• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni na pokoji jsou tři. Podepisuje papír, že by se děti neměly vynášet s oddělení, ale je jen na tobě zda ho vezmeš do jídelny, ale tam mi to připadne rozhodně lepší než na té chodbě :unamused:
21. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Zuzi, takže by s tím problém nebyl, když bysme šli do jídelny? Jsme to včera rozebírali ještě s MM a taky říkal, že by asi bylo lepší být na pokoji s někým, zvlášť, když jsem prvorodička.... Tak uvidím. A nadstandart za 900 teda fakt nechci, tolik peněz za to nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Mě taky nakonec přišli ty peníze zbytečný. s tou jídelnou se myslím,že je to tvoje věc, podepisuješ papír jen že tě informovali, je to nařízení toho nového primáře.
21. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Hoj holky, užijte si srazík u Terezky a foťte!!! Chcu tu malou princeznu taky vidět :wink: My se teď vrátili z bruslení, su uhnaná jak vůl, jen malýho nakrmím, nechám to sednou a valíme na baby masáže :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Teda hani, ty seš drak:slight_smile:
21. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Hani nádherný fotky, jako vždy :dizzy_face:
21. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Hani od kolika měsíců jsou ty baby masáže?
21. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Zuzi od kdy chceš, úplně od malička :wink:
21. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
A kde to je, musí se tam nějak objednávat?
21. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
veru: A to si mě na těch bruslích neviděla :grinning: Mates měl jen vítr ve vlasech :grinning: teda v těch 3 chlupech co na hlavě má

Zuzi super fota s Mohyly Míru, teda doufám že to je ona :grinning:
21. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Zuzi jestli chce tak pojď dneska s náma máme to ve dvě nebo písnu ti ještě číslo do IP a s paní se domluvíš jak to vyhovuje tobě, je ale prý lepší když je nás víc rozdělíme si pak placení :wink:
21. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
Jo je to Mohyla.

Malá se teď rozesmála ze spánku úplně nahlas, úplně mi vyhrkly slzy :dizzy_face:

Zítra jdu na kotrolu na gyndu, Zdenda říkal, že hned večer založíme na bratříčka :grinning:
21. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Hani, ty jsi fakt drsoňka :slight_smile: Super, že pořád něco podnikáte, to se mi líbí a taky bych ráda byla v budoucnu tak akční :wink:

Zuzi, malá je rozkošná! A jinak Mohylu mám asi 4 km za barákem :slight_smile:
A jsi už zahojená? To byste si teda sakra pospíšili s tím brašulem :grinning:
21. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Hani a kde to je a kolik se platí?

Kači zahojená už jsem, ale braříčka v dalších 4 letech neplánuji :grinning: , chci si užít vikču, naučit jí lyžovat atd.
21. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky, nemáte někdo zkušenost nebo nějaké info o kočárcích Peg Pérego?
21. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Kači nemám, ale je to moc hezkej kočárek, taky jsme se na něho dívali, ale vyšel myslím na 25 tisíc.
21. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Zuzi říkal 200,- za lekci
21. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jéé holky, to už je tolik hodin, musím se nějak pomalu nachystat, napatlat novej obličej na ten můj xicht, zase mi tak cosi raší, je jaro, no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Hani, to jste vážně akční, to je super s těma kolečkovýma bruslema, budeš v kondici. :wink: A ty baby masáže musí být super, malýmu se to asi líbí, že? Tak si pak v budoucnu na ty masáže vezmu kontrakt, ráda bych to vyzkoušela... :slight_smile:
Zuzi, tak TM by chtěl hned další mímo? Tak to je teda dobrej.. a co Ty? :wink: Ale myslím, že mu ani tak nejde o miminko, jako o to "zadělávání", že? :grinning: :slight_smile: Jinak fotečky moc pěkný. :wink: Těším se pak na ty z toho vítání občánků.
21. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak u žto čtu, že druhý mimi zatím ne... to je myslím si rozumný, užít si jednoho prcka, a pak v budousnu teprv mít sourozence...
Katy, nemám, ale jsou cenově asi dražší, takže se na ně vůbec nedívám...
Já včera zase po dlouhé době narazila na kočárky DorJan, ty jsem si zkoušela i na tom výstavišti, a asi u mě vedou... cenově to vyjde s autosedačkou kolem 9tis, což si myslím že je docela fajn cena.
21. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
leni hlavně o to zadělávání :grinning:

Na fotečky se taky těším, ještě jsem neviděla ani jednu, doufám,že budou brzo :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Hmm... asi to bude dražší... Ale já asi budu chtít jen korbičku a maximálně autosedačku, golfáček si pak asi pořídíme zvlášť.
Leni, to jsem ještě neslyšela DorJan, ale mrknu na to. Zatím jen tak koukám a rozhazuju sítě :slight_smile:
Ale jak píšeš, tak cena by byla super! :wink:
Zuzi, taky jsem zvědavá na fotečky!
21. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Lenajsku, ten DorJan vypadá fakt dobře! A má spoustu funkcí... Zdá se mi fakt šikovnej a za pěknou cenu! :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Katy jojo, taky se mi zdá, viděla jsem ho na vlastní oči a je prostornej, lehkej, lehce ovladatelnej, pěkný barvy, dá se k němu právě dokoupit i ta autosedačka, co se nasadí na ten podvozek, má dole velkej úložnej prostor, má tu vyndávací kabelu vevnitř, co chceme... a navíc je i sportovní, a přitom elegantní... myslím, že si vybereme nějakej z nich. Dívala ses na www.dorjan.cz?
Holky, valím, mějte se krásně, večer asi nenakouknu, jdem do toho kina, tak asi až zítra..
Páá!
21. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já jsem si na chvilku poležela u televize. Mám tam zaplýho komisaře Rexe, tak jsem říkala Jessině, že by mohla být taky taková šikovná a poslušná :grinning: Ale ji to nějak nezajímalo, usínala u toho :grinning:

Zuzi, tak to zadělávání by se asi líbilo každýmu chlapovi, co?

Katy, ten kočárek Peg perégo je docela hezkej, líbí se mi, ale na mě moooc drahej. Mají ho tu v jednom baráčku. A ten Dorjan taky není špatnej a je hodně podobnej tomu mýmu V-crossu :wink:
21. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
teda myslím tím ten Dorjan Danny sport, že je podobnej tomu mýmu :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Leni, v kolik lena prijede?
21. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
A bacha na mě, přijedu v žlutým žihadle, tak nestůjte moc blízko u silnice, ať vás nezajedu, :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Leni.dv, to máte pravdu, ta cena je fakt megácká :unamused:
Snad vybereme nějakou levnější a taky šikovnou variantu :slight_smile:

Tak si Leňulky a Veruš srázek užijte a moc nás tam nepomlouvejte!! :grinning: :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Veru, před půl druhou bude tu :wink:
21. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Katy, nevím, já bych ty prachy za ten kočár asi fakt nedala. :confounded: No možná kdybych jich měla tolik nazbyt, tak proč ne :grinning:
Jo a počkej, jak budeš škytat :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.