• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Katy, tak to jo,to bych teda taky brala být Tebou, no tak ještě máš čas se rozhodnout :slight_smile:
To nevadí,že není doktorka, stejně dr. je u porodu minimálně, akorát Tě vyšetří během 1. doby porodní a pak přijde na konci a stojí a kouká,pro případ,že by byly komplikace a pak Tě zašije.
Jako ted popisuju normální porod, u mě ta první doba porodní trvala tak dlouho,že se ve mně hrabalo doktorů i sester několik :grinning: ,ale to se Tě snad týkat nebude
20. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky, díky, no... mi to přijde hrozně nafouklý... :grinning:
Já se teď dívám na stránky těch Miloušů, dělají prohlídky čtvrtky a pátky za cenu 120,- ká, pak tam mají předporodní kurzy taky za nějakej poplatek, ale na tu prohlídku bych šla, tam asi jako první, je mi ta nemocnice sympatická. Když ne Milouši, tak pro mě radši Bohunice než Obilňák...
Katy, to by bylo fajn, kdybys tam měla známou...
Leni, je to už vážně za pár, ale věřím, že mimi ještě v bříšku chvilku pobude.. :wink: Kdy jdeš do porodky na kontrolu? Tak si užij kurz, dobře dojeď..
20. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Teri, tu vodu fakt převařovat nemusíš, neboj nic se nestane. Já jsem tomu taky nevěřila, ale fakt se nalívám, denně 2 flašky dobré vody, nějaký bílý kafe, vodu se šťávou, čaj pro kojící maminky - na ten jsem si už taky zvykla, dá se koupit v lékarně, v drogerii "dm" i v potravinách, třeba v Hrušce ho mají. Liju se čím to jde. Když jsem odsávala, tak jsem neodsála ani to co ty!!! Navíc dítě vytáhne opravdu víc, než co odsaješ. S blížícím se večerem jsem na tom taky hůř, jak jsem psala, jsem vycucaná. Ale když máš čím přikrmit, tak bud v klidu, Zuzka to taky nakonec rozjela. Bude dobře, uvidíš. :wink:
20. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Leni, Terko, já chtěla taky nadstandart, na normoš pokoji jsem byla už 2x, docela to ušlo. Ale byl moc nával a na nadstandart jsem se nedostala. Na pokoji by to ušlo, ale jedna naše spolubydlící byla šíleně hlučná a ukecaná, už jsem to tady mysím psala. Prostě za celých 5 dní jsem spala minimálně, přestože byla malá hodná. Ona pořád žvanila, i když jsme dělaly ,že spíme, čteme atd. Navíc po každým dalším porodu se děloha stahuje dost bolestivě, druhou noc malá pořád pila a já měla takový bolesti, že jsem ji nemohla ani ponosit ... a ona pořád kecala, myslela jsem, že po ní něco hodím. Čtvrtý den mi dost stoupl tlak, asi z té únavy, s příchodem domů to všechno pominulo, ale jen za mnou doma zapadly dveře, tak jsem usnula mýmu na rameni a spala jsem tam 2 hodiny, uplně hotovo! .. je to o lidech. Ale fakt jsem chtěla na nadstandart, abych měla klid a užila si to a mohly za mnou návštěvy. Švagrovy rodily v srpnu, jedna měla nads.celý pobyt a druhá až od 3.dne, jinak bylo plno. Tak Leni držím palce, ať ti to vyjde!!
20. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj maminy a těhule,
nějak nestíhám, v práci toho mám fakt celkem dost. Navíc má dneska šéf svůj den, takže bych ho nejradši kopla do zadnice (slušně řečeno...).
Včera jsme řekli bráchovi a švagrové, že taky čekáme mimi, měli radost. Švagrová se hned ptala na všechno možný :slight_smile: Řešily jsme i porodnici (teda ani né tak ji samotnou, jako nadstandard). Byla u Miloušů, neměla žádný komplikace, dítě bylo na světě za 10 min. Ale říkala, že být mnou, tak by jako prvorodička nešla na nadstadard, že se tam nemám s kým poradit, nebo mi nemá kdo pohlídat mimi apod. Že budu ze všeho vyjukaná a když budu sama, tak mi to moc nepřidá. Byly na pokoji 3 maminy a prý by neměnila.... Tak nevím, docela mě nahlodala. Chtěla jsem po porodu nadstadard.

Rozhodně absolvuji 2 prohlídky - v Bohunicích a u Miloušů.

Leni, tvoje bříško rozhodně není nafouklý! Já mám pocit, že mi den ze dne roste víc a víc. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Veru, v létě snad tolik mamin nebude, ale za to říjen / listopad bude populační exploze ! :grinning: :grinning: Včera jsem zjistila, že spolužačka z VŠ má termín 23.10. (a asi bude rodit ve Vyškově)...

Teri, věřím, že to zvládnete. Zkus teda víc pít, jak radí Marta a třeba to fakt pomůže. Držím pěstičky :wink:

Katy, ty ses teda u tchánů měla hezky :slight_smile: :slight_smile: My jsme teda v sobotu strávili celý odpoledne na zahradě u tchýně, děláme tam chatku na nářadí a kadibudku. :grinning: :slight_smile: měřila jsem a řezela laťky, byl ze mě hotovej truhlář :wink: :grinning:
Včera jsme byli u našich, koupili si novou houpačku, tak jsem si krásně lebedila na zahradě (pokud jsem nelítala za malým synovcem.. :slight_smile: )
20. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Čauky Páji, aby taky nerostlo, když už jsme ve čtvrtým, tak to víš, že už to musí být vidět :wink:
To stejný co ti Páji říkala švagrová mi taky někdo povídal, že alespoň máš s kým splknout, poradit se, můžeš se jít relativně v klidu vysprchovat, protože víš, že je tam někdo další, kdo by tě zavolal, kdyby mimísko plakalo atd.... Ale určitě záleží na jakou spolubydlící člověk narazí. Může to být fajn, ale taky nemusí, jak píše Marta... Já bych to teda asi nevydržela, protože u mě platí, co na srdci to na jazyku, takže bych té ženské normálně řekla, jestli by nemohla občas tu pusu zavřít, že si někteří potřebují odpočinout apod.
20. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Páji, je fakt, že já chtěla na nadstandart jako matka třetího dítěte. Už jsem se ani nepotřebovala s nikým radit. A taky je pravda, že se člověk raděj zeptá maminy vedle na posteli, když jí něco není jasný, než s každou hloupostí běžet za sestrou ... i když tam od toho jsou. My jsme si s tou jednou rozumnou paní sdělovaly zkušenosti i teď, ona měla taky třetí dítě. Kdyby tam nebyla ta bláznivá, tak mi ten normál pokoj ani nevadil, ale s ní se to fakt nedalo.
20. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Páji, my nebyli přímo u tchánů, ale u manželové tety na narozkách. Ale byli jsme tam celá rodina, to je fakt!
Tak ty jsi tak makala? Ty šikulo jedna! :wink:
Taky mám pocit, že na podzim bude hodně mimísů... :grinning: Možná si nakonec ani nebudeme moci vybrat tu porodnici, ale kde bude místo, tam nás šoupnou.. :grinning:
20. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky dík za podporu,ted jsem malou kojila, trochu vypila a řvala a už se nechtěla přisát :frowning2: , brečely jsme u toho obě dvětak jsem dvacítku odsála,tu jsem jí dala ,no ted má dudlík,ale hlad ještě má,zkusím jí zas nakojit a kdyžtak udělám příkrm :frowning2: , je to hrozný,celej den nic nedělám než kojím, odsávám a vyvařuju flašky :frowning2:

Marti,dík,ten čaj mám od Teekanne,mně i chutná,tak piju ten.
U mě byl pití vždy problém,nemám pocit žízen a často chodím čůrat, no ale budu se snažit.
Tak my jdem zase na to.

Paaaja,tak kadiboudu vyfot a ukaž nám to. Doufám,že tam máte vyříznutý takový to srdíčko jak bývá :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Katy.v: Katko, nás to taky napadlo, já jsem taky od huby, když na věc přijde, ale ta paní...to bylo IQ tykve, naznaly jsme, že by to nepadlo na úrodnou půdu. Přitom byla hrozně hodná, že pohlídala, ponosila atd., ale prostě ... prostě to bylo náročný. Ideál bylo, když měla návštěvu,a seděla 3 hodiny na chodbě, to byla paráda.
20. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Páji ahojky, nějak to tam s šéfem vydrž, už je odpoledne!
Holky, však jsme tohle řešily na srazu, že... já bych asi nadstandart nechtěla, a proto bych si vybrala porodku, kde není víc jak 3 ženský na pokoji, právě kvůli tomu, že se člověk může poradit, jít v klidu na WC, do sprchy... je to samozřejmě o tom, koho tam člověk má, blbý je i to, že u těch Miloušů jsou prý návštěvy jen na chodbě, ne na pokoji, což u nadstandartu se jde asi normálně na pokoj, ale to by byla pro mě asi malá vada na kráse... nevím. To chce to vidět.
Páji, týjo, jsi řezala trámy, jo? Kadibudka bude určitě stylová... :grinning:
Teri, držím palce, ať se to s tím papáním zlepší, abys nebyla tak uhoněná a malá byla spokojená...
20. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Leni, ve Vyškově na norm.pokoj návštěvy taky nemůžou, kvuli zavlečení infekce. Zaky tam maminy kojí, tak je blbý, aby tam chodili cizí lidi. Těch pár dní se dá překlepat, ale s manžou jsme byli vždycky pul hodiny na chodbě a pak mi to už nedalo a šla jsem na pokoj
20. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
U miloušů taky nemůžou návštěvy na pokoj, maminy jsou i s miminkama na chodbě. Když jsme tam byli loni v květnu, bylo sice hezky, ale byl tam docela dost průvan. V Bohunicích se chodí na pokoj, ale je fakt, že když chce druhá mamina kojit, tak je to nepříjemný :frowning2:
To si člověk asi nevybere. Budem s Katy rády, když bdue volná postel :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Páji, však Leňa psala, že právě u Miloušů se nemůže na pokoj :slight_smile:
Já myslím, že všude bude něco pro a proti a jak říkáš Páji, budeme rády, když nás někde uloží :grinning:

Teri, nic si z toho nedělej, že celej den kojíte. Hlavně se nestresuj, chce to jen čas, za pár dní nebo týdnů bude líp, uvidíš! :wink:
20. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Teri, Katka má pravdu. Vím, že se to lehce říká, ale je potřeba zachovat klid. Mimino všechno vycítí a je pak nervozní kvůli mamině. Efekt se projeví do pár dnů, bude to dobrý, uvidíš. Já měla taky pocit, že z postele nevylezu a pořád mám prsa venku. Ale dostali jsme se z toho..
20. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Teď jsem si volala do Prenatalu, jak dlouho jim tam trvá ten screening, abych si mohla po tom ještě zařídit zubařku, a rovnou jsem se zeptala, kdo mě bude vyšetřovat, tak prý dr. Drábková, takže Vlašín ne... :frowning2:
Co se dá dělat, snad to bude v pohodě...
20. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojte, Leni, tak k Dr jdu ve středu - takže můžu klíďo zítra nebo ve čtvrtek celodenně, v pátek snad pojedu cvičit:slight_smile:
Ta černá kuchyně je úplně jiná!!!! Vypadá to tam mnohem líp - my jsme to měli vedle, ale teď to tam vypadá suprově. Už to prý totiž neprovozuje pan Hrazdílek, co loni, tak asi proto:slight_smile:
A bříško už se začíná pěkně nafukovat:_)

Katy a kdy ty ukážeš svůt těhušpíček???

Já doufám, že si budu moct zaplatit nadstandart - hlavně na odd. šestinedělí na Obilňáku to vypadá strašně. Raději budu konzultovat po telefonu s kamarádkama, než natrefit na nějakou upindanou maminu. Se znám, když jsem vyčerpaná, potřebuju klid a samotu, ostatní mě strašně ruší... Tak třeba nebude tolik holek rodit ve stejný den....

Terko, hlavně nesmíš plakat, vždyť se ti pak nebude to mlíko tvořit! A když budeš brečet ty, bude i Ninulka.... :frowning2:
A kup si i meltu, tu piješ??Prý to taky dost pomáhá:slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Lenajsku a kdy přesně jdeš na ten screening? Myslím, že jsi říkala až kolem poloviny května, že?
Třeba bude dobrá i ta doktorka, uvidíš... :wink:

Veru, já jsem hrozná, už jsem bříško fotila začátkem 11tt, ale fotka je pořád ve foťáku, nejsem schopná to natáhnou do pc. A hlavně už to není aktuální. Až udělám novou fotečku, tak tam dám zrovna obě zároveň :slight_smile: Jsem hrozná na tohle, fakt! :frowning2:
20. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
Teri, Veru má pravdu. Já piju meltu, nebo cokoliv čekankou. Já místo kafe dávám Inku s mlíkem. Mám vysoký tlak, teď jsem bez léků, tak normoš kafe minimálně, ať to neprovokuju.
20. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Veru, tak já bych mohla ideálně zítra, ve čtvrtek a v pátek ne... tak ještě co na to Lenča.
Holky, přijel mi MM, jdeme nakoupit a na procházku, tak papa, ještě nakouknu.
Páá!
20. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Holky jen tak na Vás jukám, jako vždy nestíhám, od rána sem v poklusu, teď malej ne chvilunku usnul ve 4 dodjou tchání takže tak :unamused:

Focení na bazéně bylo super, jen teda sebe nechcu na těch fotkách vidět, šla sem 2x pod vodu taky no to bude výtlem :grinning:

Holky s tím nadstandartem, já byla první 2 dny na normálu a štvalo mě že za mnou nemůžou návštěvy, ale pak sem byla na nadstandartu a měla sem tam od 9-10 ráno do 10 do večera furt někoho a byla sem z toho fakt hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: Skoro bych řekla e na normál pokoju je větší klid, v případě potřeby Vám holky malý pohlídaj když jdete na wc bo tak. Já byla ráda že za mnou někdo přišel, ale bylo toho fakt moc :wink:

teri: Na podporu mlíčka jak píšou holky, metlu, koj, čajíky, zasmažený polívčičky a zkus kdyžtak ty homeopatika - mě pomohly :wink: Nebuj to roztáhneme, nejdůležitější jak psala Marta hodně pít :wink:

lenajsku: Krásný malý bříšenko :wink: :grinning:
20. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
Veru a Leni, tak můžem jít klidně zítra. Na kolik byste to viděli? Jestli bude hezky tak jak dneska, tak to bude fajn. A kam bysme šli?
20. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
Holky, já bych to viděla spíš tak nějak těsně po obědě, bus do Velešovic mi jede v 12.43, nebo pak v 13.13. Nebo chcete později? Dívám se, že odpoledne to jezdí po půl hodinách. A směr nechám na vás, vy to tam znáte... :wink:
Hani, na fotečky se těším, určitě budou super. :wink:
Jdu vařit na zítřek obídek, tak se mějte, ještě nakouknu...
Leni, co jste se dneska dozvěděli na kurzu?
20. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Já bych šla tam ve veleškách směrem na slavkov- přijela bych autem po obědě, 13.30 by mi vyhovovalo víc.
20. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Tak jsem dnes absolvovala první hodinu kurzu :grinning: učila nás vhodné cvičení, dýchání a relaxaci, pro mě to sice nebylo nic moc nového, ale i tak to bylo myslím si zajímavý. Hlavně je to sympatická paní a ty hodiny určitě stojí zato navštívit. :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Heli, promiň, ani jsem se s tebou pak nerozloučila.... :sweat_smile: PA Soňa je fakt sympatická a vždycky se na těch lekcích něčemu nasměji, teda hlavně sobě, jak se třeba nemůžu zvednout a funím tak :grinning:

Leni, tak za čtvrt hoďky jsi tu tím busem, že? Tak bys mohla tím druhým busem, počkám na tebe u zastávky.

Veru, a trefíš? :grinning: Ne, dělám si srandu. Tak auti necháš u nás a pak vyrazíme. Myslela jsi určitě tou polňačkou směr ke golfovýmu hřišti, že jo?
20. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Tak fajn, pojedu tím busem v 13.13, ve Velešovicích jsu za 5 minut. :slight_smile: Klidně na vás někde počkám.
Leni, mám vystoupit tam u vás, jo?
Na jak dlouho byste to tak kočky viděly? že bych se domluvila třeba s MM, že by mě někde vyzvedl, ale klidně zpátky pojedu zase busem. To bude fajne. S sebou asi tenisky, že? :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Leni v pohodě, myslela jsem nato, že bysme mohly trochu zdrbnout, ale nějak nebyl stejně čas, manža mě hned po kurzu čekal. :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
Leni, vyraž sportovně a pohodlně:wink: Ale ono to není k tomu golfáču daleko. Však se pak nějak domluvíme. Vystup u nás nahoře, počkáme venku na Verču.

Heli, tak příště :wink: Já jsem se chvilku zakecala ještě se dvěma holkama a probírali jsme ty pokoje, co je lepší, jestli normální nebo nadstandart, ale všechny jsme uznali, že je vše pro a proti :slight_smile:

Jsem udělala pomazánku z lososa a je to dobrota :wink:
20. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.