• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, tak malej rád tancuje jo? ... ona je ta písnička docela rytmická, tak dětem se to líbí. U nás jede na Óčku klip "Anděl" to malá úplně žere, sedí jak přikovaná a když to skončí, tak řve :frowning2:
Veru, koukám, že jak se něco děje, tak je Matyášek hodnej ! Asi bude mít rád společnost ..
18. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Leni, s manželem se moc mluvit o tom co bude dál nedá, prostě se chce rozhodnout až podle vysledků a já to respektuji, není prostě na to co by kdyby. Prostě až to nastane tak to bude řešit, ale mám strach, že by moc pro postižené dítě nebyl. Já bych si ho zase nechala :wink: No prostě necháme tomu volnej průběh a až se budeme muset rozhodnout tak se rozhodnem. Jediné co vím, že bude stát vdy při mě :wink:
18. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Dobré ráno, holky.. koukám, že za chvilku bude venku pršet. Chjo, tak meteorologové se výjimečně nespletli :rolling_eyes:
My už jsme doma sami a nevíme co podniknout, chtěli jsme na Harryho Pottera a ono jako na sviňu, jsou všechna kina obsazená, akorát první řady u plátna jsou volná což je docela na prd :angry: :angry: takže jsem zvědavá co vymyslíme. M zatím posekal venku trávu, aby nám nepřerostla a já se válím v posteli.. jsem to ale vostuda :grinning:

Marti, ahoj.. tak jak bylo na dovolené, jsi určitě odpočinutá :wink:
18. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj, jsme se vrátili zase z očního, jen se naobědváme a pofrčíme k babičce do Drnovic, tam budem celý odpoledne, tchýně tam slaví narozeniny.

Marto, vítej zpět z dovolené :wink:

Míši, to je jasný, až budou výsledky, budete o tom rozhodovat, já jen, jestli jste to třeba už nějak víc rozebírali :wink: No budu držet palce, aby to bylo všechno v pořádku a mimčo zdravoučké! :wink:
18. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky, sice režim jako doma, s malým dítětem to ani jinak nejde, ale byli jsme na to dva, což je pro mě změna, bylo vidět, že MM si to užíval, žádný výlety, auto stálo celý týden zaparkovaný, navečer jsme si udělali procházku do města, na zmrzku, pivko atd. Bylo to fajn, večer jsme seděli na terase .... fajn teplý večery. Ale vaření jsme omezili na minimum, jen ve čtvrtek jsem si vymohla řízky a kaši, MM měl svátek, tak ˇať to trochu oslavíme. ...majitel nám nabízel, kdybychom chtěli dojet i příští rok, až bude malá větší, že máme volat rovnou jemu, nejet přes cestovku, vyšlo by nám to levněji - 300 m od chalupy je termální koupaliště, fakt paráda, ale měla jsem strach tam jít s malou, ona už tolik nespí, tak nevím, bysme museli do vody chodit každý zvlášť, a tam to slunko tak pálilo, jsem se byla jeden den s malou projet s golfákem a spálila jsem si nohy normálně !!! nechápu, pálí tam nějak ostřeji ... ale byla to fajn změna ... cestou tam bylo i chladněji, a malá spala 1,5 hodiny. Cesta trvá 3 hodiny ... zpátky sice spala jen 30 minut - v Dubnici nad Váhom byla kolona, tak jsme téměř pořád stáli, tak ji to asi probudilo, ale divila jsem se, že byla docela hodná, jen od Nesovic už jsem musela zpívat, a u baráku usnula !!!
18. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky, asi 25 km od Rajce je Ilava, je odtamtud ta maminka, co porodila toho chlapečka 5120 g, ve čtvrtek je pustili z porodnice, mě dokonce zvala na kafe, když jsem jí sms gratulovala, ale připadlo mi, že se to nehodí, tak pokud tam pojedem i příští rok, tak se asi na to kafčo stavíme, pokud budeme ještě v kontaktu ... a holky, ona toho Erika porodila přirozenou cestou, prý chtěla ke konci epidurál, ale prý už jí řekli, že rodí, tak dobrý, ale musela jí doktorka trochu pomoct, ale stejně je to kumšt porodit tak velký miminko, je dobrá ! a po tom všem, co ji potkalo, je šťastná jak blecha, moc jí to přeju ....
18. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojte holky, zdravím. Marti, fajn, že jste si užili dovolenou:slight_smile:. My včera dobrý až do večera, to jsem bohužel nezvládla večerní pláč a musela jsem letět ven rozdýchat to, ale pak už večerní kojo a usínání lepší. Dneska tady mám od rána mamku, MM na turnaji tady na hřišti, spousta lidí kolem nás a malej zlatíčko, od rána neplakal, jen se napapá, čučí a usne, to je super. A já jsem v pohodě. Kdyby to tak vydrželo ..... Vyhráno ještě nemáme, ale snad je to lepší.
Mišičko, je to strašný, já tady řvu, že nechci svoje dítě, že se nezvládám o něj starat a to bych si teda měla nafackovat. Ve srovnání, co prožíváte vy ..... Myslím na vás.
Zítra je neděle a v pondělí mě čeká velká zkouška, odpoledne pojede MM do práce, no, Leni, doüfám, že se potkáme:slight_smile:
18. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
VEru vidíš jakej je ten svět já bych dala cokoli za dítě :wink: zdraví dítě :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru vím, že to řiká každej , ale chce to čas a bude to lepši a lepší, myslím tvůj vztah s tvojí dcerkou :wink:
18. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Mišičko, sama jsem zvědavá, jak dopadnete ... a jak se rozhodnete ... hlavně, abyste byli spokojení s tím jak jste se rozhodli, těžký to bude v každým případě, pokud ty výsledky nebudou dobrý ... fakt moc držím palce, aby to bylo dobrý!
18. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Veru, neboj, mě Martin v jednom kuse brečíval furt, to bylo k zbláznění, jsem už nemohla vymyslet, co mu vlastně je, měl po každým jídle bolení, no hrozný, trvalo to pár měsíců a bylo to dobrý, asi něco jako Zuzka s Viktorkou ... a z toho si nic nedělej, že ti rupají nervy, vybul se, ono se ti uleví a pusť se do toho nanovo, nemá cenu to v sobě dusit, když nejsi v pohodě .... za to se nestyď
18. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Čaute, právě mi volola kamoška, měla termín až po mě, a dnes v 17 hod se jim narodila Vaneska, 2,9 kg, ve vyškově, v 11 hod jí praskla voda, a v pet byla na světě, prvorodička, prej to nebylo tak hrozny, tak už to ma za sebou a ja tady brečím, že všichni už rodí, jenom já ne.... A to mám v břichuj obřika, kterej mi pořád tlačí do žeber a to bolí... Piju maliník, a furt nic,samozžřejmě jí to strašně přeju, byla moc spokojená ve Vyškově. Ale zároven su smutná, že já furt nic a to už bych tak chtěla.... A pořád se všichni ptají, jestli už tlačím a já furt nic, ani náznak....
18. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Míši asi ti naše problémy připadají malicherný oproti tvým, a máš pravdu, vůbec nevím jak bych to psychicky zvládala to čekání na výsledky. Držím moc palce
18. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
m1rti vítej z dovolenky, to jste dobří, že jste to cestování v těch verdech tak zvládali, já si to nedovedu představit. To ten týden utekl, jsem si říkala, že až se vrátíš, budu už mít taky mimi v náručí a prd.... Beztak ještě až se lenajasek vrátí, tak nic. To až se narodí, tak už bude moct jit rovnou do školy. Napřed pořád všichni že kvůli tlaku budu ráda, když se dočkáme sedmýho měsíce a ted nic. :angry:
18. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Lili, neboj, než se naděješ, tak bude malá venku, ono se to špatně poslouchá, když okolo všichni rodí a ty nic ... mi to povídej, všechny děti jsem měla po termínu a Markétku dokonce 11 dní po termínu ... a ještě se jí nechtělo. ... přeju ti, aby to bylo brzo ... koukám, že máš termín 24.7. to máš ještě čas, tak klid, to přijde. ... na trvalo ti to nenechají :wink: to jsou kecy, viď? ale fakt, chce to jen vydržať ... a maliník pij, to je dobrý, fakt, to by se mělo projevit až při porodu, ale nic to asi neuspíší ... švagrová si to moc chválila
18. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Miši, vidím, že vám výsledky ještě neřekli, to je blbý :frowning2: Každopádně držím palce, ať to dobře dopadne :wink:

Veru, tak už se to pomaličku začíná zlepšovat? To je dobře. Jak ses tady ptala, co s prckem ráno, mně hodně pomohla kolíbka nebo jsem si s malou sedla na gymbalon a trošku houpala, to zabralo téměř vždycky :wink:

Lili, neboj, do termínu máš ještě čas. Ty poslední dny jsou nejhorší, co? A taky jak se každej ptá, jestli už, to taky náladu nezvedne :angry: Vydrž, už to máš za pár :wink:

Marti, vidím, že na dovolené bylo fajn. Taky bych někam zajela, ale mám strach, jak to malá bude snášet, no snad v srpnu nás čeká minidovolená na Suchým.

Ta naša hvězda tak nahlas chrápe, že furt chrčí chůvička, už jsem tam 2x byla. Teď jdu potřetí :grinning:
18. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak malá přestala chrápat a začli cvrlikat ptáci, mě hrábne :grinning:
18. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
:slight_smile: Zdeni, my jsme byli normálně v baráku, vařili jsme si sami, takže vlastně jen cesta byla změna, oproti režimu doma ... malé se tam líbilo, koupala se na rozdíl od nás
18. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Dobré dopoledne, neděle a tady mrtvo :slight_smile:. My se doma celkem zžíváme, nejhorší bývají dopoledne a zatím jsme v pohodě, hodně čtu diskuze na www.kojeni.net a uklidňuje mě, že to naše dítě skutečně není tak hrozný. Nakonec už zavádíme takový í rituál, kdy koupeme kolem 20hod, 21hod - kojení a uspávání, další papání 1hod, pak 5-6hod ranní, kdy i přebalíme. Dneska v noci ho MM přebalil už v tu 1hod a pak se malej probral a nechtěl usnout, tak ho budu muset nechávat posranýho až do rána. Ale když neřve, tak to asi řešit nebudu. V 6 ráno kojím v leže na boku, většinou u toho usneme, dneska se nám podařilo spát až do 8. Pak vstává MM, vyčistí si zuby, já dítko obleču a jak jde venčit psa, vezme i kočár. Já za těch 30min klidu si dojdu na záchod, uvařím si čaj, posbírám prádlo, ustelu. Pak přijdou, MM vynese korbičku i s dítkem nahoru, chvilinku spinká, pak se mele a až začne řvát, tak kojím. Zavázala jsem mu ruce do šátku, jak nám říkali v porodce a byl klid, už se u toho tak neošíval. No, začínám se vzdávat myšlenky, že dítě bude spát 2hod v kuse, musím být vděčná i za těch pár minut. Hlavně když nebrečí, protože to se u mě spustí šílená úzkozt a okamžitě pláču a vidím konec světa :slight_smile: :slight_smile: .

Už se u mě začíná probouzet i mateřská láska, občas ho hladím a připadá mi fakt nádhernej a roztomilej, ale jsou to spíš vyjímky. A bohužel zatím nejsem schopná se o něj starat sama celý den:frowning2:. hodně jsem si přečetla o poporodních depresích a uklidňuje mě, že nejsem nenormální, že lehčí či těžší formy jsou celkem běžná záležitost víceméně u každé maminky. Mrzí mě, že jsem to nevěděla dřív, ušetřila bych se strašných pocitů viny a sebeobviňování, že jsem krkavčí matka. všichni kolem mě včetně MM z něj úplně učůrávají a u mě to bude asi ještě nějakou dobu trvat. Hlavně si musím umět zvyknout na dětský pláč...
holky sorráč, že to tady tak sypu, ale mě strašně pomáhá mluvit o tom.

Jinak Leni, včera jsem se viděla s Martou Šmerdovou, nevěděla jsem, že se znáte :slight_smile:. Ta mě říkala, že pro ní bylo šestinedělí taky celkem náročný a uplakaný. Ach jo. Aspoň Viktor pracuje doma, ale já se strašně děsím okamžiku, až tu MM nebude ..........
19. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky holky

Veru je suoer děláte sice malé krůčky, ale děláte fakt věřím, ž to za chvilku bude v pohodě :wink:
19. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Bré poledne!
Veru, opravdu nejsi nenormální :wink: Já tu mateřskou lásku taky hned nepociťovala, ale za to teď bych malýho samou láskou sežrala :grinning: A to se zas jaksi odráží na manželském životě :unamused: Počkej, až se bude Maty usmívat :wink: Když se Adámek usmívá, tak vidím v jeho očích úplnou radost, fakt je to super :slight_smile: A pak se zabaví sám. Malej furt čučí na hračky, co má na postýlce, ani nedutá a nebo taky na televizi :grinning: Řve akorát když má hlad, nebo je nevrlej, když se mu chce spát nebo když mu vypadne dudlík.
Vnoci ho nepřebaluju vůbec, nechci, aby se mi probudil, ale on vnoci teda posraný nebývá.
Jak už ale zajíždíte nějaký rituál, tak je to fajn a bude to ještě lepší, uvidíš :wink: A jak píšeš, musíš si zvyknout, že prostě pláče, protože plakat bude a když budeš sama, tak holt se o něho budeš muset postarat. Takže obrnět se!
S Martou se známe, nedávno jsme spolu mluvili, tak říkala, že v tom šestinedělí myslím hodně brečela....
Jak to vidíš na to pondělí?
19. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
určitě bych potřebovala společnost, mám přijet do velešovic nebo byste přijeli vy?
19. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Leni, Veru ... vy znáte nějakou Martu Šmerdovou?
19. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jasně, bydlí u ná v Holubicích, je to sestřička
19. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Já jsem taky Marta Šmerdová
19. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
kecáš:slight_smile:
19. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
U nás v Holubicích je jméno Šmerda strašně častý ... :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
nekecám, .... proto jsem koukala, kdeže jsme se to potkaly !!!! dobrá shoda jmen
19. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
MM je z Drnovic, ale jeho otec pochází z Lulče
19. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Veru, mě je to jedno, jak chceš. Tady to na dlouhou procházku moc není. Já bych do Holubic přijela asi autem.

Tak to je dobrá shoda jmen :grinning: Ale rodina asi nebudete, co?
19. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Myslím, že rodina nebudeme .... fakt asi jen shoda jmen
19. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.