• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Katy, my taky žádný peřinky nemáme. Malý má jenom deku z merino vlny (ta je parádní - tu doporučuji), teď v létě spí nepřikrytej, všechny deky apod. ho strašně rozčilují. Malý miminko budeš stejně dávat do zavinovačky, takže nějaké peřiny jsou zbytečný a polštář ten už úplně...
21. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Dobré ráno,
Misicko, gratuluju moc k holcicce.

u nás noc příšerná, asi zase ho něco bolelo, podařilo se nám usnout až o půl páté do té doby po pěti minutách poplakával - od půl sedmé od večera. A o půl sedmé ráno vstával. To už se ani nedá popsat jak jsem na dně, jedeme do Hradce k mojí babičce, mám tam i mamku, tak se snad přes den trošku vyspím, jestli bude další taková noc, tak už asi chcípnu.
Večer mám schůzku s psychologem, vypadá to na antidepresiva, při kterých budu moct normálně kojit. Jak se kroutí, když pije, tak mi tahá za bradavky a začínají mě pekelně bolet. :frowning2: :frowning2:
Budeme tam asi do neděle, pokud se toho dožiju :slight_smile:
Ahojte
21. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Verunko, to mě moc mrzí, že zase byla taková noc :frowning2: Jsem na tebe tak myslela, že se mě o Matyáškovi i cosi zdálo, už teda nevím co :slight_smile:
Tak snad si u babičky odpočneš, malýho ti mamka pohlídá a ty se aspoň vyspíš. Ach jo, drže se, holka :wink:
21. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Hele, třeba jestli ho ten exém fakt nesvědí, může fňukat i kvůli tomu, ne? :confused:
21. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj kočky, koukám, že je tady už živo :grinning: venku je to zase na chcípnutí, jsem byla něco málo pokoupit i Áďovi na tu chalupu atd. a málem jsem nedošla dom, jak se mi udělalo zase blbě..ale to jsem už byla díky bohu u našich dveří, takže teď ležím v posteli a odmítám cokoliv dělat :sweat_smile: :sweat_smile:

Paji, Jj.. je tady diskuze na téma Prasečí chřipka, jestli ty slepice mají na intrenetu seznam, tak je teď myslím omýají, protože tam je jeden takovej zajímavej titulek právě na toto téma, že u nás bude moc nakažených lidí atd. :angry:

Jinak je fakt, co má přijít, to příjde a nikdo s tím nic moc neudělá.. až to bude mít náš mladej e školce, tak budu třeba nesvá, ale zatím nic takového nehrozí, tak proč teď vymýšlet evakuační plán :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Veru, moc na tebe myslím a pořád doufám, že se to jednou obrátí v dobrý a budeš si to opravdu už jenom užívat :slight_smile: drž se, kočko!!!
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
doldo, t jsi teda jednička.... máš z nich pěknou srandu jako já :grinning: :grinning:

Já jim včera i psala, že se divým, že nerozebírají i malárii, když jsou přemnožení ti komáři :grinning:
21. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
21. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Jo a k sobě jsem taky přihodila nějaké fotky :wink:
21. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Leni.dv, super fotečky! To je fakt dost rozdíl ty dva měsíce :slight_smile: Ale kluci jsou fešačiska :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Veru, užij si víkend a hlavně odpočívej jak to půjde, aby jsi nabrala síly a energii. Fajn, že jdeš k psychologovi, nebude to ke škodě. Mějte se v rámci možností hezky :wink:
21. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Skoro bych zapomněla, Leni, vlásky super :wink: Tobě sluší všechno :dizzy_face:
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Katy, ten náš je takovej malej buřtík, takžer tam rozdíl bude vždycky :grinning: Je velkej i oproti stejně starým dětem :sweat_smile:
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
To nevadí, hlavně, že je spokojenej, to je nejdůležitější. A vždycky někdo musí být největší a někdo nejmenší :slight_smile: Jak se u vás líbilo Matyáškovi?
21. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
My byli u Matyáška :wink: Jo v pohodě, ale asi se Adamčovi nelíbilo, když Maty plakal, protože začal taky, chvilku řvali zaráz :grinning: No opravdu si nedovedu představit mít dvojčata :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Luci...asi jsem tě potkala před Vlachem,že???Nebyla jsem si úplně jistá,jestli jsi to ty...jsi hrozně podobná na jednu maminku s menším klukem...

Jinak je tam opravdu na chcípnutí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: před chvilkou sme dorazili od babičky...malej ted má popolední siestu...

Leni Dv. děkuju za přidání do Vyškovaček...malej ti opravdu roste jako z vody...nebo spíš z mlíka :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky to je zase den. Byla jsem sekat zahradu a začala mě hořet prodlužka jsem se lekla jak pr..
Leni.dv pěkny fotečky. NA Adámkovi a Matyáškovi jde zřetelně vydět jak ty děti rychle rostou. Jinak vlásky supr.
Veru doufám že si u babičky odpočineš. MAmka ti určitě Matyáška pohlídá a ty budeš moct úlně vypnout. Je to hodně složitý změnit svůj život o 180 stupňů. Utrčitě vše bude časem dobrý. :wink:

Musím taky reagovat na tu prasečí chřipku. Ty lidi jsou jak blby. To je úplě stejný jak když tu byla ta ptačí, a co se zmněnilo vůbec nic. Lidi šílej a zatím nemají proč.
21. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Marti, já ani nevím, jestli jsem tě viděla nebo ne :grinning: jedna maminka podobná tobě tam byla, ale nebyla jsem si až tak moc jistá :wink: hihi... třeba se příště potkáme a splknem.

Holky, to je zase počasí..a to ve Čtvrtek a v Pátek má být až přes 30C. M se jede potápět a já budu doma s Áďou a on bude chtít jít určo do bazénu, ale já v takovém počasí prostě umřu :frowning2: , budu to muset ještě promyslet... teď ležím, mám taky siestu :grinning:
21. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Teda Leni, ten rozdíl mezi Adámkem a Matym je naprosto šílený... A přitom je to jen pár týdnů.. :slight_smile: Oba jsou to moc hezcí kluci :slight_smile: Úplně k sežrání :slight_smile: :slight_smile:

Veru, myslím na tebe. Snad ti psycholog pomůže a mamka ti taky bude určitě velkou oporou :wink: Dej se tam dokupy a doufám, že se vrátíš jako nový člověk :wink:

Já ty vedra moc neřeším, týkají se mě jen při cestě z práce.... Holky, hlavně odpočinek a dostatek tekutin :wink:
21. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Leni, barva vlásků fakt super! Moc ti to sluší :slight_smile: A i Verča má ty vlásky tmavší oproti tomu, co jsem ji viděla minule :slight_smile:

Jo, Luci, s těma samolepkama na zeď si mě fakt dostala, chtěla jsem je nalepit hlavně v ložnici kolem postýlky, kde samozřejmě máme krásnou kamínkovou zeď... Žádná rovina :rolling_eyes:
21. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Paji, to jsem nechtěla... :confounded: ale nám to fakt nelepilo a když jsem jim nadávala v obchodňáku, tak mi to tam vysvětlovali a ono je to prý i napsané na tom výrobku ze zadu :confused: :sweat_smile: takže asi tak.
21. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci...snad ti brzy bude líp.mě takhle bylo loni celý prázdniny,nemohla jsem ani vylézt z domu,bylo mi pořád zle a zvracela jsem...celý prázdniny jsem víceméně proležela :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ty vedra jsou úmorný pro zdravýho člověka,natož když je někomu špatně.

Ty nálepky na stěnu jsem si koupila taky...s medvídkem Pú...a nedrží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Stejně tak bordura,ještě k tomu,jsem si koupila barvu se strukturou omítky...tak na tom už nedrží nic...nakonec sme tu borduru přilepili silikonem...no byla to hrůůůůza :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
no nic...malej se začíná probouzet :slight_smile: tak se nachystáme a pojedme se podívat za mamkou...aspoň se potulínkuje :grinning: :grinning: snad po cestě nepadnu.

Ahoj navečer...
21. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Marti, nestraš mě. Já chci taky borduru, ale je fakt, že musíme strhat starý tapety, takže to půjde s omítkou až na panel. Pak to natáhneme stěrkou a to je fakt úplně rovný. Ta bordura by držet měla. Akorát, že v ložnici je to naprd :frowning2:
Užíjte si tulínkování :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky tak já mám taky borduru a drží skvěle a to jsem jií už 3x odlepovala. A ty obrázky na stěnu mám tedy jen jeden takovýho velkýho medvídka Pů a taky skvěle drži a to nemáme stěny nejhladší.
21. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky, kde jste toho medvídka Pú koupily? Já jsem zatím viděla jen né moc hezkýho krtečka a takový roztodivný poastavičky domácích zvířátek ze zahrádky... A nepočítám ty různý princezny...
21. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Jsem nějak odpadla :grinning: :grinning:

Marti, jenomže já nezvracím, jenom mi prostě v tom vedru není dobře a je fakt, že jsem se dneska málem složila před barákem :confounded: takže v takovém počasí jsem radši doma a nevylézám :grinning: i když mě to docela mrzí, že člověk nemůže ani na ten koupák, aby chytnul barvu, ale jednou jsem zázrakem těhule a nechci to riskovat.

Jinak k těm nálepkám, tu borduru jsme měli taky, vydupala jsem si ji zároveň s těmi normálními nálepky a pěnovými nálepky-je víc druhů Pájo. A taky nedržela takže šup zpět do obchodu, kde nám ji vyměnili za peníze, protože bych ji měla doma na dvě věci.

Pájo, mrkni na ty pěnové.. k tomu nepotřebuješ tu hladkou zeď a většinou to prodávají v Bauhausu v Brně-oddělení tapet a dětských motivů :wink: tak je Medvídka Pú jak ... :grinning: :grinning: a těch ostatních zvířátek.
21. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Já tam Áďovi kupovala ty nálepky Cars :wink: akorát se připrav na to, že je to pěkně drahé...
21. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Když se tu bavíte o těch nálepkách na zeď, tak nejlepší jsou ty pěnové :wink: Jo a včera MM právě v Bauhausu koupil nálepky, které i ve tmě svítí - nějaké mráčky, hvězdičku a zrovna i ty Cars, a když platil, tak šel do mdlob :sweat_smile: Nějak si nevšiml ceny :grinning:
21. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Kočky, nevíte některá kde bych mohla sehnat někoho, kdo by mi mohl dát na čistě bílé těhu tričko logo klubu MM ? Tak aby logo bylo na bříšku a název na zádech? Obyč.těhu triko bych sehnala, ale ten kdo by mi to udělal neznám ani žádnou firmu :fearful: potřebovala bych do do konce Září už mít..
21. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.