• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, tak jsem se vrátila ze srazíku, bylo to fajn. :wink: Ve Slavkově mě pak zastihla ještě přeháňka, ještě, že jsem měla ten deštník. Snad vy jste holky nezmokly.

Luci, to je super, že je vše v pořádku, snad už příště u Tvé gyndr. dostaneš průkajdu. :wink: A snad se i ty vaječníky zmenší, už je to docela dlouho...
Ohledně šéfky- nemám slov. Nějak jsem nezaregistrovala, Ty máš smlouvu na dobu určitou? Já mám ale pocit, že když jseš na neschopence a pak jdeš na mateřskou, tak že Ti smlouva skončí až po skončení té mateřské, ale nejsu si teď jistá. Taťky právníka se zeptám. Ještě se zeptám na to, jak je to v Tvým případě s tím, jestli Ti musí zaměstnavatel držet místo, když jseš teď na PN a pak na MD, když máš tu smlouvu na dobu určitou.
Píšeš že nevíš, kde pak budeš pracovat... no, ruku na srdce, vrátila by ses tam? Jestli není pak lepší si najít jinou práci, i kvůli pracovní době, dojíždění, té krávě šéfové.. já taky nevím, jestli se vrátím do EDB, k telefonu, a bůhví, jak to bude po mateřské.

Lili, já jsu ráda, sice jsem prostě vždycky chtěla holčičku, ale i na kluka se těším, bude to prostě jiný než jsem si představovala ve snech, ale jsu šťastná. A když je šťastný i MM, tak je to dvojnásobná radost. :wink:
A v Tescu mají fakt fajn věci, v pátek tam asi taky vlítnu. Kolik stály ty fialový plínky?
Jo, jak to vypadá s tím molitanem? Koupili jste něco, nebo se teprv chystáte? Včera jsem jela ještě kolem prodejny s těmahle věcma v Brně, to jsou tzv. technický tkaniny, a tady to prodává i firma Kars, ale nevím, jestli mají ještě někde pobočky.

Marti, jedete na dovču? Kam valíte? Nějak jsem to nepostřehla...

Leni, jak dopadlo kojení? Vzbudil se malej, nebo až doma? :wink:

Hani, zpátky jsi to asi přes park nebrala, že? :grinning:

Alčo, jak jste dojeli? Snad OK...

Nic kočky, jdu dělat na zítřek oběd a pak asi odpadnu, nějak na mě padla únava... Krásný večer všem!
8. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Hoja hoja :grinning: konečně sem se dostala k pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: nafukovali sme ten bazének a večeřeli, tak byl fičák

Luci: Teda ta šéfka... já už několikrát napsala co si myslím že je, ale na ni snad žádný přirovnání není dost výstižný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty máš někde fotečky prací? Ukááááá než je vymažeš... Bych se na ni vyprdla velebnosti, dělá schválně jen dusna :angry: S tou prací na to prď, lepší být doma než s takovou šéfkou, kdo ví co bude za 3 roky, třeba najdeš něco lepšího s lepšíma lidičkama :wink:

Marti: Klid, všechno v klidu zabal a těš se jak si budeš užívat :grinning:

lil: To ti bude dělat asi ten Hamiltonův hmat co? Já mám pocit že mi ho taky Dr. dělal :unamused: , ale jistá si nejsu. Ony ty vyšetření na koncu byly všechny stejně nepříjemný :slight_smile: Vítězná fotka je tutaj http://www.hamanektv.cz/cs/matysek-a-hamanek-detail/ a na etiketách Hamánka bude jiná tu dám na chvílku do alba, chtěli nejakou na bílým pozadí tak sme blikali znovu :grinning:
8. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
lenajsku: Nene tím blatem už ne, počkala sem u squashe na MM a jeli sme autem :grinning:
8. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Leni, čoveče, kojení až v půl páté, co jsme přijeli dom :wink: Adámek je šikula, vydržet od půl dvanácté tak dlouho :slight_smile:

Luci, na šéfovou prď, vůbec nemá cenu se jí zabývat, když je to taková..... :angry: Nemám ani slov.

Hani, fotka je super :slight_smile: Jo a prosím tě, jsem si všimla, že v albu vyškovaček mám dvě fotky, kde má Maty 6 měsíců. Uka, na které má třeba 7 ať to můžu opravit. A z těch srazíků můžu nějaký fotky teda vymazat? Hlavně z té jedničky.
8. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Hani, krásná fotečka. :wink: Tak to je fajn, že vás TM vzal autem, pohoda. :wink:
Jo, dívala jsem se na albíčko té kočky... jako... nemám slov, náááádhera!!! :wink: Ale mám pocit, že to hodně dělá foťák, určitě má tu digitální zrcadlovku a to rozmazaný pozadí se dá udělat i s obyč foťákem, že si prostě zaostříš na něco, co chceš mít ostrý, přimáčkneš spoušť do půlky, ale aby jsi ji nedomačkávala, pak s tím foťákem hýbneš trošku do strany nebo nahoru a tak, pak domáčkneš spoušť a to, co jsi měla zaostřený by mělo být ostrý a zbytek mázlej. Myslím, že mi to tak nějak vysvětlovala kamoška, amatérská nadšená fotografka.
A bazének vyfotíš? :wink: Jsem se do Kauflandu už nedostala, ale třeba budou mít i něco v Tescu.
8. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Lucka - já jsem taky začala nakupovat, až jsem věděla co to bude. A hlavně až po 20 tt, nejsem pověrčivá, ale přece jen....Ale vy máte bojovníčka, ten to všechno zvládne :wink:

Leni - plynky 3-5 kg, fialový mini za 250 kc - 80 ks. Slyšela jsem, že jsou dobrý. Hned jsem zkusila, jestli jdou opakovaně rozlepovat a jde to, tak snad budou dobrý. Když ne, tak Hugies (nevím jak se to píše) nebo Pampers. Ty si taky chválí. molitan jsem sehnali, měla jsem vyhlídlý to řempo, ale jeli jsme napřed kolem hornbachu a zkusili to a vyšlo to :wink: Juj, máš tatky právníka, to je super, vždycky jsem chtěla znat nějakýho právníka nebo doktora, abych se mohla ptat, ale smůla, musím vždycky všechno hledat na netu. Nechápu, jak to dřív lidi bez netu dělali :grinning:
8. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Leni, no to je borec... asi mu ten vzduch ve Vyškově fakt dělá dobře, že celou dobu spal a ani hlad ho nevzbudil... hlavně, aby spal v noci... :slight_smile:
A ještě jednou díky moc Leni za oblečky... :dizzy_face:
Lili, tak snad dr. malé pomůže, aby byl porod snažší... držím palce. :wink:
8. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Lili díky za info, mrknu se po nich. A hodně holek kupuje ty Pampersky, hlavně ze začátku... ale podle mě to chce vyzkoušet, co prostě mimču sedí nejvíc. To dopředu asi nikdo nemůže říct, stejně tak jako s kosmetikou.
To je super, že už máte ten molitan. Jsem si říkala, že by to mohli mít i ve stavebninách.
Jojo, taťka má jako druhou vysokou školu práva. Jsu ráda, že se s ním o čemkoli takhle můžu radit, on je super právník. Na netu se dá spousta věcí najít, to je fakt, ale někdy je to zdlouhavý... ale když člověk nemá s kým se poradit, net je prostě mnohdy jediná možnost.
8. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Leni vydrž s těma srazíkovejma, já si to skopčím a narvu to na ty webovky ať máme nějakou zálohu a vzpomínku :grinning: Fotku Matesa v 6ti a sedmi měsících pohledám... já to tam peru a mažu jak se mi hodí :grinning: Za chvílu tam plácnu ten bazén :grinning:

lenajsku: Jj už mi psala má zrcadlovku Nikona, je moc milá, poradila :wink:
8. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem ráda, že se vám srazík vydařil..

Hani, jsou někde zase fotečky??? Jinak já mám pár foteček na www.floristikaweb.cz pod Lucka Žemličková, ale budu si dělat nové stránky a tam si dám všechno a né jenom pár, jak tady :pensive:

Lenajsku, vaječníky mám tak velké pořád po tom OHSS, ale už se to dává do kupy. I na internetu píší, že těhotenství to může zhoršovat, takže musím doufat, že to brzo splaskne. Jde to pomalu, ale přece a volnou tekutinu v břichu nemám, což je pozitivní zpráva :wink: a mimiňousovi se daří moc dobře :slight_smile:
Snad už dostanu řidičák na mimi, uvidíme :grinning:

Jinak ohledně šéfky, nemá cenu ji tady dál rozebírat... je to kráva s velkým K a jak jsem už napsala, nemám na ni slov.

Jooo, Hani... Máťa je fakt model, sluší mu to!!!!
8. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
hame - super superman!! :grinning: Bylo to napoprvé nebo jak dlouho to trvalo, než jsem vyfotili takovej supr záběr?
myslím, že to bude ten Hamilton, jsem četla, že to i bolí,ale když to pomůže.... U mě jako nic na porod nevypadá ani náhodou.

jsem se zas dnes kukala na youtube na porody, u toho vždycky tak brečím dojetím, jak ho vyplkne a pak jí ho dají na břicho... Ale jako ten křik těch mamin ..... Si pořád řikám, že to nemůže být tak hrozný, ale dneska jsem se teda zalekla.
8. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Hani, kdyžtak mrkni... než to smažu, potom vám pošlu jiný odkaz na mojí stránku.

Lenajsku, když jsem k ní nastupovala, tak mi dala smlouvu na dobu určitou, s tím, že se takhle jistí a po roce mi ji dá na dobu neurčitou, ale to je koncem Září a já jsem pořád ještě na neschopence a ke všemu těhulka, takže asi tak. M mi to našel na internetu a šéfka se takhle zachovat může a když už jsme u toho, jsem ráda, že už tam nebudu. Radši si potom najdu něco jiného a hlavně blíž..třeba ve Slavkově nebo ve Vyškově.
8. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Hani, bazén je teda super! Tam by se i mě dobře čvachtalo :grinning: Škoda, že ho nemají ve velkým :grinning:

Lili, taky jsem slyšela že ty tesco plíny fialový jsou dobrý :wink:

Jo, Leni, jsem se tě chtěla zeptat, jestli pak budeš chtít ty plínky, co mě zbudou? Mám tu balík 2-5kg Pampers. Nebo kdo budete chtít, to je fuk, komu to dám... MM těch plín nakoupil nějak moc, že toho hafo asi zbude. Tak furt přebaluju :grinning:
8. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
lenajasek - jj, právě si říkám, že to musím vyzkoušet a uvidíme. Jen škoda, že to neprodávají i v menších zkušebních baleních :grinning: Jj, na netu je to zdlouhavý hledání a co se týká těch právních věcí, tak jsou napsaný tak, že to normální člověk nepochopí a potřebuje to přeložit pro blbce....

luci - moc pěkný, s takovou si můžeš otevřít vlastní obchůdek :wink:
8. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Luci, pěkný výtvory máš :wink: Šikula, fakt :wink:
Já jsem měla taky na dobu určitou a smlouvu mi neprodloužili. A kam se vrátím po MD, toť otázka.... Nevím, jestli se do zdravotnictví vrátím, docela mě to i mrzí, protože ikdyž jsem na tu práci dost nadávala, tak mě i bavila :confounded:
8. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Hame tak tá fotka je teda boží :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Leni dv., mě ta práce právě taky baví.. jak ty to teď vlastně máš? Musela jsi na pracák a tam to všechno nahlásit? Mě to totiž všechno čeká a nevím co a jak. MM to snad zjistí na netu..se v tom vyzná víc než já :slight_smile:
Jinak jsem zvědavá, jetli mi proplatí dovolenou, co ještě nemám vybranou a ke všemu mi stáhla stravné a nic jsem od ní dneska neviděla :angry: (dávala nám na obědy stravenky a strhávala nám to z výplaty).
8. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Lucka.Adis: tak k tomu není co dodat. Tvoje bývalá šéfka je kr... Já jsem na tom byla v bleděmodrym až na to že mám smlouvu na neurčito, Ale stejně se tam už se tam nevrátím

Lenajsek: Domů jsem dorazila v pohodě, a u nás asi ani nepršelo. kdybys chtěla když budete mýt teho kloučka, tak mám na prodej světlemodrý manžestrový zateplený lacláčky, už sem je tady někomu nabízela.

Hani Matýsek je prostě kouzelnej a na skleničkách mu to bude slušt. jinak bazének je skvělej.

Lili: já ty teskácký plýnky používám asi od 6. měsíce a zatím jsou v pohodě.

Leni.dv: no vidíš jakej je Áďa šikula. A co prsa nepraskly. :grinning:
8. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Hani, ta fotka je supééééééééééééééééééééééér, se těším až si tu výživu koupím i s Máťou :wink:
8. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Ali, no prsa málem praskly :grinning: Hlavně levý, to jsem měla podprdu skoro durch mokrou :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, dovolenou by ti měla proplatit nebo máš nárok si ji ještě vybrat myslím před mateřskou, ale to si nejsem jistá. Na pracák se pak hlásit vůbec nemusíš. Kdy ti končí smlouva? To budeš na PN nebo už na MD? Já byla na PN, takže dál mi ji propláceli a platí i mateřskou.
Máš ale reálnější šanci, že tu práci dělat budeš. Já nevím, při manželovým zaměstnání....

Malej mi zas usnul. Tak to chci vidět, do kdy bude spát :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky! My před hodinkou teprve přijeli z Brna.
Byla jsem na té cukrovce, ale výsledky budou nejdřív zítra, krev musí v laboratoři vyhodnotit. Zvládla jsem to docela v pohodě.
Odpoledne jsme byli s MM v Balli na Tomkově nám. a koupili jsme postýlku vč. matrace. Kočárek jsme zatím neobjednávali, protože jejich systém jsem nepochopila. Když by nám ten kočár objednali, tak je to jako objednávka extra a vychází asi o tisícovku víc než normálně. Tak jsme řekli, že na to nespěcháme, jestli to nemůžou objednat, až budou dělat klasickou objednávku. Tak prý teda jo, ale musím si tam asi tak po 14-ti dnech volat, abych se připomněla. Ale pořád to vyjde líp, když tam párkrát zavolám než když dáme o litr víc...
Tak jen, kdo má v úmyslu tam kupovat kočár, tak abyste byli v obraze, takhle to tam funguje normálně.

Luci, gratuluji k úspěšné kontrole! Šéfka - no comment! :angry:
Hani, bezva fotečka! Jste šikulky, ty i Maťa! :wink:
8. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Leni, dovolenou tam ještě právě nějakou ještě mám a smlouva mi končí koncem Září a na NP budu myslím pořád až do MD.. a jinak mi to dneska jasně řekla, že mi tu smlouvu neprodlouží a že si to budu muset sama oběhat atd. že ona to za mě dělat nebude :pensive:
8. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
No, můj manžel to má z prací taky zajímavé. Je teda fakt, že může pracovat i z domu, že to má tak zařízené, ale někdy se takt stane, že mi na pár dní odjede a já musím vzládat všechno ohledně malého (školka atd.) a to ještě když jsem chodila do práce..
8. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Dovolenou by určitě měli proplatit, A to za celý rok, i když jdeš třeba na mateřskou v dubnu, příklad, v dubnu jsem šla na nemocenku, od června na mateřskou, z 20 dní dovolené jsem měla vybraný třeba 3 dny a v lednu si musím zažádat a proplatí mi všech zbývajících 17 dní. Nevím, jestli jsem to popsala trochu srozumitelně, ale je to tak, kolegyni, které se loni v srpnu narodil brouček to tak letos v lednu propláceli.
8. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Kočky, fotky ze srazu jsou pěkný :wink: já teď vysávala polovinu bytu a zbytek už nedám, udělalo se mi zase špatně :angry: , takže to nebudu přehánět a vzal to za mě radši M :slight_smile: navečeřím se a půjdu asi do hajan, jsem zase nějaká K.O

Mějte se pěkně a brou noc..
8. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Koukám, že řešíte smlouvy apod. Luci, ta šéfka je ale koza... Jinak Lilithka má pravdu, dovču musí proplatit, pokud si ji nemohla vyčerpat. Nevím, jak to máte Lili v práci, ale standardně se tahle nevyčerpaná dovolená proplácí mezi mateřskou a rodičákem. Až ti skončí MD, tak u zaměstnavatele jakoby nastoupíš na dovolenou, ale přitom na sociálce jsi už na rodičáku. Máš tak vlastně dvoje peníze za stejný období. Není podmínkou, že ti to musí proplatit v lednu. Možná to kolegyni zrovna tak vyšlo, protože měla akorát po konci MD, když se jí malej narodil v srpnu.
Ale je to jen v případě, že máš smlouvu na dobu neurčitou. Jak je to se smlouvou na dobu určitou úplně přesně nevím, ale v podstatě by ta dovolená měla být proplacena v posledním výplatním termínu.

Leni, ty jsi měla taky smlouvu jen na dobu určitou, jo? Tak to je síla. Myslela jsem, že je o zdr.sestry velká tahanice a podle toho to vypadá, že ani ne... :unamused:

Hani, ta fotka Matýska supermana je naprosto úžasná. Nechápu, že jste nevyhráli první míst :wink: :slight_smile: :wink:

Katy, jakou postýlku jste koupili? Já mám vybranou zatím typ "Jarda", líbí se mi vzhledově víc, než "Míša". A jakou matračku? S tou pohankou nebo kokos-molitan? Mamka se mi ještě v Čechách koukne na kombinaci kosos-latex a pak se rozhodnu, kterou.
8. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak jsem uvařila na zítřek oběd, zpracovala houby co jsme v neděli dostali u taťky a furt mě nějak píchá v břiše u pupku, tak se jdu asi natáhnout, zítra mi má přijet návštěva, tak trošku poklidím až zítra ráno, teď to vidím na sprchu a do hajan.
Luci, taťky jsem se ptala, tak bohužel je to tak jak jsi psala i jak psala Lenča, smlouva skončí, ale dle mě by Ti měli buď dovolenou proplatit, nebo si ji můžeš vybrat před mateřskou, že by ses s dr. domluvila na ukončení neschopenky dřív, pak si vzala dovču co Ti zbývá a pak šla na MD. A s těma stravenkama nevím jak to je, ale kdžy jseš na PN tak jseš bez stravenek. A je divný, že Ti je strhla a stravenky nemáš, ani peníze. :angry: Ona má na starosti i účetnictví, nebo někdo jinej? Nevím, jak to u vás ve firmě funguje...
Jinak krásný výrobky, jseš šikulka. :wink: Klidně by sis mohla otevřít vlastní firmu. :wink:
Škoda, že je Ti pořád tak špatně, to asi někdy ze začátku bývá, fakt se snaž hodně odpočívat. Já ze začátku vůbec neluxovala, teď občas, ale u nás luxuje hlavně MM.
Lili, tak jak to píšeš o té dovolené, tak to budu mít já. Mně dají dovču tu z letošního roku, co jsem si nevybrala, cca taky těch 17 dní, po skončení MD a před nástupen na ten rodičák, takže to bude až příští rok v lednu.

Katy, tak snad bude cukrovka v pořádku, resp. nebude vůbec. :wink: Držím palečky. To je fajn, že jste koupili postýlku, za kolik, jestli se můžu zeptat? My tam máme asi vybranou tu úplně obyč dřevěnou, s třema polohama roštu, za necelou tisícovku. A matraci tam možná taky koupíme. S těma objednávkama kočárků jsem to u nich pochopila tak, že to, co mají konkrétně na skladě, na prodejně, jako ten typ v té barvě, tak to kdybyste si vzali, tak to stojí míň, než kdyby se to objednávalo "na zakázku". Ale cenově to asi nebude zas takovej rozdíl. Dneska jsem viděla ten Firkon Verano co chceme ve Vyškově celkem za víc jak tisícovku dražší jak v tom Balli, tak to určitě vezmeme tam. Ještě se mrknem do pár obchodů s kočárkama, jestli nebudou mít ten stejnej kočárek i jinde a za jakou cenu.

Hani, super fotka... :slight_smile: :wink:

Ali, máš někde fotku těch lacláčků? Kdyžtak mi písni do IP nějaký pordobnější info, díky... :wink:

Leni, jestli se Ti nikdo na plínky nepřihlásil, tož já se hlásím, taky mi prosím kdyžtak písni do IP... :wink: Díky. To je něco, že malej zase spí... dneska je jak medvěd brtník, co? :wink:

Nic kočky, jdu se natáhnout, mějte se krásně a snad mi to zítra ráno ještě vyjde se sem stavit. Krásnou dobrou noc! :wink:
8. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Pavli, Luci, pokud má Lucka smlouvu na dobu určitou, tak skončí dnem sjednaným ve smlouvě a dovolená se jí proplatí po skončení pracovní neschopnosti, to bude zřejmně zároveň s nástupem na MD, protože neschopenka půjde ještě přes paní šéfovou, tak ukončení ponese Lucka zase ještě jí ....
8. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Lenajsek: jedeme na Slovensko - do Rajce ... máme tam pronajatý na týden dům .... se těším až budu tam, ale ty přípravy nejsou moje hoby ....
Hani, těším se ... už ať je ta cesta za náma a nic nezapomeneme
8. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.