• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, já budu asi objedávat tady: http://www.batoleshop.cz/index.php
14. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Páji, jasně... byla jsi u Shopping parku? Mají tam nějakej výběr? Když to srovnáš s Baby Starem, jak se Ti to tam zdá? A máš aspoň nějakou představu o tom kočárku, nebo zatím vůbec?
To je super, že by kamarádka půjčila kočárek, i šátek, to se hodí. :wink: Mně kamarádka nabídla na půjčení Baby vak, bo něco takovýho, tak jsu taky ráda. Snad reklamace potřebovat nebudeme.
14. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Jo, tam už jsem byla, ale to jsem ještě neřešila tolik kočár. Pojedu tam ještě o vík, ale už teď můžu říct, že to mají ještě mnohem dražší, než na Tomkáči a v Babystaru.
14. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Páji díky, já ještě narazila na www.mujeobchod.cz a tam se mi zatím zdá to povlečení nejlevnější... ale ještě to projdu. Díky holky!
14. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
No jo, tam je to Chicco, co... ale mrknout se tam člověk může, třeba tam budou mít kočárek v barvě co chce, a pak ho objedná jinde. Já mám ještě vyhlídnutej jeden obchod v Kr.Poli kousek od Purkyňky, ale tam jsem se ještě nedostala, tam mají taky Firkony, chci omrknout barvu právě.
A ještě chci ošahat nějaký cestovní postýlky... no, začíná toho být nějak hodně... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Na jaký obchod v Kr.poli si narazila? Já vím ještě o jednom, naproti Heliosu, ale tam slečna taky moc sdílná nebyla. Ceny průměrný, něco dražší..
14. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Páji, narazila jsem na něj zatím na internetu, ještě jsem tam nebyla. Mají stránky www.moje-miminko.cz , je to kolmo na Purkyňku, směrem dolů, aspoň dle mapy. A zkus se taky někdy třeba mrknout na tu Hybešku.
14. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Ale dívám se, že mají celkem krátkou otevírací dobu... :unamused:
14. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Leni, to moje-miminko je mi docela sympatický, stejně si někdy budu muset vzít půl dne dovolené, tak tak z práce zajedu :slight_smile: Jinak bych se tam nedostala nikdy.
14. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Leni, v tom obchodě jsme byli, tam jsme si právě ošahávali ten náš kočár, pač nikde jinde ho neměli. Je to takovej malej obchůdek mezi domkama. A prodavačka je tam hrozně ochotná a milá. Dokonce jsem jí psala mail ohledně toho kočárku, měla jsem nějaký dotazy ještě a ona mi hned odpověděla... Ale na čumendu tam toho moc vystavenýho nemají mi přijde.
14. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Páji, taky je mi to sympatický. To chce asi fakt dovču, ono to je celkem dost cestování a pak v těch obchodech to zabere hodně času... :grinning:
14. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Leni, na té Vackové, jo? Tak to jsi mě potěšila, mrknu se tam, MM pracuje kousek od toho, tak se tam po práci může jet taky mrknout. To je fajn, že konečně někde nějaká příjemná prodavačka.
A jestli tam nemají na čumencu moc vystavený zboží nevadí, zeptám se jí a snad to dá na pult... :slight_smile: Ještě, že je ten net, co? :grinning:
14. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj kočky, vy teda klábosíte, ale to je v pořádku :wink:

Pavli, já mám právě tu matraci, jak jsi psala, je to polokokos lux, uvnitř je molitan. Ta s tou pohankou hrozně šustila :sweat_smile: Já se na to na netu radši ani nedívala. Postýlku jsme si chtěli osahat, to jsem přes net nechtěla a když už jsme tam brali postýlku, tak jsme vzali i matraci. My měli teda štěstí na prodavačku, byla ochotná a hlavně věděla plno informací a sama od sebe o každým výrobku mluvila. Jinak ta naše postýlka se tam jmenuje Michaš nebo tak nějak.

Luci, tak snad to nebude nic vážnýho, ale taky jsem od spoustu holek slyšela, že to špinění může být v době, kdy bys měla dostat MS. Drž se a odpočívej a nepřipouštěj si nic špatnýho. Vše bude OK!!!! :wink:

Lenajsku, snad i tobě bude brzy líp, zkus jeden den na té dietce a třeba to přejde. Možná teď něco řádí, protože mi říkala kolegyně, že ji o víkendu taky chytla nějaká střevní viróza, měla i horečku, průjem, ... A druhej den, jako by jí nic nebylo, prostě to samo od sebe odešlo. Tak snad to bude i tvůj připad!

Verunko, musí to být těžké, ale jak jsi psala, rodina ti pomůže a za pár týdnů bude všechno v nejlepším pořádku. Je fajn, že aspoň teď máš doma TM a pomáhá ti. Snad se i Matyáškovi očíčka brzo zlepší! Držte se rodinko! Myslím na vás! :slight_smile:

Já za chvíli mizím z práce a jedu do Brna ke gyndr. do poradny.
14. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Katy ahojky, dobře dopadni u gyndr, ať je vše OK... :wink:
Je možný, že něco řádí, když mě pobolívalo i v tom krku... dneska budu na dietce a zítra kdyby to nepřestávalo, volám gyndr, ale stejně mi řekne, že se uvidíme v pátek na kontrole.
Tak se s mimčem opatrujte! Je tam děsný vedro... :unamused:
14. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Leni, jako fakt, prodavačka úplně parádní, co jsem se ptala na kočárky, na všechno mi odpověděla, klidně i negativa.... Takže opravdu fajn :wink:
Leni a ty nezajdeš na koupaliště? Radši asi budeš doma, co, skrz ten průjem?
14. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Leni, sama na koupák nepůjdu, ale dneska budu radši doma, odpoledne jdeme s kamošama si na chvilku sednout, ale až kolem páté. Teď vyrazím do obchodu pro nějaký ty rohlíky a piškoty a budu ráda, když to přejde... dneska se mi ani na slunko moc nechce. A fakt bych ani sama nešla... to je o ničem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak díky, určitě se tam mrknem. :wink:
14. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Dala jsem do Alba foto mimiňousa ze včerejší KO.
14. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Luci, pěkná fotečka, je to fakt brambůrka... :slight_smile: A Lenča už ji dala do albíčka... :slight_smile: A Adámek taky fešák, s taťkou mu to moc sluší... :wink:
14. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Luci, mimi je už pěkně veliký :slight_smile: :slight_smile: Podařená fotečka :slight_smile: :slight_smile:

Katy, tak ať u dr.dopadne vše na 1 * . Já jdu až za 14 dní, ale příští týden mám v pátek tu cukrovku. Už se nemůžu dočkat :confounded: Jo, jinak tu matraci s pohankou taky nechci kvůli tomu, že šustí. To se nelíbilo ani MM už minule, když jsme na ně koukali. My (já) chceme postýlku Jarda, ale ta cena na objednání mě fat dorazila..
14. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Právě jsem přišla z poradny a jsem úplně K.O....to je teda hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - krásná fotečka...neboj,mrňousek bude určitě v pořádku,já ze začátku taky trochu špinila a nasadili mi utrogestan...prý je to běžné.Někdo má třeba normální měsíčky...neboj neboj...malej je přece BOJOVNÍČEK!!!!! :slight_smile:

Zatím pa pa holky...neuvařte se v tom vedru...jdu si spočnout :grinning:
14. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Luci, brambůrka je pěkná :wink: A do pátku to uteče rychle a aspoň uvidíš miminko :wink:

babel: mrkla jsem do alba, Tomášek je pěknej kus chlapa :slight_smile:

Páji, my jsme malé pořídili kokosovou matraci, stála asi 800, ale zas si říkám, že je to pro malou. Jinak tu cukrovku Ti nezávidím, já se osypu, jenom si na ten sladkej hnus vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, Verunka se ozývá a tatínek s těma žebrama toho moc nezvládne. Ale teda malé se to strašně líbí, jak tady úpí, vždycky se řehtá jak blázen
14. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkuju za všechno a hlavně za podporu, že to bude všechno o.k Snad ano :slight_smile:
Byla jsem teď ve sprše a super, myslela jsem, že budu špinit jako blázen a zatím nic..pořád polehávám, nic jiného nedělám. Pořád mám strach a do Pátku je tak daleko :frowning2:

Jinak děkuju za ty fotečky, jak naší brambůrky tak i Adámka :wink:
14. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Hoja hoj, právě sme dorazili z chajdy, bylo to čupr, Maty se rochnil v bazénku a já se slvažovala hadicí :grinning:
14. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
babel: My jdem do poradny zítra, taky se mi nechce v tom vedru tam štrachat :unamused:

Luci: Fotečka krásná :dizzy_face:
14. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z koupáku a super! Adámek byl zlatíčko, ani jsem o něm nevěděla :dizzy_face: Buď pospával nebo prostě jen tak čučel :slight_smile: Zato teď se ozývá, to bude zase asi hlad :slight_smile:

Babel, chceš přidat do našeho albíčka vyškovaček? :wink:
14. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Jee...Leni,ten koupák Ti závidím.Zítra se tam s MM taky chystáme...dnes jsem v tom vedru málem vypustila duši :slight_smile:

Jestli to nevadí,klidně mě tam přidej...budu se snažit tu být tak často,jak jen to bude možné,i když Tomulka už začíná být malej akční mrzoutek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A co ten srazík ve Slavkově???Plánujete ho ještě?
14. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Dneska jsem se byla podívat na kočárky ve Vyškově na náměstí...potřebuji nějaký sporťáček,který má přehazovací rukojeť a těch jak jsem zjistila moc není...Tomulka je malej závisláček a když mě nevidí,tak vříská...zkusila jsem ho dát do sporťáku,co mám doma a nešlo to...tenhle vypadá,že je dobrý,má měkou vložku vhodnou pro miminka,opěrka se dá položit až do úplného lehu...holky co myslíte,bude za těch 6 000 dobrý???

http://www.moje-miminko.cz/graphics/products/10101/4144/6967_orig.jpg

jsem z toho výběru na nervy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
babel, kočárek je pěknej a určitě malému bude po všech stránkách vyhovovat :slight_smile: samo že i tobě.. tady v Rousínově jich moc nemají, sama jsem tam minulej rok prodala kočár-sporťák. Takovej hnědej a odpružený..když najdu foto, tak to dám do Alba a můžete mrknout, v čem se vozil Áďa. Zajímalo by mě, jestli je už prodaný :confused:

Leni, to kupko ti teda fakt závidím.. i když my máme tady ten bazén, ale i tak do něj nemůžu a na slunko, abych chytla aspoň nádech nějakého bronzu..no, to nepřipadá vůbec v úvahu :angry: :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj Luci...děkuju...chtěla jsem tě cestou z poradny pozdravit a trošku Ti zvednout náladu,ale venku jste nebyli...už chápu,proč...raději pěkně lež a odpočívej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
No nic...malej se vzbudil,tak jdeme na koupačku....zatím pa pa :wink:
14. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.