• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
A včera jsem dělala pečené rafaelo, tak to taky můžu všem doporučit, MM se do toho hned pustil :grinning:

Hani, hezký fotečky :wink:
20. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
Leni, tak to mi pak dáš recept na pomazánku z lososa, to věřím, že to bylo dobrý.
My jdem teď večeřet zeleninový aspik s pečivem a zeleninkou. :slight_smile:
Hani, moc pěkný fotečky, no u vás to ani jinak nejde. Fotka s dinem super. :slight_smile:
Leni, Ty furt něco pečeš, to jseš fakt dobrá. :wink:
20. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:

Tak ja dneska zcela necekane vykplopila vedouci, ze jsem tehotna :grinning: No byla z toho dost na vetvi :wink: Toz jsem to v podstate nechala nani, jestli mi na konci cervna neprodlouzi smlouvu a nebo tam budu az do nastupu na materskou.... Necham se prekvapit... bud budu mit vic penez a nebo prazdniny:grinning:
20. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojda,holky moc díky za podporu.

Navečer se malá ode mě nakrmila pěkně a je spokojená,tak jsem jí už navíc nedávala nic,ted to zkusím ,kolik vypije a kdyžtak jí trochu přikrmím a snad to nějak půjde.
Piju dneska hodně moc,je fakt,že jsem to asi flákala. Meltu bych nevypila asi :frowning2: ,ale ten kojící čaj a vůbec čaje piju furt.
Tak my jdem koupat tu naší modelku :grinning:
Hezký večer všem :slight_smile:

Erinka, tak aspon to máš z krku a vedoucí už to ví a nemusíš to řešit a bude to dobrý :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Teri, tak at je to kojeni brzo v pohode:slight_smile:

No co jsem nastudovala na netu, tak bych tesne o fous mela mit narok na podporu v nezamestnanosti, tak uplne bez penez bysme nebyli a pak materskou bych mela taky... Toz su zvedava, co vymysli :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj hokly :sunglasses:

My jsme to měli dneska trochu náročnější, malá spala v kočárku a jak se vzbudila, tak začla šíleně řvát :unamused: Jsem se až lekla a bylo mi jí strašně líto, jak se na mě dívala a strašně plakala, ani napít se nechtěla :frowning2: Naštěstí se jí to pak podařilo a zaspala to.

Teri, to pití je důležitý, i v porodce mi říkali 2,5 litru denně. Moje babička prý musela vypít 3 litry melty, jinak neměla mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý se pak už v životě na meltu ani nepodívala :grinning: Tak zítr
20. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Bože, to je krám :angry: Chtěla jsem napsat, že zítra se uvidíme :wink:

Brou :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Zdeni,tak jo, psala jsem Kačce do IP,at dáte vědět, v kolik dorazíte.
Dva kočáry se Vám asi nevejdou,tak budem u nás drbat,snad nám to dětičky chvíli dovolí :grinning:
Dejte vědět kdy,mně je to fuk,akorát kolem 5 přivalí děda z Anglie,jinak jsem doma a nemám nic v plánu než vás.
Vidíš, mně říkali v porodce 4 litry,ale to bych nedala ani náhodou, tak ty 2,5 ale ted myslím vypiju.
Tak tu Meltu asi taky zkusím no :unamused:
Večer mi přišlo,že jsem jí nakojila pěkně,ale ještě šedesátku Beby si pak vypila a spinkušká jako dudek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a já sotva lezu. Tak jdu do postele . Brou :slight_smile:
20. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
Huj holky čumákujeme zas dnes od půl šesté tak jdu nakouknout :grinning:
21. dub 2009 v 06:23  • Odpověz
autor
Leni teda ty týdny v tvým pase už vypadaj děsivě :grinning: fajn že se Ti kurzy líbí, mě fakt mrzelo že sem je před prázdiny neměla... :frowning2:

Teri no třeba vedoucí překvapí :wink: i když v dnešní době... :sweat_smile: Jaká byla jinak první reakce paní vedoucí?

gisel: No to fakt chudák babča, to já měla dost když jsem ráno dávala jeden hrnek, kdyby mě někdo točil jaký u toho házím xichty :grinning: Ale pomohlo když jsem si do toho nalila trochu mlíčka :wink:

Ježiš musím letět, malej se už stihl odplazit do ložnice... jak zjistí že může i na všechny 4 to už ho asi nechytím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím si max klekne a dělá ty "šukací pohyby" :grinning:
21. dub 2009 v 06:35  • Odpověz
Ahoj holky,bré ránko :wink:

Teri,já meltu piju a moc mi chutná.ale bez mlíka bych jí teda asi nevypila :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já ji dneska vezmu at ji vyzkúšáš,že to taková hrůza není :wink:

Hani:co boulička,už se malýmu zahojila :fearful: kámoščina malá dělá taky ,,šukací pohyby,, a říká malé ,,souložnice,, :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsme sázeli hertepla :stuck_out_tongue_closed_eyes: se ze mě pomalu stává zemědělec :sweat_smile:
21. dub 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Hani, a to měla chudák babča 5 dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já jsem to taky pila, ale co piju ten kojící čaj tak už teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teri, doufám, že speciálně naše malá bude v klidu, páč dudlíka nechce, takže se s ním neuklidní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kači, to by mě teda asi jeblo, sázet brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky, já vás nějak postupně začínám nestíhat. :frowning2: Dneska bude zase náročný den a v podstatě nejen dneska, ale celý týden...
Srazík si užijte, já se budu mordovat s uchazeči o práci... Už mám na svoje místo přes 60 životopisů. Netušila jsem, že i v Brně je tolik lidí bez práce.

Erinko, ty jsi to řekla šéfce, jo? Nevím nevím, ale smlouvu ti asi neprodlouží. :frowning2: Ale jestli se na tebe vztahuje ochranná lhůta, tak super. :wink: A co vlastně děláš?

Holky, s tím kojením bojujte, my budeme časem taky a ještě, že se budeme mít s kým poradit :slight_smile:

V neděli se další mojí spolužačce narodila holčička, Eliška, 2.66Kg, 46 cm. :slight_smile: :slight_smile: Řekla bych, že trochu začíná být přeEliškováno. :wink:

Leni.dv, tobě se to teda pěkně krátí :slight_smile: Držím pěstičky, aby se miminku chtělo na svět v termínu a manžílek byl u toho :wink:
21. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky, pěkné ránko přeji, dneska jsem vstala trošku dřív, už snídám, což je u mě co říct.. :grinning: ale bez budíku bych chrupkala zase někdy do desíti. :grinning:
Erinko, tak držím palce, aby jsi nemusela na pracák před mateřskou a šéfka Ti smlouvu prodloužila... i když nevím nevím... :unamused:
Páji, týjo, 60 životopisů, to je mazec... ale nebudeš všechny zvát na pohovor, ne? To víš, Brno je velký a nezaměstnaných je taky dost, to se nezdá... tak hlavně aby se našel někdo schopnej.
Teri, užijte si se Zdenkou a Kačkou pěknej den, pozdravujte miminka... :wink:
Leni, já dorazím v těch 13.20 bo tak nějak, pak jsu domluvená s MM, že mě o půl čtvrté vyzvedne ve Velešovicích.
Kači, sázela jsi brambory? To jseš dobrá, to já nikdy nedělala... :grinning:
Hani, malej už tak lozí, jo? No, až bude na všech čtyřech, to bude teprv něco... a co pak na dvou.. :slight_smile:
Všechny zdravím, krásný den přeji! :dizzy_face:
21. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Gisel, Kaace,tak už se na Vás těším.

Zdeni,bud ráda,že nechce dudlíka, ta naše nádhera ho musí mít skoro furt :angry:

Paaaji,tak to se narodil kamarádce drobínek malinkej :slight_smile: ,to je krásný.

Holky já právě tu Meltu asi nemůžu proto,že protě odmalinka nesnáším mlíko, takže s mlíkem to nepřipadá v úvahu,to bych nepozřela ani za milion :angry: fuuuuuuj!!!!!!!!!
No tak to zkusím bez toho,ale dneska ráno malá pila krásně, tak uvidíme :wink: ,přes den to bývá horší.
21. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
Teri, to je škoda, že nesnášíš mlíko, a kafe jsi pila jak? Bez mlíka, i bez toho mlíčka do kafe? Prostě žádný mlíko nepiješ? Tak snad dneska bude líp pít, to by bylo fajn. :wink: Teri, co nějaký nový fotečky? :sunglasses:
21. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Teri: já místo melty piju Inku, chutná mi to víc, prodávají to tam, kde meltu, mám to i místo kafe. Taky je v tom čekanka a mě to pomáhá. Dávám si to ráno ke snídani.

Páji, těda 60 životopisů. Mě by z těch lidí už jeblo.To musí být hodně náročný :frowning2:

Teri, Zdeni, malá má dudlíka jen před spaním když je unavená, jinak když si hraje tak ho vyplivne, protože pořád pokřikuje
21. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Na jednu stranu jsem ráda, že ho nechce, ale zas by se s ním dokázala uklidnit, což je takhle dost náročný. Uklidní se buď u jídla nebo venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teri, malá spí na balkoně, tak doufám, že se stihnem nachystat, než Kačka dorazí :grinning: Jinak teda melta bez mlíka nic moc :unamused:

Páji, 60 životopisů? :astonished: To je mazec, jak píše Marta, asi by mě jeblo. Tak pevný nervy :wink:
21. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky,
Erinko tak snad šéfka bude v pohodě a nechá si tě tam do mateřské. Vždyť jestli tam budeš 3 měsíce dýl nebo ne už je jedno, aspoň bude mít víc času při hledání náhrady za tebe. Já myslela, že jsi v ochranné lhůtě, ale asi je to něco jinýho, když máš smlouvu na dobu určitou. Tak hodně štěstí, ať to dopadne podle tvých představ!

Páji, to máš teda fofry, za chvíli ti ty pohovory asi polezou krkem, co? Ale aspoň ti to rychle v práci utíká... :wink:

Kači, mě letos brambory minuly, taťka je zasadil sám, ale jinak se každej rok zúčastňujeme. Máme totiž pole :slight_smile: A vybírání brambor v létě se asi taky letos vyhnu, protože bych se už asi přes pupík neohnula :grinning:

Lenajsku, si říkám, že jsi dnes nějak brzy vzhůru :slight_smile: Představ si, že jsem místo bez budíku četla bez dudlíku :grinning: :grinning: Jsem nějak zblbla, jak tam holky psaly o těch dudlíčkách... :grinning:

Teri, Gisel, Kačko užijte si srazík!! Venku je krásně :slight_smile:

Jinak melta je fakt dobrá, pamatuju si, že nám ji v dětství vařila babička, protože oni si dělali kávičku a my jsme chtěly se švicou si vždycky dát s nima, tak nám babi vařila tohle šidítko. Ale s mlíčkem to bylo fakt dobrý! Jinak já si nedávno koupila Vitakávu, ta taky není špatná, holky tady v práci to pijou docela dost, aby pořád nekafovaly. Skládá se z ječmene, žita a čekankovýho kořene.
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Katy ahojky, zrovna jsem chtěla napsat taky Vitakávu, kde je taky čekanka, jsme to jako malý se ségrou pily a moc nám to chutnalo, dá se to vypít i bez mlíčka. Jinak bez dudlíku né... :grinning: S těma bramborama to máš recht, nevím, jak bys je vytahovala.. :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Těch 60 životopisů je za necelých 10 dní od zveřejnění inzerátu. Min. každý den přijde dalších 5-10 životopisů. A vemte si, že podmínkou je dokončen VŠ vzdělání. Každý druhý má informatiku nebo elektro, a zbytek většinou ekonomky. Na pohovor se jich dostane max.10, do dalšího kola max.4. A vítěz je jen jeden :slight_smile:

KAči i Katy, já taky normálka sázím brambory, ale letos si to mamka i tchýně nasadily samy. Sázíme toho čím dál míň a čím dál víc zatravňujeme. Leni, nic na tom není. Nadělají se rýhy, pak se na stopu hodí brambora a pak se to zase zahrabe, zaválí takovým velkým válcem a je to. :slight_smile: :slight_smile:

Já mám doma Nestlé Caro, je to taky z čekanky a docela dobrý. :wink:
21. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahooooj!
Zdeni, jedna paní, co bydlí kousek od nás v bytovce, tak říkala, že její Baruška 3 měsíční taky nechce dudlíka ani za nic a už chce přejít na UM, ale jelikož nechce dudlíka, tak jí nechce ani flašku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ti přeji, aby to tak nebylo ani u vás, bo to musí být fakt o nervy :unamused:

Leni, teda, takhle brzo vstáváš? To je co říct :grinning: Odpoledne na vás budu čekat, pěkně si namažu pod kolenama :grinning: A budu se snažit moc nefunět :grinning: Ale jak Verča nasadí tempo, tak mám smůlu, ona je na mě rychlá jak fretka :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, Teri, Kači a Zdeni, užijte si to, půjdete i kočárkovat? A nezapomeňte všechny mimuša spolu vyfotit, pokud to bude možné. Teď si uvědomuju, Tomášek se bude mít jak v ráji, bude mezi samýma krásnýma ženskýma :dizzy_face:

Sázení brambor jsem se též nezúčastnila, ale předpokládám, že vyorávání už budu muset :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to je teda mnohem horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Paji, tak ať ti to v práci utíká. 60 životopisů je teda masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Zdeni, já jsem malou začala zkoušet na dudlík po příchodu z porodnice, tam jsme se bez něj obešli. A právě proto, že když jsem ji potřebovala uklidnit, tak nebylo čím. Ale dodnes ho nemá pořád, jakmile je zabavená a v pohodě, tak je bez něj, dávám jí ho většinou jen když pláče nebo jde spinkat. Mám jich raděj víc, ať pořád neběhám nahoru a dolů pro jeden dudlík.

Holky, jinak tu meltu, bez mlíka jsem si uvařila. A není špatná. Je to lepší střídat, a nepít pořád jedno, ať se to člověku nezprotiví.
21. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky

malá večer usla po deváté a vstávala v 5:45, úplně čumím, pak se napapala, hoďku kukala a vstávali jsme v 9:15 :dizzy_face:

Teri: přeji hodně úspěchu v boji s kojením, ale neplač nemá to smysl :wink: Když je malá po příkrmu spokojená je to to nejdůležitější. Zkoušela jsi ty homeopatika?

Malá mi tu vytuhla na ruce, nemůžu se na ni vynadívat :dizzy_face:

Teda babizny vy máte takovej srázek u Terči a neřeknete :grinning:

Leni, Heli a Veru je to mazec ty Vaše týdny, hlavně Lenička to má za pár.

Ty trojčátka jsou nádherný, ale myslím,že bohatě stačí jedno :grinning:
Jinak já jsem taky pořád chtěla nadstandart a nakonec jsem byla ráda, že jsem na normálním pokoji, už tak byly ty návštěvy někdy mazec. V jídelně se dá u jídla i stát.
21. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Holyk, mám dotaz, kolik je mamin na tom normálním pokoji? Je to po třech? Určitě nám to říkali, ale já hlava děravá to zapoměla :sweat_smile:
21. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Jo a může se jít s miminem na chodbu nebo do té jídelny?
Na tom kojení nám ta sestra říkala, že se podepisuje nějakej papír, že by se mimčo nemělo vynášet na chodbu, ale že se to stejně nedodržuje.

Jo a ještě dotaz, kdy jste vyvařovali dudlíky? Ještě je čas, že jo?
21. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj, já byla ráno na poště, se mi zamotala hlava a málem jsem sebou sekla. Teď sem si na chvíli hodila nohy nahoru a zdá se, že je to dobrý:slight_smile:.
Dítě se šíleně mele, teď je to fakt nějaký divný, tlačí mě všechny vnitřnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě mě stihla naprdnout jedna známá, co jsem potkala na poště, čučela, že kde mám nějaký břicho, že TO (jako moje dítě) bude nějaký malý, ne??? Ona teď váží asi 100kg, tak je jasný, že v těhu byla jak koule, taky rodila v 37tt. Bože, to se přece nedá srovnávat jaký kdo má břicho, když jsem před těhu vážila 54kg a ona 84!

Takže nebojte, dnes venku budu spíš brzdit já....

Paaji, ty brďo, na moje místo se nahlásilo sotva 11lidí dohromady:slight_smile:
21. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Veru, tak jestli se necítíš, tak to odložíme. Nerada bych, abys nám po cestě zkolabovala :confused:
21. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Neboj, už je to v poho:slight_smile:
21. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Veru, jestli Ti vážně není moc dobře, tak se domluvíme jindy, fakt... přece o nic nejde.. :wink:
Zuzi ahojky! Malé dej pusinku, musí být kouzelná... :wink: Leni ahojky!
21. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.