• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Já jsem v té diskuzi trochu perlila :grinning: :grinning: tyto lidi fakt nějak nechápu, i když mám doma dítě, tak vůbec neuvažuju nad tím, že by to mohl od nás někdo chytit a oni to tam řeší ve velkém.. klidně si to můžeš přečíst v té diskuzi, je to fakt k smíchu. Aspoň teda mě jo..když u nás zatím nic nehrozí :wink: jinak Marti děkuji za tel.
20. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já se takových věcí nebojím...dělám ve zdravotnictví v infekčním prostředí...pracujeme se žloutenkou,meningitidou,aids...ale nikdy mě nenapadlo,že bych něco chytla...člověk musí dávat pozor...a tyhle nemoci ze zahraničí viz ptačí nebo prasečí chřipka...to je jen normální panika...a zbytečně stresují lidi :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jj, taky si to myslím... ale to je jedno, do té diskuze ani nepáchnu, nemám na ty hovadiny náladu
20. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
sakra...jsem dneska nějaká žravá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: za tuchvilku,co tu sedím už jsem sežrala 5 kousků buchty a sotva funím....ale ještě bych si dala :grinning:
20. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
20. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak už 6 :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Marti, ty jsi teda jedlík :grinning: :grinning: aby ti večer nebylo špatně..hihi
20. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
ony byly malinký...a bylo tam víc meruněk jak těsta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
víš jak,čučím do internetu a beru jednu za druhou a pak zjistím,že je talířek prázdný :grinning:
20. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
to znám :grinning: jinak meruňková buchta je mňam, taky jsem ji dělala..
20. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Už začínám zívat...pro dnešek končím a přidám se k Tomískovi...ten už pravidelně oddechuje od 8 hodin...Ahoj zítra... :pensive: :pensive: :pensive: pa pa :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ty jo, že bych jednou byla první??? :sweat_smile:
21. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko!

Mišičko, tak gratuluji ke kočence! :dizzy_face: Byla u vás větší radost u tebe nebo i manža chtěl holčičku?
21. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Katy, tak co u kadeřnice?
21. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Jsem spokojená, Teri, ale ostatní si ani moc nevšimnou. Jelikož mám tmavý vlasy, tak ostatní ten odrost ani nevidí, natož když jsem od kadeřnice. Jen jsem si nechala dát takovej skrytej melír, aby nebyly vidět odrosty, pak přeliv a trošku to mám prostříhaný. Žádná velká změna, ale jsem spokojená! :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Tak to je hlavní! :slight_smile: Mo nevím, co si s tím udělám já, asi jen prostříhat a zkrátit...
21. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko,tak snad dneska bude hezky.Hlídám moji 4letou neteřínku,tak musím vymyslet nějakej program.je to takový malý vosí hnízdečko,chvilku neposedí :grinning:

Holky,ten srazík je dnes nebo zítra?já bych jej brala až zítra nebo ve čtvrtek :wink: ale když ne tak se přidám jindy :slight_smile:
Krásnej den přeju :dizzy_face:
21. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré raníčko, dneska po ránu nějaká zima, co? Byla jsem ráda, že má svetr... tak si srazík užijte, ať už dnes nebo zítra :slight_smile:

Katy, určitě ti to sluší. Když já přijdu od kadeřníka, tak si ostříhání nevšimne ani MM... Klasika.... :confounded:

Míši, já to tušila, že to bude holka... :grinning: :slight_smile: :grinning: jak to vzal manžel? Oslavili jste to nějak?

Luci, to si děláš prdel, že tady někdo řeší prasečí chřipku ! :sweat_smile:
21. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
krááásný ráno holky...my před chvilkou teprve vstávali :slight_smile:

Kacko...srazík bude jindy.nikdo dnes neměl čas :frowning2:

Jinak to počasí teda hnus...snad se to zlepší,ale zatím je tu pod mrakem a pěkná kosa :angry: :angry: :angry:
21. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Bré ranko holky, jen se mihnu dočíst nestihnu, su většinou na FB hraju teď farmville :grinning:

Srazík se teda dnes nekoná co, já jsem stejně bez auta tak bych mohl enem po Vyškově, a mosím dneska po pochůkách, pošta, Dm a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před barákem nám bouraj kotelnu je tady k nevydržení ten rachot :confused:

Přeju všem krásnej den
21. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Kočky, můžu se zeptat, jaký jste kupovali peřinky do postýlky, myslím jako polštářek a přikrývku. Co jsem se dívala, tak se prodávají nějaký z dutýho vlákna, anialerg. apod. Jaký máte vy zkušenosti?

Marti, dnes má být 27 st., určitě se to zlepší :wink:

Pěkný den všem! :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky, tam manžel byl rád, že jsme dopadly na testech dobře a že je to holčička vzal dobře i když mi oba jsme od začátku chtěly kluka tak nám holka vyrazila dech. Ale jak řikám, po tom čem jsme si přošly je to jedno co je to je to naše vymodlené dítě a teď snad i zdravé :wink:

Největší radost z holky měla mamka , břečela mi do telefonu škoda, že jsme jí neviděla naživo, ale jsou na dovolené a tajit jí to celích 14 by prostě nešlo :wink:
21. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Misi...je jedno,co to bude,hlavně když to bude zdravé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My jsme moc chtěli holčičku a když nám řekli chlapečka,na holku jsme raz dva zapoměli...a teď jsem tááák šťastná za chlapáka :wink: :wink:
21. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Katy...já ještě žádný peřinky nemám...polštářek se stejně u tak malých dětí nepoužívá a malej spí v pytli na spaní a když je chladněji,zakryji ho dekou...
21. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Míšo, my jsme taky oba čekali klučíka a pak to pro nás bylo velký překvapení a šok. Ale přesně jak říkáte, je to úplně jedno, co to bude..... :slight_smile: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
My jsme taky štastný už mi dneska přišla zpráva od manžela tak co vy moje holky jak se máte a já zase řvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Katy, taky by mě zajímalo, co nám holky doporučí za peřiny :wink:
Míši, hlavně, že je malá v pořádku, já se musela srovnat s klukem, vy to s holkou taky zvládnete :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Však to je krásný!!! :grinning: :dizzy_face: Pokud jsou to slzy štěstí, tak je to v pořádku :wink:
Nám už se taky doma jinak neřekne než holky v množném čísle a nejlepší, že teď začal MM používat "moje Kačenky". Hrozně si přeje, aby se malá jmenovala po mně.... :sweat_smile: :sweat_smile:
21. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Čauves holky

Luci: ze zvědavosti jsem tam nakoukla,jsou to slepice, já osobně to vůbec neřeším, co má přijít stejně přijde, bulvár to zase zbytečně nafukuje a spousta firem na tom chce jenom vytřískat prachy :grinning:

babel: ty jsi z Vyškova?
21. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj!
Jdu zatím jen pozdravit. Malýho jsem strčila MM, tak je snad do dvanácti neuvidím :grinning: Musím navařit, uklidit, vyprat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem přepadlá, noc nic moc, malej teda spal, budil se jen ve 2 a pak v 6, ale já od těch 2 nespala :rolling_eyes: Jo a manža strašně chrápal, jsem si ho musela i nahrát :grinning:

Veru, tak jaká byla noc? :wink:
21. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojte, my teda dneska vstávaly v 6,15 no nic moc, ale baštění v 1 a pak v 5, takt to šlo. Po snídani jsme šly nakoupit a od 9,30 malá už spí. Dala jsem vařit polívku, chci dělat bramborovej guláš, Martin dneska dojde na návštěvu, mám pro něj dárky k narozkám, co nestihly dojít včas .... tak to bude fajn ...
Miško, u nás se takový používá výraz "moje holky" ... dokonce babička když se ptá MM, tak se ptá, co dělají ty naše holky ... oni mají jinak po rodině všude samý chlapy, tak si to babička s náma užívá
Veru se neozvala? ... taky jsem na ni myslela, jak v noci zabojovali ...
21. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.