• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, tak jsem zpět, ale jenom na chvilku, protože mám děsnej hlad :grinning: nějak jsem vás přelouskala, ale odpovídat budu později. Jenom v rychlosti:

Kontrola dopadla na jedničku, mimiňous je už teda velikej (máme už 2cm)srdíčko krásně tluče a všechno je tak jak má být. Těhu řidičák ještě nemám, ale bude 10.Srpna-to je moje poradna, spojená i s testy kolem 12tt..mělo by to tak nějak všechno vycházet. Vaječníky mám pořád zvětšené a když mě prohlížela, tak jsem myslela, že ji kousnu či co, jak to bolelo..ale byla hodná a moc to nehrotila :wink: mám i obrázek, ale dám ho sem později.. nezlobte se, že nenapíšu víc, ale fakt padám na hubu hladem :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj Luci,
gratuluji k úspěšné kontrole! Bezva, že se mimísek hezky drží a roste tak jak má :dizzy_face: Nadále budu držet pěstičky, ať všechno probíhá hladce a jste zdravoučcí :slight_smile:
Nech si chutnat!! A nenechávej se tak vyhladovět, to není dobrý, ani pro tebe, ani pro mimi.
13. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Katy, když já mám pořád hlad.. i když jsem najezená, to je můj problém :grinning: jinak kujíkuju :wink:
13. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Luci, to je fajn, že je vše v pořádku, tak příště už průkajda bude. :wink: Hlavně, že je mimčo OK. :wink: A vaječníky snad fakt brzo splasknou. Máš furt hlad, jo? Tak to je lepší, než kdyby Ti jídlo nechutnalo, tak jak mně na začátku, jsem se do jídla musela nutit...
A budeš se teprv objednávat na ten NT screening, jo? Na fotečku se těším. Kam vůbec jezdíš ke gyndr?
Katy ahojky, jak se daří? :wink:
13. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Lenajsku, ahoj.. jsem ráda, že je vše o.k
Ohledně vaječníků, prostě to chce svůj čas..je to tím OHSS jak jsem to měla zpět, když jsem byla už těhule a to těhotenství to vždycky nějak zhorší. Äkorát se bojím pořád tak nějak o mimčo, ale to je určo normální :slight_smile:
Jj, hlad a jídlo to je moje..mohla bych jíst pořád, jenomže když toho s ním až až, tak je mi potom špatně, takže si prostě nevyberu :grinning:
Budu se teprve na to objednávat, jinak krev mi bude brát asi moje dr. dělala to tak i když jsem čekala Áďu, do nemocnice jsem šla jenom na velký UTZ, tak nevím, jak to bude teď :confused: jezdím do Brna na Křenovou.

Ozvu se později, jo? Mějte se a fakt se na mě nezlobte, že nepíšu toho víc a nereaguju na ostatní.. :pensive:
13. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Huj holčiny, jen v rychlosti :grinning: Teď sme dorazili z dinoparku, naši tu maj neteř, tak sme vyrazili všichni na výletík, Matějín se zubil na dinosaury jak tele, až budu mít fota něco sem hodim :wink: Teď chvilu spí, ale jak se probere dáme dlabanec a valíme nakoupit, M došla výplata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Veru: To mě mrzí, že si taková rozhozená, ale dej tomu pár dní a za chvíli ti zas bude hej, zvládneš to

Leni: To očičko, ať je zas brzo hej, to je hned fučne větřík a jestli je na to Adík náchylnej, snad ATB brzo zaberou :wink:

Luci: Nedrž hladovky a pořádně se nacpi ať tam tomu mrňousovi pošleš nějakej proviant :wink:

Holky ptám se zas jak Slavkov? Už je nějakej termín? Já bych spíš byla pro příští týden, tenhle nejsem mobilní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JO a představte si Mates má uraženej zub, ještě mu to ani pořádně nevylezlo a už si to někde ulomil - nechápu :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Leni, daří se dobře, až na to, že mě dnes odpoledne začaly v práci bolet záda, asi to občas tak bude zlobit, protože včera jsem u žehlení asi po 2 hodinách musela hodit na horu a natáhnout se, protože to taky začínalo být pěkně nepříjemný. Asi mi jedna pozice delší dobu nevyhovuje...

Ohledně srazíku ve Slavkově, nevím, kočky. Vy se určitě budete chtít domluvit na nějakou rozumnou hodinu, ale jelikož já pracuju a jsem závislá na autíku, až mi ho přiveze MM z práce, tak pro mě připadají v úvahu podvečerní hodiny :frowning2: Takže pokud bych se měla zúčastnit i s mamčama, který mají děti, tak jedině o víkendu... Myslím, že Pája bude mít ten stejný problém jako já. A 17 hod je na děti už asi naprdlajs... :confounded:
13. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Kači, to mě mrzí s těma zádama, to fakt asi není dobrý být dlouho v jedné poloze... tak hlavně aby nebolely pořád...
Hani, na fotečky z dinoparku se těším, muselo to být super, jak se malej na dino zubil. :grinning:
A příští týden bohužel, vracíme se z chalupy až 26/7, a ten další víkend tam asi taky pojedeme... ale klidně může být srazík beze mně. :wink:
13. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Lenajsku díky :wink:
13. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Heli namáš zač, hlavně, aby to bylo k něčemu dobrý... to chce i vyzkoušet, co mu nejvíc sedí.
13. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj Hani, ohledně srazíku ještě nevím jak to bude... jelikož má být takové vedro jako je teď, tak to asi nepůjde, protože já v tomto počasí vyloženě odpadám a jsem závislá na Coca cole-v menším množství a na stínu. Takže nic neslibuju. Do teď jsem zase spala, bylo mi zase špatně a ani teď mi není nic líp-i po té kontrole u dr. :confounded: No a hladovku tady nikdo nedrží, aspoň já teda ne.. kdyby jsi mě viděla, tak by jsi čučela a nechápala, kde se mi to ukládá, když jsem taková štíhlá :grinning: :grinning:

Katy, moc to nepřeháněj a radši i odpočívej :wink:

Leni dv., už jsem ti to sice psala, ale uvidíš, že to bude mít Áďa brzo dobrý. Antibiotika zaberou a bude zase dobře.

Veru, mamino.. neboj. Chce to asi čas, než si na ten režim zvykneš jak ty tak malej a bude potom líp. Držím palečky!!

Lenajsku, pěknou dvolenou na chatě. Oni tě tam pustí, když jsi na NP :confused: ?
13. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj!
Tak jsme polítali venku s Áďovou nevěstou Baruškou :grinning: Ikdyž teda nevím, jestli bysme takovou nevěstu brali, furt řve :grinning: :grinning: :grinning:

A ad srazík Slavkov, já bych snad mohla zítra a pak v pátek. Příští týden klidně, brala bych ho i radši, to snad nebudou takový pařáky, ne? Ale teda nevím, tenhle týden nemůže Hanča, příští Lenča, Katy s Pajou spíš jen víkend....... A ostatní se moc nevyjádřili.
13. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Luci, já dr. říkala, že pojedem na týden pryč (vymluvila jsem se na to že jedu k babičce na dědinu, která se o mě bude starat), a chtěla jsem od ní napsat na ten týden pobyt na PN jinde než v místě bydliště. Zírala na mě jak zjara, prej že o tom slyší poprvé (přitom to normálně jde) a že ona teda nic takovýho nepíše, a že na sebe akorát na sociálce upozorním atd. Prý není problém s tím, že kdyby KO přišla, zavolala bych jí a ona by mi potvrdila, že jsem u ní byla. Prý mám klidně odjet. Takže pohoda, neřeším. :wink: Švagr se k nám dvakrát v týdnu staví, aby se mrknul do schránky, jestli tam někdo byl nebo ne... ale stejně si myslím, že to bude OK. Zatím fakt nikdo nepřišel. A víkendy dle dr. prý nechodí, tak to neřeším. Ten další týden už přece jen budu víc doma. Kolikrát i teď jsu doma celej den, a jdu ven jen v době kdy mám vycházky a nikdo na mě nepřišel.
A snad Ti Luci bude líp, mně ze začátku taky vedro nedělalo vůbec dobře, motala se mi hlava a cítila jsem se děsně, i teď ještě sluníčko špatně snáším, ale v tom prvním trimestu to bylo děsný. Takže chápu... a jestli Ti ještě není moc dobře od žaludku... ta Cola Ti pomáhá? To je fajn.
Leni, já bych klidně mohla zítra, není problém. Odpoledne si jdem sednout se známýma, ale přes den OK.
A pak až poslední týden v červenci, nebo pak v tom srpnu.
Jdu dělat cuketovou slanou buchtu, ještě jsem ji nedělala, tak jsu zvědavá, co vytvořím...
13. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj všichni!!!

Dneska teda byl pařák...chvíli jsme odpoledne byli venku a jsem z toho pěkně utahaná...Tomášek má dnes taky svůj den,asi mu to vedro nedělá dobře,celý den je protivka protivná a krmím ho po 2 hodinách :frowning2:

Jee Leni,vy už máte nevěstu???vy se máte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Leni, tak už nevěsta, jo? :grinning: A to je mimčo od koho? :wink:
Jojo, je tam pěknej pařák, ale aspoň člověk už ví, co si má oblíct... ty deště byly naprd.
Ale pro ty dítka vedro asi nic moc... :frowning2:
13. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak Aďula přes den dobrý, spinkal pěkně v kočáře, ale teď je nevrlej. Je v postýlce a chce ještě usnout a nějak mu to nejde, tak sebou mele a mrčí :grinning:
Jj, máme nevěstu, je ale o pár měsíců starší, měla te´d 6 měsíců, tak ho bude pěkně sekýrovat :grinning: Je to holčička od kamarádky, co bydlí pár baráčku od nás :wink:
13. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Hoja, tak máme nakoupeno a Mates už e hodinu honí po bytě za balonem, doporučuju, kdo chce dítko zabavit kupte mu balon :grinning: Jééé ten bude spinkat jak ho vidím jak za tím lítá a funí hihi

Leni: tak nevěsta jo? Ta v tom hezkým kočárku?
13. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Hani, jj, to je přesně ona :wink: Teď už jezdí ve sporťáku - černým s červenou vložkou - moooooc pěkný :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
leni: Já dneska v dinoparku viděla nádhernou holčinku v černým s béžovou vložkou a holčinka měla růžpvý šatečky a bílý punčocháčky a nevím v tom kočárku ty děcka prsotě vypdaj tak hezky... :grinning:
13. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Ježiš já mám zas nakupovací náladu a nemožu, pomoc :sweat_smile:
13. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
Hani:tak balon říkáš??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Děkuju za inspiraci,už vím,co Tomískovi koupit na vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Hani, a co chceš nakupovat? Mě ani nemluv, já bych taky chtěla a hlavně potřebovala ty větší velikosti, ale potřebuju někoho majetnýho, kdo by mě to sponzoroval :grinning:
Místo balonu můžu půjčit Jessu :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte?my fajn,jen jsem už dnes malýho strčila do sportáku bo furt řval jak pitomej že nevidí.tak ho mám normál na leža max mu to lehounce zvednu,ale pán je spokojenej že vidí jak se veze a já taky,protože neřve.snad to neva,co myslíte.bude mít teprve 5měsíců :confused:
13. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Kači:já myslím,že to nevadí....kamarádka měla malou ve sporťáku už ve 4 měsících a 2 týdnech...já o tom už taky začínám uvažovat...malýmu se to v hlubokým taky začíná nelíbit...jestli to nebude tím,že je to taky Tomášek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: asi to bude nakažlivý :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Hehe, já myslím, že Adámek bude to stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Holt klučiska... :grinning:
13. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
jj,prostě chlapy :slight_smile:
13. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
právě se nám zalíbila účtenka z Alberta,malej je teda hodnej.asi si je budu schovávat až bude protivka :grinning:
13. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Kači, no vidíš, co všechno ho zaujme :grinning: Má vůbec cenu nakupovat hračky? :grinning:
13. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.