• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, jsem zase zde... kluci řádí v bazénu, později dám nějaké foto k Áďovi do alba. A já seděla pod slunečníkem a i tak jsem tam chcípala. Koupili jsme melouna, tak jsem se ho zase přejedla, ale v pohodě :grinning:

Lenajsku, kde se dají sehnat ty trička v té Líšni, psala jsem ti vzkaz sem i do IP a zatím jsi mi neodpověděla. Mám jich pár vyhlídnuté, ale chci zatím ještě počkat. No, ale je jdobré vědět, kde je můžu sehnat a jestli má paní i internetovou stránku. Díky
16. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Luci, v IP nic nevidím, jinak bych Ti odpověděla... odkaz na stránky je tady: http://betterfly.mimishop.cz/index.php
Je tam telefon jak na pevnou, tak na mobil, tak kontakt přes Skype nebo mailem. S paní se dá dohodnout i mimo otevírací dobu, je velice ochotná, bydlí kousek od toho kšeftíku. Můžeš si tam jet vyzkoušet co Ti sedí i v jiné barvě, a ona pak objedná přesně typ, co si přeješ a jakou barvu. Je super, že si to člověk může vyzkoušet sám. Prodejna je v Líšni na Holzově ulici, bus č.78, zastávka Muzeum dopravy, nebo autem. Jsou to novostavby a ta prodejna je v přízemí jedné z těch novostaveb. :wink: Dá se s ní domluvit i o víkendu. :slight_smile:

Týjo, melouna bych si dala, ale ještě si nějak netroufám... dám si na dovolené. :slight_smile:

Teri, tak mikinka, jo? Super... :wink: Snad fakt vydrží až do podzimu... taky doufám, že na podzim nebudu muset měnit komplet šatník, ale nevím nevím... :unamused: :grinning:
16. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky to byl dneska krásnej den :dizzy_face:

Leni to má malej dobrej náběh na spinkání.

Malá se teď budí kolem půl sedmé až sedmé, ale po krmení už neusne, vždycky tak 10 minut a dost a pak tam pobrukuje, ale řekla jsem jí, že dřív jak v 8 z ložnice nelezu :grinning:

Jinak jsme začli ten kurz plavání, je to super a Vikče se voda líbí, už se koupeme i u našich a dneska jsme byli u tety, fakt už to je konečně dovolená :dizzy_face:

Nepřemýšleli jste udělat nějaký srazík někde na koupáku?

Jinak nestíhám dočítat.

Dovču plánujeme na kolách, až přijdou peníze za dovolenou, tak koupíme ten lepší vozík za kolo, pak chceme jet do termálů a na Rejvíz, akorát nevím, jak bude Vikouš spát v cizím prostředí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Ahojte, teď sme dorazili z chajdy, umyjeme toho našeho špindíru a dočtu si Vás, jinak reaguju jen na úposlendí Zuzčinu zprávu, ten srazík na koupáku je super nápad :wink:
16. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoooj hoky...nestíhám dočítat...všechny zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Celý den sme strávili na koupáku,jsem to trochu přehnala,tak jsem spařená jak ...
Tomulka byl zlatej,skoro celou dobu si hrál,nebo spinkal.

Jinak taky reaguji na Zuzku...srazík na koupáku je super nápad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Zuzi ahojky, to je fajn že se malé ve vodě líbí, taková žabka, že? :wink: A ráno Tě poslechne, když řekneš, že před osmou nevylízáš? :grinning: A Ať se dovča vydaří, kdy chcete jet? :wink:
Já bych se klidně srazila na koupáku, proč ne... :wink: Pokud mi teda budou ještě ty plavky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Babel ahojky, tak Pentheon a mazat... jojo, sluníčko je zrádný, já se mu vyhýbám jak můžu, a stejně mám jakejsi opálenej dekolt, pálí to hodně..
16. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Hani, a klasicky náááádherný fotečky, ten bazének je luxusní, no prostě No1 :wink:
16. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Leni,já taky nepočítala s tím, že se tak speču...seděla jsem pod slunečníkem,ale ono to asi peče i přes něj :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Teri, a Ty máš zítra test na cukrovku, tak moc držím palce, aby to bylo OK!
Páji, Ty jdeš kdy? Nějak jsem to zapomněla... :unamused:
16. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Babel, asi... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Lenajsku, na cukrovce jsem byla pred tydnem:grinning:
16. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ehm ted se divam do alba, ze to tam mam blbe napsane! :slight_smile: Tak promin :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak že bych byla tak už úplně debilní, že bych si na to nemapatovala? No asi čoveče jo, já se spíš omlouvám... :frowning2: Nezlob se. No nic, jdu se dívat na Zoufalé manželky a pak asi padnu za vlast, zítra zase pro mě vstávání brzo (v sedm :grinning: ), gynda, pak Brno endokrinologie, pak asi Vaňkovka, Šlapanice, odpoledne zahradnictví, pak balení... nesnáším balení na cesty, nevím, jak to budu dělat s mimčem, balit ještě dítko... no nic jinýho nezbyde, že.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jé Leni, se omlouvám za mystifikaci! :slight_smile:
Tak na gyndě ať je vše OK, něco hezkýho kup, nezapomeň nic sbalit a užijte si dovču! :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

tento týden zas nějak nestíhám, Kuba v těch vedrech přes den špatně spinká, takže je to s ním náročnější než obvykle a ještě začal zase vstávat mezi 4 a 5, asi má spurta či co, protože se napapá a hned jde spinkat, včera dokonce dospával až do 8 :astonished: :grinning: začali sme dávat večer kašu, zatím ne plnou dávku, dojíždím ho mlíkem a dneska spal už do čtvrt na 6, tak úspěch :sweat_smile: :grinning: :grinning:

a jak vy zvládáte ty vedra? hlavně pro vás holky těhulky to musí být náročný ...

chtěla jsme dočíst a reagovat, ale zrovna dneska nechce šmudla jít spinkat, tak zase prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: snad si půjde brzo zdřímnout a já si du udělat silný kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. črc 2009 v 06:22  • Odpověz
autor
cif: Jj cítím s tebou, v těch vedrech se spí blbě i mě natož malýmu, běžně si h beru do postele až k ránu tak ve 4 ale poslední 3 dny kňučí už v 11 a to je pak noc :sweat_smile: a dneska kolem nás celou noc kroužil hladovej komár tak su celá doštípaná, Maty naštěstí dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jakou kaši dáváš? A šmakuje?

Holky nechcete jít dneska někdo na bazén teda?
17. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
hame: já bych si ho taky vzala k sobě, kdyby to pomohlo, ale on nechce, fakt nevím jestli je to jenom tím vedrem nebo i tím, že má hlad, včera jsme byli na další hexe, tak jsem si ho nechala zvážit a má 7,9 kg, takže za měsíc přibral zase jenom 0,2 kg... i když vím, že teď už nemusí přibýrat tak moc. Kaši dávám od Hami na dobrou noc pšeničnou s ovocem a chutná mu :slight_smile: zkoušela jsem ju dávat z flašky řidší a to nechtěl, ale ze lžičky dlabe :slight_smile: a včera jsem mu koupila Sunarku, tak tu zkusíme potom.
17. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno holky, kluci dospávají v posteli, to je dobře, protože ráno a dopoledne se cítím nejhůř. Včera jsme byli na terapii v olomouci, jedna skvělá homeopatka ,co dělá kranioterapii si mě vezme do parády, hormonální bouře v mém těle způsobila, že se uvolnily moje celoživotní traumata, který prostě teď nestíhám zpracovávat :frowning2:

Ale nebojte, nejsem šílená, když mám kolem sebe lidi, tak jsem úplně normální :grinning: :grinning: :grinning: .
Malej miluje jízdu autem, vždycky to okamžitě zalomí, ale nesmí se zastavovat, to se pak probere. Myslím, že je to celkem hodný miminko, občas si teda pěkně zakňourá a když nechce usnout a musí se k němu co 5 minut lítat, tak chytám nerva. Včera jsme si udělali i piknik u řeky, ale je teda fakt, že ty vedra jsou úplně nanic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera večer jsem kojila v 21.30, pak kolem 2, pak před 6hod a doteď je v ložnici klid.
Nejhorší jsou pro mě rána, když nevím, co budeme dělat, až se probudí, tak samozřejmě spát hned nepůjde a já jsem ráno úplně mrtvá, a nezvládám ho pořád chovat. Tak ho strčím MM do kočáru, když jde ráno se psem:slight_smile:

Dopo mě Mm veze k mamce, má dovolenou a půjde do práce, tak bojím bojím, aby zase nepřiišla depka, protože v tu chvíli nejsem schopná se o malýho postarat a jen brečím:frowning2:
17. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Holky jak to tak čtu, tak v každým věku je nějaký problém, ach jo, a´t už ty děti vyrostou a jdou do školky ....
17. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky, už strašně dlouho jsem tu nebyla a nestíhám to všechno dočíst, jen jsem to tak prolítla. Moc gratuluji Verunce k Matyáškovi a držím palce, ať je jí brzo líp. Je to přesně jak píše, v každém věku je něco. Já teda měla bezproblémový miminko jak byl malej, ani jsem o něm nevěděla, na nic netrpěl. Za to třeba dnešní noc byla děs. Budí se co hodinu, vříská, šmejdí, mlátí s sebou, včera nám spadl i z postele, má modrou bouli na čele jak prase. Dneska už to MM nevydržel a šel s ním ve 3 ráno do dětského pokoje, kde je na zemi jenom matrace a jeho hračky na zemi. Zavřeli se tam, MM spal a Dejvík tam v tom kramařil až usl na břichu mezi těmi hračkami. Vzbudil se s otlačeným kobercem na ksichtě - no vidět nás sociálka tak nám ho vezmou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak je jak motorová myš, taky vstává mezi 4-5 hodinou. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
ahojky,
Katy, takový odkazy fatk nemůžu číst... Je mi z toho pak hrozně smutno na dušičce.. :cry:

Veru, tak snad ti ta doktorka v Olmiku pomůže a všechno rychle překonáš.

Leni, ty jsi toho teda zvládla. Hlavně si užij dovču na chatě, taky bych hned někam vyrazila... :sunglasses: Držíím pěstičky, ať je u všech doktorů vše OK. Na cukr jdu příští týden, sice po termínu, ale laborant říkal, že to neva. Neřeším to a navíc si myslím, že cukrovku fakt nemám...
Jinak ty trička se asi zajedu taky někdy podívat, hrozně se mi líbí jedno, jak má ťapky na bříšku :slight_smile:

Bazének vám všem závidím... Ještě, že mám v práci aspoň klimu, jinak bych totálně zdechla :unamused:

K večeru jsme jeli do Balli pro postýlku, finále bylo o tom, že jsme ji nekoupili, protože jsme se v obchodě pohádali... Takže u nás zase panuje tichá domácnost. My se prostě neshodneme na ničem, natož na jméně :angry:
Prý nekoupíme postýlku jen proto, že je zaoblená, má stahovací bok, polohování, že je světlá.... Prý se mám dívat na to, z jakýho dřeva je. Když to není buk, tak ji nechce, protože jiný dřeva jsou měkký a postýlka nevydrží. Klidně by koupil tu nejdražší postýlku za 6 tis., jen proto, že je z buku... Ale je tmavá a tu já prostě nechci.
Ještě začne vymýšlet něco kolem kočárku a myslím, že ho něčím trefím. Už to zkusil, že prý nebudeme kupovat černo-bílý kočárek, že to bude v zimě hrozně smutný a depresivní. :angry:

Dneska se v práci snad uklidím, jinak bych ho musela večer zabít. :grinning: Taky vám tohle chlapi dělali?

Přeji všem krásný den, snad se nikdo neuvaří ani neupeče :grinning: :sunglasses: :grinning:
17. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Holky, jak to děláte ráno??? Dítko se vzbudí, je najezený, spát už nechce a řve. Co s ním mám dělat? Chovat ho nezvládnu dýl jak pět minut, v šátku se mu zatím nelíbí, už jsem zase trochu vypěnila. Bože, Mm je s ním a psem venku, ale co budu dělat, až bude v práci????!!!
17. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Marci děkuju, zatím mi všechno přijde jako zlej sen, ne miminko, to je moc pěkný, ale já jsem nemožná a zhroucená:frowning2:
17. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Veru: vidím, že zatím pořád bojujete, ale vím, že se opakuju, ale neboj brzo bude líp, jak skončí 6N, uklidní se hormony a až se Matyášek začne na Tebe usmívat, hned Ti bude líp :wink: :slight_smile:
ty rána... když je napapanej a vyspinkanej tak by ho snad mohlo jenom bolet bříško a když ho chováš, musíš s ním chodit, když píšeš že to nevydržíš dlouho, neuklidnilo by ho kdyby sis s ním sedla nebo lehla a položila na sebe? Kuba to měl rád, já čučela na bednu a on si hověl... a nemožná rozhodně nejsi! to jsme si na začátku myslely každá :wink: prostě je to všechno pro Tebe nový a ještě nejste s malým sehraní, neboj to všechno přijde :wink:
17. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Paji: když to tak čtu jak Ti TM "pomáhá" s výbavičkou, tak nevím jestli nakonec nebudu ráda, že MM měl moc práce s dostavbou baráku a všechno jsem si vybrala sama :sweat_smile: :grinning: a to mě to tenkrát mrzelo :wink: akorát kočárek nakonec vybral on a musím říct, že velice dobře, já takovej vůbec nechtěla a teď jsem ráda :wink: :grinning:
17. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko,

teď lezu z brlohu a nejradši bych hned skočila do bazošu a celej den z něho nevylezla. Dneska se v práci asi vážně uvařím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma máme celkem příjemně, tady teplota nevyleze víc než přes 20 stupňů. Kdybych neměla v práci nějaké resty, tak asi fakt zase zůstanu doma :sweat_smile:

Hani, já bych šla, ale okolo půl druhé nejpozději musím s vrtulkou v pozadí vypálit k práci :grinning:

Páji, to jsou holt chlapy. U nás budu vybírat všechno já a MM jen poskládá a hotovka. Ale už teď bručí, že chce rozhodně kočárek se čtyřma kolečkama, kdežto já vždycky chtěla Cortinu. Tak uvidíme, kdo vyhraje :grinning:
17. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj!
Paji, ti chlapi jsou na zabití, když do toho začnou moc kecat, co? :grinning: Mě ale do toho manža moc nekecal, a když začal, tak jsem se stejně nedala :grinning:

Veru, ach jo, to je mě líto, že to takhle snášíš :confounded: Třeba je to bolení, jak píše cif.... Nevím, s tím já nemám moc zkušenosti. Jen když ho trápily trochu prdíky, tak jsem cvičila s nožkama, masírovala bříško.... Nebo třeba chce být jen u tebe, zkus si ho vzít třeba do postele, lehněte si spolu a pomazlete se..... Fakt nevím, co by mohlo pomoct. Ale on je určitě uplakanej hlavně proto, že jsi uplakaná a nervozní ty... :unamused:
17. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Jo a ten srazík na koupališti beru, to by bylo super :slight_smile: Dnes na bazén ale nepůjdu, jdu odpoledne ke kadeřnici.
17. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Veru a co dudlík? Ten nechce? Nebo nezabírá?
17. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Rady to by bylo super, ale mě teď mladej usnul, tak nevím kdy se probere :angry: Já bych tam taky nechtěla být dýl jak do dvou pak dojde MM z práce
17. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.