• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Kéž by se to spaní dědilo po maminkách :grinning: Já bych taky spala skoro furt :slight_smile:
Tak musí vám někdy ukázat, jakej má hlas a že má doma hlavní slovo :slight_smile: Čeho pak se lekl?
9. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
No čučeli jsme na něj s manželem do koše, on na nás, asi byl do toho pěkně zabranej, MM něco řekl, ale docela to vyhrkl, malýmu vystřelily úplně ručičky a začal plakat :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji, jsu tady jen na skok, v troubě mám meruňkovou buchtu a ještě musím trošku poklidit, pak mi dojede návštěva, tak ať se nezděsí. Všechny moc zdravím, Kačce držím palce na výsledky a krásný den všem! Ještě vás dočtu a budu tady pak asi až večer...
Mějte se!
9. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Katy, gratuluji k cukrovce, super. A užij si 3D, bude to paráda, kam jdete? Do toho Heliosu? Tak se těším na fotečky... :wink:
S tou postýlkou a matrací máte asi pravdu, ještě to proberu s MM a možná koupíme i nějaký ty dražší, uvidíme.
Leni, SPZ paráda, ale říkala jsem si, že bych si ji taky pořídila, tak to pak bude vypadat na srazících docela komicky... :grinning: Ještě si to ale rozmyslím.
Taky jsu příště pro srazík ve Slavkově, ať furt nemusím cestovat do Vyškova... :slight_smile: Pod stromama jako piknik by to nebylo marný. :wink:
Luci, to je fajn, že je Ti už líp, fakt to chce odpočívat, však vidíš sama, že mimčo a tělo si řeknou, že takhle ne, že chtějí odpočívat... já to taky dlouho zkoušela, ale pak jsem si řekla, že to nemá smysl, že je člověku fakt akorát šoufl a je utahanej.
Leni, taky by mi bylo malýho líto, kdyby tak začal plakat... ale už je určitě v pohodě. :slight_smile:
Páji, taky máš hezkou fotečku v pase. :wink:
Ali, na Slovensko je potřeba pas? Od kdy? Jsme v Schengenu, ne? Stačí občanka, kde máš dítko napsaný, ne?
Ale nevím to jistě.
9. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Hani, díky moc za poklonu, potěší... :slight_smile: :dizzy_face:
A s tou kočkou je fajn, že poradila. Tak teď budou fotečky ještě krásnější. :wink:
Teri, já taky uvažuju o těhu fotkách, ale asi se nechám vyfotit kamarádkou, co se focením zabývá, ale vyloženě profík není, ale to neva... asi někde v přírodě, bo vevnitř nemáme moc kde... a profi fotky mi přijdou hrozně drahý... ale je fakt, že když se povedou a fotí je fakt dobrej fotograf, jsou super. :slight_smile:
Nic kočky, jdu pokračovat, mějte se fajn a večer se ozvu. :wink:
9. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky.
LEnajsek: v občance dítě napsaný právě že nemáš. Tak ho nemáš čím prokázat jedině tím pasem.
S tím srazem ve Slavkově bych to brala, já tam ještě nikdy nebyla, tak bych se tam aji ráda jukla třeba k tomu zámku.
9. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj lenajsku, uvažuješ o těhu fotkách.. je fakt, že profíci chtějí za ně docela hodně. Taky o tom uvažujeme, nejenom těhu ale i normálně rodinné. Těhu mě nafotí určo manžel, moc rád fotí a má náádherné fotky..a když tam budeme chtít být všichni tak by jsme stejně museli k profíkovi :angry:

Já se teď cpu melounem :grinning:
9. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska tedy jsem spala dlouho včera jsem zalezla v devět a teďka teprve stavám :grinning:

Jinak fotky ze srazu pěkné :wink:
9. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky, tak na pasový jsem se nedovolala, nejní asi úřední den že? a stejně si myslím, že je na všechno pozdě ... takže beru rodný list Markétky sebou, v občance ji nemám, protože jsem si ji rok po rozvodu dělala, když jsem se vdala a to malá nebyla ještě na světě . ... a přiznám se, že mě to zatím nenapadlo si ji tam dát napsat .... bych dělala už třetí občanku za 1,5 roku ... jak v blázinci ... pojištění jsme, jsem to byla dopoledne vyřídit ... jsem našla na netu, že takovým malý dětem dávají do 5ti let nějaký doklad místo pasu nebo co ,,, tak nám držte palce, ať nám ji tam neseberou, že není naše !
9. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
MArti, tak jsem volala k nám na pasový a tam mě řekly, že dítě musí mýt pas nebo musí být aspň zapsany u matky v pase a to stojí 50 Kč. Sem tě asi nepotěšila že.
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
No tos mě nepotěšila, já sice pas mám, prý to dělají na počkání, ale mám pas na starý příjmení, tak to mě poženou ... no snad projedeme a neodebere nám malou sociálka .... mohl by si ji napsat do pasu MM ale asi to nedělají mimo úřední hodiny, co?
9. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Marti tady máš číslo do Prostějova na pasovy tam by jsi se měla dovolat a zeptej se jich na to. 582 329 430 nebo
582 329 431
9. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ali, díky. ... paní byla moc hodná ... může ji tam mít i otec ale musí to tam podepsat, tak je to pasé ... to už nevyřídím prostě ...
9. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Marti, nemáš zač. Jak to tedy uděláte. Pojedete a uvidíte. já si myslím že vás nebudou ani kontrolovat. Já když jela s MM před 4 lely do Švýcarska, tak na německých hranicých po nás vůbec nic nechtěly ukázat.
9. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
No Ali, vezmu rodný list - originál , a budu doufat, že nebude nikdo nic chtít, jedeme kousek za hranice, tak snad bude klid .... no drž nám palce, všechno je zaplacený, jídlo nakoupený, zbývá jen dát do kopy oblečení ... tak to přece nevzdáme
9. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Hoja, už sme doma i z návštěvy, Matějín mu usnul v autě, tak si Vás snad dočtu
9. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Hehe holky s tím spaním se to asi nedědí, já bych spala furt a malej vůbec :grinning: , ale zas prý když jsem ybla malá tak sem byla taky takový ranní ptáče prý :sweat_smile:

Ty SPZ se už množí všude, tak to bude o.k., aspoň budem všichni in :wink:

lenajsku: Jj mě se strašně líbí jak těhu tak baby fota od té paní v Brně, ale je teda ší eně drahá :frowning2:

Srazík ve Slakově by byl supr, ale dejte mi termín víc dopředu ať znásilním manžu na auto :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Jinak návštěva u Vojtíška byla fajn, bylo to jak v areně, oba budou asi bitkaři, VOjtík šel Matýskovi po vlasech, Matějín zas Vojtovi píchal do očí :grinning: a pak naám oba viseli na krku mazlíci mamánci :grinning:
9. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
HAni kdyby byl ten srazík v tom Slavkově a já jela taky tak bych tě mohla vzít autem kdybys chtěla
, akorát by sis musela vzít autosedačku.
9. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Ali no to je právě to, my máme autosedajdu napevno v našem autě :frowning2:
9. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ale kuji seš hodná :wink:
9. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hoj kočky, tak návštěva odjela už odpoledne, ale já byla jakási ucaprtaná, že jsem odpoledne vytuhla a spala dvě hodiny, to zase budu v noci bloumat... :confounded: :grinning:
Taky mě pěkně bolí čapa, ráno mě chytla tak příšerná křeč do lýtka, že to jsem ještě nezažila, myslela jsem že mi ta noha odpadne. Pak to přestalo, ale bolest v tom svalu je pořád... :angry: :frowning2: Musím se dr. zeptat na to magnézko, od dědy jsem dostala v Třinci dvě balení magnézia, preventivně beru teď od víkendu tři denně, ale musím jí to ukázat, kolik ta tabletka obsahuje toho hořčíku, aby mi řekla kolik mám brát, nebo případně dala něco jinýho. Snad se to nebude opakovat moc často, je to hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Páji, Ty jsi to měla taky, nebo míváš... dr. Ti na to taky něco napsala, že? A pomáhá Ti to?
Hani, tak to je fajn, že se SPZ množí, tady ve Slavkově jsem to taky neviděla, tak budu asi první, ale pak jak bude srazík, to bude fajn fotka. :grinning:
A už se na vás ve Slavkově těším... :wink:
Marti, to je mi líto, že už to nestihnete s tím pasem vyřídit, ale snad vás opravdu nikde zastavovat nebudou, když jsou teď zrušený celnice, musíte holt jezdit podle předpisů a snad na vás nějaká policejní hlídka nebude číhat. A stejně, to by kontrolovali snad jen řidiče. Držím palce, aby to bylo OK a na příští dovolenou už s novým pasem... :wink:
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Já se kočky loučím, jdu se věnovat MM, zítra tady celej den nebudu, ráno jedu s kamoškou do Brna do Ikei, mrkout se do té dětské Ikei, minule mě MM odtamtud hnal, ale teď si to pořádně užiju, pak bysme skákly do Shopping parku do Tesca, někam na obídek, pokecáme... a pak jedu do Šlapanic k tchánům na oslavu narozek MM, sejde se tam celkem 9 lidí, bude tam švagr, moje ségra s přítelem, můj taťka s přítelkyní, my dva a tcháni, tak snad bude hezky a budem moct sedět na zahradě. Ale pro jistotu si deštník s sebou beru, i dlouhý kalhoty.
Krásnej večer všem, mějte se fajn a asi se přihlásím až v sobotu.
Pááá kočky!!!
9. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:
JA jdu teda zitra na cukrovku a pak si projdu obchody, snad si koupim neco na sebe:slight_smile: a pujdem s manzou na obed :dizzy_face:
V Tescu tedka maji dobre akce na detsky oblecky, ale co nechapu, ze v Tescu u centra stalo to smay bodycko 42 Kč, zatimco na kraji mesta 30! :sweat_smile:

Ja teda nemusim mit fotky od profika,a le nejak nevim, kdo by nas tak mohl nafotit...
9. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Lenajsek: díky a snad palce vás všech pomůžou ... jedeme v sobotu dopoledne, tak na vás ještě zítra nakouknu, jak budu mít chvíli čas ... jsme byli v tescu na nákupu, tak už padám na hubu
9. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky, chci se zeptat, jak hodnotite predporodni kurzy...Na zacatku jsem myslela,m ze urco na nejaky chci a tedka uz mi to neprijde tak dulezity, tak nevim :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
MArti já taky přeji šťastnou cestua užijte si to. NA příští týden hlásí pěkný počasí. A pokud se v sobotu večer neobjevíš na koníkovi, tak vás tam pustily i bez pasu :grinning: . Přeji dobrou noc
9. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Díky Alčo .... taky jsem slyšela, že má být hezky, tak to přihodím plavky ... ještě jednou díky a měj se ...
9. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Bré ranko vespolek, vypadá to na další docela hezkej den co dnes budete tvořit holky?
10. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
Ahoj holky,jak se tu máte?
Nemám šanci dočítat tak se nezlobte že nebudu na nikoho reagovat :pensive:
Plánuje se nějaký srazík?

Jinak Tomík je náš andílek,je moc hodnej.Sice je jak kdyby do něj vjela elektrika jak s sebou furt mele,ale je to ted s ním už fajn :slight_smile: jen se mi ted už 4.den budí v noci asi 4-5x na jídlo :frowning2: nechápu,asi mě chce sežrat :grinning:

Jo Hani,gratuluji Matýskovi k výhře.Holt model se nezapře a mamča fotografka taky ne :wink:

Tak ahoj a večer se pokusím přihodit nějaký fota :dizzy_face: pa
10. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.