• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, gratuluju celebrite k vyhre:slight_smile:
Leni, jsem myslela, ze to bude klucik! :dizzy_face:
Misicko, tak at ten tyden do doberu rychle utece!
7. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak jestly mi zítra pojede auto tak se objevím, nějak se pořád vybíjí baterie. Dobrou
7. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jen jsem bleskurychle nakoukla .... Lenajsku, gratuluju k chlapečkovi, paráda !!!
7. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
Bré ranko, to zas byla noc :grinning: Pěkně pršelo doufám že se to trochu zvedne :unamused:

Teri: Krásná nová fotečka v pase :wink:
8. črc 2009 v 05:37  • Odpověz
Lenajsku, Leni, velikéééé gratulace !! :slight_smile: :slight_smile: Já to tušila. A hezky si napsala... Paji, nejsi v tom sama.. :grinning:
Četla jsem to už v noci v mobilu, když jsem opět nemohla spát... Pak se mi hned líp usínalo. :wink:

Hani, a jaká fotečka vyhrála? A na jakým výrobku Maty bude? :slight_smile: Já říkala, že si rozená fotografka :slight_smile:

Teri, ty máš krásnou fotečku. Já pořád vypadám spíš tlustá, než těhotná... A taky nemám nikoho, kdo by mě tak hezky vyfotil. MM focení nesnáší... (na obou stranách). :confounded:
8. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Leni, takže nakonec vyhraje Verano? Mě se právě líbí ze všech nejmíň. Je na mě i docela vysokej. Asi si sjedu na Tomkáč znovu ty kočárky projít. Jezdím 2x denně kolem a nikdy se mi nechce vystoupit... Ráno nemůžu a odpol.se mi nechce, to je přesnější :slight_smile: Asi prdím i na tu vložnou tašku a vyberu kočárek bez ní. A když bych usoudila, že se bez ní prostě neobejdu, tak si ji u Emitexu dokoupím.
8. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobrý ráno, tak venku je pěkná zima. Ale už začíná sluníčko vyskakovat. Doufám že do oběda bude už pěkně. MM mi dal ráno do auta nabitou baterii, tak jsem to byla vyzkoušet a zatím startuje, tak se nejspíš objevím. Budu tak kolem té půl 1 na tom městě.
8. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Čauky kočky, pěkné ránko, i když trošku chladnější, ale to nevadí, aspoň se bude líp dýchat... snídám a jdu vás dočítat. :wink:
Všechny zdravím, Lucce a Kačce dneska držím palečky...
Opatrujte se všechny a mějte se krásně!
8. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky díky moc!
Teri, krásná fotečka, dívám se do albíčka, že už nakupuješ postupně plínečky, Tě obdivuju, já bych na tohle asi neměla, ty látkový. :slight_smile: A už jsem několikrát na netu narazila na ty vlňáčky, to je na co dobrý? :slight_smile:
Alčo, to je fajn, že auto startuje, tak snad to vydrží. :wink:
Páji, nemohla jsi spát? :unamused: Já nějak taky ne, šla jsem až o půl jedné a ještě jsem se furt převalovala, nějak prostě nemůžu poslední dobou dobře spát. To jsu ráda, že po přečtení té zprávičky se Ti líp usínalo... :wink: Jak to řekl dr. Vlašín, holčička bude příště, ale naši kluci budou nejvíc milovaní na celým světě... však uvidíš, jak nás budou zbožňovat. :wink: :slight_smile: A určitě vypadáš krásně, určitě máš i nějakých pár foteček z dovolené... :wink: A jestli ne, dáme si sraz a navzájem se fotneme... třeba v tom srpnu v zámecké zahradě, tam se to fotí samo... :wink:
S tou vložnou taškou máš recht. Já jsem se tam včera dívala ještě na ty kočárky s vložnou taškou, ale jsu ráda, že jsme si vybrali bez té tašky, určitě je to lepší. A když je možnost ji dokoupit, tak bych to vůbec neřešila... Nebo uvidíš, jestli byste nepřenášeli tu korbičku.
Nám se to Verano líbí, přijde nám takový elegantní, dobře se drží, hlavně je pro nás výškově ideální se mi zdá, a trojkolku jsme nechtěli, tak tam jsou ty kolečka víc od sebe. Tak se tam někdy zastav, když to máš po cestě, to jsem ani nevěděla, že jezdíš kolem... :wink:
Jo holky, kde jste kupovaly přikrývky do postýlky? A jsou nějaký druhy, nebo je to jedno, co koupíme?
8. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Nazdárek!
U nás teda noc super, malej krásně spal, asi jak nebyl přes den pořádně vyspanej :grinning: Zato já se furt budila :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM totiž čučel na televizi, taky u ní usnul, a mě nejspíš budilo to světlo, pak až se přestěhoval do ložnice, tak se mi spalo dobře.

Leni, dívala jsem se na ten kočárek, je docela pěknej, nejvíc se mě líbí v béžové barvě :wink: Jo a přikrývky jsem nekupovala, dostala jsem je. Zatím totiž nejsou potřeba. Malej buď spal v zavinovačce a pod dekou a nebo teď spí ve spacím pytlu. Ten mimochodem můžu fakt doporučit, protože Adámek furt kope nohama, tak se aspoň neodkope :wink:

Ali, mě taky blbne auto, kolikrát ho nemůžu nastartovat, nikdo neví, čím to je, tak snad to půjde a dojedu :slight_smile:

Tak jdu dělat oběd.
8. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky holky, tak to vypadá, že po třech dnech je mi o něco líp, tak snad to nezakřiknu :grinning:

Jinak užijte si srazík :wink:
8. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Hani, gratuluju Matýskovi k 3.místečku v soutěži !!! Jste fakt dobří, ty fotograf a Matýsek jako model !!!!
Mišičko, je načase, aby už bylo dobře ... teď jen ať je ok i to ostatní, 17.7. budu držet moc palce
8. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky, na srazík nemůžu, malá teď spinká a pak jsem pozvala Martina na oběd k Pirátovi, měl včera významný narozky, tak jdeme i s malou a pak budu muset mazat domů. ... tak si to užijte a těším se na fotečky
8. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Zdravím vespolek, teď sme dorazili z venku, byli sme s babičkou procházkovat.
8. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Už je tam fajn Hani, že? ... my vyrazíme, jak se malá vyspinká ...
8. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Hani a jak tam je? Já vůbec nevím, jak malýho oblíct? :confused:
8. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Leni, taky nevím, moc horko mi tam nepřipadá, třeba Hanka napíše
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
JO venku je příjemně, já dám krátkej rukáv a nějakou lehčí mikinu, kdyžtak nějaká lehčí deka to jistí :grinning:
8. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Mě tam totiž přijde chladno, co jsem byla venku se psem :unamused: Mám tu takovou pěknou teplákovku, trochu teplejší, tak jsem si říkala, že bych mu ji dala, ale zas aby mu nebylo moc teplo??? :fearful: No ještě s tím oblíkáním furt bojuju :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Tak když ho oblečeš víc, sundat mu to můžeš dycky ne :wink: Já už oblíkám tak jak sebe bo max o jednu vrstvu navíc, třeba ráno když je ještě takový to svěžo.
8. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak Matýsek už je přece jen větší, to už se oblíká líp, že :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Hani, ale punčocháče malé dávat nebudu, tak zima tam snad není co?
8. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
:grinning: marti to určo ne
8. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že tu nikdo není.. všechny jste na srazu, snad si ho užijete i s dětičkama :wink:

Já na kontrole dobrý, mimiňous roste tak jak má, odpovídá přesně týdnům. Vaječníky mám pořád zvětšené, ale už to není tak hrozné.. je to ještě následkem toho OHSS. Musím se šetřit, aby se mi nááhodou nepřetočili.
Pěkně se tam s námi rozloučili, popřáli hodně štěstí a máme jim potom donést prcka ukázat :wink: předali mě do péče mé gynekoložky, takže v pondělí hurá na kontrolu a snad i pro průkajdu k ní.

Návštěva v práci, absolutní stres atd.šéfová se ke mě chovala jak ke psovi a jak kdybych ji podvedla. Smlouvu mi samozřejmě neprodlouží a o nějaké mimino se ani nezajímala, jenom mi vyčetla, že mám na stránkách floristiky svoje výrobky-co jsem dělala atd. a že je mám okamžitě vymazat, že je tam její zboží a nelíbí se jí to, že to tam mám, když už u ní prakticky nepracuju. Takže taková je moje šéfka :angry: :pensive: jsem ráda, že tam už nemusím..aspoň do konce Září, kdy si tam budu muset pro zápočťák a vrátit ji klíče od obchodu+věci na oblečení.
8. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
... a kde budu po mateřské (když to vyjde až do konce), těžko říct. Snad něco najdu.
8. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojte,

už jste asi všichni na srazu, doufám, že si ho užijete :wink:
Erinka - to jsem netušila, že budeš používat látkové pleny, máš můj hluboký obdiv :wink:
Lenajasku gratuluju k chlapečkovi!! Já jsem chtěla holku, MM kluka a napřed jsem byla štastná, že je to holka, ale pak mi přišlo líto MM, že se mu nesplnilo jeho přání. Né že by z toho byl nějak smutnej, Hlavně že je to zdravý. Má strach vychovávat holku, že o ni bude mít větší strach.
Hame gratuluju a ukážeš vítěznou fotečku?

Dnes jsem byla na ozvech, dělali my je na dvakrát, protože poprvé princezna spala a spala a panu dr. se to nelíbilo, napodruhé už byla vzhůru a mlela sebou a to už bylo o.k. Dr. mě potěšil, že ji příští týden změříme a pokud bude mít už ke 4 kg, že těm porodním cestám nějak pomůžem. Tak asi to tam nějak prošťourá ..... :grinning:

Stavovali jsme se v tescu, koupila jsem na zkoušku Tesco plynky fialový, slyšela jsem na ně jen chválu, tak uvidíme. Jinak je tam úúúúúžasenj koutek pro mimi, ty oblečky!!!! MM mě musel čapnout pod paží a odvléct, pač já bych tam stála ještě ted! A za super ceny!! Ale já už mám skříň oblečků k prasknutí,tak jsem byla rozumná a nic nekoupila. Ale určitě to nebyla moje poslední návštěva toho koutku :grinning:
8. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Luci tak super kontrola dopadla dobře a tá tvá šefka je fakt kráva :wink:
8. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojte holky, než jsem to všechno oběhla, co jsem potřebovala, tak jsem dorazila domů 14,35 a za zadkem mi už pršelo, tak to mi vyšlo ... ještě jsme teď byli na otočku jednou na poště ... pořád mě bolí žaludek, asi nervóza či co, ... mám balit na dovču, stavit s v práci - mám obavu, že to asi už nezvládnu atd., tak snad se to brzy spraví ....

Lili, kontrola dobrý, oni dětičky někdy spinkají, holt mají jiný rytmus než doktoři ... :grinning:
8. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Luci, tvou šéfovou nekomentuju , to je síla ...
8. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj misicko, tak jak ti je? Určitě pořád přemýšlíš nad mimískem a jak vám dopadne ta plodovka nebo odběr klků. Neboj, určitě to bude dobrý :wink: musíš věřit.
Jinak šéfka je fakt kráva, co víc na ní říct..ani nemám slov a nechci být tady sprostá :angry: :grinning:

lilithko, ten koutek v Tescu je fakt super..když tam jedem nakupovat, tak to tam obhlížím, ale ještě jsem nic nekoupila. Je ještě brzo a nechci nic uspěchat. Nakupovat budu až po 12tt, ale i tak nějak normálně..žádné nálety na oblečky pro mrňousky :grinning: jakmile člověk bude vědět co čeká, tak je to o něco lepší a už se i víc vyřádíš, na což mám ještě fůůůru času :wink: ale jak říkáš, je to tam všechno k sežrání :dizzy_face:
8. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.