• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Katy, pěkná fotečka v pase. :wink:
Snažila jsem se dívat na stránky Bohunické nemocnice, ale je to tak strašně nepřehledně udělaný, že je to děs... myslím, že každá porodka má svoje předporodní kurzy. Možná bych tam zkusila zavolat a zjistit to telefonicky... i ty prohlídkový dny.
Taky mě zajímá, v čem se ty kočárky liší, zase oproti Firkonu třeba... :wink: Možná, že mají přehazovací rukojeť?
15. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, přežíváme. S obrovskou depresí, ale přežíváme.
15. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
jedeme k dětské Dr, tak doufám, že bude vše v pořádku. Malej je hodnej, už skoro 3h spinká. Včera celý odpoledne řev, nezvádla jsem ho, MM a tchýně ho museli vozit pryč, protože já jen hystericky brečela. To horko je strašný
15. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Taky jsem si dnes vzpomněla na Lili, jestli už není v porodnici :slight_smile:
Já ještě ohledně porodnice rozhodnutá nejsem, pořád u mě zůstávají ti Milouši nebo Bohunice, ale asi se taky rozhodnu až po prohlídce. Ale kdy se tam pojedeme podívat, to ještě nevím... :sweat_smile:
Leni, jinak je to přesně jak říkáš, co hlava, to jiný názor. Každý má jinou zkušenost, kdo měl porod v pohodě a narazil na fajn personál bude chválit, kdo měl nějaké komplikace a třeba chytl špatně vyspanou sestřičku, tak bude nadávat. Je to různý a určitě nemá cenu se rozhodovat podle ostatních, ale podle sebe, jak člověka zaujme samotná porodnice, přístup personálu apod.

Díky za pochvalu fotky, ta je z Chorvatska :slight_smile:

Ještě hodím do alba bříško z 24tt, ale to už taky není aktuál. Nějak to nestíhám :sweat_smile:
15. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj Veru, tak hodně štěstí na kontrolu. Takže depky přetrvávají? Snad se to už bude jen lepšit.... Drž se!
15. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
horší se :frowning2:
15. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Veru, myslím na vás a kočko, pokud se to horší, tak ať není pozdě, fakt by to chtělo asi pomoc... je mi to moc líto a pevně věřím, že se to zlepší, snad už co nevidět!!!!
Věřím, že je u vás šílený vedro, nemáte aspoň nějakej ventilátor? Držím palce na KO u doktorky...
Katy, máš pravdu, prostě, nějak to dopadne. :wink: Tak máme stejný plány ohledně prohlídky porodnic, tak jsu zvědavá, kde se nakonec rozhodneme rodit. :slight_smile:
A bříško přihoď. :wink: Z Chorvatska máte určitě moc pěkný fotečky. :wink:
15. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Bříško pěkný, teď je zase už určitě větší... :wink:
15. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme zpět. Dr.mě prohlídla, ani to nebolelo, vzala si menší zrcadla a potom mě trochu prohmátla. Pořád ještě špiním, ale mimísek je v POŘÁDKU !!! Fakt se mi ulevilo, když mi ho ukazovala na UTZ a sama řekla, že srdíčko bije :dizzy_face:
15. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Luci, tak to je dobře, že je mimčo v pořádku, gratuluju. A špinění snad ustane. :wink:
Je zajímavý, že někoho v těhotenství dr. prohlíží zrcadlama, mě teda ne... ani jsem nevěděla, že se to dělá, myslela jsem, že se v těhotenství zrcadlama neprohlíží...
15. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Lenajsku, já nevím..ale ona mě tím prohlíží a potom bere i stěry, jestli nemám třeba nějaký zánět atd. když mě má otevřenou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom mě vlastně prohmatává.
15. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Luci, no vidíš, zbytečné obavy. Tak bezva, že je mrňousek ok a srdíčko tluče. Buď hezky v klidu a odpočívej! :wink:
15. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Katy, Jj...ale i tak jsem ráda, že jsme tam byli a vím, že je všechno v pořádku. Fakt jsem měla strach :pensive: jinak pěkná fotečka v pase, sluší ti to am.

Holky, venku je zase teplo, teď jsme s M sundali z bazénu plachtu a odpol.se bude asi Áďa čvachtat. Mám ho teď doma a v Sobotu jede už na ty prázdniny. :wink:
15. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojte,

bohužel ještě nerodím. Vedro nějak pocituju až dnes, včera ještě o.k., jsem vařila, uklízela, dělala rybízovou marmeládu.... Až večer bylo hůř, když přišel MM, že máme polámaný auto a že mu ruplo v operované ruce a že se bojí, že se mu tam nějak pohly šrouby a bude muset znovu pod kudlu. Dnes ráno jsem měla jet k dr. takže jsme si museli půjčit auto od jednoho kámoše MM, je to teda dost nepříjemný, chtít po někom půjčit auto, ale nic jinýho nezbylo. Jinak bych musela vlakem a MHD a to by bylo asi na 2 hodky, je tady debilní spojení a v tom vedru bych umřela. Tak jsem jeli půjčeným.
A vše dobře dopadlo, MM má ruku o.k. a auto už je opravený. Já jsem měla monitor o.k. a v pondělí jdu do porodky na ozvy a doktor řikal, že mám předpoklady k vyvolání porodu (vysoký tlak) tak se třeba už nějak domluvíme, už bych strašně chtěla, aby to bylo za mnou!!!
Veru asi by to opravdu chtělo odbornou pomoc, je mi to moc líto, že si to rodičovství zatím neužíváš, ale určo to přijde, až se hormony vybouří. Držím palce!!!!
Luci supr, že je vše o.k, já měla různý výtoky a a mírný špinění celý těhu, a dobře to dopadlo.
Katy co nějaký fotečky z hrvatska, at můžeme záívidět moře... Teda sspon já :wink: Pokud nejsi posera jako já a není ti blbý říct dr. že chceš chodit na monitor už do porodky, tak to udělej. Já se těšila, jak si to tam pěkně obhlídnu, seznámím s prostředím a lidima a nakonec jsem chodila k mému dr., bylo mi právě blbý říct, že chci do porodky. Tak tam jdu až v pondělí poprvé.
Leni ty brdo, to už je dva měsíce, to tak neuvěřitelně letí!!!!
Lenajasku 14 dní bez teplé vody? Tak to ti nezávidím, to je teda revize jak blázen. Můžou to vůbec? A ty zrcadla, mě připadlo, že mě tím ten doktor prohlíží jen kvůli 70 kč, co za ně platím, strčil, asi vteřinu mrkl a hned vystrčil. Fakt to byla vteřina. Ale naštěstí ted ke konci co tam chodím po týdnu, už nezrcátkujem. Přeju ti, at se ti žaludek brzy umoudří, mě pomáhá hořkej černej čaj, ale ten v těhu asi moc ne, co...
15. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
jo a malá má už +- 3900 gramů :grinning: Už se tomu směju, už si nedělám hlavu, prostě to nějak zvládnu porodit, hlavně, že bude zdravá
15. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Nějak se mi nakupilo práce, nestíhám...
Leni, Adámek už má 2 měsíce? To snad ani není možný... Velké gratulace :slight_smile:

Katy, hezká nová fotečka. Vypadáš tam moc hezky, krásně dovolenkově :slight_smile:

Veru, co dodat, ať je brzy líp :wink:

Luci, super zprávy, jen tak dál :slight_smile: :slight_smile:

Lenajsku, porovnávala jsem tyto kočárky s Firkonem Quatro, ne s Veranem. Všechny jsem našla na netu, fakt jsem tomu věnovala spoustu času. Vložnou tašku jsem definitivně zavrhla, dítě se v ní bude nosit max. 3 měsíce a to bude zima, takže ho budu nosit v rukách a v zimním fusaku. Nakonec se mi docela nelíbila nabídka kočárů s vložnou taškou.
Přehazovací rukojeť nemá ani jeden, ale oba se dají vozit i proti směru jízdy (hluboký i sporťák), ale musí se přehodit celá korbička... Ale tolik to neřeším. Jinak jsme porovnávali hlavně výšku, váhu, kolečka, brzdy a taky barevný varianty.... A vylučovací metodou nám zůstaly tyhle 2. Na netu jsou všechny info.

Lili, malá je už pěkně veliká. Snad ty horka přežiješ a malá se příští týden narodí i bez pomoci :wink: Hlavně, že máte autíčko a manžel je OK. :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Katy, v porodnici v Bohu.mají kurzy, zkusím najít odkaz.
15. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
15. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
pá holky, dneska jsem slaměnná vdova, tak se půjdu rozšoupnout s kámoškou do restaurantu :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj kočky, teda, to je hicna, fuj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsme přišli s MM z venku, je tam na padnutí dusno a vedro, asi se zase něco přižene, zase jsou tady černý mraky. Čeká mě žehlení nějakýho oblečení na dovolenou, asi něco vyžehlím dneska a něco zítra, bo se mi v tom vedru vůbec nechce.
Páji, díky za info, tak to s tou korbičkou u toho Firkon Verano je taky tak, škoda, že není ta rukojeť přehazovací, ale to prostě není skoro u žádnýho kočárku. Snad se s tím nějak popasujem i tak. Hlavně, že je vůbec nějaká možnost přehazování.
A proč se Ti vlastně už ten Firkon ta trojkolka, co se Ti líbila, nelíbí? Ty co máš v albíčku jsou fakt pěkný, kde je v Brně prodávají?

Lili ahojky, takže Ty ještě kočko zavařuješ marmošku, vaříš, uklízíš, to jseš fakt dobrá, v těch vedrech. Ale třeba malá vykoukne sama od sebe, držím palce. :wink: To je dobře, že je auto už v pořádku a ruka TM taky. Ještě, že vám kamoš auto půjčil, MHD to by bylo dost blbý. Na pondělí držím palce, aby se tlak umoudřil a nemusel se porod vyvolávat. To věřím, že bys to chtěla mít za sebou, to asi každá těhulka ke konci... :wink:
A jinak jojo, 14 dní bez teplé vody, to takhle máme každej rok, ale myslím, že loni ji pustili asi o 5 dní dřív, tak to bylo fajn. Jen jsem se sprchovala v práci, letos bohužel v práci nejsu, tak zítra jedu k tchánům umýt si hlavu a pořádně se osprchovat, jinak se tak nějak šolichám, no.. nic moc. Co člověk nadělá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak piju hodně minerálek, ty jsou možná lepší než ten černej čaj, ten bych si ani nedala, on prý totiž ty střeva dráždí ještě víc.
Ale snad už je to dobrý, klepu... snad to vydrží. Zítra jedu ráno na odběr krve na endokrinologii, pak se stavím za mou obvoďačkou na stěry, pak pofrčím na chvilku na pokec do práce, pak si jedu do Líšně koupit to tričko, co mám v albíčku, to těhotenský, pak k těm tchánům do Šlapanic a pak budu totálně mrtvá, MM mě tam vyzvedne a pojedem domů... tak tady budu až zítra asi navečer.
Snad mě cestou zase nepřepadnou nějaký potíže, ale zdá se, že je vše na dobré cestě... snad.

Páji, díky za odkaz do Bohunic, určitě se tam s MM taky mrknem. A co Ty a výběr porodnice? :wink: Užij si mecheche s holkama... :wink:
15. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky...všechny zdravám...
před chvílí jsme teprve dorazili z Brna domů...jsem totálně K.O...dnes už nepoužitelná,MM okoupe malýho,dám mu najíst a padám do postele :frowning2: :frowning2:

Luci - jsem moc ráda,že ti ta kontrola dopadla tak dobře...my tu potřebujeme další Rousíňátko...nejlépe nevěstu pro Tomulku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vidím,že tu řešíte porodnice...já rodila v Bohunicích a byla jsem se vším maximálně spokojená...ale jak se říká,co člověk to názor...

Tak nic,pádím do sprchy...pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:

My jsme byli s Verdou v poradně, tak má 72cm a 8,47kg :sweat_smile: Drobínek :grinning:

Lili, třeba porodíš bez vyvolání, po tom uklízení :slight_smile: A neboj, naše malá měla taky skoro 3,90 a zvládla jsem to, tak to taky určo zvládneš v pohodě :wink:

Luci, to je dobře, že sis vydupala utz, aspoň se nemusíš stresovat do pátku a víš, že prcek je v pořádku :wink:

Veru, to je mi líto, že se depky horší :frowning2: Neboj, ono fakt bude líp a začneš si to užívat. A k tomu psychologovi si zajdi, určitě to pomůže :wink:

No nic, mějte se tu pěkně, venku to zas vypadá na bouřku, tak radši vypínám PC. Brou :sunglasses:
15. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Lenajsku, jsem nevěděla, že ty trička prodávají v Líšni :confused:

Jinak tady bude zase veselo, máme tady bouřku jako včera.. :angry:
15. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
giselko, kontrola se mi posunula až na 27.7.. to špinění by mělo ustávat, tak snad to bude dobrý. Je teda fakt, že dneska jsem celý odpoledne nezašpinila, ale potom jsem byla s Áďou venku a pinkala jsem si s ním a zase trochu špiním. Jsem zvědavá na noc.. kdyby něco, tak mám hned dojet buď k ní a nebo do nemocnice (kdyby tam byla krev, což zatím není.. ťuk, ťuk :confounded: )

...teď zase ležím v posteli a M uklízí nákup, pro který jel a stará se o Áďu.

Babel, budu ráda, když to vyjde až do konce a budeme mít zdravé mimčo :wink: a to moc.
15. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
To zas bude buřina, co?

Luci, vidíš, já ti říkala, že to dobře dopadne :wink:

Zdeni, jak to tak vidím, tak Verda bude dobrá partie pro Adámka :grinning: Určitě co se váhy týče :grinning: Jak jsme byli na té ortopedii, tak tam byly stejně starý mimina no a Adámek podle nich vypadal tak snad o 2 měsíce starší :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevím, asi mají moc malinkatý děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Malýho jsem už uložila, je znavenej, odpoledne byla koupačka u našich. Já jsem se tam pěkně vyřádila s děckama od švic :grinning: A teď jdu rychle udělat nějakej ovocnej dortík pro MM, zítra má narozky :slight_smile:

Tak čaute a brou noc.
15. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Hezkej bouřkovej večer :grinning: Venku konec světa co? Nechápu, prší stejně je furt dusno

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jakej ste měli den? My celkem fajn až na to vedro, z poradny jsem ještě jela do města a než sem dolezla dom myslela žem dostanu infarkt, ale pak v poho. Z9tra jedem zas ráchat Matýska v bazénku na chajdě, tak bude hej, jestli stihnu teď tak přidám nějaké fota.

leni: Pak hoď výtvor do alba bo i pošli, to cos mi posílala nedávno vypadalo velice chutně i když to teda dort nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: TM slaví stejně jak naše mamča :grinning: U nás e na dortíky moc nejde stačí dary a potřást pravicí :grinning:

Zdeni: Teda vy nás za chvíli předeženete, my měli dnes v 0ti měsících 9 250g a 73 cm (mudra teda naměřila 72, ale my si naměřili víc :grinning: )

lenajsku: Krásná fotečka na facebooku s tím chlapečkem :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Tááák stihla sem to, tak můžete juknout jak se naše veličenstvo cáchá na chajdě v bazénku :grinning: Jdu radši vypnout pc než mi to samo spadne, tak hezkej večer všem :wink:
15. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky!:slight_smile:

To je mi Veru lito, ale hlavne ze to resis,, urcite brzo bude lip!!! :slight_smile:
My dneska taky pozorovali kopance, lezela jsem u telky a uplne mi nadskakovalo brocho, fakt sranda:slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky,tak to je zase brutální bouřka :fearful: taj jak bouřku miluju,dneska su posráná až za ušima :confounded: mlátí nám to nad barákem,u baráku strom 100letá lípa a já se děsím každýho blesku :frowning2: naštěstí že malej spinká jakoby nic :dizzy_face:

Tak at se krásně vybucáte a nemáte naprdíno strachy v peřinách :wink: brou noc
15. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jsem tu zas :grinning: Dortík hotovej, to byla rychlovka jen ze šlehačky a zakysané smetany a piškoty... MM ještě dělá v dílně :confounded: A už do sebe láduju melouna, manža koupil velikánskej, že na to snad budem muset pozvat lidi, to snad ani nesníme :grinning:

hani, myslíš ten salámovej dort? Mám ho hodit do alba? Klidně můžu... Dělala jsem ho pro švagra a v pátek si u mě ségra objednala další pro nějakýho známýho k narozeninám :grinning:
15. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.