• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, ukaz fotku dortika:slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tý jo, ty jsi šikula!!!
15. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Leni, jsi šikulka... vypadá moc lááákavě. Jen se zakousnout :grinning:
15. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Bré ranko, už teď je mi vedro :grinning: Jdu to tady trochu polidštit, odpo dojedou tcháni a pak jedem do bazénku na chajdu :dizzy_face:

leni: JJ ten, ježiš jen to vidm tak mám hlad :grinning:
16. črc 2009 v 06:13  • Odpověz
Dobré ránko,

teda to počasí je fakt šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem to hned ráno v práci zabalila a vyrazili jsme s MM k vodě. V úterý jsme v kanclu naměřili 31 stupňů! Takže dopoledne se zase skáknu ochladit na bazoš, hned je mi pak lépe :slight_smile:

leni: tak ten dort je fakt úžasnej, hned bych ho zpráskala :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Brý ráno! Tam je už teď horko! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkuju za pochvalu dortíka :grinning: Na tom není nic těžkýho a je to za chvilku.

Raduš, kde že to děláš? Že bych po mateřské tam nastoupila :grinning: Takovou práci mít, to je paráda :slight_smile: Ty tam vís nejsi než jsi :grinning: :grinning: :grinning:

My jedem zase na proplach oka :confounded: Jajaj, to bude zase řevu :unamused:
16. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko,
pěkný deštík byl, jen co je pravda... Stihla jsem dorazit domů asi minutu předtím, než začal... Vše by bylo OK, kdyby jsme neměli hnusný starý panelákový okna, který jsou uvnitř ještě teď tak zapařený, že přes ně není vidět ven a jak byly ty přívaláky, tak mi to hezky teklo po stěně kolem oken a lišt do pokoje... :angry: Není to nic hroznýho, ale i tak mám kolem oken a parapetů zase mapy... :frowning2:
Už aby jsme měli nový okna....

Leni, ten dort je super. Hlavně mít ten nápad... :slight_smile: Snad Adámek bude statečný a výplach zvládne :wink:

Radi, Leňa mi vzala otázku z pusy, kde to prosím tě děláš, že pořád chodíš mimo??? Tam by se mi asi taky docela líbilo :sunglasses:
16. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Holky, taky už jsem si vyslechla, zda-li se mi nezdá, že to trošku flákám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taková někdy bývá výhoda dvousměnnýho provozu.
16. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
hm, tak dvousměnný provoz, jo? Každý má svý výhody i nevýhody... Já mám sice "jednosměnný provoz", ale od rána do večera... :confounded: Ale co už, musím si to užít, když odečtu dovolenou, tak mi zbývají asi 4 týdny v práci.
16. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Pavli, je to tak. Každý má svoje výhody a nevýhody. Ale za těch pár let co to dělám, jsem si už zvykla.
A vám se to v té práci pravda pěkně krátí.
16. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno,
to bylo včera zase něco.. stáhlo nám to plachtu z bazénu a odneslo balón :angry: M potom v nestřeženém okamžiku blesků vylezl ven s kýblem a musel vylít trochu vody, aby bazén nepřetekl :rolling_eyes: :angry: vypadl nám proud a až do rána nesvítili venku světla. Ale i tak, i když pršelo, tak bylo dusno jak sviňa (pardon za to slovo).

A dnes je tam už zase vedro na padnutí, tak je toto normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak o víkendu má být hnusně, takže to počasí si z nás normálně dělá ... :grinning: :angry:

Leni, ať výplach dopadne dobře a Adámek moc nepláče, brouček malinkatý..

Jinak všechny ostatní zdravím!!!!
16. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Paaaji, já už budu v práci jen 3 týdny! :slight_smile: Pak mám víc jak 3 týdny dovču a od 3.9. mateřskou:slight_smile: Se taaaaaaaaaak těším! :grinning: Ani nevím, už tam máš ten zástup?
16. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Teri, ty jen 3 týdny??? Téda :slight_smile: Mám dovču zatím naplánovanou na 14 dní, ale když slečna nebude moc stíhat, tak jen týden. Na MD bych měla jít k 1.9., chtěla jsem to takhle, ale v práci budu naposledy buď 27. nebo 28.8. Mohla bych jít i dřív, ale chtěla jsem zůstat do konce měsíce.
Zástup jsme vybrali po 3 měsících výběr.řízení, měla by za týden nastoupit :slight_smile:

Katy, kdy ty půjdeš na MD?
16. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojte kočky!
Já budu nastupovat kolem 20.8. Já už mám jen 3 dny dovči, nějak jsem to letos stihla si to vybrat. Ale to je tím, že my mezi svátkama museli zůstat doma, takže jen tam mi padlo, ač nechtěně, asi 6 dní. Pak týden na horách, týden a půl u moře a je to fuč. Taky už odpočítávám.... :grinning: Já ještě 5 týdnů... :frowning2: Ale uteče to a taky se těším!
Pavli, tak snad nová kolegyně vydrží a neuteče ještě ve zkušebce... :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
No já si beru MD 8 týdnů a k tomu ty 3 týdny dovči, tož už fakt v práci dlouho nepobudu:slight_smile: Od začátku července je tu staronová kolegyňka, v podstatě vše už jsem jí předala, tak si dodělávám resty a tak :wink:
16. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Mišičko, držím ti zítra palečky na odběr klků. Snad to v pohodě zlvádneš a hlavně, ať je mimi ok!
Dej pak vědět!!! Tfuj, tfuj, tfuj... :slight_smile: Hodně štěstí! :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mišičko, to jdeš už zítra? Jéé, tak to moc držím palečky a dej nám hned vědět, jak jsi na tom.

Tak se jdu nabaštit a potom chrupčet, po obědě vždycky vytuhnu :grinning: a potom budu s klukama venku, já pod slunečníkem a oni v bazénu :angry: ... hihi

Tak pěkný zbytek sluníčkového dne, mrknu navečer..
16. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Teri, ty se máš, že už je za tebe někdo, kdo všechno "převzal"... Já budu ráda, když to slečna zvládne za ten měsíc aspoň trochu pochytit a pak se v tom bude muset plácat sama. Kdy budu mít čas na resty opravdu nevím....
Katy, Taky se děsíme toho, že uteče ve zkušebce - bojíme se, aby se nezalekla množství práce... To, co já dělala, vymýšlela a postupně se učila a zdokonalovala 5 let, musí zvládnout za měsíc...
Jinak já mám ještě tolik dovolené, že bych mohla zůstat doma už od 27.7. ... Zbytek mi proplatí, protože vybrat si to fakt nestíhám... :wink:

Míši, taky jsem viděla albíčko, tak ať to zítra dopadne dobře. :wink:
16. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Misi, taky moooc držím pěsti na zítra!!!

Paji, tak snad slecna bude statecna:wink: A sikovna hlavne:grinning:
16. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
holky, nevím jestli se to ukazuje i vám na počítači-notebooku jako mě, ale hned na první stránce a potom na několich např.6 kdykoliv tam něco písnul Lenajsek, tak tam naskočila asi půl stránka povídání o porodu a ke všemu slovensky, to je tam jako schválně či co :confounded: :confused:
16. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Luci, to už holky zjistily před pár týdny, nějak to tam asi blblo. Toho si nevšímej :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky, četly jste? http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=407378&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1
Hrozně smutný, mám v očích slzy, ale bohužel i tohle se děje :frowning2: :cry:
16. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Kači, aháááá... tak to jsem zase pozadu :grinning: :grinning: mno jo no, celá já.
Jj, četla jsem to včera. Je mi té holčiny moc líto, ale jak píšeš.. i toto se může stát a bohužel se to stává. Když ženská otěhotní, neznamená to, že za každou cenu porodí zdravého mimiňouska.. někdo to těhulkovství zvládá bez problémů a někdo bohužel s problémy :frowning2:
16. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z Brna a potažmo ze Šlapanic, MM toho má plný brejle, byl v práci od dvou od rána do půl třetí... :frowning2: A já jsu tady ucaprtaná, u tchánů jsem si konečně umyla hlavu a připadám si už jako člověk. Mně ale nesmí do Brna pouštět, bo jsem zase prckovi koupila oblečky, v jednom bazaru na Hybešce, pak v SOS textil taky na Hybešce dupajdy a fusky, a sobě jsem si jela koupit do té Líšně to tričko s ťapkama a nápisem Tady bydlím já.. :slight_smile: Je dobrý, že si tam člověk ty trička může vyzkoušet, paní je hrozně ochotná a milá, jen tam nemají samozřejmě vše co je na netu, já si chtěla to tričko rovnou odnýst, abych ho měla na dovču příští týden, tak jsem si místo červenýho koupila černý, ale to neva, černý je taky pěkný. Červený měli s jiným nápisem a to už se mi tak nelíbilo.

Jo, a ještě jsem viděla v tom dětským obchůdku na Hybešce (ona to správně není Hybešova ale Václavská, ta blíž Mendláku), nádhernej kočárek, Implast Bolder, tak ještě pouvažujem, jestli místo Firkonu nevzít tento. Jak znám MM, bude protestovat, ale paní říkala, že to je sto a jedna. Cena je vyšší, ale jestli je to kvalitnější... no uvidíme. Jinak se mi na ostatní věci to zdá cenově dražší jak např. v tom Balli.

Míši na zítřek moc moc držím palce, ať to vše dobře dopadne!!!!

Jdu vás dočíst, snad jste se měly krásně a neumřely jste v tom vedru...
16. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Pěkné odpoledne!
My jsme celý dopoledne strávili taky v Brně. Ráno na očním, zase mu to proplachovali, ale dnes tak ani neřval, dokonce jim u toho i usínal :grinning: Zase ty kanálky má nějak zúžené bo co. Pak jsme jeli nakoupit do Tesca a vlezli jsme i do Chicca, ježiš, tam je to něco pro mě :grinning: Krásný věci na mimča, všechno přehledný, hned bych tam všechno pokoupila :grinning: Něco jsem malýmu koupila, ale jen v rychlosti, protože už měl hlad.
Teď jsme tu s MM pouklízeli a navečer mají přijít tchánovci.
Jo mimochodem, dnes vnoci malej spal od 20:00 a na kojo se vzbudil až ve 4:30 :slight_smile: Nádhera, to je zlatíčko :dizzy_face: Už se ale zase ozývá na kojení...

Leni, ten Implast jsem chtěla nejdřív taky, ale vadilo mě, že nejdou ty přední kolečka zaaretovat. A na té Václavské, tam je obchod myslím Chicco, ne? Tam jsem byla, ale prodavačka se mi nelíbila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Téda, jste toho naprndaly...
Luci, už je líp, špinění už ustává? Snad jo...
Leni, snad jste dneska na dětským dopadli dobře s očkem, ať už má malej fakt klid a pokoj, snad už to bude co nevidět dobrý, napořád!
Hani, díky za pochvalu fotečky, asi si ji dám sem do albíčka, když se teda tak líbí... :slight_smile:
Leni, dortík super, MM by určitě chutnal... zkusím příští rok něco podobnýho vytvořit, pak se zeptám na postup... :wink: A jseš šikula i s tím tvarohovým, Ty prostě jedeš kočko... :wink:
Katy, Páji a Teri, vám se to holky už blíží ta MD, co? Už se určitě těšíte... :wink:
Páji, hlavně aby nová kolegyně fakt vydržela a byla šikovná, jak holky psaly, snad jo... držím palce.
Radi, máš pravdu, dvousměnnej provoz je někdy fajn, ale člověk zase chodí do práce pokaždé jinak... všechno má svoje pro a proti. A pracuješ na 8,5 hod. denně?

Jinak s tou bouřkou to byl fakt mazec, nám naštěstí nikde nezatíká, ale šlupky byly solidní, PC jsem večer pak radši vypnula, nemáme ochranu, tak aby nevyhořel zdroj...
Páji, plastový okna jsou super, tak snad je budete mít co nevidět, ale taky záleží co to je za značku a kdo je montuje. Kolikrát co vidím u známých, jak jsou přidělaný, že jim někdy zatíká i tak, tak to bych naliskala ty řemeslníky, fakt... :angry: Tak snad to budete mít v pohodě. :wink:

Jinak ťukám, dneska úplnej klídeček, na WC jen na malou, zdá se, že jsem to utla pořádně... :grinning: Byla jsem i na stěru u obvoďačky, tak snad to bude OK. Zítra ráno valím na gyndu a pak na KO na endokrinologii do Brna zase, pak zase do Šlapanic, pak s MM zajedem do zahradnictví nakoupit nějaký kytí na chalupu, co chci zasadit a pak se budem balit, tak na PC moc nebudu.. no a v sobotu ráno vyrážíme.
Už se těším na změnu prostředí, snad vyjde počásko. Tam na chalupě je výhoda, že i když jsou pařáky, vevnitř je pořád příjemně, a na noc se někdy musí i topit. Holt kotovica. :slight_smile: A na zatravněným dvoře obrovskej ořech, co dává krásnej stín... Jen si koupím OFF a našplíchám se i když budu jen na dvoře, abych si zase nepřivezla nějakej suvenýr v podobě klíšťáka.
16. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Leni, je fakt, že prodavačka je taková mladá koc, celkem neochotná, ale já se zase nedám a na vše co chci vědět, se zeptám. Říkala mi, že se zaaretovat dají, tož já fakt nevím... ale nepředváděla ho, asi se na něj mrknem ještě někde jinde.

To je dobře, že malej neplakal, snad to bude už lepší. Kde jste byli v Chiccu? No věciček je spousta krásných, to by člověk jen utrácel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A je super, že malej tak krásně spí, i teď v těch teplech. Tak hlavně, aby mu to vydrželo.
16. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Leni, tak zaaretovat jdou? No třeba jsem to spletla, ptala jsem se na něho v mimi ve Vyškově a už je to tak dááááávno :grinning: V tom Chiccu jsme byli vedle Tesca :wink:
16. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
Nazdar holky, tak já si dneska koupila těhu mikinu:slight_smile: Pěkně obepíná bříško a ještě je tam vůle, tak snad z ní do podzima nevyrostu:grinning: Zas jsem zkoušela nějaký trička a nic, tož fakt nevím, v čem za chvíli budu chodit:grinning: :frowning2:
16. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.