• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Bezva, Míši, on je fakt kapacita! Prý všechno pozná z utz :wink: Tak do kolika hodin nás budeš napínat? V kolik se ti vrátí TM?
20. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jako brzo na objednání, Luci? To určitě ne, doporučují se objednávat měsíc dopředu, protože tam bývá dost plno. Hned volej :wink:
20. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Kači, dobře.. hned tam brnknu a snad bude mít ten váš dr.volno, když na něho slyším jenom samé dobré zprávy :wink:
20. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
takže jsem objednaná 11.8. v 8:30 ale nevím ke komu, ta paní byla docela nepříjemná :confounded:
20. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Fakt?? Tak to se divím, to ji musel někdo zastupovat, protože já vždycky mluvila s tou stejnou a ta byla příjemná. Takže to ti bude vycházet kolikátý týden? 13tt?
20. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
říkala, ře se na to chodí ve 13tt, takže mi to tak nějak bude vycházet
20. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
..ani mě nenechala pořádně mluvit...akorát tam furt opakovala tu sumu peněz na zaplacení :angry: no co se dá dělat, ale těším se.
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Manžílek by měl dorazit kolem čtvrté už má nastole zabalenej balíček s barvou bodíček a to určo pozná :grinning: Bohužel jsem nic jiného na rychlovku po ruce neměla.
20. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak to jsi musela, Luci, narazit na pěknou slepici. Mně třeba vůbec neřekli o penězích, ale věděla jsem to.
To si přineseš zase krásnou fotečku a hezky si prohlídnete celý miminko od hlavičky až po patičky :slight_smile:

Míšo, tak to bude manža určitě šťastnej! Tak si ten dnešek užijte a pořádně to oslavte, alespoň nějakým dobrým papáním :wink:
20. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jéí Luci tak jsi fakt měla smůlu ta paní na recepci je jinak milá :wink:
20. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
misicko, tady ta teda rozhodně milá nebyla :angry: ale to je už jedno, moc se na to těším a snad to dobře dopadne.

Kači, tam se dělá jenom ten UTZ?
20. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Luci, myslim, ze ti rovnou vezmou i krev a porovnaji to s hodnotama z UTZ a docela brzo budes vedet vysledek...
20. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Lucko, tam se chodí i na velký ultrazvuk ve 20 tt třeba ( já tam byla, ten moje dr. nedělala), dělá se tam 3D ultrazvuk, doktoři tam mají i normální gynekologické ambulance.....atd.
Taky jsem předem nevěděla ke komu jdu, ten den dělal NT screening jenom Vlašín, mě teda přišel takovej ani slanej ani mastnej, nemluvnej.....Ve 20 tt jsem byla na UTZ u doktorky a ta byla daleko hovornější, ale to je jedno.... tam jde hlavně o to špičkové vybavení a odborníci jsou tam myslím všichni..
20. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Děkuju holky za podrobnější info :wink: jinak jsem dala do Alba dudel, co koupil náš Áďa miminku :grinning:
20. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Luci, to je od brasky hrozne hezky:slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
To je fajn, ze mas podporu od vsech svych chlapu:wink:
20. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Erinko, jsem na malého čučela jako puk :grinning: :grinning: pořád se mimiňousem chlubí, tak snad mu to vydrží a mimi se nám v pořádku narodí.
A co ty, jak se cítíš... už to budeš mít za pár :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
NEstraš:grinning: Jen ať si malá ještě pobude v bříšku :slight_smile: Začínám řešit pokojík, chtěla jsem pěkný tapety, ale je to drahý, tož asi jen nakoupím ty samolepící samolepky, bude bílá zeď, tak nějaký barevný nábytek, ale to má celkem čas, d§ležitá je teďka komoda na přebalování a postýlka...
No těším se ale moc! :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Luci, přesně jak říká Marci, dělají tam všechny ty velké utz a taky ti vezmou tu krev, jak říká Terča. Mně tam dělali tu amniocentézu, Mišička tam teď taky byla na tom odběru. Přesně tak, odborníci jsou tam všichni, ale co jsem slyšela, tak Vlašín je nejlepší. On tak moc hovornej není, to nebyl moc ani u nás u toho první utz, ale soustředí se na to, jestli je miminko zdravoučký. U druhýho velkýho utz už s ním byla docela sranda.

Máš bezva chlapy, to se musí nechat!!! :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tož já jdu ještě něco popracovat a ve 3 hurá dom! :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Eri, ty tapety jsou opravdu docela drahý.. já to taky vyřešila těma samolepkama Áďovi do pokoje, ale musí na to být fakt hlaďoučká zeď, jinak to prd drží :angry:

Kači a ostatní, fakt moc díky za info :wink: no uvidíme koho budeme mít my, Hlavně aby to bylo na nás příjemný :grinning:
20. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tak se zatím loučím, jdeme se sousedy a s jejich dcerkou do cukrárny na něco mňam :wink: mrknu sem večer.
20. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Já mám před sebou ještě hodinku a pak tradá ke kadeřnici. Ale se mnou se nedá nic vymyslet, mám tmavý vlasy a nic jinýho mi tam ani nechytá. Ale aspoň ten přeliv bude fajn a trochu to nechám prostříhat a odlehčit. Pak půjdu až těsně před porodem.
Luci, užijte si odpolko se sousedkama :wink:
20. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Kači, já mám taky tmavé vlasy a ke všemu je mám na krátko, takže semno se nedá tuplem nic dělat :grinning: :grinning: potom dej foto do Alba, jak jsi dopadla u kadeřnice :wink:

Pěkný den všem...
20. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
No já se ke kadeřnici chystám asi 3/4 roku :sweat_smile: Teďka už to má fakt hrozný, ale ty 3 týdny to snad ještě vydrží:grinning: Ale až budu doma, tak už nebudu mít výmlvuvu, že nemám čas:wink: Já bych šla klidně i do kratšího účesu, ale nevím, esi by mi to slušelo a anvíc na údržbu je to kolikrát horší než dlouhý vlasy :unamused: Já ráno vstanu a du:grinning: Zato když jsem měla ofinu, tak jsem jí mívala všelijak :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Vidím, že vás vůbec nestíhám... Kojení...Tak jak koukám, mám se na co těšit. Aspoň, že mi poradíte :slight_smile: :slight_smile:

Luci, to je dobře, že ses objednala na NT. :wink: Bylo to naše první společný vyšetření s MM, snad až tam uvěřil, že jsme fakt těhotní :grinning: Jak už psaly holky, vezmou ti krev, pak udělají UTZ a večer ti zavolají výsledky :slight_smile:

Jéžiš, já bych taky tak nutně potřebovala zkrátit vlásky... Chtěla jsem už říct švagrové, ale odjeli na dovču, tak až další víkend :wink:
Teri, tak to si piš, že čím kratší vlasy, tím více práce... Já jsem toho zářným příkladem... To je furt tužidlo, lak, fénování... Ale Lucka s tím moc problém nemá, co? :grinning:

Luci, když není úplně hladká zeď, tak ty samolepky nedrží?? To je pro mě docela novinka. Aspoň vím, že musím na MM zatlačit, že ta zeď musí být úplně rovná :slight_smile:

Ani jsem se nepochlubila, že jsme o vík. nakoupili věci pro mimčo. Koupili jsme spoustu plínek, nějaký vlhčený ubrousky, krásný bryndáčky, pár drobností a hlavně nový koberec s myšičkama do dětskýho pokoje a novou garnýž. :slight_smile:
Jak budu mít v srpnu dovču, tak se chystáme rekonstruovat dětský pokoj, včetně nových omítek a malby.
20. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
A taky jsem dneska objednala tu postýlku :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahojky Páji, to je super, že jste tak ponakupovali :slight_smile: Už kupuješ i plenečky a takový hygienický věcičky, jo? S tím jsem zatím nezačala, ale asi taky budu muset. Dnes jsem se dívala na MMB na peřinky do postýlky. Vycházelo to tam kolem 600,- ale nevím, jestli jsou dobrý nebo ne. Budu to muset víc prozkoumat.

A jakou teda tu postýlku, Páji?
20. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Katy, jo jo, už něco pomalu nakupuji, abych toho pak neměla naráz moc. Už jen 2 výplaty... A nechci moc šahat na ušetřený penízky. Postýlku hážu do albíčka. Je to ta, co jsem vybrala, ale ustoupila jsem a máme kvalitnější dřevo za víc peněz...
20. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Jinak peřinky ještě nemám, matraci taky ne a o povlečení ani nemluvím. Něco už mám rozmyšlenýho, ale chybí mi čas, abych se do toho vrhla...
Hezké odpoledne všem ! :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.