• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Tak jsem Vás tady zahltila a jdu si zbaštit koblížky :grinning:
10. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Hani, tak ty si takhle spíš za bílýho dne, jo? :grinning: Se někdo má. Já když se rozhodnu, že bych si taky mohla jít lehnout, tak jak na potvoru se malej vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ta teplákovka je fakt supr, dostal ji, akorát za chvíli z ní vyroste :pensive: Ježiš, proč ty mimča tak rychle rostou? :sweat_smile:
A Jess neprchá, pač to má příkazem tam ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
No taky čučím že sem se sem dostala, Maty si hraje. MM sedí od dvou s vytřeštěnýma očima u tour de france a za chvíli mizí na trénink, takže ne že by mi malýho někdo hlídál. S tím růstem je to fakt děs, ale zas se člověk vyřádí u nákupů, jen kdby někdo posílal ty maníky no :sweat_smile:
10. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Čauky, tak dnes je den na prd. se nudim jak prase. Venku se asi počasí zblíznilo. MM šel teď pryč tak su zase doma sama jen s rarachem. Asi pojedu k mamce.
HAni tak nakonec ty golfky teda koupíš? A jakou značku jestli to není tajny. :grinning:
10. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Ali objednala sem si zopa viper 3 :wink:
10. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojte holky, dneska nás pustili domů, je to hroznej fofr, mám pocit že vůbec nic nestíhám..... Jsem úplně mrtvá. Zkusím nahrát pár foteček
10. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahojte,

tak sjem si hezky odpoledne zdřímla, od 15.00 do ted, v noci mi spat nejde, do čučím do stropu, tak to musím dohánět, dokud to jde :grinning:

Veru vítejte! Ještě jednou gratulace k mrnouskovi! Až se trochu vydechneš, písni jak bylo, jak probíhal porod, jestli je Matyášek hodnej....
10. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Matyášek je roukošneeej! A ty na tech fotkách vypadáš, jako by byl porod procházka růžovým sadem, usněvavá, spokojená .... :wink:
10. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
HAni ten je pěknej. Já jsem hjo chtěla taky, ale od moonu, jenže k nám do terénu by byl na prd.
Jinak Matyášek je pěkňoučkej a mamině to moc sluší :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Ahoj Veru, vitajte doma :wink: Nádhernej mimoušek :dizzy_face:

Ali: JJ chápu, já ho chcu mít v autě když někam pofičím, ať furt neskládám ten náš, moc mu to nesvědčí a na ty malý procházky totok bude stačit :wink:
10. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Chtěla jsem dočíst, ale nestíhám, MM uspává, prďola spal je do 3 a od té doby nás zaměstnává :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Se mnou ty hormony pěkně cvičí, občas se pěkně zapotím - za jak dlouho si ti prcci udělají nějaký režim????!!! Já si ani nestíhám na záchod:slight_smile:

No porod - jak to tak bývá, úplně jiný než jsem si představovala a plánovala. Kvůli tomu tlaku mě Dr říkala, že mě nenechá přenášet dlouho, tak jsem se s MM urputně snažili od minulé středy prcka vypudit. každou noc kontrakce a k ránu klid, takže už jsem byla celkem KO. V pátek večer jsem vypila ricinový nápoj, 2x jsem se po .... a do pár hodin přišly pravidelný kontra. Trvaly celou noc a v so ráno jsem šla na kontrolu tak jako tak, jenomže opět kontra slábly. Už jsem byla na mrtvici, cesty nachystaný maximálně, Dr mi řekla, že stačí kousek čípku a pojede to. Byl volný nadstandrt, tak jsem podlehla a proti svému původnímu přesvědčení jsem svolila. BYla jsem už vyčerpaná a chtěla to mít za sebou. šli jsme s MM na pokoj asi v 8 ráno, zavedly kus tablety, do pár minut kontra - asi jako doma v noci, já vysmátá, pohodička, taneček, vana apod. Zase mělo tendenci to slábnout, tak jsem dostala ještě kousek a to už bolest sílila, ale dalo se. Nejhorší bylo být připojená na monitor a zůstat na 1 místě..... No, pak na mě PA naběhla s harpunou (:slight_smile:), že se to normálně dělá a že pak začne tóčo a prdla mi vodu - 4 hod před porodem. pak to začlo, silný bolesti po 2-3 minutách. Otevřena asi na 3cm.Vana, MM mě masíroval, no fakt peklo, vůbec jsem si nedokázala představit, že to je taková bolest! ležela jsem ve vaně, dýchala a přišla za mnou Dr a ptala se, jestli fakt nezkusit epi, že se mi uleví a že to porod urychlí. No,dala mi na rozmyšlenou asi 1hod, ve dvě měla zase přijít. To už jsem byla celkem mimo, myslela jsem teda, že dokážu snést víc bolesti:slight_smile:. Tak jsem upustila od posledního plánu - že to zvládnu i bez epi a zaječela na MM, ať mi ho dají, že jinak to nezvládnu. Přišla PA, že teda nejdřív krevní testy a pak mi dali infuzi na zavodnění, no já jsem si myslela, že vypustím duši. Těch pár vteřin mezi kontra mi vůbec nestačily na regeneraci. pak přišla anestezioložka a odvedli mě vedle do místnosti, uprostřed kontra jsem okusovala dveře. Pak přišlo asi to nejhorší z celýho porodu, když jsem musela nehybně ležet na lůžkku před zavedením epi. Sestra byla mamčina známá, držela mě za ruku, já už celkem hlasitě rozdýchávala bolest a mezi kontra mi to píchli - nebolelo to. Pak přišla ještě 1 silná a pak se stalo něco neuvěřitelnýho - bolesti zmizely. totálně!!!! Přišla jsem zpět na pokoj, vysmátá jak lečo, opravdu NESKUTEČNÁ úleva!!!!!! Lehla jsem si do postele, a na monitoru mi MM říkal, kdy mám kontrakci a já to jen těžko poznávala. . Dokonce přišla i moje mamka, ukazvala mi dárečy k narozeninám, co mi koupila, já jsem se smála a povídali jsme si, já s MM na posteli, mamka v křesle a Dr na vaně:slight_smile:. No odpočívala jsem hodinu, pak mě Dr vyšetřila a neuvěřitelná zpráva - branka zašlá, otevřená na 10cm!!!! Aby malej klesl dolů, odpojili mě už z toho epidurálu a já chodila po pokoji, tancovala na hudbu a čekala, až klesne hlavička. Nemohla jsem se ale vyčurat, tak jsem poprosila PA, aby mě vycévkovala, protože od epina jsem věděla, že by to s plným močákem nešlo. Opět bezbolestně. Pak se mi teda začalo chtít trochu na velkou, tak jsem řekla, že zkusíme zatlačit, Dr se podívala a říká, jo to půjde. Vůbec jsem se nerozmýšlela, posunula se na kraj postele do polohy na zádech, tak jak jsem cvičila s epinem, MM si sedl za mě, držel mě za ruce a já cvičně zatlačila. Nebolelo to, jen tlačilo.Soustředila jsem se, jak nám na kurzu říkali, že mám tlačit do konečníku, MM mi šeptal do ouška vy..er se (:slight_smile:. Blbý bylo, že jsem ty kontra necítila, tak jsem moc nevěděla kdy mám tlačit, ale šlo to dobře. Najednou začala lézt hlavička, PA mi hodně roztahovala hráz, říkala, že je krásně pružná, cítila jsem, jak se to tam natahuje, po očku sledovala, jestli neberou do ruky nůžky a mazali mi to něčím co děsně štípalo:slight_smile:. Hlavička venku, pak jedno ramínko a druhý, Dr mi mezitím zatlačila loktem na břicho a malej vyletěl ven jak malina. Asi za 10 minut. Nádherný zážitek!!!!! Pak odebírali pupečníkovou krev, Matýšek mi ležel na břichu, byl modrej jak chobotnice. Na malý zatlačení vylezla i placenta. PAk kontrola stavu - hráz neporušena, vevnitř pár oděrek, tak mi je zašila - opět bezbolestně.Miminko zatím ošetřovali vedle mě. Pak mi ho dali k prsu, všichni odešli, nechali nás o samotě a my tři jsme leželi a odpočívali. Nejkrásnější zážitek na světě!!!
Miminko mi poak odvezli na měření, MM jel s ním, já ležela a dostala jsem večeři, pak mi MM pomohl do sprchy, tam jsem normálně seděla, osprchovala jsem se a nechala se odvézt na pokoj - haluzově volný nadstandart, takže jsem tam byla sama. MM šel domů, přivezli mi miminko, byl nádhernej!!!!! Celou noc jsem na něj koukala, on byl unavený a ani nezabrečel.

Tak, dopodrobna. Úplně mě to vyčerpalo :slight_smile:
Zk
10. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Holky, dobrou noc - musím využít každou vteřinu, kdy mládě nekřičí nebo nejí:slight_smile:
10. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Veru, vítejte doma!
A po přečtení tvýho porodu jsem skoro zamáčkla slzu a přišlo mi hrozně líto, že jsem si to taky tak neužila a nepoznala ten krásnej zážitek:pensive:
Tak dobře zvládněte s Matym první noc doma, ať je co nejvíc pohodová :wink:
10. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jo a Mataášek je samozřejmě moc pěknej, povedl se vám! :wink:
10. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hani, golfky parádní a cena super!
Veru, fotečky krásný, Matyášek je nádherný miminečko! Verunko, tak parádní porod, to je fakt třeba závidět, uplně mě to rozslzelo, mi připadá, že ty bolesti člověka fakt rozptylujou a neužije si to jak by měl ... fakt krásný zážitek ... moc gratuluju ..... teď koukám, že podobně to napsala Lenka, tak vidíš ,že je fakt co závidět
10. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Teda Veru, přečetla sem to jedním dechem a takovej porod fakt můžu jen závidět a příště ten epi chcu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musí to být fakt super, když člověk pak může říct že to bylo něco nádhernýho :unamused:
10. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Veru - o tom ricinovém nápoji jsem četla, viděla jsem tě v diskuzi o tom. Uvidím, jestli to taky vyzkouším. Začala jsem o tom epidurálou uvažovat, no uvidím až jak to bude probíhat. o tom, že by mě nenastříhli si nedělám iluze, když budu rodit velký mimi. No každá si to hold musíme prožít. Tak at Maty moc nezobí, a ty se můžeš trocha prospat :wink:
10. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky, já o tom ricinovém nápoji taky slyšela, ... to bude nějaký homeopatikum ne? Já na kojení beru to ricinum communis, dostala jsem v lékárně brožurku s dalšíma věcma pro těhotný a maminky, fakt stojí za to se o tyhle věci zajímat .... já si o ten epidurál říkala taky, když šlo do tuhýho, ale nestihlo se to, doktor pomohl a malá byla za chvíli venku, i tak bylo dobře, že to bylo rychle za mnou ...
10. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Veru, Matyášek je krásnej :slight_smile: Nejvíc se mi líbí ta poslední fotka, tam je fakt kouzelnej :slight_smile: A je vidět, že sis to fakt užila, na fotkách jsi krásně vysmátá :grinning:

Hani, s tím malým písmem, nevím, jak se jí to povedlo, ale nastavila to jenom pro tuhle stránku, takže zavřít okno nepomohlo. A zoom jsem na klábosnici nenašla a to jsem ju několikrát obrátila dokola :grinning:

Musím se pochlubit, malé konečně vylezl spodní řezák :grinning: Ani nebyla nějak nervní, narvala si můj prst do pusy, tak jsem ho objevila :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Veru, to je super!!! :slight_smile:

Az budes mit chvilku cas, hod sem odkaz, co presne jsi v tom sexschopu kupovala:grinning:
10. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Veru, Matyasek je kouzelnej!!! :slight_smile: Tak at vam to stesticko hezky roste:slight_smile:

Hani, sak uz si s nakupovanim hadriku davam STOP:grinning: Musim se tedka zamerit na ty veci okolo, jako vanicka, postylka a tak...ani vlastne nevim, co vsechno je treba nakoupit...
10. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky, dočítala jsem nějaký diskuze ... před časem jsem tady dávala ten strašný článek, jak mamince umřelo tříměsíční dítě ... tak holky, včera ta maminka porodila ... a podržte se, chlapečka Erika ... 56 cm a 5120 g !!! Jsem myslela, že mi vypadnou oči, když jsem to četla, už byl dost po termínu, snad tentokrát bude všechno ok .... moc jí držím palce !!!!
10. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz
Ahoj holky

Veru malej je krásnej, já nestíhám ještě teď :grinning:

Já jsem zase myslela, že ta bolest u porodu bude ještě vetší, užila jsem si to i bez epi :slight_smile:
11. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Dobré dopoledne, právě jsme dojely ze zabíjačky. Je mě blbě jak pr.. :confounded: . Dnes nemám vůbec nic v plánu. Asi celej den proležím. MM jde večer na PYtláckou noc u nás, já nejdu jelikož nemám hlídání :unamused: . Zítra jdeme ke kamarádce na oslavu. Její syn slaví 1. rok, tak už se těším že někam vypadnu. Co asi Marta. Doufám že ji bez toho pasu pustily a může si užívat dovču. Tak se tu mějte a užijte si sobotu. :grinning:
11. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojky kočky, pěknou sobotu přeji, i když je u nás zataženo a vypadá to na déšť... :unamused:
Včera jsem s kamoškou pochodila Ikeu, pak jsem zašla do malýho Tesca koupit krásnej svetýrek a čepičku s rukavičkama, sobě spodní prádlo a jela jsem na oslavu narozek MM, tam to bylo fajn, všem jsme sdělili, že čekáme chlapečka, tak ségra i švagr byli mírně v šoku, bo byli přesvedčení, že čekáme holičku... :slight_smile:
hafo jídla, mně ale od rána už bylo nějak divně, nevím z čeho, v Tescu jsem málem nedoběhla na WC, ještě, že s sebou nosím černý uhlí v kabelce, jinak nevím nevím... no pak jsem toho splácala celkem dost dokupy, hlavně zase nějaký zákusky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v noci ve čtyři ráno mě vzbudily příšerný křeče v břiše, že jsem nevěděla, jestli je to od žaludku, nebo nedej bože z dělohy, nedalo se to poznat... :confounded: Modlila jsem se, abych mohla se jít aspoň vyzvracet, aby to přestalo, ale nic... tak pak jsem nějak usnula ani nevím jak, ráno to už bylo lepší, ale dneska ještě bude mírná dietka... prostě nejsu popelnica a budu muset striktně odmítat tolik jídla, bo fakt mi bylo šoufl... :confounded: ale snad už to bude OK. Mimčo se hýbe, tak je snad v pohodě.
Dneska jdeme s MM na večeři, já si dám něco jen malýho a ne moc těžkýho, tady ve Slavkově do Floriána, dlouho jsme tam nebyli, MM má dneska narozky, tak je ještě trošku oslavíme.
Zítra jedem k mé máti do Brna pro oblečky ještě po nás, stavíme se asi po cestě v Kr.Poli v Tescu koupit nafukovací bazén na chalupu, abysme měli na dovču a zahradní sprchu v Bauhausu, tak tady budu zítra až večer. Pokud by bylo hezky, tak se půjdem projít po přehradě, máti bydlí v Bystrcu. Ale uvidíme, dneska je tam dost kosa.

Doufám že se máte fajn, všechny moc zdravím, mějte krásný pohodový víkend a já se zase ozvu... :wink:
Jdu vás dočíst, myslela jsem včera na Verču, jestli ji s malým už pustili, snad už jsou doma...
Mějte se krásně! :wink:
11. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Veru a Matyášku, vítejte doma!!! Malej je kouzelnej, fakt se vám povedl, a jak jsi popsala ten porod, tak jsu z toho normálně naměkko, jak jsi pak psala že tam byl TM s Tebou, jak vás nechali o samotě... to je paráda, že nejseš nastřižená, že to šlo tak dobře s tím epidurálem, nakonec že byl volnej i nadstandart... takže nakonec to bylo jiný než sis představovala, ale jak píšeš, asi nejkrásnější zážitek... to věřím.
Snad takhle pohodově to budeme mít všechny, co na porod čekáme...
Ať se vám doma daří a ať jste spokojení! :wink:

Cifer, tak hlavně, že si malej neublížil, lišej se za chvilku zahojí... :wink:

Leni téda, pěkně Adámek roste, asi fakt máš místo mlíčka smetanu... :wink: A moc mu to sluší, teplákovka je fakt moc pěkná. :wink: To je fajn, že dle dr. je vše v pořádku.

Katy, náhodou, pěkný fotečky z 3D, škoda, že jste byli zklamaní, ale je super, že je malá v pořádku... a na profi fotečky se těším... mohla bys mi kdyžtak prosím písnout do IP kdo Tě bude fotit a případně cenu? Díky... Pořád nad tím uvažuju, jestli jo, nebo ne...

Páji, takže nakonec Jiříček? No jo, když jinak nedá TM a Tobě se Jan nelíbí, tak co člověk nadělá... něco vybrat musíte... :unamused: Ale jméno JIří zase není tak hrozný, docela pěkný, ale Tobě šlo asi hlavně o to, aby se malej nejmenoval stejně jako tatínek, co?
No my pořád nevíme, ale já jsem se prostě zamilovala do Lukáška, tak u toho asi zůstaneme... fakt nevím. Druhá varianta asi je jméno Jan, co se Páji nelíbí...

Marti, užijte si dovču, ať vyjde počásko!

Kaači ahojky! Měli jsme mini srazík ve Vyškově ve středu, bylo to fajn... tak snad se brzo uvidíme i s Tebou. Na fotečky v albíčku mrknu.

Zdravím všechny ostatní, přelítla jsem vás, ale už nevím co jste všechno naplkaly... :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Páji, pěkný fotečky z 3D :wink:
Hani, takže už objednány golfky, jo? Tak hlavně, ať dobře slouží! :wink:
Jinak já bych chtěla jít do předporodního kurzu, ale taky přímo do porodnice, s miminkama zkušenost nemám, tak se to ráda od někoho zkušenýho dozvím, i ohledně kojení, a porod je pro mě zatím sci-fi, něco, co sei nedokážu představit, takže určitě chci navštěvovat kurzy, ale už v porodce, kterou si vyberu. Asi koncem července půjdu do první se mrknout, k Milosrdným. Využiju toho, že má MM dovču a půjde tam se mnou na čumendu. Snad. :slight_smile:
Luci adis, jak Ti je, už Toi nebývá tak špatně?
Luci Cifer, užijte si to v Lešné, tam se chystáme z chalupy příští týden na výlet. Je to tam krásný. :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Veru týjo přečetla jsme tvůj porod jedním dechcem :wink: Doufám, že se něčeho takového jednou taky dočkám :wink:
11. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

jenom v rychlosti nakukuju od tchánovců...

Veru: Matyášek je nádhernej :dizzy_face: a popis porodu jsem taky zhltla jedním dechem, s epi to muselo být super, hlavně to že to pro Tebe byl krásnej zážitek :slight_smile: bez té bolesti to chápu :wink:
11. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojte holky, dostala jsem se až teď k PC, jke to šílený, jsem totálně na kaši :frowning2:. Malej v noci sice spinkal, ale od dopoledne kňourá a já jsem už hotová. Jsem nějaká rozhozená :frowning2:. Buď ho mám u kozy nebo kňourá, spal max. 30min v kuse. Měla jsem tady celej den mamku, tak mi navařila, poklidila, MM mi taky moc pomáhá, ale i tak. Mám pocit, že toto nemůžu zvládnout:frowning2:
11. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.