• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Kači...jinak výborná volba kočárku,minulý týden jsem tě potkala cestou z kauflandu...vypadá úúúúúžasně.Já jsem si žádný nekoupila,půjčila jsem si od kamarádky její stará V3babypoint a teď mě to hoooodně mrzí...je prostě starej a není to žádná paráda...už se těším až koupím nový krásný sporťáček :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj kočeny, vy jste toho zase nakecali :grinning: dočíst vás je fakt síla...

Lenajsku, no bývá mě docela špatně hlavně když jsou ty vedra a to mě potom drží při životě opravdu ta Cola. Koupila jsem si i ty těhu lízátka a že by nějak pomáhali, se teda říct nedá :unamused: ale jsou dobrý. Teď sedím venku a píšu na notebook, je to fajn, když slunko zaleze.. Jinak s tou PN, no jem zvědavá, co mi na to řekne moje dr.jak se na to bude tvářit, ale tak snad to projde.

Leni dv., písla jsem ti odpověď do IP. došlo ti to?

babel, ahoj.. jsem tě tu dlouho neviděla.

Jo, holky..až sem dám aktuální foto mimiňouse, přidáte ho prosím některá do Vyškovaček i s naším Áďou, do toho alba kde máme ty naše caparty :slight_smile: prosíííím a předem děkuju.

Tak jo, zatím se loučím a půjdu pomalu na kutě..i když manža chce ještě sedět chvilku venku, abych se prý vyvětrala :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Pěkný večer přeji...
Káči ahojky, takže Tomášek už chce vše pozorovat, jo? :slight_smile: Tak když se mu v hlubokým kočárku nelíbí, tak snad ten sporťák vadit nebude, když ho nebudeš mít úplně v sedě, tak by to snad mohlo být OK...
Účtenka, jo? :grinning: To je fakt, na co kupovat hračky... :slight_smile:
Hani, a nic u vás doma Matýsek nerozbil tím balónem? :slight_smile:
Luci, tak přes den doma, a vylízat navečer, až není takový teplo... ještě, že máte ten bazén a můžete sedět venku...
Fotečka pěkná, ale mimi tam moc vidět není, je to hodně světlý, jsi to scanovala?
Holky, kdybyste některá zítra jela do Slavkova tak písněte, šla bych s váma...
13. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Hani, já mám taky nakupovací náladu, ale čekám na peníze za nemocenskou, MM čeká na výplatu a do toho jedem na dovču, takže aý se vrátíme, začnou zase nákupy... :grinning:
13. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Lenajsku, nedávala jsem tam ještě foto mimiňousa :confused:
Ne? A jo... tak jsem si to spletla. :wink: Tak až ji tam dáš, tak ji klidně do společnýho albíčka hodím. :wink:
Dám ho tam až zítra... fotečky jak tam jsou, tak jsou minulé. Teď je na fotce vyloženě brambora :grinning:
13. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Luci a jo, jsem si říkala, že tam není moc vidět.. :wink:
13. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Zítra mrkni a uvidíš :wink: dobrou a měj se moc hezky!!!
13. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobrou, já tady as iještě chvilku budu, projdu MMB.. :grinning:
13. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Bré ranko vespolek, dneska bude krásný den :grinning: ( doufám :sweat_smile: ) My od rána cvičíme, Maťula si oblíbil jden starej hit na MTV a furt se u tho třepe tak to tady od 6 ranní valí - sousedi nás musí milovat :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=SscQS4JIVbk
14. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko,

venku to vypadá vážně na další krásnej den. Půjdu se svlažit do bazénu, abych to v práci vydržela, máme tam hotovou pekárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, teda máte doma veselo :grinning: :grinning: ještěže vás nemáme za sousedy :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
babel: Jinak s těma hračkama, samozřejmě u nás nejvíc vedou ovladače, pet flašky a odpaďáky :grinning: díky bohu za ten balon jako normál hračku :grinning:

kaci: Ahoj, dost že se taky ukážeš? Kde furt jezdíte? Ani sem Tě dlouho nepotkala? S tím sporťákem myslím že v poho, já Matesa vozila na tu střední polohu ve sporťáku od 5týho měsíce, šak doma v lehátku byl taky v pololežu, tak myslím že to neva, dyť v tom kočárku nesedí celej den ne :wink:

Leni: Všechno. zas mi vyrostl z botek :angry: trika už má tka akorát, takže začnu kupovat asi 86 bo co :sweat_smile: už na podzim a prostě zas všechno v 86.
14. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Krááásný ráno holky....malej ne a ne spát dýl,tak už jsem musela vylézt z postele :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hani,ta hitovka mě dokonale probudila :grinning:
14. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Luci: Ty těhu lízátka mi teda vůbec nešmakovaly, zvlášť ty černý, z těch mi bylo ještě víc blivno :grinning: , tu kolu doporučovaly i sestřičky v nemocnici, prej si ju mám namzarit do kostek a pak cumlat a prej to pomáhá nejvíc :wink:

babel: Jak budeš kupovat sporťák?

lenajsku: U nás v poho, Mates spíš dobíjí sebe jak věci okolo, teda aspoň u nás, u babiček už se mu podařilo pár věciček rozbít :grinning:

Raduli Bré ranko, ty seš můj člověk co? Rannní ptáče dál doskáče :grinning: Bazének bych si taky dala říct, nejdradši bych jela k nám na chajdu, Matyho tam plácla do bazénku a j nohy do lavoru, ale bohužel manža má auto :angry:
14. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
babel: Super že, i ten klip mazec -já tuhle hudbu teda moc nežeru, ale Maty je z těch zvuků hotovej i jak je to barevný :grinning: Ještě víc se mu líbí jedna, ale to je taková hrůza že to sem radši dáat nebudu :grinning:
14. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
S tím sporťákem nevím...líbí se mi jich víc...třeba X-lander,nebo Zopa fusion...i pár trojkolek není k zahození...zatím mám víc adeptů :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jak se znám,určitě koupím ten nejhorší :grinning:
14. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Určo dobře vybereš :wink: , jen si ujasni co od toho kočíku očekáváš a co nejni pro Tebe důležitý a něco se najde :wink:
14. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Nooo...nejdůležitější je,aby se s ním dalo jezdit ve sněhu...ti silničáři v Rousínově jsou totiž na baterky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: loni jsem chodila jak posr... :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno, my jsme včera měli rozlítanej den, dopo jsem se opět hroutila, když byl prcek protivnej a nechtěl spinkat a já padala únavou. V 11 přijela kamarádka s 2letým prckem, tak jsme si povídali, pak šli ven, malej najednou zlatíčko, spinkal, pak jsme přijeli, najedli se a jeli jsme do brna k mýmu léčiteli, pročistil mi čakry, MM zatím lítal po parku na maliňáku se psem a kočárkem, pak v klídku v zemanově kavárně si dával pohár, pak jsem přišla, nakojila a jeli jsme ke tchýni - tam kupodivu vládne pohoda, malýho chovali, tak byl opět neskutečně hodnej. No odjížděli jsme kolem 20.30, doma jsme ho rychle umyli, já totálně mrtvá padla do postele, nakojila a to dítko po kojení v 22h usnulo, vzbudilo se v 1.30, pak zase usl, kojila jsem pak 5.30, do 7 se mrcasil a te´d už skoro hodinu spí, tak jsem se osprchovala, uvařila čaj, dala prát pračku. Ale jsem úplně mrtvá a pořád mi není moc psychicky hej....

Dneska má MM jednání, tak mě dopo veze ke tchýni. U nich teď opravdu vládne pohodová atmosféra a já nemůžu zůstat sama, bych se zbláznila.
Ve středu jedeme poprvé k dětské Dr, ach jo mám obavy, že vafásneme nějaký léky, ty oči mu hrozně kysají a pořád je samej pupen.
Ve čtvrtek pak jedeme do olomouce za jednou paní na kranioterapii a homeopatii, zkusí mě odblokovat a v pátek do mamicentra mám pohovor s psychologem.
Mám to nabitý, ale to je dobře, doma šílím.....

Holky, jak dlouho tyto stavy můžou trvat? MM půjde příští týden do práce a zůstanu sama a mám strach, že se zblázním....
14. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Veru,mě to trvalo asi měsíc...ale tobě pomáhají kromě manžela i jiní...hlavně hodně odpočívej,když malej usne,natáhni se taky a pospi si s ním...to hodně moc pomáhá...musíš být odpočatá a bude ti veseleji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně se šetři,celý šestinedělí...nezáleží na tom,jestli máš vypráno,nebo uvařeno,tvoje zdraví a klid je nejdůležitější...jasný?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Určitě se to za pár dní zlepší. :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Místo lítání kolem domácích prací si raději zajdi na procházku a provětrej si hlavičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky,včera večer nám nějak stávkoval net tak jsem se sem už nedostala :frowning2:

Babel,díky za pochvalu kočárku.tak se příště přihlaš normálka.aspoň se seznámíme :wink: a neboj,sportáček určo vybereš správně.ikdyž já mám druhej kočár a už mě taky kolikrát se..,ale můj by mě už kuchl kdybych si koupila 3.ještě že nemám peníze :grinning:

Hani,písnička teda nic moc ale hlavně že se Matýsek zabaví :grinning: jinak jsem furt v luftě a tento týden se snažím být doma a užívat si bazénu :wink: Kdy spácháme nějakej srazík?

Leni:tobě týdny pěkně skáčou,jak si užíváš těhu?

No nic,použím se holky,za chvíli jdu s malým na 2píchance(prevenar,hexa) a pak ke kámošce na plk a do bazéna :grinning: :grinning: :grinning: krásný den :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky

tak bude dneska krásně :dizzy_face:

včera jsme začali kurz v plavání, Vikouš bude milovník vody :dizzy_face:

Kači taky o tom sporťáku přemýšlím, malá je furt zvědavá, když to dáš do té první polohy, tak to určo neva, naše dáma si chce furt sedat, smrádek, v kočárku jí převrátím na bříško, nohama ke stříšce a je spokojená, vydrží tak jet skoro hoďku.

Veru: plně chápu jak ti je, já zažívala něco podobnýho a bylo to hrozný, trvalo to tak měsíc,ale úplná pohodička je u nás až po třetím měsíci, chce to prostě čas, pevné nervy a podporu okolí. Jedna moje kamarádka chodila i k psychologovi, není žádná prdel. Přeju hodně štěstíčka, ono se to spraví, já dodnes když si na to vzpomenu mě otřepe hrůza :grinning:
14. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Veru, jak píše babel - když malej usne, běž si lehnout taky a vyser se na úklid :wink: Teď je nejdůležitější, abys byla co nejvíc v pohodě, než se s malým trochu víc sžijete

Rady, bazének bych si taky dala líbit. My sice máme, ale jaksi není kdo by ho vyčistil a napustil :unamused:

Hani, jsem si s tou písničkou pěkně naběhla. Měla jsem malou na klíně a jí se to tak líbilo, že se přestala úplně hýbat, i mrkat :grinning: Naštěstí jí je zatím jedno, co hraje, bo toto dokola bych fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kači, já bych se toho sporťáku taky nebála, Verdu jsem tam taky měla od 5m. V lehátku a autosedačce je taky v polosedě, tak co.
14. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
To je drsný, co maminky zažívají po porodu - já o tom neměla ani páru!! Myslela jsem, že v 6.tiN budu řešit tělesné bolístky, ale ne totálně rozhozenou psychiku! Nejde o to, že brečím, to je asi běžný, ale ty pocity, že můj život skončil, že jsem nadosmrti služka pro svoje dítě, strach z každé minuty co bude ... Musím říct, že dneska je mi o dost líp, protože malej spinká, já si stihla udělat, co jsem potřebovala, zapálila jsem si aromalampu, stříkla posilující esence na tělo :slight_smile: a čekám na kojení :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Veru, klidně se domluv s TM, ať si malýho každej den vezme, třeba jenom na hoďku a ty si od něho odpočiň, i kdybys třeba měla jenom čučet do blba. Mně to pomáhalo strašně moc a to Verda byla strašně hodná, i tak jsem z toho byla v pr... Přesně jak píšeš, taky jsem si říkala, že už budu jenom uvázaná doma s děckem :sweat_smile:
14. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Blbý je, že MM až zase bude v práci, tak se vrací domů kolem 7mé večer a pak ještě má trénink 2x týdně :frowning2: :frowning2:
To mu ho budu asi muset dávat do kočáru na hřiště:slight_smile:
14. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
A když vstáváme mezi 6-7hod ranní, tak ten den je strašně dlouhatáánskej. Tady v Holubicích nikoho nemám, s kým bych mohla trávit čas a kočárkovat sama a řvát u toho na psa je pěknej opruz :frowning2:
14. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj maminy a těhule.....

Veru, holky mají pravdu, na úklid se vyser a odpočívej! Jen tak můžeš nabrat sílu. A nebo ty procházky.... Však když budeš chtít, dej vědět, můžem kočárkovat spolu a pokecat :wink: Já jsem tě nechtěla nějak otravovat, jsem si říkala, že asi nebudeš chtít... Tak když budeš chtít, není problém, já klidně přijedu autem a pochodíme po Holubicích :wink:

Hani, tak z Matesa bude fotomodel a ještě k tomu tanečník? :grinning:

Jo, Luci, na ty stránky jsem se neměla ani dívat :grinning: Hned jsem tam objednala 2 kousky :grinning:

Dneska bude pařák, co? Asi se nasomruju k našim do bazénu :grinning:
14. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.