• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky tak už to může jít ven takže kdo tipoval holku měl pravdu :dizzy_face:
20. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Miško,gratulujůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face:
Veru,my na prdíky cvičili s nožkama, používali pupíka,kapičky babycalm(jsou čistě přírodní a jsou super)a když náhodou někdy tohle nepomohlo tak přišla na řadu trubička a to bylo vysvobození :wink:

Holky,myslíte že bych mohla pomalu začít cvičit na obitreku :confused: pořád kojím a ještě chci,ale ty haldy sádla mě totálně ser.. :angry: když bych cvičila tak půl hodinky denně :fearful: :fearful: :fearful:
20. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahooooj holky...tak jsem vás plus minus dočetla...vy toho nažvaníte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Misičko...ooooooooobrovská gratulace k výsledkům...myslela jsem na Tebe... :wink: :wink: :wink:

Hani...ten srazík domluvte na kdy chcete,já mám celý týden volno.

Verunko...nevzdávej to!!!Jsi šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nám na prdíky taky zabrala ljedině rektální rourka...ta pomohla vždycky.
20. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Mišičko, tak já se přece jen trefila !!! tak gratuluju k parádnici !!! a co tatínek, měl radost?
20. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Leni.dv.: to nevadí, že malej každý den nekadí, je vidět že mu mlíčko šmakuje, tak si ho schovává jen pro sebe !
20. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Kačko...krááásný nový fotečky.Tomulka se vám moooc povedl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a sleduju,že naši kluci mají stejný klip na dudlík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Kači, fotky supér! Dort si pekla ty, nebo tvoje mamka? .. je parádní !
20. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Hoja hoj, dočíst Vás nezvládnu, jen se zeptám, co se sejít zítra?Kdo by měl čas?Budu mobilní tka můžu klidněš dát i ten Slavkov :wink:
20. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
nevím,jaký hlásí počasí,ale na koupák jít nemusíme... :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
je mi jedno,kde...autobusem se dostanu všude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Paji, nedrží to na takové té zdi plné droboučkých kamínků, takže nám v Hornbachu atd, doporučili, aby jsme si tyto nálepky kupovali na hladkou zeď, že jinak nám to tam prostě držet nebude a měli pravdu :confounded: :angry: MM musel objednat borca-malíře, aby nám ty zdi zpravil, aby tam něco takového mohl Áďa vůbec mít.

Mišičko, já se trefila :grinning: hihi, nějak mi to vychází, takže by jsme ji taky mohli mít :sweat_smile: no, kéééžby.. a samozřejmě ještě jednou gratuluju!!!!
20. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Luci...nevímjestli jsi mi nakonec psala do IP to číslo na mobil...nic mi nedošlo :frowning2:
Určitě to bude taky holčička...vždyť je to tu samý chlapák :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Teeeda koukám že na čekaččce teď přavužují děvčátka :dizzy_face: :grinning:
20. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
babel, ne ne, nepsala... neřekla jsi o něj a nebo jsme se možná špatně pochopili :sweat_smile: jestli chceš, tak ti ho pošlu.

Kočky, kdo se zase schovává pod logem Vyškovačky :angry:
20. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Luci...to záleží na Tobě...já jen kdybys třeba chtěla někdy vyrazit na zmrzku...nebo tak :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Jinak já jsem Martina...to babel zní divně :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Hoja holky,

teprve lezu z práce :confounded: Od čtvrtka mám dovču a potřebuju pořešit docela dost restů. Takže na zítřek plánujete srazík? Ráda bych vás zase viděla, ale asi to nezvládnu :cry:

Mišičko: strašně moc gratuluju k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně k pozitivním výsledkům :dizzy_face:
20. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Luci, to jsem byla já ta vyskovacka, měnila sem misicce miminko na holčičku a zapomněla se odhlásit :sweat_smile:

Rady: S tím srazíkem teda nevím, zatím je pro jen Martinka, tak nevím jeslti se nějak posbíráme :grinning: holky se nějak nevyjadřujou :grinning:
20. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Ježiš Kači co to čtu? Ty chceš řádit na orbitreku? To si borka, já na tom byla jendou a málem sem padla na hubu a už nikdy :grinning:

Jinak s tím buzením dětí v noci, říká se, že od půl roku mimi v noci pít ani jíst nepotřebuje, takže to buzení je fakt jen o pocitu, nám se Mates taky pravidelně k ránu budí a to si ho beru do postele a sotva s ním plácnu vedle sebe spí dál jak špalek - je to holt živočich malej :grinning:
20. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Jinak s tím středečním bazínem nevim, včera já knedla sem šla do solárka že si opálím zbytek těla, páč mám opálený z kočáru jen ruce a když se vysleču vypadám jak makyn, ale nedošlo mi že sem nebyla v solárku 2 roky!!! a po 10-ti minutách turba mám spečený břicho jak sviňa a rudá su jak Lenčiny vlasy teď :grinning:
20. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
no...já jsem taky ještě speklá...a to jsem si ještě blbec barvila hlavu,tak jak jsem ji měla podrážděnou od barvy...mám ji ted ještě k tomu spálenou od sluníčka ...pěšínku dop krve....paráááááda :stuck_out_tongue_closed_eyes: za blbost se platí :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky já jsem pro srazík zítra, klíďo ve Slavkově, ale potřebuju to vědět hned, aby jel MM autobusem. Hani kdyžtak mi písni SMS,už vypínám PC.

Kači s tím cvičením nevím, taky bych ráda začala,ale pro mě cvičení znamená sedřít se do mrtva a to by znamenalo, že se to podepíše na mlíku a to mi za to nestojí.

Teď jsme dorazili na bruslích,jsem zpocená až na řiti :grinning: , myslím se teď pekně nažeru :grinning:
20. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Babel... Marti, vím že se tak jmenuješ, tvoje jméno už tu kolovalo :grinning: to číslo ti pošlu do IP :wink:

Hani, sem si myslela, že si to ty :grinning: :grinning: jinak to solárko ti docela závidím, já do něho chodívala vždycky před létem a letos prostě nic, takže se musím spokojit s tím jak hold vypadám a jenom slintat nad opálením ostatních ženských :grinning: a to MM jede v Březnu do Egypta na potápění a vrátí se mi jako domorodec a já vedle něho budu fakt úžasná :angry: chjo
20. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Zuzi dobrou chuť :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
já teď s prominutím " sežrala " pomazánku, kterou jsem dnes ráno kupovala a to jsem nikomu kromě mimouše v sobě nedala ani ochutnat :sweat_smile: :angry:
20. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Holčiny...nějak se domluvte...já se přizpůsobím...za chvilku jdeme na koupačku,potom papu a rychle spinkat...ozvu se po 8 hodině :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Já boužel na sraz v tom vedru nejdu, fakt na to nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nevydržela bych to, takže snad zase příště.
20. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojky, zase jenom v rychlosti nakukuju, zítra mi srazík bohužel nevyjde, jedeme s MM na výlet do Lednice, snad nebude ještě zítra velký horko, na středu a čtvrtek hlásí přes 30 a to se na výlet nehodí... tak snad mi to vyjde příště :slight_smile:

Mišičko: moc moc moc gratuluju k výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Js tu objevila jedno téma v diskuzi těhotenství: prasečí chřipka, normálně už ty lidi fakt nechápu, že to řeší už i tady.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy to taky řešíte?
20. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Luci...nejsem paranoidní :astonished: :astonished: :astonished:
20. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.