• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat - začínáme celkem často ublinkávat a včera i předevčírem teda hodil ukázkovou šavli a jelo se nanovo s krmením. Mám se tím znepokojovat???
A ještě jsme u Dr dostali vitamíny Vigantol - ten mu mám kapat každý den do mlíka na lžičku a kanavit, ten se dává 1x týdně. Taky dáváte prckům nějaký vitamíny?? Mně to popravdě strašně otravuje, furt odstříkávám,když to pak mám na lít na lžičku, klepou se mi ruce a vyliju to, tak to dávám do stříkačky, kterou pak vyvařuju, no je to otročina. Taky jsem mu měla zasypávát pudrem tu novorozeneckou vyrážku, ale jak jsem se přiblížila s pudrem, tak byl všude okolo, ale ne na tom malým pupínku. Omylem jsem mu to nasypala i do ucha a pak jsem to musela vyš´tourávat, tak jsem se na to taky vyprdla a pupínky se spravují sami. Já všeobecně do něj moc nerejpu, aby neřval. Za chvilu se vzbudí a budu ho muset přebalit, zase tam má nálož ....
Asi mu moje mlíko chutná, protože neustále sejří takový hromady, že občas fakt nechápeme ...
19. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
OK Leni, hned jak se ti bude chtít, přijeď:slight_smile: Navařeno mám od mamky, takže ani hlady neumřeme. Ještě se ti ozvu.
19. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Adam hází taky občas šavli, někdy jen trochu ublinkává. Takže máme už něklikrát poblitou židli, na které kojím a zem a nepočítám, kolikrát nahodil mě i sebe:grinning: A to ublinkává ikdyž si odbrkne :confounded: Já to neřeším.
Vigantol taky mám a já mu dám kapku rovnou do pusy, mě dr neříkala nic o tom, že na mlíko :confounded: A nebo si to kápni na bradavku, to budeš mít lepší :wink: Někdy na ty kapky zapomenu, takže to lajdám, ale snad si nic hroznýho neděje? :sweat_smile: A Kanavit mu kape sestřička, když jdem do poradny.
To mě zveš i na oběd??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si srandu... Vidím to tak na odpoledne, kolem druhé, uvidím podle malýho.
19. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Veru, já dávám Vigantol 1 kapku denně, kapnu malé rovnou do pusy, a Kanavit se dává první měsíc 1x týdně 1 kapka, pak až do půl roku 1x měsíčně 1 kapka. .... je dobrý, že Matyáškovi chutná .... Veru, časem budeš zručnější, každý začátek je těžký.
19. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Holky, já Vigantol taky někdy zapomenu, ale myslím, že se nic neděje ...
19. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
OK, super. Já jen kdybys měla hlad, tak tady rozhodně hlady neumřeme. Já moc nejím, tak aspoń by se to pak nemuselo vyhazovat:slight_smile:. Stres má jeden pozitivní účinek - dokonce už nosím své staré oblečení a kalhoty :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Taky semi podařilo půl té lahvičky vylít na přebalovací pult a všechno je te´d tak mastný, že to nejde ničím utřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A taky mu to budu kapat přímo do papulky.
19. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Jsem teď brala novou lahvičku na recept, a tam už je kapátko, tak to je lepší, jinak jsem Vigantol dávala malé na lžičce
19. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Tak to máš dobrý, já se sice do nějakých oblečení vlezu, ale nějak to mám úplé a hlavně mě leze ten špek na břuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jíst musíš, abys měla dost mlíka :wink:
19. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Veru, abys nepřišla o mlíko, na to jídlo bacha, fakt ....
Leni, špek na břichu mám pořád, jsem líná cvičit, zatím jsem se do toho nedokopala, už mě to ale štve ...
19. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsme dorazili z hub a v košíku máme 2 babky :sweat_smile:
A ted chčije a chčije, venku 18 stupnu, poprve po dlouhé době mám husinu ze zimy. To se mi líbí.
Veru to je super, že se začínáte zžívat, už to bude jen lepší a lepší, uvidíš. Krásný nový fotečky.
19. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Marti, koukám na fotečky, jak tam Marketka sedi v te postylce, nemůže se třeba už nějak zvedat a vypadnout? Ja právě pořád přemýšlím, že to naše polohování postýlky nebude stačit, že až se bude umět postavit v postýlce, že budem muset něco vymyslet.Já mám pořád v hlavě takový katastrofický scénáře.... Jinak na té fotce s dětima od bráchů jsou jak sourozenci, všichni tři si jsou dost podobní :slight_smile:
19. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak dneska jsem přišla na skvělej fígl. Svazování ručiček do plínky před kojením a na spaní. Je mnohem klidnější, míň se mele a zuří u kojení a dýl spí!
19. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Lili-tady teda svítí slunko, doufám, že to vydrží, protože za chvíli jedem na návštevu k Adamovým šéfovcům, se cítím trochu trapně, doufám, že na mě nebudou koukat jako na blázna :sweat_smile: :astonished:
19. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj Marti, vítej z dovolené. :slight_smile: Téda, s tím jménem, to je náhoda :wink:

Veru, už to vypadá optimističtěji :slight_smile: :slight_smile: A s tím svazováním ručiček je to super fígl :slight_smile: Někde jsem to viděla, ale asi by mě to nenapadlo... Určitě jsi normální, s každou ženskou hážou po porodu hormony, akorát, že s jednou míň a s jednou víc :wink:

Až porodím, tak budu ráda, že budu znát tolik zasloužilých maminek, aby mi poradili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Leni.dv. díky za nabídku toho kojícího polštáře, ale já si ho hned v pátek objednala... Ale jen pro zajímavost, jaký vlastně máš?? Já si objednala ten o Jiřího Pecha, nebo jak se ten chlápek jmenuje. Vyrábí ty babyvaky.
19. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Lenajsku, ten kojící polštář stojí opravdu nad 600,- Já mám za 650,- co jsem si objednala... V obchodech(kika a myslím že sconto) mají i levnější, kolem 500,- ale zdají se mi to docela šunty... :confounded: Jinak Lenča psala, že ho nepoužívá, tak že by mi ho přenechala. Ale protože jsem si ho už objednala, tak se s ní zkus domluvit ty. :slight_smile:

Jinak ten fusak chci taky od Emitexu, ale nakonec si asi koupím ten kombinovaný letní zimní, místo toho zimního :slight_smile:

Jinak na MM včera nastoupili i naši a mamka ho kvůli té postýlce docela zmasírovala :grinning: Takže nakonec koupíme tu, co jsem vybrala, ale ústupek je v tom, že ji objednáme v tom buku. Je to pálka jak sviňa (4600,-), ale platí to tchýně...

Musím se s vámi podělit o to, že dneska po obědě malej poprvé tak kopal, že se mi úplně šíleně hýbalo břicho. Měla jsem z toho druhý vánoce :slight_smile: :slight_smile:

Hezké odpoledne všem, mě čeká žehlení :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Lili, neboj, malá taky za chvilku vykoukne na svět. :wink: Naši šli taky dneska na hříbky, tak jsem zvědavá, s čím přišli :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Nazdar holky!!

Veru, jak to tak vykládáš, vypadá už to s váma líp!! To jsem moc ráda, určtitě se to bude rychle lepšit:slight_smile:

Paji, to máš pravdu, že ty silný kpance, kdy se vlní břicho jsou super, taky to moc ráda pozoruju:slight_smile: Ale nevím, jestli z roho tak budem vycvakaný pořád, až nám bude tlačit na močák a tak :grinning:
19. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Misicko, to je pech, že už mohly být výsledky, ale teda doufám, že za to čekání budete odměněni dobrými zprávami!!! :slight_smile:
19. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky

Marti vítej z dovolenky.

Veru: jsi super maminka a všechno se časem zlepší, jak příjdou úsměvy a ustane pláč budeš malýho milovat jako nikoho na světě, ten děckej pláč je hroznej, člověk si na to musí zvyknout u nás to bylo snad pět týdnů v kuse, pak se to trochu zlepšilo a teď je to pohodička. taky jsem se bála jak půjde MM do práce, ale musíš se prostě postarat a to tě donutí, taky jsem se doma hroutila a volala MM do práce, když Vikinka řvala :grinning:

Včera jsem byli v Brně na výstavě v Olympii na tom lidským těle, celkem mazec, třeba takové varle bez kůže celkem směšný, i když s tou kůží je to taky :grinning:

Dneska jsme se vydali s MM na ryby, ale fučelo jak blázen, tak asi po hodině a půl jsme jeli domů, aby Vikouš nenastydla.

Holčiny co nějakej ten srázek? Klidně i v tom Slavkově. Zítra teda nemůžu a ve středu taky ne, ale úterý a čtvrtek by to šlo, už jsme se dlouho neviděli.
19. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Hoj holky, hlásím se po náročném víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera sme chtěli jet do Slavkova do zahrady no dojeli sme tam a začal slejvák, tak sme se v bráně do pakru otočili a jeli dom :angry: Dneska sme byli na fotbálku za MM, byl tam takovej malej buldoček, Maty se do něj úplně zbláznil, pak dám fotky do alba :grinning: Jdu si Vás dočíst
19. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Marti tak super, že se dovča tak vydařila, já su zvědavá na nás jak pocestujeme do těch Jeseníků :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marktétka je šikula a je fajn, že nmáte už útočiště na příští rok, ono je super si takhle oblíbit nějaký místo a jezdit tam každej rok :wink:

Veru: Jsem ráda že už seš na tom líp :wink: Já mám úplně opačný problémy jak ty, ale taky už sem trochu zralá ne léčbu, já si zas nedokážu předtavit být bez malýho, už jsem za to kamenovaná ze všecn stran, asi su prostě divná :frowning2: Zítra si s Lenčou pořádně zakočárkujte, ono to pomáhá poplkat s maminama :wink:
19. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
leni: O hadrech mi ani nemluv, včera sem se ohla a ruply mi rifle :grinning:
19. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky...to byl zase víkend :confounded: :confounded:

Hani -můžů se tě zeptat, jak se jezdí s novým kočárkem?Kamoška mi nabízí podobný od Moonu,řekla bych plus minus stejný,tak nevím,jestli ho od ní vzít...jak se s ním jezdí po kostkách a dlažbě?Tady v Rousínově je to jak tankodrom...
19. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
babel: Kočárek super, lehkej, skladnej, složení jedním tahem, jela sem s ním i po hroším terénu jako tráva a hliněný cesty a taky překvapivě dobrý, ale je to fakt jen takovej pohotovostní kočár, řeklabych že na častý ježdění to nebude z důvodu pohodlí dítka, ty záda jsou sice zpevněný, ale úplně tvrdý nejsou a nejde tam polohovat opěrka nohou. Pro větší děti na odpočinutí nebo jako pohotovostní cestovní vozítko supr, ale na denní ježdění bych ho nedoporučila :wink:
19. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Hani:děkujuuuuu...není nad to se poradit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
nanel: Není zač :wink: Toť můj skormný názor, a co ty zamračený smajlíky? CO se u Vás dělo za neplechu o víkendu?
19. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Nic moc strašnýho,jen jsem nějaká přetažená...MM byl oba dva dny v práci,jezdí domů kolem 7...malej je poslední týden nějaký rozmrzelý,má období,že nemá nikoho rád..jen maminku a tatínka,nikdo si ho nesmí pochovat ani se na něj podívat...hned pláče,tak si ho ani babička nemohla vzít na procházku...MMz ítra odjíždí na 4 dny pryč a já bych si potřebovala zavařit meruňky,udělat marmeládu a nějak nestíhám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Veru, neboj, už bude líp. Je to hrozný, když mrně brečí, ale taky se to hodně zlepší, až rozeznáš, proč brečí. Třeba Verunka má nejhorší pláč, když je unavená, to řve jak kdyby měla umřít... Taky jsem byla na prášky, než mi došlo, že je to jenom únava. A jak psala Leňa, až se na Tebe usměje, tak se z toho posereš štěstím a budeš ho milovat :wink: Jinak Vigantol taky kapem rovnou do pusy, už z toho je takovej rituál, že sama otvírá pusinku :slight_smile: Ten Kanavit se dává dokud kojíš, pokud bys přestala, tak už ne

No víc toho napsat zase nestihnu, vařím véču. Jinak návštěva u tchýně se zřejmě bude konat v úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj kočky.... :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.