého od Verči je super. Ten malej je opravdu kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: fakt se jim povedl! Jestli ji někdo budete psát, tak že moc zdravím!!

No a já.. já jsem v pohodě, akorát jsem domluvila se šéfovou a jedu za ní zítra hned po kontrole a UTZ. Musela jsem ji do telefonu říct, že jsem těhule-nenechala si to vysvětlit, že to nechci rozebírat přes mobil, takže jsem to na sebe prostě práskla :angry: a jsem zvědavá, co se bude zítra dít. Chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ten srazík máte zítra, že? Tak si to užijte a ať vám aspoň svítí sluníčko a máte pěkně. Snad se k vám budu moct připojit příště. Nebo Lenajsku, jestli budeš mít některý den čas, můžeme se sejít.. to platí i pro vás ostatní. Ráda vás konečně poznám :wink:
7. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
...hupsss, jsem se nějak rozjela :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
jaj, sousedi opíkají na zahrádce klobásky atd. mňam, dala bych si hned jeden špekáček :grinning: jen tak samotnej.
Jsem blázen, že.. já vím a všichni ostatní jsou letadla :grinning:
7. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci, ty máš dnes ale dobrou náladičku, že? :slight_smile: Aspoň mi to tak přijde :grinning: ty letadlo... :grinning: :grinning:
Díky holky za pochvalu jména, asi už to tak zůstane :slight_smile:

Luci, hlavně buď v klídečku a nenech se od šéfové nějak vynervovat. Teď už s tím ona nic neudělá, ať počítá radši s tím, že už se prostě nevrátíš :wink: Zítra na kontrolu budu držet pěstičky!!!!
7. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Katy, Jj..mám dobrou náladu.. je mi po dlouhé době dobře, navečer a nad ránem mi bývá poněkud špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jakmile se najím, tak to hned ustoupí.

Ze šéfové si nebudu nic dělat, ale jak tam zítra půjdu.. no, asi by si se nasmála, kdyby si mě viděla. Půjdu mravenčími kroky :angry: :grinning: každopádně na kontrolu se moc těším a doufám, že bude všechno v pořádku. Zítra už začínám 9tt, to letí :sunglasses:
7. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak to je fajn, že se cítíš dobře. Já to tak měla taky ze začátku, že jsem pořád musela mít něco k zakousnutí, jak jsem byla déle než 2 hodiny bez jídla, tak se mi dělalo špatně. Právě jsem zvědavá na to zítřejší vyšetření na těhu cukrovku, myslím, že jim tam odpadnu od hladu :confounded: Celý dopoledne bez jídla nevydržím! :sweat_smile: Pak si ale s drahouškem zajdeme na nějakej dobrej obědík, tak se těším.

Je fakt, že to děsně letí, když se dívám nejen na svoje týdny, ale i na tebe, na Lenajska, na Mišičku, tak si říkám, že to snad ani není možný. Než se nadáme, tak budou ty naše zlatíčka na světě :dizzy_face:

Určitě zítra bude všechno v pořádku, jak jinak!!! :wink: :wink:
7. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky, nějak nestíhám...
Katy, já si postýlku taky koupím na Tomkáči, ale s tou matrací nevím. Nelíbí se mi, že ta pohanka šustí, zkusím pohledat na netu jinou. Zatím mám asi favorita kokos latex.

S kočárkem to neřeším, ale budu muset co nevidět začít.

Luci, ať ti to vyšetření dopadne dobře. Dneska taková super nálada, tak ať ti to vydrží :slight_smile:

Katy, a tobě hodně sil, aby jsi to vyšetření na cukr taky přežila :wink:

U nás jsme se jmény moc nepostoupili. Tchýně i švagrová zatím stojí za mnou a preferují Tomáška :slight_smile: I když tchýně přišla s návrhem, aby se malej jmenoval Pavel, tak jsem řekla, že to jedině přes moji mrtvolu... :grinning: MM trvá na svým Jiříčkovi a byl by ochotný ustoupit na jméno Jan. No to je pro mě ještě horší, než Jiří.

Míši, do toho 17.7. to snad vydržíš, ikdyž to musí být nervy, co? Tak se drž. :wink:
7. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Koukám, že má Maty žloutenku. ChuĎátko, tak snad je pak co nejdřív pustí, aby se s náma mohla Verča podělit o zážitky :grinning:
Lenajsku, Leni, jo jo, byla jsem dole v Tescu u hlaváku. Zkus se tam kouknout, ty moje nákupy stály za to. :slight_smile: Z váhovýho přírůstku si nic nedělej. Já mám dneska ráno zase o kilo víc, takže to bude za chvilku docela fičák. Ale taky narozdíl od tebe mám docela zásoby z předchozích let :grinning:
Slečna místo mě k nám hodlá nastoupit, už jsem ji doma zaúkolovala samostudiem :slight_smile: Docela mám z toho hrůzu, až ji budu zaučovat. Za ten měsíc to nemá skoro šanci pochytit.

A Leni, šup šup zprávička, jestli to bude holka nebo kluk :wink:
7. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli pro Áďu ve školce a já myslela, že sebou seknu na zem.. udělalo se mi zase špatně a to jsem měla vodu sebou, už tomu nerozumím :confounded: toto jsem v prvním těhotenství nezažila..

Venku je fakt na padnutí, doma máme 28C a venku je na slunku 44C..aspoň teda od 13hodiny, co na teploměr svítí nepřetržitě slunko :angry: :rolling_eyes:

Nakukuju jestli už něco písla Lenča, co teda čekají a zatím nic.. tééééda, pěkně nás napíná :grinning:
7. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Tak už jsu tady, přijeli jsme s MM teprve teď... a už to víme.... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Miminko je naprosto v pořádku, má vše co má mít, odpovídá i tt, má mozek, srdíčko má všechny komory a předsíně, krev proudí jak má, žaludek je OK, dásně jsou a budou časem prý i zuby, ukazovalo nám krásně obě šlapky, nožky a ručky má všechny, nosík pěkně velkej, očička velký, vše je tak, jak má být... prý dr. Vlašín hledal nějakou chybu, ale nic nenašel, což je super. Jediný, co po mě prý chce, abych mimčo donosila v pořádku a porodila taky v pořádku... :slight_smile: Tak jsme to oslavovali, dali jsme si malou véču. :wink:
Jdu vás dočíst. :wink:
7. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Leni a dál???????????????
7. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
lenajsku to je super, hned je člověk klidnější po tomhle utz co? :grinning: No a nenapínej? Holka nebo klučík?
7. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Lenajsku, tak už nás nenapínej... co to teda bude?????????
7. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Leni: Jinak my dorazili totál uvaření dom, Mates už v autě nespal tak teď krásně usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Jo a mosím se pochlubit, vyhráli sme 3tí místo v té fotosoutěži hamánek tak bude Mates na etiketách :grinning:
7. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Lenííííííííííííííííííííííííííííí, tak nás nenapíneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
7. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Hani fakt? Já myslela, že cestu ještě prospí. No Aďula toho moc nenaspal :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já mám spálený ramena jak pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Leňi takto je super, že je malá a nebo malej zdravej :wink:
7. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Hani, gratulujeme :grinning: :wink: !!!!!!!
7. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.