• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Holky, kde ste kdo? Kde máme dneska Lenču? A kdy se vrací lenajsek z dovči? CO teda s nějakým tím srazem?
22. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
No nic, nikdo nikde, jdu koukat na film a do hajan. :grinning:
22. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky,

omlouvám se, že vám sem vpadám, jen něco písnu Lucce :grinning: Luci, je mi líto ten dnešní konlfikt s tvým manželem, ale je to těžký, on se do tebe vcítit nemůže a nehoní se mu hlavou všechno dokolečka jako tobě, taky mu není špatně a může si chodit kam chce, na rozdíl od tebe. Myslím si, že pokud se cítíš dobře, nešponíš a zvedne ti to náladu, tak to e přesně to, co potřebuješ určitě víc než sedět doma a přemýšlet o tom a o tom. potřebuješ mezi lidi a zábavu. Tohle by taky tvůj manžel mohl vidět, ale těžko to bude chápat, jednou jsme se o tom spolu bavily přece, oni ti chlapi "přijdou k hotovýmu" a v nás miminka rostou dobu před. takže přeji, at se to zase urovná, což se urovná!
22. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky...jak vidím nikde nikdo...ani se nedivím,celý den jsme strávili venku a teď už jsem z toho Eodra zralá jít spát :grinning:

Luci...manžel je opravdu morous,na jednu stranu se mu nedivím,že mí strach,ale takhle moc by to přehánět neměl...jak už tu někdo napsal...těhotenství není nemoc...a jestli se na to cítíš,klidně na tenkoupák jdi,půjčíš si tam slunečních,trochu se ovlažíš a určitě ti bude líp,jak sedět zavřená doma. :slight_smile:
nemůžeš se zase přehnaně šetřit...moje teta je doktorka a říká,že když se miminko má udržet,tak se UDRŽÍ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
paaaja111: Páji, píšu takle, teď jste tady Pavly dvě, tak ať to rozliším ... k tomu přebalováku ... ta boční výztuž je na to, aby se to miminko nepřekulilo na bok , jak mají pořád zvednutý nožky, tak při otáčení na bok jim to nejde ... aspoň teda ze začátku, u nás zatím dostačující, akorát Markétka na něm občas i sedí, ale to u ní stojím (radši), to už je o hubu ... :grinning:
22. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky Paji.o, no konečně jsi přišla mezi nás :wink:
22. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj betinko-Mončo,no konečně jsi přišla mezi nás :wink: jinak ohledně manžela, už je to o.k, nějak jsme si to vyříkali a je to dobrý..aspoň zatím. Nechtěla jsem to tady nějak rozebírat a dělat z něj toho kdo mi ubližuje, ale zrovna v tu chvíli jsem fakt byla totálně v prd... a všechno mě štvalo, že mi všechno zakazuje atd. ale jak už jsem napsala, je to dobrý :slight_smile:

A kdy vlastně přijdeš i s manželem, ať si můžou spolu poklábosit o našich problémech :grinning: :grinning: nějak na sebe nemáme pořád ten čas, viď :sweat_smile: A co malá, jak je na tom.. rýma už ustoupila?

Ahoj Marti-babel, jak je kočko a co dnešní pařák..přežila jsi ho na zahradě u mamky :slight_smile: ty musíš mít nachytaný bronz až až, ti budu asi pomalu závidět :grinning:

Hani, kde máš nějaké to foto z bazénu :confused: jsem na něho zvědavá.. jinak ohledně Lenči a Lenajska nic nevím :fearful: ale je to divné, že se tady Lenča dnes neukázala, snad je vše o.k

Tak dobrou, kočky... tady se krááásně začlo zatahovat a možná i sprchne, takže toho musím využít a jít chrupat. Zítra mě čeká náročný den s naším rarachem, když M bude na potápění na lomu někde u Bruntálu :angry: :wink:
22. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tož kočárek máme doma, je to od Patron Bohemia, konkrétně Apollon Alux. Ta modrá se mi hrozně líbí! :dizzy_face: Vleze se nám do kufru (musí se ale oddělat kolečka) i do výtahu, je dost velký, takže by měl být OK i na příští zimu... Tak doufám, že se nám v něm bude pěkně jezdit! :wink:
22. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Krááásný ráno holky...

Luci...no bronzu moc nemám.opaluji se hrozně špatně,většinou hned zčervenám jak rak a druhý den jsem stejně bílá :slight_smile: ..já na tom slunku dlouho nevydržím,když se nemůžu ovlažit ve vodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a navíc přišla na návštěvu babička,uviděla,kolik je na zahradě meruněk...a museli jsme povině zavařovat a dělat marmeládu :angry: :angry: :angry: Takže jsem půl dne strávila v kuchyni :grinning: ...
23. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Luci...a kdyby tě Áďa moc zlobil...dej mi vědět a já ho přijdu spražit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Bré ránko!
Včera jsem se sem nedostala, nebyl čas :slight_smile: Ráno jsme byli zase na očním, pořád ty kanálky nejsou průchodné, tak zatím budem pořád jezdit. Jestli se to proplachama nezlepší, tak by nás museli hospotalizovat a pod narkozou mu do oka dát nějakou kanylu :confounded: Tak doufám, že se to zlepší.

Lenajsek bude na chalupě asi iu přes víkend jsem tak pochopila.

Dneska by bodl bazének, co? :dizzy_face: Nebo radši nevycházet z domu :sweat_smile:
23. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Erinko...kočárek vypadá moc hezky...ten bude jezdit sám :slight_smile:

Hani...závidím ti ten koupák...přidala bych se,ale nevím,jestli bych tu cestu autobusem přežila :grinning:

Katy...postýlka vypadá super...my na té naší ty vytahovací tyčky nemáme,ani bočnice nejde dolů,tak to asi bude časem trochu problém :unamused:

No nic,dravá zvěř se začíná probouzet..jdeme krmit :grinning:
23. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj leni...chudáček Adámek...ten teda má s těmi očičky pech :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jak říkáš...vyrazit k bazénu,nebo nevycházet :grinning:
23. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno, kočky...

To byla teda noc, za prvé bylo zase dusno, i když se tady něco málo prohnalo, ale nic moc a za druhé mám dneska klidovej režim, protože z toho včerejška se mi to zase spustilo :pensive: takže Áďu prostě posadím k TV a já budu ležet. Manžel odjel na to potápko a vrátí se až kdoví kdy večer, tak doufám, že to zůstane tak jak to je a nebudu mít nějakou komplikaci, jinak nevím, kdo by mě hodil do Brna :confounded:

Marti, zavařovat meruňky a dělat z nich marmeládu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ne e a ještě v tom vedru, no ale když babička zavelí tak se musí povině jít :grinning:
Třeba ten bronz nachytáš dneska, určitě půjdeš na koupaliště, ne?

Leni.. Adámek je teda chudinka, fakt ho lituju, že má takové trápení pořád s těmi kanálky.
23. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Luci...spala jsem skoro nahá...hnusný vedro

Na koupák nepůjdu...nemám s kým :unamused: moc maminek tu neznám a ty ostatní jsou pryč :confounded:
23. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Byli tam včera holky od nás tady z komplexu a říkali, že tam bylo pořádně nacvaknuto.. a to tam šli schválně až kolem půl páté, aby se s děckama nepekli v tom největším vedru a prý se tam nedalo ani pořádně plavat, skrz ty lidi :sweat_smile: takže si to umím docela představit dneska, to jich tam bude ještě víc než včera :angry:
Řekla bych ti, jestli nechceš s malým přijít, že můžem být na zahrádce.. malej tam má bazén (větší) ale fakt to nechci hrotit, kór když zase to... :pensive:
23. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Hoja hoja
tak kdo dnes razí na koupák? CO Leni? Ty kanálky mě mrzí, chůdě Adík :frowning2:
23. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Luci...neboj,doma sedět nebudu.půjdeme zase k mamce...dáme na dvůr malýmu bazének a budeme ve stínu :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Čauvec Haňule, určitě povalíš zase na bazén tak jako včera, že :grinning: ... nachytat plno bronzu.

Marti, je mi jasný, že nebudete přece doma, když bude tak pěkně. Meruňky už máte zavařený, tak už můžete s mamčou klidně relaxovat ve stínu :wink:
23. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Jo, jinak jsem to byla fakt včera já... ale né ta mamina s tím chlapečkem, ale ta druhá za ním. V tom černým lehkým tričku na tenkých ramínkách :wink: ty jsi stála i s kočíkem před obchodem, že? :confused: :grinning:
23. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Marti: Tak to se máte :grinning: Já asi pojedu k nám na chajdu, já mám fakt vůči tomu bazénu averzi tady :grinning:

Luci: Fotky nemám, kamoška ještě neposlala, dneska tam nemůžem, je to barák její mači a ona dneska nejni doma.
23. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky, takže další Pája mezi námi? Vítej :slight_smile:

Leni, chudák Áďa, doufám, že se to brzo zlepší a nebude muset do nemocnice :wink:

Luci, zase se ti to rozjelo? Tak jen lež a snaž se nic nedělat. Třeba je to z těch nervíků...

Dneska jsem grogy, spala jsem slabých 5 hodin. Včera jsme měli úžasný kulturní zážitek. Od MM jsem dostala lístky na Shakespearovské slavnosti k výročí svatby. Hrál Bolek a Stašová, Přeučil a pod. Fakt super. Akorát, že jsme dosedli, začalo se blýskat, hromy... Hrálo se cca 45 min, spustil se slejvák, pak se asi 3/4 hodiny čekalo, byli jsme mokří jak myši, včetně kabelky a věcí uvnitř, úplně totálka... A to jsme měli pláštěnky! :confounded: Finále nakonec bylo o tom, že představení zrušili a vrátí vstupné... Docela mě to mrzelo. Než jsme pak dojeli domů, umyli se, dali sušit oblečení a boty, byla skoro 1 hodina ráno... :confounded:
23. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Jo jo...to víš,můj ušklíbený pohled do slunce se nedal přehlídnout...a ten topík ti moc slušel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hani...závidím tu chatu...taky bych nějakou brala.
Já k mamce taky můžu jen tento týden...je to barák ségry a mamina jí teď jen hlídá psiska,když je na dovči...ségra je jinak pořád v práci :frowning2:
23. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Hani, tak až budeš mít foto, dej vědět, ať se teda můžeme kouknout v jaké rezidenci jste teda byli :grinning:
Co máš proti koupákům tam u vás... vždyť tam máte ten Aqvoš a ten je fajn, ne? :confused:

Paji, Jj... spustilo se mi to, ale pořád jenom ťuk, ťuk špinění. Bude to určitě z těch včerejších nervů atd. aspoň teda doufám.
Jinak je škoda, že vás přepadla ta bouřka, zrovna na tom představení.. nedivím se ti, že tě to mrzelo :confounded:
23. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Marti... ty kecko :grinning: :grinning: jaký ušklíbený pohled. To bych snad musela něco takového vidět, ale já nic neviděla :sunglasses:
23. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Luci: Njn, ale mě se tam nelíbí to hafo lidí a krom toh brouzdáku tam pro děcka nic není víš :unamused: Navíc to nehorázný vlezný
23. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko!
Luci, tak to je blbý, že je to zpátky. Snad to byl jen záchvěv a zase to hned přestane.

Páji, tak to jsi dostala hezký překvapení k výročí :slight_smile: Škoda, že vám nevyšlo počasí... :frowning2:

Teri, kočárek hezkej a opravdu vypadá velkej a prostornej :wink:

Leni.dv, to je smůla s těma očkama. Chudátko Adámek, ale určitě je statečnej ten váš klučík. Jen opruz, že musíte pořád dojíždět. Snad se to ještě těma průplachama zlepší, aby mu to nemuseli dělat v té narkóze :frowning2:

Taky vítám nováčky mezi námi :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Hani, a jóóó... já tam právě ještě nebyla. Myslím v tom venkovním, jezdili jsme do Jihlavy a potom jsem chodila tady u nás a nebo do Brna. Jinak když je to přeplněný, tak to taky nemusím..ale je to prostě veřejný koupák , tak s tím člověk musí počítat. :confounded:

Kači, dobré ráno.. Jj, snad to bude do večera dobrý :wink:
23. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Jó Hani, už jsem ti včera neodpověděla... Koupák nestihnu asi proto, že do rybníku atd. v životě nevlezu, navíc jsem dá se říci od rána do večera v práci a o vík. je většinou hnusně. A když není, tak je v Brně na koupácích hlava na hlavě a rozhodně nechci riskovat, že mi někdo skočí za krk...
Naši bazén letos nevytáhli, protože se staví :(( Takže letos koupák jen doma ve vaně :grinning:

Teri, tak jste kočárek nakonec koupili, jo? Hezký, ale já se v tomhle staromódní a zatvrzelá a nechtěla bych vozit holčičku v modrým kočárku. Hrozně jsem chtěla takový dorůžova s kytičkama, ale jak říkal doktor, holčička (i kočárek) bude příště :wink:
23. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Paji, já bych holčičku klidně v modrém kočárku vozila :slight_smile: proč ne.. ale neboj, holku budeš určitě mít napodruhé. Teda jestli druhé budete chtít :sweat_smile:
23. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.