• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, tak venku je pořád dusno jak pra... zrovna teď dělám rajčatovej salát se salámem, vajíčkem a cibulí. A snažím se zase pít tekutiny, protože na to zase zapomínám :angry:

Koukám, jestli se ozvala už mišička, ale pořád nic. Holky, mám strach, že ji to nedopadlo vůbec dobře :frowning2: ale i tak pořád doufám, že jo a že budou mít zdravé miminko.
Já jsem na tom se špiněním líp, včera jsem nešpinila vůbec ani večer, akorát dneska jenom trošičku, ale je to v poho oproti tomu jak to bylo před tím. Snažím se pořád odpočívat a kdyby bylo po mém, tak bych byla každý den na UTZ, abych věděla, že je malé v pořádku :grinning: :grinning: jsem už fakt cvok, že?
Zítra nám Áďa odjíždí, tak vymýšlíme co s M podniknem, možná kino a nebo jídlo :wink:

Hani, to je paráda, že ti ty golfky už došli.. to se bude Máťa zase mít :slight_smile:

Lenajsku, ahoj kočko, jsem ráda, že ti kontrola dopadla dobře :wink:
17. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoooj holky...to byl dneska zase hic :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Luci - jsem ráda,že už je ti líp...je vidět,že miminko bojuje a drží se tě jako klíště...já jsem špinila jen asi týden,ale špatně od žaludku mi bylo celých 5 měsíců :frowning2: :frowning2:

Hani,ty se máš ...hoď pak někam obrázek,ať můžu závidět...

S tím srazíkem se nějak domluvte,nechám to na Vás...mě je úplně jedno,který den se to bude konat,MM je stejně celý týden pryč...

A stím koupákem to nechám taky na Vás...já jsem tam dnes strávila celý den,osmahla se i z druhé strany,ale ten rosol na stehnech se tím asi stejně nezamaskoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Můžeme klidně zajít do parku,tam bude větší chládek..

Kačko...ty mě neštvi...podle mě vypadáš jako moooc pěkná maminka...a Hanča taky...nic neřešte!!!
17. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
lenajsku: Vůbec se nedivím že si kaput, v tomhle počasí takovej maraton po Brně to by odrovnalo i netěhuli natož těhuli :grinning:

Luci: U Vás bude teda romantika , když Áďa bude prázdninovat ju :grinning: S tím srazíkem škoda, ale chápu, když bude lepší počas na nějakou procházku bys přijet mohla ne?

babel: TUtaj http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3036002&vReferer=
17. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Hani, takže už budou golfky, jo? Super! :wink:
Jestli budete mít srazík na koupáku nebo vůbec se srazíte někde jinde, užijte si to! :wink:
Lili, já Tě zase obdivuju, že toho tolik doma zvládáš, jseš dobrá, fakt. :wink: V tom vedru to je mazec normálně, ne tak, když máš každou chvilkou rodit... :wink: Jinak mně bohužel nic jinýho nezbývalo než jet do toho Brna nadvakrát, kvůli tomu debilnímu systému u Miloušů, že jeden den na odběry a druhej den na kontrolu. Ještě jsem jela k té obvoďačce včera, naštěstí to je kousek od sebe, na Mendláku, a dneska zase gyndr. ráno, pak teda ještě to Brno... no a když už tam jsu a stojí to cestování tolik peněz, tak se jdu i někam podívat, pokud to jde. Dneska jsem to vzala letem světem, zajela to Terranovy na Masaryčce, tam si koupila ještě jedny tříčtvrťáky, ty stejný plátěný co už mám bílý, tak černý, jen o polovinu levnější, jsou výprodeje. :slight_smile: A ještě jednu sukni na š'nůrku v pase, hnědou volánovou, za stovku v sekáču, tak mám radost. :slight_smile:

Páji, na ty trička se určitě jeď podívat, myslím, že budeš spokojená. :slight_smile: A s tím TM to je něco... já teda nevím, ale myslím, že snad každý dřevo vydrží, ne? My máme teda dřevěnou postel, letiště, a taky jsme ji nevybírali podle toho, jaký je to dřevo, ale podle toho, jak se nám líbí a kolik stojí, jakej má rošt... a máme ji už 6 let a pořád v pohodě, tak počítám, že snad ty dva až tři roky ty dětský postýlky by měly vydržet, nehlědě na to, jaký je to dřevo... no, vydržať!!! U nás to takhle není, já navrhnu MM nějaký řešení, snažím se ho do toho procesu i mýho rozhodování se zapojovat od začátku, nahlas říkám pro a proti, co se mi líbí a co ne, on je v tomhle celkem tvárnej. A barvu kočárku jsem mu řekla, že prostě červená a hotovo... a budou modrý peřinky do kočárku. :slight_smile: Mám spíš opačnej problém, že mám pocit, že o nic z těch věcí sám od sebe nejeví zájem tolik, jak bych si představovala, sám se nezajímá... a nic si z toho nedělej, my jsme minule taky neměli daleko k hádce v tom obchodě, chtěla jsem koupit takovej páseček s hračkou, co se dítku přidělá na ručku a ono to chrastí a dítko si na to šahá a dívá se... hrozně jsem to chtěla, měla jsem radost, že se ten den velký UZ podařil a že je vše v pořádku, tak zase na mě hodil ten jeho xicht, že určitě ne, ať to nekupuju, že je to vyhazování peněz a je to hrozný... tak jsem měla co dělat se udržela, pak už mu to tam asi přišlo dlouhý, tak už chtěl odejít, a já jsem se ještě bavila s prodavačkou dole ohledně těch monitorů, MM otočenej směrem zády k tomu pultu a čelem ke dveřím, jak kdyby trucoval a vůbec se toho neúčastnil, no taky to bylo komický... :angry: :unamused: Oni jsou jak malý děti, jakmile nemají to, co chtějí a něco se jim nelíbí, dávají to dost nelibě najevo... jsem v tu ranu myslela, že ho něčím praštím. :angry:

Veru, snad to bude s malým lepší, jak očka tak ta vyrážka, a snad přestane tolik plakat ráno, možná je to i tím vedrem, kdo ví... věřím, že jseš unavená, ale taky věřím tomu, že až budete dýl spolu, tak se to vše uklidní, najdete si svůj systém a rytmus, horka přestanou... Zítra nám to bohužel nevyjde, jedem na tu chalupu, ale snad to není poslední volejbalovej turnaj letos... až se vrátíme, MM jeden den pojede k rodičům zase makat na barák, tak se můžem domluvit, že bych třeba přijela, nebo i s Lenčou, kdybys něco potřebovala, tak pomůžu, uvařím, vyžehlím, uklidím, cokoli... :wink: Nebo můžem kecat, abys nebyla sama... jak budeš chtít. :wink:

Leni, co malej a očko, už je to lepší? A když jste byli na koupáku, dávala jsi malýho trošku do vody třeba nožičkama, nebo radši vůbec ne? A pak hoď do albíčka fotečku novýho účesu... TM hlídal? :wink:

Luci, Ty teda pěkně doma "řádíš", s úklidem, Tě obdivuju...

Marci ahojky! Dlouho jsi tady nebyla, to je fakt, zdravím Tě! :wink:

Holky, do kdy má být hotová ta cukrovka? Já dostala dneska žádanku na cukr tady do Slavkova, ale jedem teď pryč, tak nevím, jestli stačí objednat se až za ten týden? Snad to tak vadit nebude...

Omlouvám se, že nestíhám reagovat na všechny, naplkaly jste toho docela dost... :grinning:
17. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Hani jéé, pěkný vozítko... :wink:

Luci, s tím vedrem vydrž, snad to bude lepší... a nebo Ti to třeba časem přestane vadit a budeš se cachtat ve vodě i přes den... :wink:

Nic kočky, jdu na to, MM mi už sundal zezvrchu kabelu, tak to tam jdu skládat... Ještě nakouknu.
17. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Luci, a snad špinění ustane úplně, však si vem Terku, ta taky dlouho špinila, i přes Agolutin... a mimčo naprosto v pořádku. Někdo to tak prostě má, navíc nezapomeň, že Tvoje tělíčko se vyrovnává ještě s tím OHSS, musel to být fakt záhul, teď se stará ještě o mimčo... tak držím palce, ať je to časem úplně vez špinění. A s tím UZ Tě naprosto chápu.... :wink:
17. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Hani...jeee...mooooooc pěkný a malej je rozenej manekýn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Já se na to normálně vy.... píšu sem příspěvěk dlouhej jako kráva a ono se mi to sem neuloží :angry: :angry:
17. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Lenajsku, snad to ustane ůplně... bylo by to super, ale jak píšu, je to ohodně lepší než to bylo a pokud mě nic nebolí a nejde ze mě vyloženě krev, tak je to dobrý. Aspoň to teda všichni tvrdí, takže mi nezbývá stejně nic jiného než tomu věřit :sweat_smile: :wink: a s tím čím jsem si prošla, to mi říkala i moje dr. jenom když si člověk vezme to, jak jsem byla nadopovaná těma hormonama a potom to OHSS. A do toho bazénu bych teď stejně nešla... abych nechytla nějaký ten zánět co se na koupáku místo sluníčka většinou chytá :grinning:

Hani, romantika mno nevím... M má práce jako na kostele a co semnou, když pořád polehávám a ani sexovat spolu nemůžem :grinning: :grinning: ale jak říkám, možná to kino a nebo bašta. Chceme jít na Herryho Pottera nebo jak se to píše a na to se těším, až si tam objednám ten nej popcorn a budu spokojená :grinning: jen doufám, že mi tam nebude zase blbě jako minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Babel, ahoj kočko... to bylo vedro, že a pořád ještě je :angry: byla jsi tady u nás na koupáku? Jo a ty jsi taky v těhu špinila? :confused:
17. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
ufff, jsem už myslela, že to budu muset zase psát znovu :grinning: :angry:
17. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Jo, ten kočárek je Hani fakt boží a Máťa je v něm dobře vykulenej :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Holky, co ta mišička... mám ji plnou hlavu :frowning2: :pensive:
17. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se konečně zase dostala k PC. Nemám čas vás dočítat, jen jsem vás letmo přelouskala. JSme pořád s Petříčkčm venku v bazéně. Ty vedra jsou hrozný. Jestli jsem si všimla správně tak chcete dělat srazík na bazéně, to není špatnej nápad i když ve Vyškově je hlava na hlavě. V tom parku by to možná bylo lepší, ale kdyby nebyl takovej pařák.
Hani golfky super, sporťák jsi už odložila, nebo golfky byly jen na zkoušku.
Du si lehnou dokud Péťa spinká. Tak se mějte :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoooj Luci...jj byli jsme tady...není tu tolik lidí jako ve Vyškově nebo Brně...a na okoupání to stačí.
:grinning:Já jsem začala špinit v 11tt...nasadili mi Utrogestan a trvalo to asi týden...pak už byl naštěstí do konce pokoj,jen jsem se musela trochu šetřit :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Babel, no vidíš a já začala v 10tt na začátku, taky mi dala utrogestan, tak ho pojídám.. a jak říkám, je to ohodně lepší, ale nechci to zakřiknout. Jinak na tom koupališti jsme byli minulý rok pořád, je to tam dobrý a lidí tam taky moc není což je fajn, ale občas jsme zajeli i do Brna.. za kamoškama atd.
17. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holk tak právě volaly já nechápu jak můžeme mít takovou smůlu. Z tepla se jim zavařil počítač na vyhodnocovaní výsledků a ona je z toho nemlže dostat, takže budou volat jestli ho zprovozní v pondělí během dne. Já už jsme na psychiatra už dál nemůžu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
mišičko, kočko ahoj.... já na tebe tak dneska moc myslela :sweat_smile: třeba je to dobrý znamení a v Pondělí se dozvíš, že je mminko v pořádku. Vím, že je to teď těžký, ale buď v klidu ať miminku zbytečně neubližuješ.
17. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojte holky, jen bleskově ... dovolená ok, zítra napíšu víc , žádná probléma, dokonce i malá zvládla tu tříhodinovou cestu parádně, ... zvlášť dneska to bylo děsný v tom vedru, ona to z nás snášela nejlíp ... nechápu. ... ale ještě že tak ... díky že jste držely palce ...
17. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Hojky!

Ty jo, miši, to je ale pech :angry: Nedivím se, musíš se cítít strašně :frowning2: Vůbec nevím, jak tě povzbudit.... :frowning2: Vydrž to!

Jo a ten srazík, na příští týden nic nemám, takže je mi to jedno :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky tak vám ještě popíšu ten odběr aby jste věděli o co jste přišly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak nejprve jsme přišly k doktorce kde nám bylo vysvětleno co nás čeká, co nám našly na tom NT vyšetření , udělala nám rodokmen jaká je šance, že se něco najde, vyplnily milión papírů. Pak jsme šly čekat do jiné čekárny na ten odběr. Zavolaly nás rychle, sestřička teda žádnou příjemností netrpěla hned mě hodila na lehátko, ruku pod hlavu pak jsem měla skrčené nohy tak mi je narovnala div mi je nezlomila, no to bylo něco na mě na citlivku nervozní ještě, že semnou byl manžel velká opora celého dne :wink: Potom přišla doktorka, vzala utz a říkala že bude prcka prohlížet to bylo super, ale máme strašně leniví dítě ne a ne se otočit, pořád na nás ukazovalo zadek a záda . Jinak jsme viděly hlavičku , srdíčko a ručičky a jednu mělo u pusiny.No pak přišel samotnej zákrok moc přijemný to nebylo , ale vydržet se to dalo. V pravo na břichu mě napíchly jehlou až k plodové vodě, vše bylo vidět na utz a odebíraly asi dvě velký zkumavky. Nejhorší bylo když to napichovaly a pak vyndávaly hnusnej tlak v břiše.Pak mě naraky krve a asi deset min jsem ležela , vyfásla magnézko a mohly jsme jít. Teďmě břicho bolí jako namožený , snad to zítr bude lepší.
No a výsledky tedy kvůli teplu budou v pondělí.
17. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Díky všem co na nás myslely a držely palečky tak to ještě vydržte do toho pndělí :wink:
17. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Miši, tak aspoň, že to nebolelo....
A jestli se můžu zeptat, uvažovali jste s manželem co a jak dál? :pensive:
17. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Mišičko, moc držím palce, ať to dobře dopadne!
17. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tááák, hotovo. Uff. Vypadá to, jak kdybysme jeli někam na pustej ostrov a minimálně na měsíc... klasika... :grinning:
Míšo, jejda, to je fakt pech, ale možná je to fakt dobrý znamení, a výsledky budou OK... jdu si přečíst, jak odběr probíhal...

Lili, pravděpodobně asi porodíš, než se vrátím, tak ať máš co nejpohodovější porod a bezproblémovej, ať malá je zdravá a v pořádku a vše jde jako po másle! Držím palce! :wink:

Marti ahojky, vítej po dovolené, to je super, že dovča byla fajn a malá to tak parádně zvládla... :wink:

Mějte se krásně, opatrujte se, jak sebe tak mimísky, ať už v bříšku nebo v postýlkách, a až se vrátím, tak písnu... krásný víkend a celý týden! :wink:
17. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Míšo, tak hlavně, že už to máš za sebou, teď hodně odpočívej a nech se hýčkat, to je dobře, že byl TM s Tebou a byl pro Tebe opora, určitě je i nadále... kéč by to fakt bylo v pořádku!!!
17. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Míši, tak to je fakt pech... Já už bych asi taky zešílela! Určitě nejsem jediná, kdo na tebe myslí. Skoro všechny Vyškovačky určitě :wink:
Užij si víkend a drž se !

Lenajsku, ty sis to teda dneska pěkně užila... Hlavně si na dovči odpočiň :slight_smile: :slight_smile: Cukr má být do 28 tt (resp. nevím, jestli to nemá být do 27+0 tt) A jak říkali i mě, když to bude o pár dní později, tak se nic neděje...
Vidím, že to s TM taky nemáš jednoduchý... Ten můj taky nic moc neřeší, v obchodě je celej otrávenej a když má přijít ke koupi, tak se rozhodne, že jsem vybrala blbě....

Já si ted na netu znova probírala kočárky, mám vybranej konečně kojící polštář, zimní vak a přehled o pár drobnostech :slight_smile: Mám docela radost :slight_smile:

Hezký večer a vlastně celý víkend :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Páji ahojky, tak ať kočárky pěkně vybereš... :wink: No jo, s chlapama je to prostě někdy těžký... a pak, že máme být v klidu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jakej budeš kupovat kojící polštář? Podařilo se Ti objevit nějakej, co by nestál nad 600? Jestli jo, mohla bys prosím hodit odkaz? Díky... chci si ho taky koupit.
A fusak chci zimní od Emitexu, ten do autosedačky, jinak jsme dostali od mé máti fusak ještě po nás se ségrou, s beránkem vevnitř. Jen nevím, jak ho vyprat, asi ho dát do čistírny, nebude to mimču vadit? :unamused:
To je fajn mít přehled o drobnostech, ty přece dělají člověku radost... :wink:
Já se těším, jak dojedem z dovči a přijdou mi ty peníze ze sociálky, že už objednám povlečení a koupím asi i prostěradlo a ten fusak... na co čekat... :slight_smile:
A díky za info o curkovce, tak to mám čas se objednat, až se vrátíme.
Kočky krásný večer a dobrou noc!
17. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Leni, krásnou dovču! A odpočívej! :wink:

Paji, kojící polštář ti klidně můžu přenechat, já ho jaksi moc nevyužívám :wink:
17. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Páji, Lenajsku, z chlapů si nic nedělejte, to je na jedno kopyto ... hlavně se nenechat otrávit ... nechtějí nic rozhodout a pak řeknou, že jsme to udělali blbě ... MM mi to řekl jednou, jsem ho tak utřela, že už jsem to od něj neslyšela...
17. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Veru, tak jak jsem četla, tak se s tím mateřstvím pereš, viď? ... ale to je fakt normální, zvlášť u prvního dítěte, když nemáš žádný zkušenosti ... všechno se to spraví, malej je tady na světě taky poprvé, tak si na sebe musíte zvyknout ... já měla taky pocit, že furt kojím a přebaluju ... ale spraví se to, neboj!
Leni.dv: to je mi líto, že má Adámek zas problémy s očičkem, i když s tím druhým, hlavně aby se to brzo spravilo, držímm palce!
Kači, já myslím, že nevadí, že máš malýho ve sporťáku, zvlášť takový ty akční děti, chtějí brzo vidět ven ... já mám v hlubokým polohování zad, tak jezdíme zatím pořád ještě v hlubokým, ale jak koukám okolo, tak si začínám připadat blbě, okolo stejně starý děti jezdí ve sporťáku už minimálně 2 měsíce, ale to jsou opravdu akčňáci ... chtěla jsem v něm odvozit malou přes tu první zimu, že jí v něm bude víc teplo ... no uvidíme.
Luci, když ti chutná, tak bašti, jen si pohlídej, ať se nepřejíš, ať ti není blbě, to si člověk zkazí dojem ... ale jsem ráda, že je všechno ok, že se držíš dobře!
Hani, co Matýsek proboha dělal, že už má uražený zoubek? ... je to holt akční dítko!!!
18. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.