• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jejda Leni, to máte teda trápení:frowning2:
12. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit a mrknout..

Verůůůůůůůů, vítej zpět, kočko. Malej je nááádhernej, moc se vám povedl a podle foteček a popisování, jsi měla opravdu perfektní porod. Můžu jenom závidět :wink:

Leni dv., mrzí mě, že má andílek takové trápení s očičkem a ke všemu s druhým :frowning2: snad ho to brzo přestane trápit a bude zdravoučkej :dizzy_face: držím palečky.

Tak jo, jdu se vysprchnout a chrupčet, zítra mám kontrolu a docela lítání, takže si potřebuju odpočnout. Jinak jsem si musela koupit ty těhu lízátka proti nevolnostem, ale že by to nějak pomáhalo :angry: no nevím, nevím.
Hele, myslíte si, že si můžu vzít kvašák? Tchýně mi donesla dvě sklenice a já kolem toho chodím jako mlsnej kocour a tečou mě žgryndy :grinning: :grinning: poslední dobou mám takové divné chutě a ujíždím i na citrónech :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Když se nepřežereš:grinning:
12. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
dobré ráno holky,
Leni my máme od porodnice strašně zakysaný obě očička, pořád mu tam kapu ophtalmoseptonex nebo mateřský mlíko, ale vůbec se to nelepší. ve středu jedeme k Dr, bojím se,abychom nedostali ATB.
Jinak včera jsme jeli na výlet do lesa, byli jsme venku 3hodiny a on spal! neuvěřitelný. Pak jsem v lese nakojila,pak se poblil:slight_smile:
Leni nyzpátek jsme jeli přes Velešky, jen jsem na vás zkusila cinknout, bylo cca 19hod, nebyli jste doma:frowning2:.

Jinak dneska jdu k léčiteli a během týdne k terapeutovi, nechci podcenovat svoje psychické stavy, aby z toho nebyl problém....
13. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Veru, ahoj. Jééé, to je škoda, to jsme se asi museli včera minout, já byla u mamky, ale kolem té sedmé jsem přijela :frowning2: A s tím okem, já taky nejdřív dávala tohle a vůbec to nepomohlo.... Tím tě nechci děsit, že bude mít Maty to stejný :wink: A kde jste byli v lese? Venku ty děti spí fakt nejlíp :wink: Jo a co Berrynka říká na Matyáška? :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Nekde v Olsanech, proverili jsme terénní kočár, jelli jsme v lese celou dobu po šutrech a blatě a super:slight_smile:
Berryna když řve, tak odchází do jiné místnosti, jinak ho očumuje a olizuje a asi i žárlí, protože si furt nosí za náma hračky a chce si hrát:slight_smile:
13. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Jinak moje všechny ideály jsou v hajzlu, abych malýho nemusela furt mít u prsa, tak jsem nevydržela a dala mu dudlík a te´d mám výčitky :frowning2:
13. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
:slight_smile: Verčo...nezoufej...ten dudlík je někdy to nejlepší řešení...já ho Tomískovi taky nechtěla dávat a nakonec jsem to vzdala...však ho to časem odnaučíme,ne???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ach jo, připadám si úplně nemožně. mamka i mm o mě mají starosti, protože jsem fakt úplně mimo :frowning2:. Včera jsem řekla nahlas, že potřebuju pomoct - ani ne s péčí o miminko ale moje duše. Mívám strašný úzkosti a strachy, jak to bude dál? Jak to sama zvládnu? Strašně se bojím budoucnosti:frowning2:
13. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Verunko...je mi to moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: že si to neužíváš :slight_smile: :slight_smile: já jsem ty první týdny pořád jen brečela...hroutila se :frowning2: :frowning2: někdy jsem myslela,že už to vzdám,ale nakonec to přešlo...je to náročné,taky jsem si nemyslela,že to bude ze začátku tak těžký...drž se!!!! :slight_smile: ono vážně bude líp :slight_smile:ted už si to užívám a mrzí mě,že jsem ty začátky propásla...malej vyrostl jako z vody a já to probrečela... myslím na tebe!!!!
13. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

víkend u tchánovců jsme přežili :slight_smile: i když se teda Kuba v noci myslím 3x vzbudil, ale ráno si ho tchánovci vzali, tak jsem se ještě dospala, to by se mi šiklo každej den :slight_smile: dneska Kuba vstával ve 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufala jsem že ještě usne, tak jsem několikrát nahazovala dudel, ale nakonec jsem to před 5 vzdala a šla ho nakrmit a před 6 usnul se mnou v posteli a ještě hoďku jsme spali. Doufám, že tak nebude vstávat i další dny.

Leni.dv: to mě mrzí, že máte takový trápení s očičkama, snad ty ATB brzo zaberou a bude to dobrý

Veru: vítejte doma :slight_smile: procházka v lese musela být fajn, mě Kuba ze začátku nejlíp spal venku, když už jsem nevěděla co sním, tak se šlo kočárkovat i v 9 večer :sweat_smile: :grinning: a z dudlíku si nic nedělej, pořád lepší než zmasakrovaný bradavky :wink: já ho taky nechtěla dát, bradavky po týdnu doma na hadr a pak přijela na návštěvu moje mamina, vrazila Kubovi cumel a spokojenost na obou stranách :wink: :grinning: a pořád se odnaučuje líp cumel než paleček :wink:

musím běžet, až uložím toho loupežníka a naložím pračku, dočtu víc :wink:
13. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Veru: ty začátky jsou fakt těžký, neboj ono fakt bude líp, i když teď se Ti to nezdá možný, nejhorší je to 6N, ale zvládneš to neboj, protože prostě musíš :wink: a od TM a mamky si určitě nech pomáhat, když budeš odpočatá, tak to budeš všechno vidět v lepším světle :wink:
13. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Verunko, neblázni, s dětma to přece umíš, tak čeho se bát? Neboj, všechno zvládneš levou zadní, nemáš se čeho bát, budeš super mamča :wink: Ale fungují asi hormony, co? :unamused: A z dudlíka si výčitky nedělej. Je to opravdu lepší, než aby ti prořval hodiny :wink: A odnaučit dudlík není zas takovej problém :wink:
13. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Tyhle stavy já ale vůbec neznám, se mnou hormony absolutně nemávali, je to normální? :confused: :sweat_smile:
13. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
teda krom porodnice, tam jsem brečela kvůli malýmu, jak měl trápení s okem a že jsme tam už dlouho.
13. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Leni - bud´ jedině ráda...se mnou to mávalo o sto šest.MM mě ani nemohl nechat samotnou,jak chtěl jít na chvilku ven,začalo mi být strašně smutno a zase jsem brečela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ted´už se tomu směju,ale ke smíchu mi tenkrát nebylo...
13. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Zdravím holky :wink:
Veru myslím, že jsem ti ještě negratulovala k mrňouskovi. Tak mu přeji vše nej do života a tobě mamino pevný nervíky.....neboj, určitě to zvládneš, je to holt pro nás novopečené maminy všechno nové a těžké, ale určitě to zvládnem a jak říkají holky, bude líp :wink:
Leni dv. to je mi líto, že má adámek zas problémy s očičkem :frowning2:

My zas máme problémy s prdíky. Malej sice pěkně kajdí, ale to prcnutí musí vždycky nějak vytlačit či co. No vždycky se tak kroutí a řve než si prdne. Tak mu dávám na bříško Pupíka a teplý třešničkový jádra a trochu to zabírá. Sem tam mu dám kapky, ale to se mi nechce dávat furt :unamused: Tak snad se to brzy spraví :sweat_smile:
Jinak kojím furt po třech hoďkách, ráno klíďo i po hoďce, tak nevím, jestli vždycky tak vyhladoví přes noc či co. Je to žrout, už se těším až se bude budit třeba po pěti hoďkách :grinning:
13. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
My ted´máme jiný problém...Tomulka se na mě asi stává závislej,protože poslední týden si ho nemůže pochovat vůbec nikdo...jen já a MM...jak ho chytne někdo jiný,nebo se na něj jen třeba podívá,hned pláče na celý kolo....jo jo paráda...ani do kočárku ho babičce dát nemůžu...tak jen doufám,že ho to brzy přejde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Marti, to víš, že jsem ráda :slight_smile:

Heli, přes den kojím taky furt po 3 hodinách, pokud mi ovšem nějak extrémně dlouho nespí v kočárku :grinning: A ty rána chtěl taky ještě nedávnou klidně i po 2 hod., byl vyhladovělej z noci. Takže jsme na tom podobně :wink: Jo a ty prdíky, taky je kolikrát vytlačuje, vždycky kope těma nohama, vrčí u toho nebo co to je za zvuky :grinning: A taky pomáhá dávat ho na bříško :wink:
13. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Ach jo, už se zas budí, to je nezmar :frowning2:
Prdíky ho trápí hlavně dopoledne, tak si myslím, že je to tím, že v noci přece jen těma nožkama tolik nehýbe, tak holt dopo mám zabitý, musím se mu furt věnovat....Zkusím ho hodit do šátku, ať taky něco udělám :confused:
13. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Veru, ty začátky jsou fakt těžký, člověk si něco naplánuje a jak se prcek narodí, tak je najednou všechno úplně jinak. To šestinedělí je nejhorší, pak už bude jenom líp. Hlavně využívej toho, že Ti mamka a TM pomáhají a hodně odpočívej :wink:

Helu, Verdě na prdíky pomohla jedině trubička, po té se krásně vyprděla. Dokonce mám podezření, že se jí to líbilo, úchyláčkovi jednomu :slight_smile: Jinak já jsem si od kojení oddechla až teď, co jsem začla dávat příkrmy, do té doby jsem kojila po hodině a půl :wink:

My jedem do města a s MM na rtg, jak byl na té akci, tak si asi zlomil žebro :grinning: A to byl střízlivej. On si tam každej rok něco udělá :grinning:

Tak zatím
13. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky holky,
já začínám mít z toho mateřství pomalu strach... Jak to tady čtu - očíčka, prdíky, deprese... :frowning2:
Některý věci k tomu patří, to je jasný, ale nesmí toho být moc.

Leni.dv, tak snad se očenko brzo zlepší. Musí to být nepříjemný, ale zase už máte cvik a víte co a jak.

Veru, držím palečky, aby ti brzy bylo líp :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný pondělí přeji, dneska jsem nebyla schopná vstát z postele, ale jsu ráda, že jsem se za dlouhou dobu fajn vyspala, jdu vás dočíst...
13. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj Lenajsku, máš ode mě IP :wink:
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,
Verunko, vítej doma !. Včera jsem koukala na fotečky, ale nějak mi kolaboval net, tak jsem nemohla napsat, jak je Matyášek nádhernej a hrozně ti to mateřství sluší :slight_smile: :slight_smile: Na fotečkách vypadáš naprosto v pohodě, vyrovnaně, ale to, co píšeš, mě docela děsí. Určitě to zvládneš, neboj. :wink: Hlavně, aby ti pomáhal manžel a maminka a uvidíš, že jak píšou holky, po šestinedělí bude vše fajn. :slight_smile:

Katy, taky se toho začínám pomalu děsit, myslím, že si to pořád úplně neuvědomuju. a MM už vůbec ne...

V sobotu jsem u našich hlídala synovce, je to s ním teda pěknej záhul. Nemůžeme ho nechat ani vteřinu bez dozoru, neustále se mu musí někdo věnovat a hlídat ho. A dokáže být i pěkně vzteklej. Nedokáže udržet pozornost třeba s nějakou hračkou ani 2 minuty v tahu. Je šíleně závislej na mamimce, moji mamku-babičku docela ještě taky bere, ale já jsem pro něho ztracenej případ :confounded: V životě jsem nezažila tak hyperaktivní dítě. A to má rok a jeden měsíc... Snad bude náš malej o něco klidnější, jinak zešedivím.... :grinning:

Leni.dv, snad bude očičko brzo v pořádku :wink:

Luci, ty si mi s těma kvašákama udělala ale chutě.... :slight_smile: Zatím do sebe cpu tunu ovoce, počínaje melounem a broskvama a tunou meruněk konče... Nějak blbě to vyšlo a všechno zraje naráz (teda kromě melounu...). :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Leni, to je mi líto, že má malej zase atb a je očko zase zanícený... :frowning2: To je to, co bylo první zanícený, jo? :frowning2: Tak ať je brzo líp!!!
Luci, ať dopadneš dobře na kontrole dneska, snad už dostaneš tu průkajdu... :wink:
Veru, to je fajn, že malej spinkal v lese v kočárku, byli jste i na té farmě u Bolka se mrknout?
A s těma stavama, je lepší nic nepodcenit, to je fakt, ale moc držím palce, abys to vše zvládla, určitě to bude časem dobrý, snad co nejdřív!!! Tví nejbližší jsou s Tebou, drží Ti palce a jsou u Tebe, tak to snad zvládnete... Moc Ti přeju, aby sis mateřství začala co nevidět užívat se vším všudy... :wink: A s tím dudlem, asi mají holky pravdu, že lepší dudlík, než aby řval... a určitě se to dá odnaučit... :wink:
Ohledně Slavkova, jestli tento týden, tak můžu dneska, zítra a ve středu, čtvrtek ani pátek ne, a v sobotu ráno jedeme na týden na chalupu. Vracíme se další neděli a pak má MM ještě týden dovolené, tak to budem taky asi cestovat, zajdem na 3D, možná se mrknem do nějaké porodky v Brně... takže jedině tento týden ty tři dny mám čas a pak až v srpnu... :wink: tak uvidíte, jak vám to vyjde.
Radi, to je super že tak výletíte, i s hůlkama... :wink:
Hani, to muselo být něco, když se TM u jeho rodičů celou dobu díval na TV... :unamused:
Holky, s těma prdíkama co čtu, je to dost problém, co... ta rektální rourka se dá koupit v lékárně, jo? Asi ji taky pořídím, ty třešňový jádra jsem viděla myslím v DMku a ty kapky, to je na co dobrý?
Zdeni, tak ať TM je brzo fit, zlomený žebro, to musí být nic moc teda... :unamused:
13. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Leni, právě že má Adámek ten zánět v druhým oku :unamused: Asi na ty očička bude trpět bo co :confounded:
13. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Leni... :frowning2: to je mi líto, tak snad už to bude fakt naposledy, co to takhle má a už bude jen dobře!
13. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Holky, myslím, že jste se tu jednou bavili o problémech s pletí...a o kosmetice od Hádka. Mohla byste mi některá poradit nebo doporučit co na beďárky na obličeji??
MM má furt s tou jeho papulou problémy, tak zkoušíme co se dá a sem tam se to zlepší, ale vesměs to pořád trvá. Tak bych chtěla zkusit toho Hádka, ale je tam toho nějak moc, tak bych dala raději na doporučení....díky

Giselko, trubičku mám taky doma. Možná ju zkusím :confused:
13. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Heli, já se bez Hádka neobejdu, taky mám děsnou pleť, teď už ani tolik ne, ale před otěhotněním a v prvním trimestru to byla katastrofa, o stimulaci ani nemluvím.
Já od něj používám pleťovou vodu Tea Tree (čajovníková), to je bez alkoholu a krém používám taky čajovníkovej. A objednávám z těchto stránek: http://www.karelhadek.eu/cs/ To je přímo Hádek, pak je ještě jedna firma, co dřív byli taky Hádek, ale rozmotřili se, ta paní dál podniká, ale už to není originál Hádek, originál je jen jeden. :wink:
Ke každýmu produktu tam mají docela dobře napsaný na co je to dobrý, mně se na ty beďary nejvíc fakt osvědčila ta pleťová voda a krém čajovníkovej. A vydrží to hrozně dlouho, sice je to dražší, ale stačí troška, hlavně je to fakt kvalitní a pomáhá. Tak snad pomůže i TM. :wink:
13. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.