• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jé, Hani, tak že Matymu posílám gratulaci :wink: Šikula :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Leni: Asi sem moc práskla těma dveřma a probrala ho, jo a sorry za ten opatlanej stůl :sweat_smile: Adík chudák neměl šanci spát když tam to naše ječidlo furt hulákalo :pensive: No červený si ty ramena měla pěkně. Maťula byl z Jessy úplně hotovej co?
7. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Luci, Leni : Naše spící celebrita děkuje za gratulace :grinning:
7. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Prosím tě, ten stůl je opatlanej furt, to není nic zvláštního :grinning: A adámek toho moc nenaspal spíš tím horkem, Matýsek na to neměl vůbec vliv :wink: No jsem ráda, že se mu Jessa líbila, hlavně se mu asi líbilo, jak skákala do té vody, co? :grinning: Aby neměl divoký sny, jestli se mu bude o ní zdát :grinning:
7. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Míšo, to je fajn, že jdeš na to Veveří, tam jsou opravdu profíci, držím moc palce.
Katy, zítra držím palce na cukrovku, aby to bylo OK. A snad to vydržíš to nejezení, horší by to asi bylo začátkem těhotenství... spíš je někomu šoufl prý z toho roztoku, ale snad se to dá vydržet.. hlavně, aby to bylo OK! Určitě bude.
Luci, to je fajn, že máš dobrou náladičku, tak to má být. Na zítřejší KO moc držím palce, určitě je vše jak má být. A se šéfkou ať to taky dobře dopadne, hlavně se nestresuj a mysli na mimíska, že je to opravdickej zázrak a nic vám nemůže pokazit tu radost z toho, že čekáte mimčo! Natož šéfka!!! :wink: A zase je Ti šoufl? To je mi líto, řekni to ale zítra na kontrole, možná to chce dávat víc nohy nahoru a třeba studený obklady, co já vím... ono to bude tím tlakem, mám pocit, že je permanentně nízkej, proto se možná i víc motá hlava.. mně se ze začátku taky hodně motala a bylo mi na zvracení, ale nezvracela jsem. Ať je brzo líp!!! A víc jídla pomůže, hlavně hodně bohatý na živiny, vlákninu, bílkoviny... a hodně pít!!!
Páji, díky za info, do Tesca se určitě mrknu, asi ale až v pátek, dřív se tam nedostanu. Tož uvidíme. A snad vyberete drobečkovi i to jméno a bude to pro obě strany přijatelný...
S tou novou kolegyní je to super, že konečně to vypadá, že nastoupí, a zaučování určitě zvládneš, hlavně, aby kočka vydržela!!! Snad jo... držím palce.
Luci, to víš, že budu ráda, když se sejdem, něco určitě vymyslíme. :wink:
Katy, fakt to letí, to je neuvěřitelný. Vždyť já dneska začínám 21tt... mazec!!!!
Jo, byli jsme v tom Balli na Tomkově náměstí, měli tam fakt hafo kočárků a máme už vybranej, ten co jsme viděli už v tom Vyškově, ten Firkon Verano. Je vyšší než ten co máš Kači vybranej Ty, ten Dorjan Danny sport, a zdá se mi i větší kočbička. Ale hlavně je pro nás dlouhány fakt vyšší a líbí se mi i jako sporťák. Taky tam neměli autosedačku, ale dle netu vím, jak vypadá. Budem ho objednávat asi začátkem září, nebo koncem srpna. Pak bude u máti v Brně, takže k nám ho pak MM doveze po porodu. A nahoru mimčo budem nosit v té korbičce a tu si budem nechávat v kuchyni na sedačce, jakože místo koše, nebo ji dáme do té skříně.
Taky jsme se tam dívali na ty monitory dechu, dost váhám jestli Respisense nebo Nanny, ještě to má ale čas, to by stejně MM kupoval před porodem. A taky jsme se dívali na tu matraci do postýlky, tak asi vyberem tu pohanka-kokos. A postýlku bysme mohli vzít taky tam, měli tam obyčenou dřevěnou ze světlýho dřeva, na 3 polohy roštu, za necelou tisícovku. Ještě se mrknem v Ikei a případně v Kika nábytek, ale možná ji vezmem tam. Jediný, co jsem tam neviděla, byly cestovní postýlky. A měli tam i docela výběr lehátek pro mimčo, jedno kolem 780ká, což se mi zdá dobrá cena. To asi pořídíme taky.

Jak to vypadá s tím zítřkem, mám jet do Vyškova, nebo ne? Hani, jestli nakoukneš, jak to vidíš? Nebo ostatní, co byste mohly přijet do Vyškova... já bych si docela udělala výlet, bo mám dobrou náladu... :wink:
7. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Hani, super s Matýskem!!!! To se pak musím na etiketu podívat, tak pak dej info, kde bude k vidění... :wink:

No kočky...

Tak je to........ posila do Komety, jak to okomentoval MM.... bude to chlapeček. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Já to říkala!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
7. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Leni, Hani a Veru, netrhám partu... :wink:
A Páji, nejseš v tom sama... :wink: :wink: :wink:
Tak velká gratulace ke klukovi :wink:
Ale samozřejmě gratuluju!!!!!! Bude mít Adámek kamoša :wink:
Leni, vždyť já jsem celou dobu tvrdila, že v Reprofitu holčičky prostě moc neumí.... :grinning:
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Kdybyste viděly MM, jak byl z toho hotovej... samozřejmě nejen z kluka, ale že je vše OK... :slight_smile: No jsu na něj zvědavá, jak se o synka bude starat... :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
A u Lucky to vidím na holku :slight_smile: Se to u vás pěkně střídá :grinning:

No ten zítřek v kolik? V jednu? Nebo jak se vám to hodí? A kam mám přijet, Hani?
7. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Lenajsku, tak moc gratuluji k dalšímu chlapákovi!! :slight_smile: Takže tvoje tušení bylo správné :grinning: Tak TM je spokojenej a ty o trošičku míň, co? Jako Pája... :slight_smile: Nejdůležitější je, že je zdravučkej a má se hezky k světu!!! Super :wink:
7. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahojky tak dneska bylo teda zase počasí. Celý odpoledne jsme strávily u bazénu. S Matyáškem je mi to líto snad mají jen nějakou lehkou žloutenku a budou brzy doma.
Lenajsek: gratuluji k chlapečkovy. To musel mět TM radost. Firkon verano se mi taky líbí škoda že ho nedělaly když jsem čekala Peťulu.

Hani tak to je super že budete na etiketách hned musíš dát vědět jak je budou rodávat ať si můžeme matýska koupit :slight_smile:
Misicko: To je dobře že vás objednaly už tak brzo. Aspoň budešte vědět víc. Doufejme, že to bude dobrý.
7. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
No, v kolik ten zítřek? Já můžu přijet v 9.45, 11.45, 12.45... ale odpoledne kolem té 17té bych už chtěla být nejpozději doma, budu dělat marmošku.
7. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Hani koukám že máte zítra nějakej srazík v kolik a kde, že bych za váma dojela.
7. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Děkuju moc za gratulace... :wink:
Kači, ani nejsu smutná, jen mě spíš teď možná došlo, že už to víme definitivně, že už to není prostě TO miminko, ale TEN klučina, že už to není tak anonymní... ale jo, těším se, hafo se těším. Kluků u nás v rodině moc není, tak teď bude. A švagr i moje ségra se taky pěkně sekli... :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
lenajsku: Tak véééélkááá gratulace k pindíkovi :grinning: Já si vždycky tipnu blbě :grinning:

Jinak s tím srazíkem... Leni já jsem od páté ranní ready tak dofič kdykoliv :wink: Dojeď klidně k nám, nebo jak se domluvíme holky?

Ali jooo dojeď :wink:
7. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Lenajskuuuuuu, moc gratuluju a trefila jsem se :grinning: :grinning: :grinning: supééééér!!!!!

Leni dv., na určení pohlaví našeho mimíska je ještě čas :sweat_smile: neblbni, hihi :grinning:

Hani, dej vědět, kdy bude Máťa v prodeji.. myslím na těch etiketách :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jinak nafoťte nějaké fota, ať můžu odpoledne mrknout, když už tam nebudu s vámi :pensive: :wink:
7. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hani, já bych si dala sraz asi na náměstí, chci se mrknout do toho dětskýho kšeftu a nechci vás někoho zdržovat tím, že tam půjdu, tak klidně můžu dojet v 11.45 na nádr a třeba o čtvrt na jednu, o půl jedné si dát sraz?
7. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
HAni v kolik to teda bude.
Nám se normálne po dědině toulají 3 psy. mám strach jít aji s malým ven. včera s tím odšel MM že vlezly jednomu chlapovi do zahrady a že na něj zaútočil a tak tak se stihl schovat. Teď jsou všíchbni místní myslivci to je aji MM v polu a nahánějí je s puškama. Tak su zvědavá jestli je chytno. Smutny na tom je že je musí zastřelit, protože je to v jejich revíru škodná.
7. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já jak píšu rychle tak píšu hovadiny, se omlouvám za některy slova.
7. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tak Hani, asi bych dojela k tobě a nechala auto tam. Budu se snažit co nejdřív po té dvanácté nebo tak nějak, ale hlavně uvidím, podle malýho. Ráno rychle uvařím. Naštěstí mám naložený maso, tak snad to bude rychlovka
7. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ali asi až odpo, podle holek tak čítej tak nějak po obídku, s těma psama je to smutný, chudáci za to nemůžou, ale zas když útočí na lidi... Bych měla taky strach o malýho. Můžou za to lidi, psa někde vyhodí a chudák pes za to nemůže... :pensive:

Leni: Jj tak čítám s tebou, já ráno nebo dopo ješte pofičím do kauflandu, mají tam slevněnej bazínek pro děti s těma nafukovacíma hračkama a stříškou, kamoška mi dala tip, tak snad tam zítra ještě bude
7. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak jo holky, já se loučím... jsem nějaká k.o utahaná s toho tepla, pořád je venku tak nějak dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ke všemu jsme grilovali, takže toho mám dost. Zítra brzo ráno vstáváme :slight_smile: máme toho moc..

Budu na vás zítra myslet a snad vám vyjde počasí, nezapomeňte na ty fotečky, ať se můžu potom mrknout :wink: a snad mi ten sraz už příště vyjde.

Brou holky...
7. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hani, tak spíš o té půl jedné ná náměstí, že? Bych zašla ještě do DMka, když už tam budu.
Luci, odpočiň si, ať jseš zítra fit a ať je vše v pořádku...
Leni, tak jestli máš naložený maso, tak to bude rychlovka. :wink:
Ali dojeď, aspoň Tě poznám. A kdo má ještě dojít? :wink:
S těma psama je to blbý, ale taky bych měla strach.. ale je fakt, že za povahu spů můžou hlavně jejich majitelé... :frowning2:
Taky se loučím kočky, možná dneska budeme s MM slavit ve velkým... uvidíme. :wink: :slight_smile:
Páá!
7. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Tak se mějte, užijte si zítra srázek a Lenajsku hezky oslavte dneska :dizzy_face: :grinning:
Já ještě do sebe cpu sladký knedlíky, od půlnci nesmím jíst, kvůli tomu zítřku, tak si musím dát ještě teď :slight_smile:

Dobrou!
7. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
o.k. zítra se budu těšit zatím brou holky
7. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.