• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Čaute, teda holky vy mě děsíte, mám teď plnou hlavu porodu, a vůbec jsem nemyslela na to, co bude potom. Toto mě vůbec nenapadlo, že bych mohla prožívat. Veru snad se to brzo uklidní a bude hej. Jsem si pořád říkala, jak budu štastná, až budu držet mimi v náruči a ono to může být jinak. Vím, že bude hodně věcí jinak a že si už nebudu moct jen tak odjet, ale bude přece i hlídání, mamka už se na to těší, švica taky bude hlídat, já myslím že to půjde. Určitě máš taky rodinu, která ti pomůže, pohlídá, aby ses mohla odreagovat.... Dokonce mi mamka a MM pořád říkají, že příští rok už můžu odjet s kámoškama v létě na týden na Vltavu (jezdíme pravidelně už 7 let, letos jedou beze mě :frowning2: ), a já si myslím, že nebudu chtít jet, že by se mi moc stýskalo.
14. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj kočky, já teď byla u své dr. a ona mě píchla Agolutin a beru utrogestan. Od rána (cca 4hodin) jsem začala špinit, takže jsem okamžitě jednala. Volala doktorce na Obilňák, kde jsem před tím ležela a i své, abych věděla co mám dělat. Včera jak jsem byla na té ko. tak mě tam buď dr.nějak poranila a nebo je to prostě tím, že se to stává hlavně v prvním trimestru..takže mám naordinovaný ležet a nic nedělat. Kdyby se to špinění změnilo na krvácení, musela bych okamžitě dojet a oni by na mě mrkli, teď to nemá cenu, protože by mi to ještě víc podráždili :pensive: takže asi tak u mě začlo probíhat těhulkovství..

mám strach o mimiňouska, i když vím, že včera bylo všechno v pořádku a pořád jenom v uvozovkách špiním :frowning2:
Těším se na Pátek, kdy půjdu na kontrolu a budu vědět, jestli to prckovi nějak neublížilo.
14. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Veru, tak to je blbý, že se TM vrací takhle pozdě. Tak aspoň o víkendech si udělej čas pro sebe :wink:

Luci, tak snad to nebude nic vážnýho, v tom prvním trimestru je to fakt celkem běžný, hlavně v době, kdy měla být MS. Já jsem špinila celý těhu a nikdo nepřišel na to, proč. Tak hlavně opravdu nic nedělej, i když s Adisem to asi nebude tak jednoduchý
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Giselko, já jsem nějak v té době kdy jsem měla mít MS.. to mi tak říkala moje dr. Adisek je na prázdninách, takže jsem doma jenom s manželem.
14. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji... :dizzy_face:
Od včerejška od pozdního večera je mi naprd, večer průjem, vzala jsem si dvě tabletky černýho uhlí, vydržela jsem do rána, ale ráno znova, není to sice voda, ale tohle trvá už několik dní... :frowning2: Bojím se, aby to nebyla nějaká choroba, zkusím zavolat dr. a říct jí o tom, aby mi i řekla, kolik si můžu dát černýho uhlí... nevím, jestli to není třeba z toho magnézia, co jsem začala baštit, netuším. :frowning2: Ani nevím, kdo by mi udělal výtěry, aby se vyvrátila nějaká ta infekce, gyndr, nebo praktická?
Dneska budu na dietě, rohlíky a piškoty, snad to bude lepší, no... už mě to nebaví, cokoli si vezmu, je mi z toho buď šoufl, že mě pálí žáha, nebo mám teď průjem... :unamused:
Jdu vás dočíst, snad se vy máte líp, všechny moc zdravím a krásnej den přeji!
14. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Luci, neboj, nebude to nic vážnýho, ale radši se šetři :wink:

Leni, radši si zavolej k dr. a asi by ti měli udělat stěry. Nebo to máš z nějakýho jídla?
14. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
leni, já v těhu měla řidší stolici stále.... :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Leni dv., to je super, že si tam něco objednala. Já tam mám vyhlídnuté taky nějaké věcičky, ale až to bude těsně před porodem..dřív to objednávat nebudu. Akorát ty tričky pro těhulky, si chci objednat.. tak snad to dopadne teď všechno dobře :pensive:

ležím s notebookem v posteli a nic nedělám, mám prostě strach. Nespala jsem od 4hodin a chození na wc je utrpení, když to člověk vidí. Pokaždé se rozbulím jako želva :frowning2:
14. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Verunko, držím moc palce, aby Ti bylo zase brzo líp, píšeš, že v Holubicích nemáš s kým kočárkovat, jak píše Leňa, může dojet ona, nebo i já, nebo obě, však bydlíme blízko a můžem procházkovat spolu... :wink: Fakt není důležitý, jestli máš doma uklizeno, ale hlavně aby sis aspoň trošku odpočinula a našla si chvilku pro sebe, blbý je to s tím TM, že se bude vracet tak pozdě, ale snad si pro prcka aspoň chvilku najde i takhle večer...
To je dobře, že u tchýně je to pohoda, víc než bývala, tak víš, že tam je to v pohodě a můžeš tam taky být...
Pokud by ses pořád necítila dobře, klidně bych požádala o pomoc psychologa, možná je na to brzo, je to pár dní po porodu, ale zase lepší než něco podcenit... moc Ti držím palce!!!
A díky za info o stolici, omlouvám se za to téma, ale nevím, s kým se o tom poradit... :unamused: A co jsi s tím dělala? Vyhýbala ses smaženýmu, nebo jsi to nechala tak? A to uhlí jsi brala? Takže myslíš že stačí počkat na KO v pátek a říct to dr. na kontrole?
A ať se malýmu ty očka brzo zlepší, i ty pupínky...

Luci, někdo má to špinění právě v době, kdy měla dojít MS, Utroš by to měl spravit a ten Agolutin taky, držím palce, aby to nebylo nic vážnýho, určitě je mimčo v pořádku! Pátek je za chvilku, určitě to bude vše OK. :wink: Odpočívej, polehávej, ono to může být i tím teplem, tak se snaž držet se dál od sluníčka a hodně pít...

Leni, co Adámek a očko, je to už lepší?

Hani, na video mrknu. :wink: Takže u babičky se už povedlo něco rozbít, jo? No já jsu zvědavá u nás v tom malým prostoru... :slight_smile:

Kači, mám se celkově vzato fajn, díky za optání... :wink: Ať dobře dopadnete na očkování a malej nemá nějaký škaredý reakce...

Zuzi, to je fajn nápad dávat malou na bříško v kočárku nohama k boudičce.... :wink:

Lili, neboj se, určitě to bude vše OK, rodinka je žhavá na hlídání, tak super... :wink: A uvidíš s tou Vltavou, jestli to příští rok půjde, to je teď asi předčasný o tom přemýšlet. Ale možnost máš, což je fajn. :wink:
14. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky, jaký stránky? :wink: :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
14. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Jéééé :dizzy_face: :sweat_smile:
14. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky, nějak nestíhám a vy toho prodrbete .... :slight_smile:

Veru, doufám, že ti ten psycholog i ostatní "doktoři" pomůžou a brzy se ze všeho dostaneš. Já jsem mimčo oddalovala úplně z těch stejných důvodů, který ty pociťuješ až teď... A to jsem byla ještě netěhule... Takže to nechci vidět, až porodím. Padne na mě depka jak prase. :confounded: Pořád si to nějak neuvědomuju, ale už nikdy nebudu sama, pořád se budu muset na někoho vázat...

Luci, snad to špinění nic neznamená a mimísek bude naprosto OK :slight_smile: :slight_smile: Tak hlavně lež, odpočívej a mysli pozitivně :wink:

Včera jsem byla v té prodejně na Tomk.nám. v Brně, skoro hodinu jsem prohlížela kočáry a postýlky. S kočárkem jsem totálně v pr... Vůbec nevím který, prodavačka ochotná jak..... :angry: , absolutně mě ignorovala. A pak mě dorazila postýlka. Moje vybraná v prodejně stojí 2800,- a když budu chtít v jiné barvě, tak se musí objednat a bude stát - podržte se - 6180,- !! Tak to je fakt síla... Takže asi koupím tu, která mi barevně tolik nevyhovuje, ale líbí se mi vzhledově... :unamused:

Holky, jakou máte matraci v postýlce??? Mají tam jakousi polokokos - je tam kokos nahoře dole a ur0pstřed molitan. Stojí tam litr a na netu jsem ji viděla za 600,-
14. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj lenajsku, teda ty máš trápení s tím zažíváním.. když se tak přiznám, poslední dobou ji mám taky docela řídkou :sweat_smile: ale to bude asi i tím, že splácám všechno dohromady.
Jinak doufám, že to bude všechno v pořádku, jsem pořád tak nějak vyděšená a je mi smutno :cry: snad bude mimiňous v pořádku.
14. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
jinak včera na ko bylo všechno naprosto v pořádku, co se mimiňousa týče..

Paji, ahoooj..
14. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Leni, mě min. týden taky nebylo moc dobře, přisuzovala jsem to meruňkám... V noci jsem myslela, že zdechnu a chtěla jsem si něco vzít, ale i v návodu na černý uhlí bylo napsáno, že nedoporučují těhotným a kojícím, tak jsem to neriskla a živila se suchým rohlíkem a pila černý čaj. Ještě ráno piješ půl litru kakaa?
14. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Pavli, mě se právě v tom obchodě moc nelíbilo. Chodili jsme tam nějakou dobu a že by přišla nějaká prodavačka a zeptala se, co bysme si přáli, to ne, navíc, nemůžu si pomoct, ale přijde mi to tam hrozně nepřehledný a taky drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Není nad nakupování na netu, ikdyž je blbý to, že si to nemůžeš prohlídnout na vlastní oči a ošahat :confounded:
14. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Páji ahojky, jejda, to mě mrzí, že jsi narazila na nepříjemnou prodavačku, my měli kočku celkem v pohodě, když nám kočárek předváděla. Možná by to chtělo teda ještě jinej obchod s kočárkama, ale tady se mi zdálo, že měli hodně velkej výběr...
Týjo, taková pálka za postýlku? No to je mazec... :unamused: Vím že mají postýlky ještě na Hybešce v jednom obchůdku, prodávají tam i kočárky, tam se chci teď ve čtvrtek mrknout, už někdy v březnu jsem se tam dívala, ale nic konkrétního jsem nehledala, ještě jsem nevěděla, jestli to klapne.
A my asi koupíme matraci kokos-pohanka a vevnitř je taky troška molitanu, zase to podle mě nemůže být úplně tvrdý. A myslím na tom Tomkáči stála taky kolem 1.000. Zkusím se mrknout ještě v jiných prodejnách.
A třeba na Tebe depka nepadne... :wink:
14. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky, takovej dotaz, myslíte, že bych mohla na koupaliště s malým? :confused: Ten by samozřejmě spal v kočáře :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Leni právě, klidně bych všechno objednávala z netu, ale člověk prostě neví jak to vypadá, postýlku prostě na netu nevybereš, když nevíš, jak je stavěná a pevná, to stejný s kočárkem, musíš si ho ošahat... v tomhle platí skoro vždy, že malej obchod je lepší než velkej, ale zase je cena vyšší... ale taky to není pravidlo, na blbou prodavačku člověk narazí i v malým obchodě... to si asi člověk nevybere. Nebo si to ošahat v prodejně a třeba tu matraci koupit přes net, stejnej typ...
14. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Leni, tak koupaliště je to stejný, jako bys s ním šla na procházku... když bude ve stínu, nebude kolem moc lidí co by řvali, a nebude moc vedro, proč ne... do Slavkova byste šli? Tam jsou pidi miminka, to tam vždycky pozoruju a těším se, jak tam budem s mimčem chodit taky... moc ale na sluníčko bych ho fakt nedávala. A asi ne přes poledne..
14. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Leni, vy máte ve Veleškách kupko :confused: ?????
14. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Luci, nééééé, tady je jen rybník :grinning: Ségra mě volala, že pojedou na koupaliště do Dražovic, jestli bych nejela s nima....
14. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Jinak na to koupaliště bych měla stejný názor jako Lenajsek :wink:
14. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Si myslím :grinning: :grinning: to by jste toho měli víc než my... i když my koupaliště v Rousínově máme. Byla jsem tam loni a dalo se to.
14. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Leni, klidně bych jela. Kdyby se tam malýmu nelíbilo, odjedeš. :wink:
Dražovice ani nevím, kde jsou... :confused: :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, vím že už se to tady probíralo, ale kde jste objednávaly povlečení s těma mantinelama, s jakým obchodem máte dobrý zkušenosti za docela dobrý ceny? Jde mi o rovnej mantinel a povlečení bez nebes... díky! :wink:
Mám pár v oblíbených, ale třeba budete mít jiný tipy, než jsem našla já...
14. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Já koupila jedno povlečení tu: http://www.ebutik.cz/
14. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Leni, já tam právě byla kvůli tomu, abych si to pořádně obkoukla, ohmatala a příp.koupila na netu. Na kočárky jsem koukla i v Babystaru a o vík. kouknu ještě v Shopping parku u Tesca, ale jsem přečsvědčená, že si kočár objednám na netu i za cenu složitější reklamace. Min.týden jsem mluvila s kámoškou, půjčí mi kočár po svým malým, kdybych musela svůj poslat na reklamaci a ještě mi půjčí i šátek :slight_smile:

Leni.dv, asi bych to udělala tak, jak píšou holky. Malýho do klídku a do chládku, akorát ne přes poledne. Pěkně si koupání užij, já to letos ještě nestihla a myslím, že to ani nestihnu :unamused:
14. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Leni díky, tam jsem se dívala, a našla jsem ještě jeden obchůdek, tak prozkoumám ceny. Ty máš v postýlce pod matrací ještě ten volánek, že? Ale ten máš asi jeden, že? Povlečení asi dvoje...
14. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.