• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
ahoj holky, Kaaci, to jsem ráda, že se někdy ukážeš :slight_smile: Budu se těšit na fotečky Tomáška. Hrozně bych chtěla, aby se náš malej taky tak jmenoval, ale asi to neprojde... :confounded:

Teri, já na předporodní kurzy určitě chodit budu, vzhledem k tomu, že o porodu, kojení a starání se o dítě nic nevím... Nechci ale chodit do mateřských center nebo k soukromnici, ale přímo do porodnice.

Marti, snad budete mít dovču bez komplikací, fakt má být nádherně. Plavky určitě s sebou. :wink:

Hani, já budu tvořit klasický činnosti - pracovat, pracovat a zase pracovat.... :angry: Odpoledne asi pojedeme pro meruňky pro tchýni a zítra u našich budeme zase pro změnu zavařovat meruňky z naší zahrady.

Leni, doufám, že v IKEA dobře pořídíš a dnešní den si fakt užiješ :wink: Jinak zrovna dneska v noci mě po delší době chytla menší křeč, ale rozchodila jsem to a sval mě nebolí :wink: Doktorka mi zvýšila dávku, beru 3 až 4 denně, jak se mi chce. Jeden nebo dva po obědě a 2 před spaním. Myslím, že to magnézko má něco 0,500 g v jedné tabletě. Mám magnézko od 3 výrobců a v každé tabletě je to stejný množství. Ale celkově bych řekla, že to pomáhá. Asi kdybych to nebrala, tak budu mít křeče v lýtkách každý den.

Jinak srazík ve Slavkově bych si taky dala líbit :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko!
Ahoj Kačko, fajn že jsi se po delší době ukázala. To teda váš Tomášek pěkně papá :grinning: Bude z něj velkej chlap :wink: Aktuál fotečky budou fajn, těšíme se :wink:

Páji, tak ty bys teda chtěla taky Tomína? A co se líbí Jirkovi kromě svýho jména? :grinning:

Teri, Páji, já zatím ty předporodní kurzy neřeším, ale taky se mi to nezdá pro mě moc důležitý. Myslím, že to trošku s mimčama umím a taky takový to dýchání apod.. je podle mě na nic. Můžeš si to nacvičovat jak chceš, ale pak v té situaci, kdy rodíš je to stejně úplně něco jinýho a na všechno zapomeneš a nesoustředíš se v těch bolestech na to, jestli správně dýcháš nebo ne... :unamused: Nevím, asi jsou kurzy různý, ještě se na to musím podívat.

V albu mám fotky ze včerejšího 3D, tak jukněte. Moc jsme teda s MM nadšení nebyli, myslím si, že je to hodně o tom na jakýho Dr. člověk kápne. My měli z Dr. Vondráčkové pocit, že spěchá na oběd, hlavně ať už to má za sebou, nic moc nám nepovídala. Dvd záznam sice trvá čtvrt hodiny, ale v podstatě pořád zabírala jen hlavičku a pak chvíli nožičky.
Jinak malá měla celou dobu před obličejíkem ručičku, občas jak kdyby si zacpávala nos nebo si držela nos, jak kdyby se potápěla, taky si cucala paleček a otevírala pusinku. Prcinu nám ukázat taky nechtěla, stydlínka jedna, měla jaksi nožky přes sebe.
Takže koho ještě čeká 3D, tak určitě ne v Prenatalu Dr. Vondráčková! :angry:
10. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Čauky holky,

koukám, že Haňula se nezapře s brzkým ranním vstáváním :grinning:
Hani, snad to počasí bude lepší než teď, bylo by to fajn..

Já dneska jedu s M do Brna, M jede na firmu, tak mě vyhodí u mamky v obchodě a jsem s ní domluvená, že si zajdem na něco dobrého atd. a že mě tam potom zase M vyzvedne, takže asi tak budu trávit svůj den. Potřebuju se mrknout do nějakého obchůdku na spodní prádlo, protože to mé mě už docela přes podbřišek tlačí a není to moc příjemné :angry:

M1rti, pěknou dovolenou... a ať vám pořád svítí sluníčko :wink:
10. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Katy, to je mi líto, že jsi zklamaná... :frowning2: Ty fotečky mi připadají docela rozmazaný :unamused: Asi fakt spěchala na oběd. My byli v ordinaci skoro 3/4 hodiny a doktorka s náma pořád vykládala a pořád se rozplývala nad malým, jako kdyby byla naše nejlepší kámoška (nebo nastávající babička...) :slight_smile: Ani nevím, jak se jmenovala. Je fakt, že taky většinou máme záběry na hlavičku, ruce tam má strčený pořád a navíc se neuvěřitelně tiskl k břišní dutině. Hodím do albíčka ještě nožičky. A pindíka nám taky ukázal v celé kráse. Rozhodně nebylo pochyb... :wink: Budeme mít exibicionistu :grinning:
Jirka trvá na Jiříčkovi a jednou ještě pronesl, že by byl ochoten přistoupit na jméno Jan. Ale to by bylo jedině přes moji mrtvolu. Takže z jeho návrhu zůstává pořád jen a jen Jiří, o ničem jiným se není ochoten bavit, paličák jeden :angry:
V těch kurzech mi ani tak nejde o porod, jako o kojení a starání se o mimi.

Luci, tak si dnešek taky užij. Vidím, že je nějaký nákupní den.... :slight_smile: Taky jsem si musela pořídit nový prádlo, to původní mě hrozně tlačí na břiše.
10. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Pajo, byla jsem docela překvapená, že mě to tlačí, i když jsem teprve v 9tt, ale je to tak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad něco seženu a když ne, tak budu chodit v M trenkách :grinning: :grinning:

Katy, ten UTZ je pokaždý jiný a hodně záleží na koho narazíš. To stejný je i u porodu, nikdy nevíš, jestli tam bude příjemná doktorka nebo fakt nějaká ... no coment :angry: fotečky máte pěkný, ale jak píše Pája-trochu rozmazané, asi opravdu spěchala. Ale když to takhle vezmeš, co máš s toho, víš že čekáš zdravou holčičku, tak proč se tady trápit s nepovedeným 3D UTZ. Kašli na to a těš se na malou princeznu.. nebo šňupáčka, tak ji teď říkáte, že :grinning: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Katy, přidala jsem fotečku, ale je to spíš celý mimi, než jen nožičky...
10. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Páji, plavky berem, 300 m od baráku je termální koupaliště! ... já na žádných předporodních kurzech nebyla, ani před jedním porodem ... přestože Katka.v. nerodila, mám stejný názor, stejně si v dané situaci musí člověk pomoci sám, nebo poradí asistentka, uplně prodýchávat bolesti se mi stejně nedařilo, když už byly moc dlouhý, tak mi to moc nešlo, ale to už se stejně blížilo finále, tak asi proto ... ale pokud má někdo dobrou zkušenost, tak to respektuju ... a je fakt, že pokud nemáš s miminkama zkušenosti (jako že asi nyní žádný v rodině nemáte, tak na tyhle praktický věci to bude asi dobrý kurz absolvovat) ...jinak Markétka měla být taky Tomášek, kdyby byla chlapeček. Jinak to je dobrý, že manžel "trvá na Jiříčkovi" žádný naslouchání jinýmu názoru? Brácha taky takle blbnul, a pořád chtěl Vaška po sobě, ale nakonec ho švagrová ukecala .... ho nějak umatuj, se už jména po rodičích nedávají, je v tom pak hroznej maglajs ... ach ti chlapi...pokračovatelé rodu !
Katy.v. fakt asi záleží, na kterou doktorku člověk narazí .... já byla v Prenatalu moc spokojená, ve 12.týdnu jsem byla u Vlašína, na genetice - nevím, jak se doktorka jmenovala ,ale byla moc fajn ... ale ve 30.týdnu tam byla nějaká, nevím jméno, a to teda taky bylo, nic neříkala, musela jsem se ptát, trvalo vždycky dobu, než mi něco řekla, a nakonec jsem si o fotku musela říct, a nestála za nic, protože malou tak dodivočila, že se špatně fotilo ... na 3D jsem teda nebyla
10. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Katy.v: fotečky jsou hezký! ... a ty nožky jak baletka jsou úžasný, to bude děvče jako lusk
10. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jasně, že se tím nebudu trápit, možná to nebylo tak hrozný, jen jsem od toho čekala víc. Přijde mi, že každý ten utz dělá jiný fotky, třeba ty Páji je máš jinačí, ale neřekla bych, že jsou o moc ostřejší než ty moje. Ono se to možná ani dost dobře nedá udělat, protože mimčo se pořád hýbe.

Marti, jinak když jsem tam byla ať na NT screeningu nebo na amniu a genetice, tak jsem vždycky byla spokojená.
Markétka by taky byla Tomášek, jo? Já se divím, jak to jméno je pořád oblíbený, přitom je Tomášků tolik...

Páji, tak teda nevím, jestli bych si vybrala z těch dvou (Jiří a Jan) :sweat_smile: Tak prostě nastup na manžela, že musíte udělat kompromis, že si to přece nemůže rozhodnout sám :wink:
Ještě jsem chtěla napsat, že nám taky Dr. řekla, že je hodně obličejíkem u té děl. stěny, tak jsme si říkali, že je to asi proto, že už máme ten utz na poslední chvíli, kdy se vůbec dělá...

Luci, tak si to v Brně užij a dobře pořiď! :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jenom v rychlosti nakukuju, vůbec nestíhám dočítat, tak se nezlobte, máme tenhle týden nějak nabitej :slight_smile:

v úterý jsme byli ve Vyškově, odpoledne jsme šli s mamkou a malou ségrou do dinoparku, takovej malej nácvik na příští týden na zoo v lešné :slight_smile: ve středu byla mamina se ségrou u nás a včera jsem tady musela trochu zpacifikovat ten binec, do toho je Kuba zase protivka, nevím jestli mu rostou zase zuby či co, ale nevydrží ani chvilku sám, takže se na PC vůbec nedostanu, teď spinká a snad ještě chvilku bude, musím aspoň mrknout na maila a poplatit složenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na víkend jedeme ke tchánovcům, tchán slaví narozky, tak tam budeme i spát, tak jsem zvědavá, jak to Kuba zvládne, snad se vyspíme.

Jdu na ty složenky tak se mějte krásně, užijte si víkend, počasí nebude asi nic moc, ale aspoň není takový vedro :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
jo a máme za sebou první karambol :pensive: Kuba spadl z lehátka :unamused: MM s ním ráno vstával, nakrmil ho a pak ho dal do lehátka a Kuba nelenil a v lehátku si okamžitě sedl, prej si chvilku hrál s chrastítkem, ale pak neudržel rovnováhu a překulil se do předu a slítl po hlavě, MM ho teda trochu zbrzdil jak ho chytal, ale stejně má první kobercovou lišej, jak říkal MM :grinning: naštěstí před ním nebylo nic o co by se mohl bouchnout víc, chvilku plakal, ale pak dobrý :slight_smile: tak máme po dalším místě kde ho můžem nechat a na chvilku si odběhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Katy, Markétka měla být Tomášek, protože MM je Luboš, a měl být Tomáš, u nich se Tomáš dědí po generace, ale tenkrát když se měl MM narodit, tak se rodina nějak už navždy nepohodla s dědou, tak jeho tatínek rozhodl, že Tomáš nebude a bude Luboš ... taky měl být natěrač, jak se u nich dědilo, ale práci zdědil po svém otci, ... ale natírat ho baví :grinning: jinam Martinů je taky pořád dost a bývalo jich dost i za mýho mládí, a já dala synkovi Martin, jiný jméno se mi prostě nelíbilo ... se mi vůbec špatně vymýšlely jména pro chlapečky
Holky, malá seděla v postýlce a nahýbala se pro hračku, a sjela hlavou po madle postýlky, jsem ji hned chytla, a divím se že ani nebrečela. ... já i jinak obskládávám peřinkama a když už někam spadne, tak se tomu směje, tak teď byla vykulená, ale ani nepípla, se divím, ale asi to nebolelo, neměla na hlavě nic
10. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Je fakt, že ty klučičí se těžko vymýšlí, z holčičích se vybírá líp :slight_smile:

Cif, tak hlavně, že ten karambol je "jen" ten lišej. Ale za chvíli to začne ty první pády, co?

Marti, tak to je Markétka statečná, že ani neplače :wink:
10. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Cif, ono je náročný je uhlídat, a s nějakým ťukancem se musí počítat, hlavně aby to nebylo něco horšího :wink:
10. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Katy, rozdíl ve fotečkách je pouze o tom, že mají jiný přístroj. Maličká Silvinka je tam krásňoučká, jako její maminka :slight_smile: Malá byla taky furt nalepená na bříšní stěně? Asi se tam miminkám líbí :slight_smile: :slight_smile:

Marti, to je výstižný... Pokračovatelé rodu. MM naznal, že se prostě musí jmenovat po něm, protože je to možná jeho poslední syn a on musí mít nástupce.... :angry: On se mimochodem po svým tatkovi taky nejmenuje...

Cif, chudák Kubík, ale snad to bude brzo dobrý :wink: Užijte si návštěvu :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Páji, tak to je dobrý, ... se mi vždycky líbí, jak si sami sobě vymyslí pravidla a pak tím obtěžují své okolí :grinning: co by dělal, kdyby to byla holčička, to by byla Jiřinka? :grinning: ... jinak miminka se rády tulí k něčemu, tak to odpovídá
10. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Asi máš pravdu, Pavli, každý přístroj je jiný! Čert vem fotky, nejdůležitěšjí je, že máme zdravý mimoušky :grinning: :dizzy_face:
Tak to budeme mít asi mazlíčky, když se tak tisknou :grinning:
Já spíš tipuju, že bude naše malá stejně po tatínkovi. My jsme úplně odlišný typy, já jsem spíš tmavá a MM světlej.

Páji, tak to vypadá, že z toho asi jako vítěž nevyjdeš, co? TM je asi rozhodnutej a horko těžko ho asi přesvědčíš. Ale nakonec proč ne Jiříček :wink:
10. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Marti, docela na tohle téma vtipkuje moje mamka, protože je shodou okolností Jiřina :slight_smile: Prý to případně mám brát tak, že se malej jmenuje po ní, akorát v mužské variantě :grinning:
Katy, čím víc se o tom bavíme, tím je to horší a tím víc je utvrzenej v tom, že to musí být Jiříček... :angry: Určitě budeme mít mazlíčky, ať už to bude holka nebo kluk :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Páji, tak to máš dobrý, to bude mít malej jméno i po mamce, že jo! ... holt chlapi jsou paličáci, jak cítí nátlak , tak se ještě víc zabejčí ... a zajímalo ho vůbec, jaký jméno by se líbilo tobě?
10. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,

zdravím vás všechny při pátku. Sem dneska utekla dřív z práce, abych si doma poklidila a vyprala a rozmontovala jsem si pračku :sweat_smile: Šikulka no :grinning: Teď čekám na manžu, aby mi to opravil. Zítra máme v plánu vystoupat na Lysovku i s oběma maminama, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme.

Katy: koukala jsem na fotečky z 3D a trošku rozmazaný jsou, ale jak říkají holky, důležitý je, že holčička je zdravoučká :wink:

Hani: velikáááá gratulace Máťovi k takovému užásnému umístění. Jste prostě šikulky :dizzy_face:

Á manža je tu. Jdeme montovat :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky, jenom zdravím, dočítat moc nezvládám :slight_smile:

Hani, gratuluju Matýskovi k umístění :wink:

Luci, chudák Kuba. Nás to zatím nepotkalo, ale už se toho řevu děsím dopředu :sweat_smile:

Rady, to seš šikovná s tou pračkou :grinning: Užijte si zítra výlet :wink:

Mimochodem, nevíte někdo, jak se tady nastavuje velikost písma? Malá mi práskla do klávesnice a nějak zmenšila písmo
10. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Aha, tak jsem práskla zhruba do stejnýho místa jak ona a spravilo se to :grinning:
10. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
NAzdar holky:slight_smile: Mam za sebou test na tehu cukrovku, bylo to OK a vysledky budou doufam dobry:slight_smile:
Tedka jsem do sebe nasoukala meloun a asi sjedu jeste do Tesca, mrknout jeste trochu po vecickach, vcera s MM to muselo jit rychle:grinning:
10. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak holky, já jsem se dnes objednala na září k fotografce na těhotenský fotky, tak už teď se těším! Asi to bude jako překvápko pro MM :slight_smile:

Giselko, tak to jsem se pobavila, jak si přepínáte písmo na klávesnici :grinning: :grinning:

Teri, určitě bude cukrovka ok! :wink: Nakup něco hezkýho pro princeznu :wink: :slight_smile:

Krásnej víkendík všem a odpočívejte!! paa
10. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj!
Dostala jsem se sem až teď. Byli jsme u dr v poradně s malým. Tak si představte, jak je ten náš kluk pěknej macík. Už jsme předběhli i Tomáška od Kačky ve 4 měsících :sweat_smile: Má 5700g a 64cm :sweat_smile: A to bude mít 2 měsíce! Jsem z toho docela vyděšená, ptala jsem se dr, jestli nepřibírá nějak moc a ona, že je to v pořádku, prý pak už tolik přibírat nebude a ještě mě chválila, že mám teda kvalitní mlíko, když tak pěkně prospívá.

Zdeni, za chvíli se s Verčou o klávesnici budete prát, ne? :grinning:

Katy, fotečka z 3D je vážně rozmazaná, ale tak hlavně, že vy jste ji viděli pěkně a že je zdravá a má vše. A to jste byli na Veveří?

Paji, jméno Jirka přece není tak hrozný, a že budeš mít 2 Jiříky přece taky nijak nevadí :wink: Kdyby bylo po mým, tak bych dala taky jméno po MM David. Stejně Adámkovi pár lidí říká Davídku :grinning: Asi proto, že je to celej on :grinning:
10. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Nazdárek :grinning: sem dneska nějak odpadla, chtěla sem po obědě v jednu malýho na chvíli uspat že si s ním tak na hodinku lehnu a lidi představte si, že sem se vzbudila a najednou byly 4 hodiny :grinning:

cif: Jéje, a pak že Kubík je línej, on akorát netrénuje a skáče přímo po hlavě, hlavně že je o.k., nejlepší je, když se naučí padat, pak už budeš o nějakej ten chlup klidnější, ale lepší už to nebude. Hlavně že se mu nic nestalo a nějakej ten lišej - co by to bylo za kluka aby na sobě něco takovýho neměl - my máme ze včerejška od Vojtíka škrábanec přes celý čelo :grinning:
10. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
:grinning: leni: Tý jo :grinning: teda pěkně přibíráte, Adík se má krásně k světu, nás za chvíli taky přerostete :grinning:

katy: S tím 3D je to škoda, ale jak říká Lenča, hlavně že vy ste to viděli ostře a všechno bylo tam jak má :grinning:

Tomášek je krásný jméno, my tak pojmenovali naše první "miminko" psíka :grinning:

Zdeni: To mi Mates dělá taky, většinou na boku klávesnice je zoom a tím to dáš zas zpátky bo zavřít a otevřít znovu okno, sou to koumáci ty děti co :grinning:

paji: Jméno náhodou fajn, mě se trašně líbí u něj zrobnělinka Jurášek :dizzy_face:

Teri: Ty teď nějak moc nakupuješ ne? Jinak gratulace k přežití glokotestu
10. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Rady: Jako vždycky akční? Bereš si s sebou hůlčičky? A co že jdou maminy s Váma? S toupračkou si mě pobavila , dej vědět esli to TM dal dohromady :grinning:
10. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Jo abych nezapomněla MM do šel s tím, že bysme mohli jet začátkem srpna se švagříkama na pár dní do Jeseníků, tak asi taky budeme mít letos nějakou tu dovolenku, tak sem zas začala dělat teda tlaky.... a už mám objednaný golfky :grinning: :grinning: :grinning: Nekamentujte mě prosím :grinning:
10. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Leni: Jukala sem na fotky, ta Reebook teplákovka je fakt čupr :dizzy_face: , je vidět že Adámek je domácí a Jess od něj neprchá
10. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.