• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Fotečky fajn, ale připadám si jako almara... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To k tomu asi patří... :grinning:
Jinak to všem moc sluší! Matýsek v pláštěnce nemá chybu! A klukům to taky moc sluší... :wink:
8. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Lenajsku, udělalo se mi špatně u toho vysávání, jak jsem vysávala tu půlku bytu.. sice jsem to nepřeháněla, ale prostě mimiňous zavelel a bylo to. Zatím mi nebývá až tak špatně, abych musela navštívit wc..ale nebylo do toho daleko :angry:

Kočky, jdu spát.. a jinak díky za info ohledně té mojí práce atd. :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Díky za chválu fotky, to mě tak vyfotil MM :dizzy_face: My se fotime docela radi:grinning: Dokonce i na samospoust:slight_smile:
Jinak co se tyce plinek, fakt me to chytlo, tak doufam, ze mi to pude:grinning: Vlnacky jsou dobry, protoze jsou prodysny:slight_smile:
Na cukrovku jdu v patek a uz si pak beru volno, se tesim, ze vyrazim po obchodech:slight_smile:
Misi, to je fajn, ze je ti lip, snad bude vsechno dobre!
8. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jé, Luci, ty jsi šikula!! A na šéfku pr´d, tam by ses přece stejně nechtěla vracet!!!

Matýsek je prostě model, já nemám slov:grinning:
8. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Se omlouvám že nereaguju ale přetahovala sem ty starý srazíky na web, fuj to byla drbárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: popíšu to jindy mám toho plný brejle, jinak fotky z dnešního srazu jsou doplněný v albu i na webu tak můžete juknout
8. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak teď jsem zkoukla fotky ze srazíku, moc hezký!!! a teď koukám, že jsou čerstvý!
8. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Marti: Pošlu Ti Markétku na mejlík, ale na všech se mračí :sweat_smile:

Luci: Ježiš nic nedělej a odpočívej :angry: Jinak moc hezký věci nestihla jsem dřív napsat

Teri: Samospoušť je super věc :grinning: Necháš ne nablikat pak s větších břůškem nějak profi na památku? Kdy se taky zůčstníš nějakýho srazíku?

lenajsku: Náhodou krásná těhulka si :wink:
8. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Jinak se doma ještě pohrabu a plácnu na ten web i pár starších fotek např. mě a cif na její svatbě, erinku a almaru mě na její svatbě a Lenču s Jess u nás, je to zaheslovaný, tak by nám tam neměl nikdo čučet :wink:
8. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jo Hani, to budeš hodná, ... svítilo sluníčko, jinak pořád pózuje, ale to neva ...
8. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
No o profi fotkach jsem uvazovala, tedka zas nevim, ale jeste mame cas...
A mam v planu nekdy v srpnu tyden zustat u nasich, takze to pak urco musime nejaky srazik naplanovat!!! :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Teri jj, to bude čupr, tak pak dej vědět :wink:
8. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak jsem projela všechny srazíky. Byly jste pěkny těhule. BY mě zajímalo Jak dlouho se tak všichni znáte. jestli si dobře vzpomínám první srazík jste měly zhruba před rokem. TTen rok nebo dýl. Škoda že jsem se kvám nepřidala dřív, když byl Peťula ještě miminko. TAk třeba Budu s váma vozit až to druhý. :grinning:
8. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
m1rti: mi jedeme na dovču za necelý 3. týdny. TAky se netěším na to balení, aby člověk na nic nezapoměl zvlášť když jede s malým dítětem. Horší bude ale to vybalování, to mě vůbec nebaví. Musíš mít na MArkétku pas. Mi chceme zajet k tetě na Slovensko a nevím jak to je s těma děckama.
8. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Bré ranko, dneska sem se kupodivu vzbudila dřív jak Maty a on dokonce ještě spí tak se tady šmrdolím - nechápu :grinning: Na 9 jdu k té kadeřnici a pak zajedu asi ke kamošce do Nemojan.

Ali, no některý se známe už dřív z beremka a pak sme s epostupně přesunuly sem, počátek diskuse najdeš v prvním tématu Vyškov a okolí :wink:
9. črc 2009 v 06:08  • Odpověz
Krásný ráno holky, vlastně maminy a maminky čekatelky :grinning:
Včera jsem byla u našich, takže jsem se sem ani nedostala. Ale suprově jsem si to užila, krásný počasí, pokecala z holkama...prostě super den :grinning: Malej byl včera sice jakejsi ukňouranej a navečer aspoň čtyři hoďky koukal, ale v noci zas pěkně spinkal. sice se budil asi po těch třech hoďkách, ale hned zas zabral...prostě po těch dvou nebo třech hrozných nocích, byla zas konečně jedna normální :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,
srazík super, máte bezva fotky, všem vám to sluší!!!
Leni.dv, ta SPZ je super :grinning:

Lenajsku, postýlka stála kolem 1.800,-Kč. Viděla jsem tam i tu za necelou tisícovku, ale nezdála se nám pevná, prostě málo stabilní a jelikož naše dítko v ní bude spávat minim. do 2 let, možná do 3 let, tak jsme chtěli něco pevnějšího a stabilnějšího.
Matraci máme polokokos lux, má to být s molitanem a je nějaká prodyšná či co, ta vyšla na 1.200,-Kč.

Marti, užijte si dovču na Slovači, určitě tam bude krásně! :wink:

Teri, tobě to taky moc sluší, mamino! :slight_smile:

Luci, jak ti je dneska? Doufám, že už líp.
9. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Kdypak se nám vrátí z porodky Verunka s Matyáškem? Říkali jste myslím v pátek, že? Má někdo nové info o Hejnových?

Já jdu dnes odpolko na ten 3D utz, nakonec jsme se rozhodli, že tam půjdeme, tak to stíhám tak tak... Tento týden je poslední, kdy mi ho můžou udělat :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Holky, pěkný fotečky :wink:
9. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Tak jsem volala do laboratoře a cukrovku máme v pořádku!!! :dizzy_face: :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky zdravím jenom v rychlosti

Velká gratulace Verunce k Matyáškovi a suprovému porodu.

Hani: super fotka a gratulace k vítěztví, Máťa tude myslím fotomodel :dizzy_face:

Katy: super, že máš cukrovku v pořádku.

Teri: moc Ti to sluší.

Mišičko: to je blbý, že máte takový problémy :frowning2:

Lenajsku gratulace k chlapákovi :dizzy_face: .

Jinak Vikča suprová, akorát to spaní přes den hrůza, občas spůstí ten svůj histerák, ale jinak je sluníčko. Už se sama přetáčí na bříško, potvora a furt se tlačí do sedu, aktivistka :grinning:
9. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Ali nestraš s tím pasem...panebože, to mě nenapadlo, musím to někde zjistit
9. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
ahojky, Katy, tak veliká gratulace k výsledkům. Je super, že nemáš cukrovku a můžeš si dopřávat ovocný knedlíky bez omezení i nadále :grinning:
A´t se vám ten 3D líbí :slight_smile:

Ani nevím, že tam měli i matraci polokosos lux, viděla jsem jen ty za těch necelých 900,- ale chtěla bych si připlatit za lepší kvalitu vzhledem k tomu, že jsem včera četla, že dítě z prvních 365 dnů stráví v postýlce celých 300 dnů, z toho 260 dnů v kuse prospí... :slight_smile:

Koukám, že se srazík vydařil. Moc vám to všem sluší :slight_smile:

Marti, o těch pasech zrovna dneska ráno mluvili se Snídani s Novou...
9. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Leni.dv, ta SPZ na kočárku je super. Synovec ji takhle má přidělanou na jídelní židličce, z kočárku jim pořád odpadávala :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno,

vidím, že tu máme ranní ptáčata... že jo, Hani :grinning: my byli v obchodě, pro pár drobností.
Dneska je venku příjemně není tam ani dusno a ani zima, prostě tak akorát počasí pro mě :slight_smile:

Katy, to je super, že to máš v pořádku a 3D ultrazvuk bude bomba, uvidíš :wink:
Jinak mi je už kočko fajn, včera jsem to hold přepískla..nějak si neuvědomuju, že jsem těhule..noo :sweat_smile:

Koukám, že tu řešíte dovolené, no my letos k moři nemůžem. Už jenom proto, že mám NP a maximálně tak ukecám doktorku, aby mě pustila na týden aspoň do Jeseníků, s tím, že by mě dala neomezené vycházky atd. aby jsme se s Áďou někam podívali a nečučeli doma. No, i když náš mladej má o prázdniny postaráno, neuvidíme ho 3týdny, bude u babiček na chatě atd. K moři až příští rok a to s mimčem :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Páji, taky jsme na matraci nechtěli šetřit. Myslím, že ta cena snad i bude odpovídat kvalitě (byla tam myslím nejdražší). Natrefili jsme na dobrou prodavačku a ta nám ke všemu zboží vysvětlila, co jsme potřebovali.
9. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Nemá tu SPZ i Haňula na kočárku??? :confused: Jinak je to super nápad... myslím, že se budeme každá opičit :grinning:
9. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoooj!

S tou SPZ jsem se právě opičila podle Haňuli a taky Kačce :pensive: :grinning: Ale ve Velešovicích to nikdo nemá, jen já :grinning: :grinning: Zrovna tu byla pošťačka a všimla si na kočáru té značky, tak se strašně smála. :grinning:

Katy, to se máš, že nemáš cukrovku, buď ráda. Ty jo, vidíš, jsi mě připoměla, že bych měla zajít na diabetologii na kontrolu a vrátit glukometr :sweat_smile: A pak napiš, jak se ti líbil 3D :wink:

Hele, pro další srazík bych byla pro udělat ho ve Slavkově :wink: Zajdem do zámecké zahrady :wink: Domluvte si auta a dojeďte :wink:

Už jsem Adámka vydělala z koše a dala do postýlky v kuchyni. Asi se mu tam i líbí, pač čučí, má od tama lepší rozhled. No teď zrovna usnul :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Jsem taky pro Slavkov, ten je pro mě přístupnější :slight_smile:
Určitě napíšu a přidám fotečku :dizzy_face:

Leni, to tvoje dítko je fakt zlaťoušek, on fakt pořád spinká :grinning:
9. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Leni dv., náhodou jsi s tou SPZ určo originální a eboj, po Rousínově ji zatím nikdo taky nemá a věř tomu, že jsetli to dobře dopadne, tak ji tam budeme mít taky :grinning: :grinning: takže až potom bude nějaký sraz s mimiňousama, tak se na nás bude každej koukat jak na blbce, kteří mají na kočárkách SPZ :grinning: :grinning: :grinning: ale bude to mít svůj efekt, no ne?
9. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Katy, asi bude spáč po mě. Ale spí spíš jen po chvilkách. Uvidíme, jakej bude mít dnes den, ale když měla včera takovej spací, tak dnes asi ne. Ale taky si umí pěkně pořvat. Dneska ráno se tak lekl, že pak začal strašně plakat, úplně mě ho bylo líto a už jsem měla skoro slzy v očích. :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.