• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Zuzi, už jste platili u pokladny, tak to už bylo blby pokřikovat :grinning: Jinak máš pravdu, Martin mi taky jedl pořád dokola a pořád dokola měl bolení, tak to bylo jídlo, 10 min spánek, 2 hodiny řev, atd. ... po 2 měsích jsem měla zhublých 19 kg, mlíko asi taky za moc nestálo a já už brečívala s ním. Ale v noci fungoval dobře, to bylo zajímavý.
20. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Mišičko, tak to je bombaaaaaa!!!!!! Gratuluji k vynikajícím výsledkům :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: To je obrovská úleva a ty slzy štěstí nejdou zastavit, co? :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Nejdou pořád valí a valí ani nevím kde se berou :grinning:
20. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Miško, to jsou nervy, právě povolily, tak je nech vyplout, ať už jsou pryč!
20. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Kurňa kdyby aspoň manžel nebyl v práci, chci mu hupsnout kolem krku a koukat jak je taky štastnej. Kvůli takovejm věcem by se v práci měly dávat propustky :wink:
20. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
To je fakt, člověk se potřebuje radovat a taky to s někým oslavit, že? Je to super!! Mám radost, že to tak dobře dopadlo. Ty nervy jsou fakt hrozný, čím si člověk musí projít... :frowning2:
20. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Nepřála bych to anisvému nepřítely jak se řiká :wink:
20. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Vikča na to v noci taky netrpěla,ale pár takových nocí bylo,já s nervama v prdeli, pak mě mrzelo, že na ni křičím.
20. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoooooj!
Mišičko, to jsou radosti! To je super, že jsou výsledky v pořádku! :dizzy_face: :slight_smile: Gratulujuuuuuu!!!!!!!

Verčo, tak cítíš se po té noci na kočárkování?
Jak píše Zuzka ohledně kojení po hodině, jsem téhož názoru, někde jsem to i slyšela. Tak se akorát mimčo fakt přežírá. Jestli tan gel PUPÍK a kapky Sab Simplex nemáš, můžu ti to vzít, jedny kapky mám navíc a ten gel ani nepotřebujem. A zkoušela jsi ho dávat na bříško?

Holky, tak srazík ve středu? Akorát to můžu jen odpoledne, dopoledne jedem zase na oční :confounded:
20. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Chtěla bych zkusit nějak s malým koupání ve vaně, třeba já s ním, nebo ho potápět..... Ale nevím, co se všechno s mimčem může.... Zuzi, ty s tím máš myslím zkušenosti, u vás byla nějaká ta paní na kouoání, jestli si pamatuju dobře?
20. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Leni my jsem byli v tom Prostějově,ale můžeš si paní objednat i domů. Než ho potopíš je to dlouhá cesta, sama bych to určitě nezkoušela, nejdřív ho musíš zvykat na polevání hlavičky na určitý signál, třeba Adame žbluňk a říct to razantně,aby věděl, že se bude něco dít. Jinak ve vaně ho pokládat na zádíčka, ponořený uši nebo choulenýho v tzv.vajíčku, ale musíš mít plnou vanu a voda by měla mít tak 30 stupňů a zpivat mu a povídat.
20. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Aha, to je tak složitý? :sweat_smile:
Včera jsem ho koupala bez lehátka, víc vody, jen mu přidržovala hlavičku a řekla bych, že se mu to líbilo víc. Ve vaničce se do teď nikdy nesmál ani nepovídal, až včera poprvý, tak nevím, jestli to s tím souvisí nebo to byla jen náhoda....
20. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Misicko, no to je parááááádaaa!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A tipuju to na krásnou zdravou holčičku:wink:
20. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Mně poslední dobou ty tipy moc nevychází, tak abych se nevezla s ostatníma, tak já myslím, že to bude kluk jako buk :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Leni, tam jde o to, jak píše Zuzka, aby na to určitý slovo, na ten signál, čekal že přijde voda, že musí zatajit dech, tohle se musí naučit ... když už v tom bude sběhlej, tak se teprve začíná s potápěním, a na konci kurzu už děti zatajují dech, jen cítí vodu u pusinky, už to slovo říkat nemusíš ... je to takový správný
20. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Holky, my tipujeme všechny holku (jen Katka kluka), tak to nakonec bude ten kluk, ne? ... ale myslím, že je to uplně jedno, hlavně aby bylo miminko v pořádku, ať už nejsou žádný strachy!!!!
20. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Přesně tak, Marti, hlavně ať už jsou stresíky pryč a Mišička si může naplno užívat těhulkování a těšit se na mimíska :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky tak nám nějak vyhládlo tak se jdeme nadlábnout :wink:

Máte recht je jedno co to bude hlavním, že to bude zdraví :wink:
20. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Mišičko, to nás chceš napínat až do večera???? A ty to vydržíš manžovi neříct a napínat ho až do večera??? :grinning:
Dobrou chuť! Taky jdu na oběd.
20. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Misičko, to jsou skvělé zprávy, moc moc gratuluji!!!!
Verčo, já s tebou soucítím, my máme podobné noci a to má Dejvík 9 měsíců - taky kojím co hodinu :grinning: :grinning: :grinning: Už 9 měsíců jsem nespala v kuse dýl než 2 hodiny, takže padám na hubu. Hlídat mi ho nemá kdo, takže jediná záchrana je jet jednou měsíčně na týden k našim. Pozítří se stěhuji z ložnice a chlapci si tam budou muset poradit sami (MM má dovolenou) - :grinning: Přišel s teorií, že Dejvulína v noci irituje ta krabice mlíka (to jako já) co leží vedle něho. To jsem teda zvědavá jak to dopadne :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Miško, jsi dobrá, já bych to nevydržela a zavolala mu to, ale je fakt, že ho u toho neuvidíš .... to bude oslava, ty brďo!!!
Marci, je teda fakt, že jak se k malé přiblížím, tak to mlíko cítí a okamžitě mě oňuchává, to je fakt prdel ... asi na tom něco bude, je fakt, že s náma taky spí v posteli, a mám dojem, že když jdeme spát, tak ji asi už tím leháním rušíme, páč sebou pořád mele, tak ji po usnutí zkusím dát do postýlky, nemůže tam s náma spát furt, že jo. ... ale na to kojení je to fakt pohodlný
20. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Marci, teda nazývat tě krabicí mléka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty bláho, nestraš, i v 9 měsících kojíš po hodině? :confused: Mě pomalu vyčerpává, když mám kojit po 2h, to si připadám, že kojím furt :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Marci, to je teda síla:frowning2: Ach jo. To mě ani nestraš, nebo z toho okna fakt vyskočím :slight_smile:
Já nakojila, narvala do něj kapky sab simplex, kroutí se jak had, ale zatím neřve.

Leni, kočárkování určitě v pohodě. Na bříško ho moc nedávám, nelíbí se mu to. Sab mám a pupíka dneska snad koupí manžel. A taky jsem mu dnes dala poprvé probiotický kapky. (650Kč, vyděrači!!!!) Na Slovensku jsou o polovinu levnější, si tam pro ně zajedeme.
20. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Marci, Markétka jí kolem půlnoci (je uplně jedno, jestli večer měla kaši, nebo jsem ji nakojila), a pak tak kolem 3 a 6, ale poslední dny dávám za vinu tomu vedru, protože podle mě hlad nemá, jen jsem ráno vycucaná jako houba :grinning:
20. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Veru, on člověk vyzkouší všechno, jen aby měl jistotu, že vyčerpal všechny možnosti ... něco pomůže, uvidíš ...
20. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
ty brďo, už 2 týdny a dva dny žiju život mimo svoje tělo ...
20. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Marti, tak tohle je můj sen dostat se na tuhle periodu - aspon 3 hodiny, ty dá vyjímečně hned jak usne, pak vříská fakt furt co 1-2 hodiny. O vycucané houbě mi povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kaše, voda, nic.....nezájem, jedině mlíko - to už mi teď i znakuje :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Leni, ono na té krabici mlíka asi něco bude, protože večer ho uspí jedině manžel, když jsem tam s ním já, David na mě furt čumí jako kdyby týden nejedl a to má v sobě mísu kaše a je zkojenej do němoty. Jak nastoupí MM je do 5 minut tuhej, já tam můžu čumákovat klidně hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Miši, skvělá zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju k dobrým výsledkům, teď už si jenom užívej těhu :slight_smile:

Marti, já jsem se ptala dr, jak s tím Kanavitem, tak mi říkala, že ho mám zatím dávat, ale my máme jenom dva příkrmy a jenom zeleninu nebo ovoce. Taky asi záleží, co jí, kolik toho vitaminu má v jídle. Já už ho asi dávat nebudu, malá už má přece jenom tu stravu pestřejší.

Veru, jak píšou holky, kojení po hodině to bolení zhorší, páč se mrně přežere. My ten Pupík taky máme, ale musí se masírovat dlouho, důležitá je spíš ta masáž. Taky zkus kdyžtak hodně cvičit nožičkama, to taky pomáhá. Nebo tu trubičku, ta zabere 100%

Marci, třeba má TM pravdu, taky jsem to tuším někde četla, že když máš prcka v posteli vedle sebe, že cítí mlíčko a budí se častěji. Ale teda nevím, já mám malou v postýlce a stejně se budí co 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Jinak teda to častý kojení je u nás jenom v noci, ve dne tak max 2 - 3 krát. Jinak už jí 4x denně příkrmy, ale v noci teda jede mlíkooooo.
20. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.