• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Kočárek je náhodou moc pěknej :wink: Cena teda vysoká, ale tak snad odpovídá kvalitě. Asi by to chtělo vidět a vyzkoušet :wink:
Já tě pak do albíčka přidám, jak budu mít více času :wink:
14. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Babel, když by jsi měla zase cestu kolem.. třeba prochajdu nebo tak něco, klidně se můžeš stavit a když to bude možné, tak se velice ráda projdu s tebou :wink: když budeš chtít, tak ti do IP pošlu moje tel.číslo.
14. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Spletla jsem to,stojí necelých 5000 a ne 6...jsem trubka :grinning:

Dívala jsem se na něho v tom Vyškově,pořádně ho prozkoumala a vyzkoušela.Kola jsou snad taky dost velký do sněhu...no uvidím...nechci být zbrklá... :slight_smile:

Luci...určo se ozvu.MM je skoro celý příští týden pryč,tak budu mít času až až... :wink:
14. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Babel, o.k já uvdím jak dopadnu na kontrole a potom se klidně můžeme domluvit :wink: máme to k sobě fakt jenom kousek :grinning:

Jo, Leni.. děkuju za přidání foteček do společného Alba :wink:
14. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky, tak jsem teprve dorazila domů. Byla jsem ve vyškově ateď s taťkou na kofolce. Malej se odpoledne ráchal u kámošky v bazénku ttak se měl dobře. To počasí dnes byl hnus. Já myslela že na městě padnu. teď se začalo zatahovat, tak jsu zvědavá jestli něco příjde. Musím zítra s Petříkem k dokrorce. Dnes jsem mu chtěla stáhnou předkožku a vůbec mu to nejde a má celou špičku šuldy červenou. Tak su zvědavá co mě řekne, doufám že nás nepošle rovnou na chirdu.

Babel: kočárek je pěknej. Nedívala jsi se třeba na tenhle http://www.babymax.cz/dema-step-lux-kolekce-2008-detske-zbozi-2099.html . Jde taky do lehu a je levnější, ale to záleží na tobě kolik do toho chceš investovat.

Veronika.h: to je mi líto že jsi na tom takhle. Jsi se těšila až bude prcek venku. Uvidíš vše bude dobrý až se zajedeš do kolejí.

Lucka.adis: to jemi líto že jsi začala špinit, já si myslím že to nic neznamenalo že můžeš být v kllidu. A brambůrka je hezoučká.

Jdu do sprchy jsu spocená to je hnus :confounded:
14. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ali - děkuju za odkaz...ten je skoro stejnej...jen má o trochu menší kolečka... :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj, byli jsme na náměstí s kamarádama na chvilku si sednout, dala jsem si opatrně jen rýži se šunkou, tak snad se z toho zase nepoto, uvidíme... ještě popíjím chlazenou Colu, když pomohla od nevolnosti, snad pomůže od průjmu. Pokud bych se ještě zítra necítíla OK, volám své obvoďačce, že bych se tam zastavila na odběry, jistota je jistota.
Babel, kočárek pěknej, ale nemám přehled, kolik ty sporťáčky stojí. S tou přehazovací rukojetí by to bylo super, tu trojkombinaci co máme vybranou my, přehazovací rukojeť nemá, ale má možnost otočit korbičkou. Moc těch kočárků jako trojkombinací s přehazovací rukojetí není, co jsem zjistila... snad to zvládneme s tou korbičkou, že by se prostě přehodila i s dítkem, nebo na chvilku dítko vyndat, přehodit a pak ho tam zase dát... no uvidíme.

Leni, to je fajn, že jste si koupák užili, až budu na tom se střevama líp, můžem jít i k nám na koupák, jak se vám bude chtít. :wink:

Vedro bylo solidní, ale aspoň trošku foukalo. Koncem týdne už má být chladněji a mají zase přijít nějaký přeháňky a bouřky, no klasika, když pojedem na dovču. Snad bude příští týden trošku solidně, že bysme vyzkoušeli malej bazének, co jsme koupili.

Míšo, co Ty, jak se cítíš? :wink:
Luci, co špinění, už to ustává? Kolik toho Utroše baštíš? Nebo ho zavádíš?
14. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:

Luci snad to spineni neni nic vaznyho, kdyz mimco bylo vcera v poradku! Ja teda zacla spinit az po 12 tt a ze pry na to uz mi nemuzou dat nic, jen mi dali ascorutin...Tedka tuk tuk, to vypada dobre uz nejakej ten tyden i bez ascorutinu...
14. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Kočky, je tady zase bouřka jak něco, tak radši vypínám PC a jdu se natáhnout... snad vydržím nechodit na WC v noci, teď to ze mě zase vylítlo, takže zítra volám dr, co dělat... :frowning2: Fakt se bojím nějaké choroby... :frowning2:
Teri ahojky, to je super, že už jseš bez Ascorutinu a v pohodě, jen tak dál!!!
Mějte se krásně, hezký sny a dobrou noc...
Páá!
14. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobré ráno, holky.
Teda, viděli jste včera tu bouřku? To byl mazec! My jsme to s MM sledovali venku a nestačili se divit, to byly blesky jak prase :confused:
15. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
DObré dobré

Leni jj byl to mazec, byla fakt super ta buřina, já mám bouřčky srtašně ráda, ale nášeho psa málem švihlo chudáka :sweat_smile:
15. črc 2009 v 07:09  • Odpověz
Mě taky nijak nevadí, ale nerada bývám sama, ale tahle teda byla opravdu mazecká, to jsem ještě neviděla, tolik blesků....
15. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Mě neva ani sama, aspoň se můžu kochat páč MM okamžitě začne zavírat všude okna :grinning: Dneska bude ale zas pařák, jdem na 11 do poradny chjo, jinak bych někam vyrazila k vodě s malým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobrý ráno holky.

Tady byla taky pěkná bouřka,obloha svítila o sto šest :slight_smile: :slight_smile: taky to miluju,MM měl noční,tak se mi kráááásně usínalo.

Hani,nejsi sama,já musím jet s babičkou do Brna ke Svaté Anně...koupák se nekoná a já asi zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Hmmm, a my jedem s malým na kyčle :confounded:
Hele, to je na poliklinice, že?
15. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
jo jo Leni,ve 3 patře a nikdo tam nebývá...je to rychlý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
babel: To bude masakr v tomhle počasu, tak se drž :wink:

Leni: Jj na poliklinice, tuším 3tí patro vlevo tak v půlce chodby
15. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jedu k doktorce na kontrolu.. prostě jsem si to vydupala, že chci ten UTZ, abych věděla, jestli je mimčo v pořádku nebo není, tak nám držte prosím palce :pensive:

Jinak bouřka byla super, tolik blesků jsem tady u nás v Rousínově za tu dobu co tady bydlíme neviděla :confused: :sweat_smile: ale jinak kouám, že bude zase dneska pařák jako sviňa :angry: tak to všechno zvládnětě.
15. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
'Lenajsku, tobě jsem posílala včera sms, snad jsem tě nevzbudila..
15. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky,ta buřina byla super.Já bouřky taky miluju,ale včera jsem měla i strach bo ty blesky a hromy kol dokola :sweat_smile:

Dnes má být až 34stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: my dnes budeme doma u bazénu :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré dopoledne, u nás to v noci vypadalo na konec světa :slight_smile: Pěkně se blýskalo, taky to mám ráda :slight_smile: Včera jsem dělala novou selekci kočárků, strávila jsem nad tím snad víc než půl dne... Nakonec jediný, co 100% vím je, že to nebude Firkon ani DorJan.

Lenajsku, doufám, že ti bude brzy dobře. Určitě bych už doktorku navštívila. :wink:

Luci, držím pěstičky, mimčo bude určitě OK :wink:
15. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Paji, moc díky.. jestli mi řekne, že je vše v pořádku a ukáže mi ho, tak se tam určo rozbrečím :sweat_smile: mám fakt strach, jsem posera.
15. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Luci, tak aspoň si budeš jistá, že je vše ok, dobře to dopadne, neboj :wink:

Paji, dívala jsem se do alba na ty tvý vybraný kočárky, jsou moc pěkný :wink: Co je to za značku?
15. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré dopoledne všem!
Luci, ať kontrola dopadne dobře, určitě to bude v pořádku a ty budeš klidná :slight_smile:

Ostatním taky přeju, ať dnešní kontroly jsou ok!

Páji, ten bílej je hezkej a přijde mi hodně podobnej DorJanu, co to je zač?

My včera u gyndr. docela dobrý, čípek ok, malá je hlavičkou dolů a podle Dr. už tak i zůstane. Jediný, co mě zarazilo, tak že mi placenta lehce zasahuje do porodních cest, jako kdyby přesahuje či co. Nevím, co to znamená, ale prý pokud jsem neměla problémy, tak by to mělo být ok.
Už si mě objednala na kontroly až do porodu. Ani nebudu muset chodit měsíc před porodem do porodnice, protože moje gyndr. má monitor, takže budu chodit jen tam.
15. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Po desáté hodině vyrážíme, tak se potom ozvu jak to dopadlo :pensive: bojim, bojim...

Paji, ten první kočárek v té bílé barvě je náádherný :slight_smile:

Leni a Katy, ahojky :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Luci, neboj, bude to dobrý! Nestresuj se! Hodně štěstíčka! :wink: :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Katy, je to děsný... člověk stresovat nechce, ale vzpomeň si, jak jsi byla vystrašená ty skrz výsledky. A dopadlo ti to moc dobře a budeš mít zdravou holčičku :dizzy_face: tak snad tak dopadneme i my na dnešní kontrole. :frowning2:
15. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Jé, děkuji za pochvaly kočárků. Vypadají skoro stejně, liší se v maličkostech. Cena taky dost podobná. Ten bílý je Boston (ještě není ani v obchodech, je jen na objednávku) a ten druhý je Babyactive Jet.

Katy, malá je už hlavičkou dolů, jo? Mě se ten nezbedník včera v břiše tak různě otáčel a kopal o 106 :slight_smile: A kope skoro pravidelně u TV novin v 19:30 :grinning:
Snad s tou placentou nebude žádný problém. Moje dr. má taky monitor, nemusím jezdit do porodnice, ale říkala jsem si, že asi budu, abych se s tím prostředím zžila... :wink:
15. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Pavli, a v čem je třeba ten bílý lepší oproti DorJanu, jestli se můžu zeptat?

Jinak mě se tam malá taky šíleně mele, skoro pořád, tak jsem si myslela, že se tam ještě motká, ale ona asi už je v jedné poloze, jen pořád kope nožkama nebo ťuká ručičkama :grinning: :dizzy_face: Největší kopance dostávám večer, když jdu spát, mezi 22 a 23 hod :slight_smile:
A taky jsem se chtěla zeptat, jestli jsi nezjišťovala, zda nejsou přímo v Bohunicích nějaký předporodní kurzy? Nemůžu na těch jejich stránkách nic najít, nevím jestli mám špatnej odkaz.... Ani ty prohlídkový dny nemůžu najít. Můžeš mi poslat odkaz? děkuji!
15. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji, tady je taky vedro jak něco, bouřka byla včera fakt solidní, ale pršelo jen chvilku, že to ani poznat není...
Luci, díky za SMSku, četla jsem ji až dneska ráno, mobil jsem měla v kabelce v předsíni, tak jsem neslyšela pípnutí, skrz tu bouřku. Jinak bys mě nevzbudila, já chodím spát pravidelně nejdřív po jedenácté... :wink:
Moc držím palečky, věřím tomu že bude vše v pořádku, je dobře, že Ti dr.udělá UZ, abys měla větší klid... pak napiš, budem čekat na zprávičku.

Leni, opožděně gratuluji Adámkovi k dvěma měsícům, letí to... :wink: Ať dopadnete dneska dobře na kyčlích. :wink:

Hani, taky ať dopadnete dobře na kontrole.
Jo, koupák bych si dala taky líbit, ale počkám si, až mi bude úplně OK. Mám ale jedinečnou přítežitost osprchovat se totálně ledovou vodou, doma nám na 14 dní vypnuli teplou, kvůli pravidelné roční revizi kotle, takže jsme bez teplé. Zítra pojedu k tchánům umýt si hlavu, tady v té ledárně to jaksi nejde.

Kači, užijte si bazének... :wink:

Babel, cestu do Brna nějak přežijte, cestování v tomhle počasí nic moc teda... ale co člověk nadělá...

Páji, kočárky moc pěkný, ty značky co píšeš že to jsou, neznám. Kde jsi hledala, na netu, jo? A jak to vyřešíte s přenosem toho mimča, koupíte tu vložnou tašku?

Katy, to je fajn, že je vše v pořádku, malá už je hezky otočená, tak snad tak zůstane. :wink: S tou placentou tomu nerozumím, ale snad je teda vše OK, když to dr. tvrdí... Budeš chodit na monitory k ní, jo? Já mám právě u gyndr. taky možnost monitoru, ale asi budu jezdit do porodnice, jak Pája, abych se sžila s prostředím.
Včera jsem se dívala na Milosrdný, co píšou na netu, mají tam docela dost informací, tak bysme tam zašli s MM se podívat, jak to tam vypadá... a pak možná do Bohunic a rozhodovali bysme se mezi těma dvěma.
Jak vy jste na tom kočky s porodnicema, už se nějak rozhodujete? Četla jsem včera část diskuze porodnice Brno tady na koníkovi, a tam jsou pokaždé jiný názory... vypadá to, jak kdyby si člověk fakt nevybral. Asi se nakonec rozhodnu podle instinktů a sympatií k té porodnici, jinak fakt nevím... :unamused:

Páji, tak mimčo kope u zpráv, jo? To je hezký. :wink: Mně se nejvíc hemží kolem půl jedenácté. :slight_smile:

Krásnej den holky, všechny zdravím a neupečte se!
Jak se má asi Verča a Matýšek?
A co Lilithka, ty vedra pro ni musí být děsný...
15. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.