• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ten roubík jsem si kupovala tento:
http://www.sexshop-sex.cz/katalog/hlavni-kategorie/fetis,-latex/latex/produkt/latexovy-nafukovaci-roubik

Ale 10 dní před porodem se mi poškodil, tak jsem musela koupit anální kolík. MM mi ho oblepil páskou, aby se nafukoval jen na špičce - nemůžu ho přesně najít, ale bylo to něco takovýho:
http://www.sexshop.cz/butt-x-expandable-d2589.htm

A originál epino se objednává tady:
http://www.coord-med.cz/cs/predporodni-priprava---delphine

Stojí něco kolem 2.000,-
11. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Veru, ja sice mimco nemam, ale tohle je podle me normalni!! Zkus se pres to nejak prenest a uvidis, ze za par dnu bude lip, musite si najit nejakej rytmus asi, zvyknout si na sebe....:slight_smile: No ale su zvedava, jak to budu mit na podzim ja:grinning:
11. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Veru - nebuď z toho smutná,určitě to zvládneš...když se narodil malej,měla jsem asi měsíc hroznou krizi...nevěděla jsem,co dělat,pořád jsem byla unavená,chtělo se mi v jednom kuse plakat...bylo to hrozný...je to jen změnou hormonů,čím déle budete spolu,tím víc si na sebe zvyknete,uděláte si každodení režim a uvidíš,že za prá dní to bude lepší...nejhorší jsou prý první 3 měsíce...ale mě to tak dlouho netrvalo...budu na tebe moc myslet :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi tě moc líto,vím,jak se cítíš...ale věř,že každým dnem bude líp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Holky maminy prosím o radu - malej si po žádným jídle neodříhne, nevím, co s tím mám dělat, chovám ho, chodíme, mám ho na rameni, ale nic. Akorát se vzbudí, když s ním manipuluju. Neznáte nějaký fígl nebo taky neříháte??
11. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Mě si malej dloooouho nechtěl pořádně odříhnout...zkoušela jsem ho dát i narovno v náruči,když to nešlo na rameni,pak se mi za chvilku poblinkal...ale asi je to normální...někdy se dobře přisají a tak se jim do žaludečku ani žádný bublinky nedostanou...neboj,časem bude říhat jako starej chlap :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky!
Veru, neboj, zvládli jsme to všechny, tak ty taky! :wink: Jen to chvilku potrvá než najedete na nějakej režim.... A je fajn, že ti mamka s TM pomáhají, mě mamka taky vařila a fakt mi to bodlo. A to byl malej hodnej, bez řvaní a spinkal.
A s tím odbrkáváním, v porodnici těch 14 dní jsem ho ani nedávala odbrknout, pak se to až za čas nějak naučil. Ale třeba vnoci ho taky nedávám, abych ho zbytečně neprobrala a ani neblinká. Prý je ještě dobrá poloha tygříka. Znáš to? Kdyžtak najdu odkaz a dám to sem.
11. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
11. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Babel, přesně tak, malej kolikrát brká víc než starej chlap :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
a prdí ještě hůř :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
a smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj Leni.malej je rozkošnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..ještě se neznáme,já jsem Martina z Rousínova....máš kráááásný fotečky v albíčku...teda ve všech i na rajčeti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj MArti, děkuji. Však tvůj Tomča je taky krásnej :dizzy_face:
Párkrát jsme si myslím tady psali, ale nechodíš sem moc často, že?
11. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Moc ne...nebo spíš jen kouknu,co se u Vás děje nového...hodně dlouho jsem neměla odvahu a ted většina holek,co má mimča už tu nejsou,protože mají moc práce...když jsme byly těhotné,bylo toho času víc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a když Vás neznám,nemám moc odvahu...hodně jezdím do Vyškova,párkrát jsem holky a myslím i Tebe potkala ve Vyškově na náměstí...
11. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Nooo, času moc není, to je fakt, většinou každý lítá po venku s dítkem :slight_smile: Vidíš, tak se přidej příště k nám na srazík :wink: Aspoň se poznáme osobně.
11. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Veru, držím moc palce, aby si malej ten svůj režim co nevidět našel, abys nebyla tak unavená... aby víc spinkal, musí to být fakt náročný, ale určitě to zvládnete! TM je super, že tak pomáhá, i Tvoje mamka... hlavně to chce asi moc nestresovat, aby se to nepřenášelo na mimi, určitě to za chvilku bude dobrý!!!! Moc na vás myslím a držím palečky...
A díky za odkazy na epino, pořád rozmýšlím jestli ho koupit nový, nebo se někoho na diskuzi tady o epinu třeba nezeptat, jestli by ho někdo půjčil... nevím. Nebo jestli jen masírovat hráz... co já vím... stejně si myslím, že to u mě nebude tak pohodový jako u Tebe...
Leni, párkrát jsem na fotkách takhle mimča viděla nosit, ani jsem nevěděla, že se to jmenuje poloha tygříka. Zkoušíte ji taky?
Jo Veru, a jak jde koupání v kyblíku? :wink: A malej se určitě naučí odříhávat.. :wink:
Leni, dneska jsme se s MM vraceli z Floriána kolem rybníka, krásně navečer svítilo sluníčko, tam se bude fajn procházet s kočárkem... :wink: Tak kdybys nevěděla, kam jet... :wink:

Holky, krásnej večer všem, mějte se fajně!
11. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Venku je nám nejlíp...malej se krááásně prospinká a vařádí na čerstvým vzduchu...jen kdyby to léto letos nebylo jako apríl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pořád lítám se slídou.Máš pravdu,příště bych se k Vám mohla přidat...aspoň se poznáme a já si s někým pokecám o těch našich ratolestech...u nás nikoho neznám...
11. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Začínám tu zívat o sto šest...Leni,hezký zbytek večera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a klidnou noc :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Veru, neboj, ono se to časem spraví, většinou po tom šestinedělí už je to v poho :wink: Jinak Verda taky ze začátku nebrkala, dr mi poradila si ji dát zádama k sobě a podepřít jí nožičky, jakoby je trošku zvednout, je to taková úlevová poloha, prcek takhle byl v bříšku, tak si to ještě pamatuje :wink:

Jinak se nám blíží návštěva u tchýně. MM jel do UH na nějakou akci, tak jel dřív, aby tam uklidil a mohli jsme tam zajet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale rozhodně tam nepojedem na celej víkend, max na jednu noc. A jenom jestli tchýně vydrží si přes noc nezapálit
11. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Marti, tak dobrou noc a ukaž se tu častěji :wink:

Leni, a jaká byla večeře? Co jste si dali dobrýho? Já byla s malým navečer u hospody, poseděla jsem se ségrou a kamoškou na zahrádce, prodávali zrovna grilovanou makrelu, tak jsem si dala. No vidíš, jaký máte pěkný místa ve Slavkově :wink: A pak, že nemáš kam chodit :slight_smile: Já někdy zas přijedu...

Zdeni, zase pojedete ke tchýni? Vidím, jakou máš z toho radost :grinning:
11. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Leni, já si dala vepřovou panenku s grilovaným ananasem a šťouchaný brambory, a MM smařenej hermelín s brusinkama a bramoráčky. Mňamka. :slight_smile: Mají to tam celý zrekonstruovaný, hrozně příjemně se tam sedí, venku mají i zahrádku, ale tam byla dneska kosa.
No jo, míst je tady hodně, ale samotné se mi prostě chodit nechce...
Takže grilovaná makrela, jo? No, taky dobrůtka... :slight_smile:
Zdeni, tak ať návštěva u tchýně dopadne dobře... snad si nezapálí... já už k taťkovi dalo by se říct z tohoto důvodu skoro vůbec nejezdím, prostě kouří doma, naposled si šel teda zapálit ven na balkón, ale nevím jak to bude dělat v zimě... :frowning2:
Nic kočky, jdu se s MM dívat na film a pak do hajan, zítra jedem do toho Brna a zase na návštěvu, tak jdu odpočívat.
11. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Lenajsku, nejhorší je, že tchýně na balkon nepůjde, pro ni je to jako na ulici. Proto mám strach, že to nevydrží a v tom obýváku si zapálí :unamused: Snad to Tvůj táta vydrží a bude chodit na balkon i v zimě, určo pro něho bude vnouček důležitější než cigára :wink:

Leni, jj, už se nemůžu dočkat :grinning:

No nic, jdu zkusit něco naspat, než se Drákula vzbudí na jídlo :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobré ránko při neděli,

mám teď ten spánek jakejsi slabej :frowning2: Přes noc prd a ve dne bych chrněla a to zase nemůžu :frowning2:
Jinak včera výlet super. Hůlčičky jsem samozřejmě měla, hodím nějaký fotečky do alba.

Veru: vítejte doma :slight_smile: S malým se určo brzo sladíte a budete mít pohodovej režim :wink:

Hani: pračka už je opravená, jen jsem měla špatně dotaženej filtr a na to stačila hrubá mužská síla :grinning: :grinning: Ale cvakalo mi u zadečku, zda-li kvůli svojí aktivitě nebudu muset kupovat novou :grinning:

Leni: koukala jsem jací jsou z Jess a Adámka kamarádi :slight_smile:
12. črc 2009 v 05:41  • Odpověz
Ahojte holky, my jsme měli vcelku poklidnou noc, zato teď je řev:slight_smile:, MM uklidňuje. Jak vám ze začátku vydrželo mimi spát v kuse po kojení?
12. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Hoja holčiny, to je dneska krásně co? :grinning:

Zdeni: Soucítím s Tebou, my byli včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tentokrát mě tak neštvali ani tcháni jak MM, furt tam chtěl jít a ve finále po 2 konverzačních větách enem seděl na gauču, cpal se vším co maminka nachystala a čučel na tour de france - takže to zas bude že mu doma ani najest nedám :sweat_smile:

Veru: Vydržej pioněr !!! :grinning: Ono se zdá že je toho najednou moc a člověk je takovej nejistej když vidí toho bezbrannýho tvorečka, ale za chvílu to bude brnkačka jak si zajedeš režim :wink: Jinak s tím brkáním sme to měli též blbé, sem kolikrtá pochodovala i půl hodiny aby ze sebe něco pustil, ta manipulace jak spala Zdenča u nás nefungovala, akorát se poblil :sweat_smile:

Raduli: Fotky čupr, maminky taky měly hůlčičky :astonished: S tou pračkou mi ani nemluv, mě se teď taky nějak tento, ale radši ju opravovat sama nebudu :grinning:

babel: Příště sa nestyď, prostě za náma dojdi, řekni zdar a bude :wink: :grinning: Rádi splknem :grinning:
12. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Jinak kdy se spáchá ten Slavkov holky?

Já tu mám terazky klid, MM šel na tenis, malej usnul po mlíčku tak kuchtím oběd a přemýšlím že bysme odpoledne někam vyjeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Jo Leni, MM dotáhl rozpis fotbálku na další sezonu a hrají jednou i u Vás, juknu kdy přesně, tak můžem splknout :wink:
12. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Bré poledne!
Verčo, mě Áďa po kojení spal snad do dalšího kojení, čili asi ty 3 hodiny, ale i míň :grinning: Hlavně v porodnici. A na uklidnění u nás zabíral dudel, tím se krásně uklidnil a uspal :wink:

Hani, to by bylo super, bysme šli fandit :grinning: A s tím Slavkovem, mě je to jedno, klidně tenhle týden, ale mají být pařáky, tak jak chcete.
12. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Hani, nápodobně, taky s Tebou soucítím. A to je jasný, že s Tebou se má TM daleko hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je, že nevím dne ani hodiny, kdy MM navrhne, že bysme jako vyrazili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, naše malá je od narození nespavec, takže málokdy spala dýl jak hoďku v kuse, ale aspoň neřvala.
12. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Veru,
vítejte doma! Matyášek je fešačisko i na ostatních fotkách vypadáte celá rodinka super!! :slight_smile:
Porod teda paráda, kéž by to tak dobře probíhalo u nás :sweat_smile:
Začátky asi budou doma náročný, ale určitě si za pár dní nebo týdnů na sebe zvyknete a pak už to budeš zvládat levou zadní :wink: Drž se!
12. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsme byli opět v dětské na očním :unamused: Tentokrát d ruhým očičkem. Pořád to bylo dobrý, ale dnes to měl víc uslzený, tak jsem radši jela. No proplachovali mu to, měl to docela ucpaný, dr to nešlo ani pořádně propláchnout. Máme samozřejmě antibiotika, takže kapat po 2 hod. a vymačkávat hnis:unamused: Cestou dom spinkal a jak měl zavřený očička, tak to nemocinkaný pak ani nemohl otevřít, jak to měl zalepený :frowning2:
Pak jsem jela k mamce a tam celý odpoledne prospal, asi jak byl z toho znavenej, jen se probral na kojo.
12. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.