• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Zdeni, no já ho od půl roku nedávám, že jo ... malá jí masozeleninový příkrm v poledne, dopo svačina a odpo svačina je ovoce (buď přesnídávka nebo banán - ten miluje, už jsem zkoušela i přesnídávku smíchat s bílým jogurtem - mělo by se dávat až pozděj, ale už jsem to prostě dala, ať to má pestřejší,) a večer dám kaši, někdy taky ne, když je unavená, tak jen nakojím. Tak si myslím, že snad nebude potřeba dávat nic dalšího. Jdem za chvíli do poradny, tak se zeptám doktorky.
20. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Marci, prý se to noční kojení odbourává nejhúř, tak se máš asi na co těšit :wink:

Jinak vidím, že plánujete na středu srazík, tak si to užijte a, prosím, držte za mě minutu ticha, budem u té tchýně :grinning:
20. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Marci, kamarádka je na tom podobně. Její 6 měsíční Baruška se vnoci budí co 2 hodiny a ona je z toho chuděra vyfluslá :confounded:
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Marci, máme doma asi "závisláky" :grinning: :grinning: :grinning: , malá mi sice sní přes den myslím dost, ale když jde spát, tak prostě automatika, že kojíme, a většinou u toho i usne, to taky dřív nedělávala, tak mám dojem, že si to kojení chce ještě užít! :grinning: když si ji posadím na klín, tak mě oňuchává, to je prdel .. no "závislák"
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Zdeni, taky ještě kojíš?
20. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Já vám tak po týdnu poreferuji jaké máme uspěchy :grinning:
Kanavit jsem dávala jednou měsíčně do půl roku, teď už flákám i vigantol
20. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Marti, já jsem se ptala dr na ten jogurt a řekla mi, že už ho můžu dávat, asi co doktor, to jinej názor. Ale zatím bych nedávala ochucený. Zkoušela jsem jí smíchat jogurt + banán a meruňky, docela jí to jelo
20. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Verčo, na bříško u nás zabralo vždycky vzít do klubíčka - na to tata se posral a byl klid. Ale on na to moc netrpěl. Moje neteř má 2 měsíce, koliky měla naprosto šílené, nezabralo nic ani ty šíleně drahý probiotický kapky. Vyřešilo to kojení po 3 hodinách max.15 minut. Fakt jí to ségra takhle stopuje a má klid. Malá je nejspokojenější mimčo na světě.To jsem říkala Dejvulínovi taky co 3 hodiny 15 minut,ale poslal mě s tím do háje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Zdeni, některý maminy jedou podle knížek, tak tam to nemůžu moc ventilovat, že jo ... já koupila normální Holandia jogurt, má živý kultury, prý by se to mělo až od 8 měsíců, tvaroh od 10, já ten bílej vršek smíchala s přesnídávkou, nebo jak píšeš, přidat tam ovoce, který chutná ... z meruněk jsem si udělal výživy, a míchám to s banáne, aby to nebylo moc kyselý, a taky šmakuje, ... ať pořád nebaští to stejný

Marci, tak to by u Markétky taky neprošlo - co 3 hodiny 15 minut ... je pravda, že ona dlouho nepije, kterýsi den před spaním pila ale teda fakt těch 15 minut, asi byl pořádný hladeček ... někdy se divím, že v těch prsách něco vůbec mám.
20. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Holky, malá spí už 2 hodiny a čtvrt, to je zase nějaká novinka, ale neva ... už jí chystám jídlo ... a půjdeme do města, mám tam sraz s Pavkou a půjdu se omluvovat z té práce ... zatím se tady mějte, mrknu asi až navečer.
20. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj kočky, téééda vy jste toho napsali..

No Mišííííííííííííííííííííííííííííííííííí, neříkali jsme ti to, že to bude všechno v pořádku :dizzy_face: to je bombová zpráva, perfektní.. moc gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jinak tipuju holčičku, tak se snad strefím, ale hlavní a důležitá věc je to, že čekáte miminko a je zdravoučké :dizzy_face: :dizzy_face: ježiši to je fakt bomba :wink: :slight_smile:

Holky, díky za pochválení fotky v pase :grinning:

Marti, já se mám dobře a mimi taky.

Včera jsme byli na pohotovosti..zase jsem byla nesvá, tak mě tam M vezl a všehno je v pořádku, už ani nešpiním, ale ten pocit, že jsem viděla na UTZ toho našeho drobka který se nám už holky hýbe je k nezaplacení :dizzy_face: dr. se nad ním vyloženě rozplývala a byla moc hodná, všechno mi vysvětlila a uklidnila. Já bych vás tak moc ráda viděla, ale s tím vedrem to prostě nepůjde.. a na kupko do bazénu nemůžu-aspoň prozatím. Jinak mi povyrostlo bříško a mám už jenom jedny ryfle které obléknu :angry: sakra, takže budu muset něco sehnat a už asi sáhnu po normálně těhu oblečení, stejně bych ho později kupovala. Ufff :grinning:

Verčo, chuděro.. já ani nevím, co ti na to mám už napsat. Nějak se nemůžu vžít do tvé situace, protože pořád doufám, že se to v dobrém obrátí a ty si to mateřství budeš naplno užívat :sweat_smile: :wink: držím palečky, aby jsi to zvládla.

Jinak jsem byla s Adámkem v drogerii atd a on normálně koupil našemu mimču dudlík :grinning: no není to kouzelný :dizzy_face:
20. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Ha, Marci, tak tvoje sestra je můj člověk. Taky se snažím mu dodržet ten 3hod. interval, někdy to nejde, takže aspoň 2hod. a pomalu mu to taky stopuju :sweat_smile: Teď mu stačí i 10 minut. :slight_smile:
Jo a moje mamka se divila, když jsem jí řekla, že malej nekadí každej den, že to všechno stráví....
20. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Verčo, budeš brát ven i Berrynku?

Luci a co se dělo, že jste jeli na pohotovost? :confused:
20. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Leni, byli doby kdy mi David nekadil i 10 dní - fakt to všechno stráví. :wink:
20. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Leni, pořád jsem špinila a nedalo mi to, prostě jsem měla strach o mimi.. takže jsme tam radši zajeli. Když jsem tam dr. říkala co mi dělala moje dr. tak nechápala :angry: třeba s tou dělohou, že mi ji tam nějak otáčela a že mě to bolelo, tak mi řekla, ať ji vzkážu, aby to nedělala a prý můžu špinit od toho. Je fakt, že M říká, že do té doby jsem neměla žádný problém..takže na tom něco bude. Přinejhorším změní dr. ale neznám žádnou dobrou :frowning2: a to mi ani neřekla nic o tom, že se ve 12tt chodí na ty testy, říkala něco až o 16tt...takže jsem s toho fakt na nervy. Všechno jsem se to dozvěděla prakticky na té pohotovosti :confounded:
20. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
na kontrolu jdu 10.8 a to už budu mít po 12tt :angry: :confounded:
20. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
A kam chodíš k dr? :confused:
Nevím, jestli to není komplikovanější změna doktorů, když jsi na PN....
20. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Luci, na to Veveří se objednej sama, jestli teda chceš :wink:
20. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Luci, taky bych tam šla být tebou. Je to sice "nadstandart", zaplatíš 1.450 Kč, ale to je nejpřesnější. A když půjdeš k Vlašínovi, kterej je odborník, tak nebudeš litovat. Chodí se tam ve 12-13 tt. Zavolej tam, co nejdřív.
20. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jo Leni, musím jí vyvenčit. Bože MM odešel o půl 11 a já už jsem v hajzlu, kojila jsem půl hodiny, pak čučel, nespal, posral se, přebalila jsem, o půl 12 si ještě lokl a teď má spát a nemůže zabrat. tohle mě zničí, jsem otřesná, ale mě to strašně nebaví :frowning2: :frowning2:
20. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Veru, já už se jdu chystat a jela bych, jo? Měl by za chvíli taky spát, tak ať mě neusne doma a pak ho nemusím budit.... Tak za půl hoďky bych tam byla :wink:
20. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
chodím do Brna na Křenku, to znát nebudeš.. potřebuju tam něco od dr.???? Myslím když se objednám :confused:
Jestli můžete, tak mi prosím pošlete číslo a já tam potom brnku. :slight_smile: na Obilňáku bych taky platila přes 1000,-kč až od 16tt to prý proplácí pojišťovna.
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Nevím, mám brát Jess? Kam půjdem?
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak já jsem s tím kojením byla na tom úplně stejněa to měl Petřík už rok. Petřík se probouzel večer každý 2 h. na kojo. Já si myslím že neměl ani hlad ale chtěl si jen podundat. Jakmile jsme přestaly kojit tak se nám upravilo aji spaní. Dřív mi přes den nespal víc jak půl hoďky přes den. Teď mi spí tak ty 3 hoďky v kuse přes den a večer celou noc.
20. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Luci, na Veveří na ten Nt screening nic od svojí gyndr nepotřebuješ. Tohle jsem si taky zařídila sama, mě od toho gyndr odrazovala, že je to zbytečný, že jsme zdraví, atd., ale na tohle jsem jít chtěla..... Ani jsem jí pak výsledek neříkala.
20. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Klidně vem, tady se dá se psem kamkoliv. Právě usnul. Jak je venku ??
20. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Luci, najdi si www.prenatal.cz a tam máš číslo. Zkus si říct, jestli tě vezmou k Vlašínovi a řekni, že se chceš objednat na NT screening. Bude se tě ptát, ve kterém jsi přesně týdnu plus dny.
20. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Já jsem obědnaná k DR. Vlašínovi na 3.8 na genetickej utz tak kdž všichni ho tak chvalíte tak se těším :wink:
20. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Kočky a není to ještě brzo, když jsem teprve 9tt+6 :confused: (už jsem v 10tt jakoby a ve Středu budu začínat 11tt)
20. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.