• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Krásný úterní podvečer přeju,

dneska jsem poprvé byla na REIKI a docela spokojenost :slight_smile: Celkově jsem byla asi vyšťavená, bo jsem si energie vzala docela dost, ale nejvíc teda srdíčko a bříško :slight_smile:

21. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky dneska jsme byli v aquaparku vevnitř, hodila jsem dvě fotky. Celkově zařízenost bazénu pro mimina nulová, v místnosti přebalovna, bordel a pult nikde. :angry:

Luci na to nepotřebuješ firmu, koupíš nažehlovací papír na textil, vytiskneš tam co chceš a pak to nažehlíš, já teď bubu dělat Vikče 2 bodyčka, kdybys chtěla, tak ti to můžu udělat.
21. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Doldo, jééééé to by jsi byla zlato..akorát nevím jak to uděláš s tím názvem, je docela dlouhý :confounded: dopředu na bříško bych potřebovala ten obrázek a na záda logo jejich klubu.
21. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
ronaldo, kují za odkaz... mrkla jsem. Uvidím jak se domluvím s doldou :wink:
21. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Zuzi a kde kupuješ ten papír, já jsem chtěla nechat udělat malýmu tričku, ale když top jde i doma. :wink:
21. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Zuzi..prosím tě,vy už chodíte s malou normálně do dětského bazénu???Myslela jsem,že to plavání pro kojence je až od 6 měsíců :unamused: :unamused: :unamused:
21. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Dobré ránko,

dneska to vypadá na krásný sluníčkový den :slight_smile: Tak mě ani tak neštve, že jdeme odpo k šéfovi na kobereček :sweat_smile:
Večer musím pobalit kufříky, zítra odpoledne vyrážíme na dovču :dizzy_face:

Zuzi, malá je krásnej plaváček :slight_smile:

Leni, Adámek je fakt kus chlapa. Jde vidět, že mu chutná :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ránko!! Jo jo, holky vypadá to, že nás čekají 2-3 dny pořádných pařáků.... A na víkend se má samozřejmě ochladit :frowning2:
22. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Kráááásný ráno holky...

Katy...to je tak vždycky,že na víkend je hnusně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Prý to mají být poslední 2 dny tropů a pak se to vrátí do starých kolejí...polojasno...20 stupňů...
Ach jo,to už se na ten koupák asi nedostanu :unamused:

Za chvilku nakrmím dravou zvěř a valíme na celý den k mamce...vyplesknout se na dvůr a odpočinout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mějte se hezky a neužeňte si úpal :grinning:
22. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráníčko,
tak si dnešek všechny užijte, ať už na sluníčku nebo v chládečku :slight_smile: :wink:

Leni, já si právě chci koupit ty pěnový nálepky, min.víkend jsem byla v Bauhausu a kromě princezen a domácích zvířátek jsem nic nenašla. Ale možná to mají i jinde, nějak speciálně jsem to nehledala... No, ale včera jsem už psychicky připravila MM na to, že musí být úplně hladký zdi, tak aby na tom byl nachystaný. Nakonec prohlásil, že až budeme mít dovču a opravovat pokojíček, tak mě pošle na prázdniny k našim hlídat psa.... :grinning:

Radi, kam jedete na dovču??
22. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Paaji, pry by měli mít výběr v Hornbachu... No já prostě tu 1 sadu koupím a budu se modlit, ať to drží:grinning: Akorát nevím co, když jsem se dívala na netu, líbil se mi Pů, ale zas jsem si říkala, že dám radši možná český motiv, jako toho krtečka, na netu ty obrázky vypadaly moc pěkně...
22. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Holky, na novoška bych asi chtěla spací pytel, teda nejdřív asi bobek bude spát v zavinovačce a pak ten spací pytel? A normálně to miminko v tom spí tak, že má ručičky vystrčený ven a kdyžtak přikrytý dekou?
22. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojte holky, Markétka právě usnula, já jdu papírovat, .... nemám založený papíry od vyúčtování elektriky, plynu, vody atd. tak ať v tom nemám bordel, dnes jdeme nakoupit až po polednu, malá vstávala v 6, ale do 8 jsme se povalovaly v posteli. Tak asi chytneme ten polední pařák, dám malé klobouk, naštěstí toho nemám moc jen nákup a poštu, tak to zvládneme. Navařený mám ze včera.
22. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Erinka, ruce jsou venku s pytle. Já to dělala tak že když bylo teplo tak jsem dala nějakéj kabátek navíc a už nezakrývala a v zimě zakrývla. Podle toho jakej budeš mít pytel oni se dělají tenší a pak silnější na zimu.
22. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
no ale my bydlíme v bytě, v zimě máme celekm teplo, ne kosy jak na baráku u našich, když uz se k ránu moc netopí :slight_smile: Tož asi stačí nějaká tenčí si myslím....Spíš že je taky hodně velikostí těch pytlů, tak nevím, jestli mám rovnou koupit nějaký větší??
22. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Čauky kočky,

to bude venku zase pařák chjo, to aby byl člověk zalezlej doma a nemohl ani vystrčit čumák ze dveří teď jsme se zrovna před chvilkou pohádali s M a to jenom skrz to, že jsem řekla, že půjdu zítra s naším synátorem na koupák, že je blbost napouštět u nás znovu bazén, když v Sobotu odjíždí na 3týdny na prázdniny. Tak se M rozčílil, že jestli jsem normální v takovém vedru atd.... takže jak to tak vidím, budu muset sedět doma do té doby než se to malé nenarodí, nebo já nevím
22. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Teri, já jsem si jeden pytel zrovna včera objednala. Ale vzala jsem ten 80cm, protože jsem koukala v obchodě na 90cm a to mimčo by se v něm prvního půl (možná 3/4 i víc) roku úplně ztratilo. A myslím, že nejvíc ho budu potřebovat právě v době, když bude maličký.
Taky jsem původně chtěla koupit ten větší, ale i prodavačka v dětským obchodě mě od toho zrazovala. Prý bych ten pytel musela ještě v půlce ohýbat, což měla pravdu.
22. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
No právě, některý ty pytle jsou obrovský! :slight_smile: A kolik tě stál?
22. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
340,- a mám ho v sadě s ložním povlečením do postýlky :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak to je fajn:slight_smile:
22. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
22. črc 2009 v 10:32 • erinka83
Luci, tak asi to MM myslí dobře, ale je děsný být zavření doma. .. na tom koupáku (kam jste chtěli jít, do Rousínovce?), je přece kam se schovat, tam jsou vzádu nějaký stromy ne?
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Marti, on sám si jede s klukama na potápění do nějakého lomu kousek od Bruntálu a já mám být celej den doma zavřená s klukem, jenom proto, že bude venku vedro? Přiznávám, že mi to nedělá moc dobře, ale nebudu přece vyflusnutá na slunku, no ne :angry: nejsem malá holka, aby mě pořád komandoval co jím, kam chodím atd. :rolling_eyes: ... jinak je tady kousek od nás koupaliště, cca 10minut pěšky. Stromů tam moc teda není, je to spíš takové otevřenější, ale dá se tam vypůjčit slunečník.

Stejně do vody nemůžu, takže by se tam aspoň Áďa vyrochňal.. teda pokud si myslíte, že není zbytečné napouštět bazén jenom na zítřek a potom tam tu vodu nechat 3týdny a nebo ji vypustit :confounded:
22. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Luci, šak seš dospělá, ne? :wink: A jak říkáš, na slunku vylepená nebudeš, tak co....
22. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Luci, je pravda, že by se Áďa aspoň zabavil, a ty si poradíš, ne? ...
22. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Teri, ta postýlka vypadá dost solidně. Docela se mi líbí. Splňuje všechny moje představy, kdybych neměla svoji už objednanou, tak bych o ni vážně uvažovala. Nevíš, to je český výrobek nebo ?
22. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak to dopadlo tak, že jsme se pohádali ještě víc a já jsem tak z nervama v prd... že jsem přestala jíst :pensive: :frowning2: a pořád bulím jak malá holka. V Srpnu jede zase na víkend pryč a já budu doma sama, jsem zvědavá co budu dělat, když bude venku pařák a já nebudu moct ani ven. Je to fakt nefér :cry: :cry: pořád mě vodí za ručičku jako malou holku.

Takže asi tak nějak, nebudu vás tady tím zatěžovat a doufám, že se nic mimiňousovi nestane, když jsem tak z nervama v prd... a nemůžu ani jíst.
22. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
No Luci, to nervování je ale horší, než kdybys na ten koupák šla .... já myslím, že by se ti nic nestalo, když bys tam poseděla pod deštníkem, dala si minerálku a semtam si opláchla nohy vodou ať se osvěžíš ... je to těžký holt ... snaž se být v klidu, prosím tě ... ale být doma je fakt za trest ...

Já čekám nějakýho kamaráda od MM, má si dojet pro jeho fotku, a nikdo nejede ... prý kolem poledne !!! ... chci jít nakoupit, ať mám nákup doma, než dojede MM, ale s takovou to teda nestihnu, protože malá půjde za chvíli zase spát, to mě teda s...e
22. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Teda Luci, nevím, o co tvýmu jde, ale tohle by si ten můj ani nezkusil!!! Jako chápu, že po tom všem má strach, aby bylo s miminkem všechno v pořádku, ale snad ví, že má doma svéprávnou, rozumnou ženskou a zvlášť pokud nemáš od Dr. nařízený přísný klidový režim, tak fakt nechápu, jak může po tobě chcít, abys byla zalezlá doma!
22. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já jak jsem měla problémy s tím špiněním, tak měl MM taky strach, ale prostě mi věřil, že to nebudu přehánět, ale budu se šetřit, ale prostě to konečný rozhodnutí jestli někam pudu nebo ne, nechal na mě... A já bych se teda ani buzerovat nenechala, promiň.... Ale vím, že je to těžký, no :confounded:
22. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.