• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Zdeni: Jééé tak to upřímnou soustrast a pevný nervy, čoveč eá mám teď týden klid, tcháni sou na dovče :grinning:

Luci ahoooj těhulko, kráááásná fotečka v profilu :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hani, ještě to zkusím uhrát, třeba bude moc vedro nebo tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně se tak nechcééééé :grinning: Ty máš teď klid, ale až se vrátí z dovolené, tak Ti to vynahradí, neboj :grinning:

Luci, moc pěkná fotka :wink:
19. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak, ještě jsme ani neodjeli a už jsme se kvůli tomu výletu chytli :angry:
19. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Lili, postýlka je polohovací, Markétka se zatím nestaví, ale budeme ji i tak snižovat ...
Veru, malá bývala moc hodná a klidná, když jsem ji hodně stahovala v peřince ... se jí v ní dobře spalo, byla v ní, i když jí už čouhaly nohy.
Ahoj Páji, na dovči dobrý, ale doma je doma ... to vlnění břicha je parádní, já si to strašně užívala a když to začlo, tak jsem na to pořád koukala, jsem si už připadla jako blázen, ale holt bylo to naposled, tak jsem se nemohla vynadívat :grinning:
Ahoj Zuzi, jsem vás potkala dneska v Hrušce, ale nechtěla jsem halekat. .. nejsi ostříhaná? Jsem tě nemohla poznat!
Hani, fakt to bylo fajn, kousek od termál.koupaliště, a hlavně máš soukromí, tak to bylo fajn. ... jinak věřím, že jsi s kočárkem spokojená, i od pohledu vypadal dobře. My měli na dovolené golfky, a taky dobrý, denně do města a zpět, na procházky atd. Nebylo to špatný. Malé se tam dobře sedí, ale není to fakt na stálý používání.
Zdeni, sakra, Kanavit se dává, když kojíš? I teď po půl roce, já mám nějaký mezery, sakra ... tak mě poinformuj, kdyžtak malé nakapu ...
19. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj Luci, jak se daří? Všechno v pořádku ?
19. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Dobrá ránko děvčta. Jak se vám všem vede. Počasí dnes vypadá zase na krásný den. Vůbec Vás nestíhám dočítet, buď nemám čas a nebo se mi vypíná počítač. je jakej si pokaženej a stačí do něj lehce drbnout a vypne se a pak trvá než zas naskočí a mě to nebaví :unamused: .
Marti: tak jaká byla dovča, jak vás tedy pustily asi bez žádných problému že?
Mi odjíždíme v neděli na dovču, tak jsem na to zvědavá hlavně na počasí.
20. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
Bré ranko

Ali hoja, jo dneska to vypadá na moc hezkej den, jen doperu a valíme s malým ven :grinning: , kam že to jedete na tu dovču?
20. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Jedeme Do autocampu Výr je to kousek od Znojma. http://www.campvyr.cz/areal/cz/
20. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj Ali, policajti nás nikde nestavěli, a nikdo jinej vlastně nekontroluje, tak v pohodě. Ale ulevilo se mi, až za náma zapadly dveře :grinning: přeju ať vám vyjde dovolená, hlavně s počasím, před časem jsme byli v Podhradí nad Dyjí, a je tam moc hezky v té oblasti ....

Holky, už nějakou dobu si sháním nějakou práci, kterou zvládnu při malé. Kamarádka mi něco sehnala, jdu se tam dneska zeptat, ale asi to neklapne. Kamarádka nějak zapoměla, že nemám hlídání a nemůžu být 6 hodin v práci i s malou, to bych toho moc asi neudělala. Tak se tam jdu spíš omluvit, že to bude asi nedorozumění. :angry: ale štve mě to, bych něco potřebovala ...
20. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Marti to asi nejsi sama kdo by potřeboval ještě nějakej vedlejšák při rodičovské. Moje mamka jde do důchodu až za 3 roky tak mě nemá tak kdo hlídat.
20. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Ali, já si představovala, že třeba budu chodit nakupovat a uklízet nějaké starší paní, např 3x týdně. Brala bych si malou sebou atd. ... ale kámošce to nějak nedocvaklo s tím hlídáním. ... ale práce by to byla dobrá. Prodávat dětský oblečení v obchodě ... to by se mi líbilo, ale prostě nemám hlídání, jen s paní dám řeč, jestli potřebuje někoho na stálo, nebo jen třeba záskok za dovolenou nebo tak. ... mám z dřívějška nějaký pohledávky, a starší děti taky pořád něco potřebují, tak bych potřebovala injekci :wink:
20. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

jenom v rychlosti nakukuju, jestli už jste se domlouvaly nějak přesněji na ten sraz :wink: MM má tento týden dovču, tak nebudu asi moc na PC, ale na ten srazík budu nakukovat, tak se zatím mějte krásně a užívejte příjemnýho počasí :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
jo a držím pořád Mišičce palečky na ty výsledky! :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Holky tak volaly Jsem z toho úplně paf , výsledky vyšly dobře. Brečím tu štěstím jak tá želva. Doopravdy to byl jen zlí sen . Sice nemáme vyhráno na 100%, ale ty nejčastější vady jsou vyloučeny a za 14 dní budou kopletní výsledky, ale tam je už minimální šance, že by něco našly.

Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

A taky víme co to bude, klidně tipujte, ale napíšu to až to řeknu večer taťkovi :wink:

Holky už vím , když někdo řekne , že si prošel psychyckým peklem

Jejda my bude me mít dítě!!!!!! teprve teď mi to dochazí Já se zblaznííííííííím. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Mišičko, ježišmarjá, to je paráda, moc gratulujuuuuuuu! To snad ani není možný, super výsledky! .... já tipuju holčičku !!!
20. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Jsem ůplně mimo jak v nějaké efourii :wink: :wink: :wink: :wink:
20. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Mišičko, to jsou šoky, moc držím palce, ať to doklepete ve zdraví a v pohodě, zasloužíte si to, po takových nervech , uf !
20. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno holky, u nás byla katastrofální noc. Od 8 od večera do 2 do rána střídavě pláč, asi bolení, ale nepomohlo nic. Já padala únavou a nezvládla jsem to. Nadávala jsem mu, řvala jsem, křičela, prostě hrůza. Kojila jsem každou hodinu, pak se vždycky poblil, zase řev, zase jsem ho dala manželovi, ve 2 mi ho přinesl do postele a padl únavou, já až do rána střídavě kojila a čučela do stropu. Jsem zase na dně :frowning2:.
20. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Mišičko, nádherná zpráva!!!!! Mám fakt radost!!!!!
20. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Míšo, taťka bude mít radost, viď? Ty jo, já mám uplně slzy v očích
20. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Veru, já malé mazala a masírovala bříško mastičkou PUPÍK a pomohlo to, znám to, vím, že je to na blázinec takový noci, kluci na větry víc trpí, hlavně klid, je to těžký, já vím, drž se!
20. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Mišičko, moc gratuluji to je supr zpráva. Tě tak vystrašili, hlavně že je to dobrý. Tak si užívej těhotenství mamino. Já bycvh ti typla holčičku.
20. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky děkuji všem za držení palečků :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Jen nakukuju, Matějína zase chytly saze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

misi: Stráááášně gratuluju, teď už si můžeš užívat těhu, těšení a všechno okolol naplno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru: Teda pěkná divočina, to šestinedělí je fakt někdy peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Jinak teda bude nějakej ten srazík? Počásko má být celkem fajn, ve středu má být mega pařák, tak by se dal i ten bazén tak jak ženský? :grinning:
20. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Dobré ránko, nakukuju jak dopadla ty Mišička, Straaaaaaaaaaaaáááááááááááááááááááááááááááááááášně moc gratuluju!!!!!!!!
Za to co jste si prodelali si ted zaslouzite uz jen krasny pohodový těhotenství!!!!!!!!
Veru, to je mi líto, jednou je hur, jednou je lip. Snad to bylo jen dnes, jenom boleni. Dnes uz jde TM do prace? Drzim palecky at to zvladas!!!!!

Ja mam byt dnes v 11 hod na kontrole v pordoce, tak drzte palce, at uz se neco deje. Od rana mam kramovy bolesti,ale spis v kuse, nez po intervalech, tak uvidime, jestli uz se to nejak pripravuje. Vcera vecer jsem si masirovala bradavky, az je mam ted bolavy :frowning2: Taksnad to aspon k necemu bylo.
20. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Míši, tak to je neprosto nejúžasnější zpráva posledních dní... Moc gratuluji !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak já teda taky tipuji spíš holčičku :wink:

Veru, nevzdávej se, zvládneš to ! Třeba ti dnes Lenička při kočárkování trochu psychicky vypomůže :wink:
20. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Lili, ať dopadneš v porodce podle svých představ, už se ti to krátí holka!
20. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Díky moc holky :wink:
20. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ráno holky

Marti: měla jsi zavolat, jsem ostříhaná.

Míši: velká gratulace.

Lili: ono si stejně mimčo určí samo kdy chce ven, zatím užívej, že je tam :grinning:

Hani: ve středu jedeme na plavčo, ale pak bysme mohli dojít na ten srázek na bazén pokud by byl.

Veru: holka úplně s tebou cítím, tohle jsme měli taky pár nocí a taky jsem nadávala, byla sprostá, bezradná a ubrečená. Myslím si teda, že je blbost kojit každou hodinu, malej se bude přecpávat a boleníčka budou furt dokola, laktační mi tenkrát říkala, že minimum tak po těch dvou hodinách, dítě se pak přežírá a to taky ty boleníčka způsobuje. My s tím bojovali, tak do třetího měsíce, ale fakt hnus. Nejvíc, nám pomohlo nahřát polštářek s pohankou nebo třešňovými jádry a přiložit na bříško a schoulit se sním do klubíčka. Já už jsem potom jedla i laktobacili, aby se to dostalo malé přes mlíčko a dávala jsem kapičky Sab simplex, ale po tom žádný zázraky nebyli.

Páji taky ti tam ty týdny pěkně skáčou :wink:

Ten můj malej smrádek se dneska probudila ve 4, to už se dlouho nestalo, pak 6:20 a hrozný povídání, tak říkám, že to teda né asi kolem 7:15 usla a spali jsme do půl deváté. Dneska jedeme zase na plavčo, moc se těším. Kamarádka měla teď 18 termín, tak pořád čekám kdy to bude :grinning:
20. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.