• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Paaji, jestli to je český výrobek fakt nevím...
22. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ke všemu to dopadlo tak, že si mám prý dělat co chci, ale jestli prý o to mimino přijdu, tak budu vidět :frowning2: takže teď jsem ještě víc prd.. protože už tak se pořád bojím, jestli to bude všechno o.k nebo nebude. Nejlepší bylo i to, jak mi řekl, že za ním nemám chodit s tím, že je mi blbě a nebo že potřebuju na pohotovost :pensive: když si myslím, že je rozumné v mém stavu jít na koupák. Takže asi tak.... je to na prd, fakt jsem pěkně rozhozená a nevím co mám dělat, nechci ničím tomu prckovi ublížit :pensive: :pensive:
22. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Dr. mi sice řekla, že se mám snažit odpočívat, nezvedat nic těžkého atd. když člověk špinil... ale takhle nemůžu ani zajet pořádně do Brna za kamoškama, aniž by nebylo pěkný počasí a já si to potom doma neslízla :pensive: takhle budu chodit en akorát tak v dešti a v zimě a budu doufat, že z toho nebudu nemocná nebo něco horšího.
22. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Teri a Páji, my máme tuhle postýlku, jen bez toho šuplete a trošku jinej odstín dřeva (hezčí): http://www.primaobchodak.cz/detail/detska-postylka-michas-40636/

Luci, to je mi líto, že jste se s M tak rafli. Ale přece nemůžeš být doma jako vězeň a to on musí tolerovat a pochopit. Jak říkají holky, jsi dospělá a sama nejlíp víš, jestli se na to cítíš nebo ne... Nestresuj se a snaž se s ním mluvit v klidu, ať se na to zkusí podívat z tvého pohledu. Bylo moc hezký, jak jsi tu psala, jak se o tebe staral, když jsi musela ležet, prostě má jen strach, to je vše. Ale miminko chcete oba dva a nikdo nechce maličkýmu ublížit, tak ať to zase tak nepřehání. Však nic namáhavýho dělat nebudeš.
22. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Katy a kolik poloh má ten rošt?

A Katy má naprostou pravdu, navíc by si měl uvědomit, že kolikrát člověk vůbec není schopný ovlivnit, jestli se miminko udrží nebo ne... A že je důležitější, abys byla psychicky v pohodě, čemuž teda teďka vůbec nenapomáhá to jeho chování :frowning2:
22. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Teri, normálka - 3 polohy. Na fotce bůhví jak nevypadá, ale zdála se nám docela kvalitní a pevná. Hlavně jsem právě chtěla ty 3 polohy a ty vydělávací tyčky na boku.
22. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Já se totiž nejdřív dívala po postýlkách v IKEA a ty mají 2 polohy, tak mě příjemně překvapilo, že jsou postýlky is v íce polohama:slight_smile: Tu někde na diskuzi jsem četla, že když byla nějaká holčina v zahraničí, měla tam dokonce postýlku s 5 polohama!!! :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Fakt? Tak to jsem tady neviděla, ale myslím, že ty 3 jsou dostačující :slight_smile:
A co už, Teri, máte nakoupeno jinýho? Z těch větších věcí? Já včera objednala přebalovací podložku a prostěradlo.
22. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Nic:grinning: Zatím usilovně přemýšlím, jak pořešíme to přebalování, dneska se jedem kouknout k jedné paní na kočárek, na netu se mi líbil, je sice už 2 roky starý, ale to mi neva. Tak jsem zvědavá, byla by to první velká věc pro naše mimi:slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Katy, ta postýlka je dobrá, a má i šuplík, to je paráda !
22. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Marti, ale Katy ji mají bez šuplete...
22. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jedu domů, chtěla jsem ještě něco oběhat, ale v takovým hicu na to nemám:frowning2:
22. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
ta postýlka je parádní... :wink: moc pěkná
22. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Eri ... oj, ťukla jsem na odkaz a nepřečetla si řádek nad tím ,... dík za info
22. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Nám teda ten šuplík ani nenabízeli, ale to mi nevadí. Zase když bychom tam chtěli nechat dodělat kolečka, tak šuplík by byl neefektivní.
Tak to by bylo super, Teri, kdybyste pořídili kočárek. A jakej to je? Nemáš fotku nebo odkaz? Člověk má radost z každé maličkosti :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Luci a ty máš nějaký věcičky ještě po Adámkovi nebo budete kupovat většinou nový věci?
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kači, oblečky po Áďovi mám a mám jich plno a dobře zachovalé, ale i tak se člověk neubrání koupit něco nového :slight_smile: a jestli to bude holka, tak to bude komplet nové..
22. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Luci, v některých slovech skoro vidím svýho MM. On taky někdy něco takovýho vypustí a pak ho to mrzí... Není to tak dávno, co jsem řešila dovolenou, kdy jsem podle něj "nemocná" a musím sedět na zadku... Ale to, že doma dělám pořád všechny práce sama, moc neřeší... Akorát, že jsem drška a většinou se docela nedám. Jen tu dovču jsem vzdala a když přišel ten termín, tak zhodnotil něco ve smyslu "kdybych věděl, že na tom budeš tak dobře a že to zvládáš, tak jsme klidně mohli jet"...
Hlavně se dej do klidu, možná ten koupák v těchhle vedrech není úplně dobrý nápad, ale asi lepší, než jen sedět od rána do večera doma a nejlépe ležet v posteli a zároveň vařit, prát, uklízet...

Katy, taky moc hezká postýlka. Já taky šuplík nemám, je mi k ničemu, když mám kolečka a potřebuji s postýlkou jezdit po bytě. A za jakýho dřeva ji máte? Akorát já jsem nechtěla s prušlama, ale se sundávacím bokem.

Teri, ukaž kočárek! :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Katy, jakou podložku jsi objednala? Já ji nemůžu koupit do doby, než budu vědět, na čem a kde budu přebalovat...
Já včera objednala povlečení do postýlky, zavinovačku a spací vak. Zítra si jdu vyzvednout kojící polštář a do 14 dnů by měla být postýlka. Nemám ještě matraci.. Na tom budu muset zapracovat.
22. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Páji, mám doma podobný exponát chlapa ... jim to zapaluje nějak pozděj, prostě maj svý dny...
22. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Luci, ty bys i brala holčinku, co? Abys měla k sobě ženskou a měli jste páreček :wink:

Holky, ti vaši chlapi jsou rošťáci. Já mám tady v tom zlatýho chlapa :dizzy_face: Ale ti vaši taky nebudou nejhorší, jinak byste si je nevzali :grinning: :grinning:

Díky za pochvalu, Pavli. Taky jsme si mohli vybrat, jestli stahovací bok nebo ty tyčky, ale přišli nám lepší ty tyčky. Máme buk, ale ten odstín je úplně jinej než na obrázku.
22. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Hoj holky, teď sme dorazili z koupáku od kamošky bylo to super, jen na Matějína trochu studenější voda, ale já se hezky vycáchala, zítra bych taky někam zašla, možná přece jen zkusím ten vyškovskej bazén :grinning:

luci: Teda, ten manža je ale bručoun, no co k tomu říct - těhotenství není nemoc a pokud nemáš nějaý problěmy a hlavně se SAMA na to cítíš tak proč nedlat něco co je Tobě příjemný, když budeš ty spokojená tak přece i mimčo :wink: , nevidím teda nic nebezpečnýho nic na bazéě, rybník bych teda nedoporučila, ale bazén o.k a v tomhle vedru... :wink: Chlapi suv tomhle padlý na hlavu, me MM taky furt za všechno péroval, ať tam nechodím, nebo vlastně radši vůbec nechodím a to nedělám, ono se to přece udělá samo :grinning: , zkus hodit nějakou rozumnou debatu, dyť naše báby ještě celý těhu pracovaly na poli a pk si jen odskočily porodit do keře tak kde je to nebezpečí?
22. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Pavli, u nás je to jasný, že jen ta pevná přebalovací deska, protože nemáme v bytě moc místa, tak tam nebudu někam cpát celej přebalovací pultík. Takže máme tuhle: http://www.splavacek.cz/zbozi/150-prebalovaci-podlozka-80x50cm-pevna
Má na koncích zarážky, takže ji budu mít zpravidla na postýlce, ale může se položit kdekoliv. Vzala jsem tu 80x50 (radši větší) a takovou žlutou. Mají pokaždé jiné vzory, takže to není přímo ani jedna z těch na obrázku. My budeme mít takovou se sloníkama :slight_smile:
Nad tím spacím vakem taky přemýšlím.... To už ale pak ani snad nepotřebuješ přikrývku :sweat_smile:
Jaký povlečení máš? A kojící polštář s jakou výplní? A kde to všechno kupuješ, v Brně nebo i přes net?
22. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Hani, tak to jste se měli suprově s Matýskem. Zítra si určitě zase zajděte na koupačku, protože budou stejný pařáky jak dnes...
To jsi dobře vystihla s těma bábama :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Hani, to si vystihla docela výstižně... :grinning: Já se letos snad ani koupat nebudu... :confounded:

Katy, budu mít přebalovací komodu, teda normální komodu na kterou asi necháme udělat tu horní desku na přebalování. Pokud to teda ještě nepřehodnotíme a nebudeme malýho přebalovat v koupelně na pračce. Já právě nevím, k čemu jsou mi dobrý ty boční výstuže, když to bude položený na tvrdý podložce.

Vím o tom vaku, ale zase né každý dítě to snese, takže my budeme mít jak vak, tak peřiny. Už jen kvůli tomu, jaký krásný povlečení jsem si nakoupila :slight_smile:
Ikdyž jsem původně nechtěla, tak mám polštář s těma kuličkama, výrobce Jiří Pech. Mám to objednaný na netu, ale vyzvedávám osobně v prodejně na Hrnčířské. Postýlku taky.
22. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
JJ holky co Vám budu povídat, voda měla 27 stupňů a bylo to fakt čupr, jak mi kamoška pošle fota, ukážu v jakým luxusu sme si lebedili :slight_smile:

paji: Jak to? Já loni párkrát v bazénu byla, ale pak sem nemohla právě skrz otýkající noy, takže pak max na chatě nohy v lavoru :grinning:
22. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Hani, to si dobře vystihla, ale on měl asi fakt jenom strach jak o mě tak i mimčo.. není to tak dávno, co jsem ještě špinila a byli jsme na pohotovosti. Jinak jsi mě s těma bábama pobavila :grinning: :grinning:

Kači, Jj holčinu byl brala víc než kluka, ale když už to má být, tak hlavně ať to je a je to zdravý, to je teď nejdůležitější :wink: :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Paji, já jsem taky pěkná držka a ke všemu ještě paličatá a on to stejný, takže je to chvílama u nás celkem zajímavý, ale potom je klid :grinning: :wink:
22. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky, dostala jsem pozvání od Erinky, abych se za Vámi mrkla :slight_smile: Jsem taky Vyškovačka (teda teď už spíš Opatovičačka :slight_smile: ) a čekáme s přítelem miminko někdy v první polovině prosince:o) Asi holčičku, ale to ještě není potvrzeno, na velký ultrazvuk jdeme trošku později kvůli dovoleným, až druhý týden v srpnu. Aby to napínání bylo o něco delší ... :unamused:
22. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Vítej Pavli :wink: Neznáme se taky? :sweat_smile:
22. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.