• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Haňulko, však uvidíš, kdyžak písni SMS a já jsem tam v cuku letu :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Verunko,držím palečky aby ti bylo už jen dobře.Já si taky myslím že asi z tebe cítí tu nervozitu :frowning2: tak snad to bude brzo ok a ta dr. ti pomůže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky,já bych s váma na ten bazén taky šla.Ale nějak nemám odvaho vystavovat to moje hrbolatý tělo na veřejnosti.stačí že mají noční můry sousedi,když se plácám u nás v bazénu :sweat_smile:
17. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno, holky... vy jste toho zase nakecali.

Verunko, to je mi moc líto, že tě to pořád trápí a drží se tě ta nálada pod psa.. mě když malej kňoural, tak ho stačilo vzít k sobě do postele nebo do náruče a bylo po kňourání a pěkně spinkal. Bylo mu asi po mamce smutno, tak to taky zkus, jestli to u vás zabere. Koukám, že ti to psala i Lenka dv. Neboj, bude to za chvílu lepší a potom si to budeš jenom užívat.

Holky, tam je zase na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá, co budu jako dneska dělat, když ani do bazénu nemůžu :angry: zase budu zalezlá doma v té nejstudenější místnosti a budu tam tak tak přežívat :grinning: :grinning: vylézám totiž až navečer, protože by mě to slunko fakt asi trefilo.

Áďa nám odjíždí ke tchánovcům, tak uvidíme co s M podniknem.. možná prochajda, kino, jídlo.. hihi
17. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Kači, nezlob! Já určitě noční můry mít nebudu a z ostatních bych si prd dělala :wink: A navíc, vedle mě si určitě hrbolatě připadat nebudeš :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
kaci: Co to meleš? Se podívej na mě :grinning:

Raduli jj jestli se probere do hodinky tak bych šla, když bude vychrapovat prdím na to páč za 2 hodinky se mi ten vlez paltit nechce :wink:
17. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
čaute maminy a budoucí maminy,

závidím vám všem, co se dnes jdete někam ošplouchnout, už at je zítřek, to se má ochladit. Včera jsem byla uplně nemožná, ráno jsem se vzbudila a šíleně mě bolela hlava, tak jsem spala do 12.30 !!! Pak jsem si dala hodně vlažnou vanu a ta mě postavila na nohy. Tak jsem mohla aspon žehlit a nachystat si merunky na marmeladu, tu dnes budu vařit a rybízovou. Dnes jsem se naštěstí dobře vyspala, tak to zatím vypadá v poho. Kdyžtak zas hupsnu do vany. No... hupsnu, to se říct nedá, lezu a tam a vylízám jak 100 letá babička :grinning:
Ted jdu nažehlit látku s kanýrama do koša na mimi, at už to mám všechno v cajku. Ještě bych měla trochu poklidit, se bojím, že to přijde a ja odjedu a bude tu bordel.... Su magor.....

Veru aspon že ti takhle hezky spí v noci, se děsím toho, že budu k malé vstávat každou hodinu, já jsem prý furt jen řvala, dokud mě nezačali dokrmovat. Ještě chvilku vydrž a po tom šestinedělí to bude snad lepší...

Lenajasku já tě obdivuju, jak v těch vedrech pořád někde lítáš, ještě k tomu asi busem a MHD, to musí být strašný to vedro....

holky serte na to jak vypadáte a hupsnite do bazéna!!!!! Já o tom budu tiše snít :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Ach jo, tak ráno MM vozil, řev, v 9 jsem přišla, nakojila ho před úřadem, uspala, hodinu s ním trajdala po dědině, spal jak zabitej. Teď jsem dolezla domů, padám na hubu a on se probudil a začal brutálně prdět a kadit. Musela jsem ho předat MM a jdu si lehnout, malej sice v noci spí, ale já v noci moc nespím, takže teď úplně omdlívám.
On právě už ráno nevydrží s náma v posteli, dneska to bylo maximum do 8, pokud nemá prso v hubě, tak kňučí. Mazlení ho moc nebere Tak ho vezmu, převlíknu,sednu na gauč, pustím telku a on furt kňourá. Dudel nechce, ten plive. No prostě hrůza :frowning2:

U Dr to bylo dobrý, do očí kapeme světlíkový kapky, pořád má novorozeneckou vyrážku, na to mu dávám hypermangan, za týden jdeme zase na kontrolu.

Tak krásný den všem, my budeme bojovat dál...
17. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Veruuuu :frowning2: Moc moc ti preju, at je co nejdriv dobre, at jsi v pohode!! Kdy des zase do toho Olmika?
17. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Veru, mě Aďouš dudel taky nechtěl, ale furt jsem mu ho cpala a v puse přidržovala tak dlouho až si ho cucal....
17. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Holky jsme doma z odběrů pak popíšu, jsem gorgy jdu sï lehnout jo a už dneska večer budeme vědět na čem jsme mám strach :unamused:
17. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky, užijte si kupko, to je super nápad. Nikde jinde než ve vodě se totiž vydržet nedá.... :sweat_smile:

Míšo, fajn, že už jsi doma a máš to za sebou. I nadále držím palečky, aby večerní zprávy byly jen ty nejlepší! :slight_smile:

Veruško, taky nevím, co bych s ním dělala, kdyby pokňourával a nic nezabíralo. Možná to je teď i tím dusnem, není to moc příjemný ani pro dospěláky natož pro ty mrňousky. Snad se to už co nejdřív zlepší.

Já mám za hodinku padla, vzala jsem si půl den dovolené a jedeme na Slovensko ke tchánovcům odvézt jim jejich původně polámaný auto. Zůstaneme tam až do neděle, takže fajn víkendík :slight_smile: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj mišičko, kočenko, držím pořád palečky, aby jste měli ty nej zprávičky o vašem miminku. Dej nám potom vědět. Teď si pořádně odpočiň.. :wink:

Katy, odjíždíte na Slovensko, jo? Tak pěkný víkend a ať vám moc neprší :wink:

Holky, to kupko vám strašně moc závidím. Já kdybych mohla, tak bych byla ve vodě furt.. ale bohužel :angry: :grinning: pořádně si to užijte i za nás kdo nemůže.
17. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Lenajsku, ať ti to v Brně dopadne dobře :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Katy, tak s to na Slov.užijte. Ani nevím, co budeme o vík.dělat. Zítra musíme tchýni odvézt z obchodu novou skříň a postel, což znamená, že pojedeme i k našim, aby jsme si půjčili vozík. Vidím to skoro na celodenní záležitost.. A neděle, asi možná konečně odpočinek :sunglasses:

Míši, neboj, ono to dobře dopadne. Když se na to budeš cítit, tak dej vědět, co a jak... :wink:

Veru, já jsem na prášky už jen z toho, co si tady od tebe čtu. Zkoušela si malýmu dávat na břísko nahřátý třešňový pecičky? Kámoška, zasloužilá mamina, mi to radila, prý to pomáhá na bolení i nervozitu. Možná mají holky pravdu, že z tebe malej cítí napětí a nervozitu a tak je na tom stejně.. Nemáš mít dneska toho psychologa?

Cif, já si na svatbu taky zařizovala všechno sama, docela mě štvalo, že se o nic moc nezajímal. Teď to funguje tak, že se taky moc nezajímá, já něco vyberu, chci se s ním o to podělit a najednou je všechno, co vyberu, špatně.... Asi to prostě nebudu řešit, nebudu se ho na nic ptát, nic s ním řešit, koupím si to, co uznám za vhodný a basta.

Lili, já na tom budu stejně.. Do poslední chviličky budu uklízet :grinning: Ať se marmoška povede :slight_smile: Třeba malá vyjde na svět o vík., když sem á tak ochladit a opět pršet.
17. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Psycholožka onemocněla, konečně se zdá že zabral. Holky, ještě mám dotaz, když jsem odcházela z porodnice, odcházely ze mě jen světlé očistky, ale teď už zase krvácím, je to normální???
17. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ronadlo: musí vyhrát ve výběru kočárku ten, kdo bude nejvíc vozit :wink: :grinning: já tím taky argumentovala pořád MM, ale jak jsem psala nakonec jsem ráda, že vybral MM, on to zkoumal z toho technickýho hlediska :grinning: a já podle toho jakej se mi líbil :grinning:

plánujete srazík na bazéně? já bych teda taky těžko sbírala odvahu vyslíct se do plavek :sweat_smile: ale to by se nějak dalo, jenže já se do těch plavek nevlezu :sweat_smile: :grinning:

Veru: třeba ho fakt trápí to bříško, nechceš zkusit nějaký kapičky? kluci na to hodně trpí, my bysme ty první měsíce zešedivěli, kdyby nebylo Sabu...

misicko: moc držím palečky aby bylo vše ok!

Páji: došla jsi ke správnýmu řešení :wink: :grinning: :grinning: přesně tak to bylo u nás, nic vybírat ho nebavilo, ale když jsem mu už ukázala vybraný, tak mě akorát blbý připomínky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak jsem se ho pak na nic neptala a bylo :wink:
17. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Veru: já myslím, že to normoš je, mě se tak krvácení vrátilo během 6N myslím 2x, ale vždycky jenom na pár dní a pak dobrý, takže pokud nebudeš krvácet nějak moc nebo dlouho, tak by to mělo být ok.

holky normálně jsem se úplně zbláznila :sweat_smile: :grinning: sem se pustila do velkýho úklidu, lítám tady jenom v kalhotkách a podprdě a makám a kupodivu z toho horka zatím nepadám na hubu :grinning: už sme s Kubíčkem vyprali, pověsili prádlo - Kuba dohlíží jestli to dělám dobře :grinning: - umyli koupelnu, vysávala jsem s Kubou v šátku na břichu :grinning: teď Kuba spinká, asi ho to unavilo a já si dávám taky oraz :slight_smile: něco bych snědla, ale v tom horku nemám na nic chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: když bude takový vedro ještě pár dní, tak do těch plavek možná zhubnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
já když můžu a jsem doma sama nebo s MM tak chodím nahá. Třeba ted. A i tak ze mě teče, tak si vždycky odskočím do sprchy, dám si vlažnou sprchu a jsem o.k. Nějak krámově mi začíná pobolívat břicho. Že by už aspon poslíčci? Ale nic velkýho, ani v práci mě to neomezuje. Ach jo.
Už vím, co je horší jak porod, a to vyžehlit přehoz do koša pro mimi + stříška. Samej kanýr, jsem to dělal hodinu. A pak ještě ta inštalace do toho koše..... Snad se tam spon malé bude líbit.
17. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Míši držím moc palce!!!!!!!
17. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
lili: já nejvíc nadávala u žehlení nebes nad postýlku :wink: jak to bylo veliký tak se mi to přes ten břuch blbě dělalo a kanýry tam byly taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ten přehoz do košíku musel být ještě zajímavější :slight_smile:
to vedro těsně před termínem Ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě bylo vedro pořád i v prosincu :confounded:
17. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
ALoha, teď sme dorazili od kamošky, Maty se opět vaňičkoval na terase a představte si dacan nejdřív se postavil a počůral jedny dveře a za chvíli druhý na druhé straně terasy :sweat_smile: No trapas, já si dám teď asi spršku nebo padnu, su orosená jak pěkně vychlazená 12ka :grinning:
17. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Veru: Bojuj holka, bude jen líp :wink: Možná fakt pokňou rává skrzto počasí, působí to fakt na všechny

misi: Držím pěsti, ať jsou jen dobré zprávy :wink:

cif: Ty i teda akční mamino, takovejhle maraton a vezli by mě nohama napřed, mě je vedro a to tady pochoduju nahatá :grinning: Jinak plavky bych tky potřebovala nový, sice se no nich narvu, ale občas mi něco vyleze :grinning:
17. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Holky tak jak s tím srazíkem na bazéně? Nevíte jaký má být příští týden počasí?
17. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Hani: taky čekám kdy odpadnu :wink: ale zase musím využít toho že se mi chce, to se tak často nestává :sweat_smile: :grinning: :grinning: Matýsek je šikulka :grinning: s těma plavkama sem na tom stejně, já to tam sice narvu, ale sotva se pohnu už to zase leze ven :grinning: :grinning:
příští týden mám dojem, že takový vedro být nemá, aspoň teda na začátku týdne, třeba se v druhé půlce vyčasí
17. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
o.k., tak když nebude vedro na ten bazén tak bysme se mohly scuknout třebas v parku, tam je celkem snesitelně za každýho počasí :wink: kdo se teda přidá :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
máme na příští týden s MM naplánovaný nějaký výlety, když má tu dovču, ale když nebudem zrovna pryč, tak se mnou počítejte :wink:
17. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj Hani, ráda bych šla, ale na koupák za prvé nemůžu-zatím je pro mě koupání v bazéně tabu a za druhé na slunku moc dlouho v takovémto počasí nevydržím-dělá se mi s toho špatně, takže jak tak koukám, budu asi zase mimo hru :angry: :confounded: :grinning:
17. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
mišička se ještě neozvala :confused: moc jí držím palečky..
17. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Právě sem si z pošty dotáhla ooobrovskou bednu a v ní moje nový golfkýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky, jsu naprosto K.O. z dnešního cestování do Brna, taky čekání v ordinacích jak u gyndr. ráno tak pak u těch Miloušů na té endokrinologii, tam jsem zase čekala přes hodinu, pak cestování v MHD do Šlapanic, autem domů a tady doma taky vedro... musela jsem si na chvilku jak jsme přijeli lehnout, ale je to snad ještě horší než předtím, teď se mi už vůůůůbec nic nechce, jako balit se. Ještě jsem v ruce vyprala pár věcí, tak mě čeká žehlení, ale to asi až úplně večer, až nebude takový vedro.
Držela jsem dneska Míši celej den palečky, tak snad to dopadlo dobře.. a držím pořád.
Taky jsem psala Verči, je u mamky, a jak není sama, tak je jí líp, tak to mám radost.
Jdu vás dočíst, všechny moc moc zdravím a zároveň přeji krásnej příští týden a víkend, my zítra ráno valíme...

Jinak u mě na KO vše OK, pro jistotu jsem se ještě dr. zeptala, jestli kdyby přišla kontrola, můžu volat, tak prý jo, takže jsu v pohodě. Schránku tady bude vybírat švagr, stejně jako zalívat kytky, tak by hned dal echo. Jen co mě štve, že ještě nedošly peníze ze sociálky, tak snad mi je vyplatí i po týdnu, jak pak dojedem. Prý jo, tak doufám. Teda taky doufám, že přijdou jak budem pryč, už bych je docela potřebovala.

Pěkný páteční podvečer a mějte se krásně! :wink:
17. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.