• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
No já jsem nad tím ani moc nepřemýšlela, prostě se mi líbil:slight_smile: Mamka se nejdřív vyděsila, že modrej, ale když viděla tu barvu, tak ho odsouhlasila:grinning:
23. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Upřímně já bych taky pro holku modrej nekoupila. Zelenej ještě možná, ale modrá mi přijde vyloženě klučičí barva. Ale samozřejmě je to věc názoru. Takže nakonec proč ne, Teri, že?
23. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
23. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
jsem připravená na to, že to lidi budou komentovat:grinning:
23. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Teri, mě se ten kočárek líbí i pro holku... sama mám vybraný kočárek, i když je na to brzo (v Albu) ať už by to byla holka nebo kluk :wink:
23. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Luci a přesně v té barvě co máš v albu?
23. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Teri, Jj... přesně ten typ i barvu :wink:
23. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju za přivítání :slight_smile: :wink: My teda s největší pravděpodobností čekáme taky holčičku, snad nám to 7.8. na prenatálu potvrdí a je fakt, že máme spoustu věcí od přítelovy sestry, která má kluka, takže všechno modré, zelené a tak ... nějak to neřešíme. V dnešní době ty barvy stejně moc neplatí, například můj brácha (je mu 16) momentálně nosí růžové tričko!!! A je to teda fakt ta pink růžová :slight_smile: :wink:

Hani: Jj, známe se, teda spíš od vidění:o) Z gymplu a na svatbě Erinky jsme seděly vedle sebe:grinning:

Luci: Taky jsem ze začátku špinila, měla jsem nějaký hematom v děloze, takže jsem musela být opatrná, nic nezvedat, moc se nenamáhat, žadný sexík :unamused: Hrozilo, že by se mohl hematom utrhnout a vzít sebou i mimi. Jelikož spravujeme barák a jezdila jsem do práce, kde na mě nebrali moc ohledy, tak ta doporučení nešla moc dodržovat :unamused: Ale všechno dopadlo dobře. Mimi je zdravé, hematom do pár týdnů úplně zmizel a špinění skoro taky, jen se vždycky objevilo, když jsem měla nějaké nervy v práci. Neboj, špinění prý není nic nenormálního na začátku těhu, ale nesmí to být světle červená krev!!! Dávej na sebe pozor :wink:
23. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Holky, tak dítko mi tvrdě usnulo a nemám srdce ho nést a rvát v tom vedru do auta do sedačky, tak počkám až se vyhajá a pojedem pak.

Paji, jj já si myslela že si to ty :wink: Už sem zpovídala Terezku, fajn, že budete mít dítka takhle kousek od sebe :grinning:
23. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
pajo.o: vítám tě mezi náma :wink:

Ohledně špinění, je mi jasný, že to tak má spousta jiných těhulek.. jen mě to pořád tak nějak leká :confounded: bohužel. Ale jak ty říkáš, pokud to není fakt vyloženě krev, což u mě (zatím a doufám, že ani nebude) není - jenom takový to hnědý špinění a nemám žádné bolesti, tak to snad bude v pořádku. Na kontrolu jdu až v Pondělí odpoledne, tak doufám, že tam uvidí dr.mimi a bude všechno v pořádku. Jo a k tomu hematomu, já tam právě že nic takového nemám :confounded: ale špiním od té doby, co se mě dr.pokoušela dát dělohu do předu, protože ji mám po porodu Adíska hrozně v zadu a docela dost to bolelo. Do té doby jsem žádný problém se špiněním neměla, takže těžko říct, jestli to mám s toho nebo z něčeho jiného.. :zipper_mouth:
23. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Hani, to je sice fajn, že s Pájou máme mimča kousek od sebe, ale těch 120 km už není jen tak:grinning: Ale ještě že existuje ten net:slight_smile:

Luci, to fakt nechápu, co ti tam ta Dr. dělala s tou dělohou :confounded: Já teda taky hematom neměla, nepřišlo se na to, z čeho špiním, ale bylo to hnědé, a bolesti jsem neměla, tak jsem doufala, že je to OK....
23. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Luci, to jsem ráda, že nejsem jediná divná, co by holčičku vozila v modrým kočárku...No snad mi to jednou nevyčte:grinning:
23. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Teri, mě se modrá barva líbí a to moc a viděla jsem hodně maminek, které mají holčičku a vozí ji právě v modrém kočárku. Kamoška má zase ročního klučinu a má ten stejný kočárek co by jsem chtěla a je zase v červené barvě a přitom je v něm kluk :grinning: hlavní věc je, že ten kočárek splňuje tvoje představy, no ne :wink:
A já do tohoto kočárku určo půjdu i M se moc líbí :slight_smile:

To já taky nevím, co s tím chtěla jako dělat, protože když jsem to řekla na pohotovosti, tak se na mě dr.koukla a řekla, že ji mám hned říct, ať to přestane dělat. Takže ji to pěkně v Pondělí řeknu. Ty jsi špinila myslím po 12tt, že? Co se potom dává místo Utrogestanu.. myslím, že budu muset něco brát i potom :confounded:
23. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Luci, právě že po tom 12 tt mi řekl, že na to udržení nic není, jen mi dal ascorutin na to špinění, je to vit. C + rutin z pohanky, kterej má příznivý vliv na pevnost cév...
23. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
A to ti potom přestalo? Nebo jsi špinila pořád... no, začínám z toho mít nějakou hrůzu :confounded: :angry:
23. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Luci: Neboj, já špinila i po tom, co hematom zmizel, doktorka mi na to nic nedala, protože prý děloha, čípek a i mimi byli naprosto v pořádku. Asi to fakt bylo z nervů nebo prý jak se děloha zvětšuje, tak se to stává. Hlavně že nemáš bolesti a že je Ti jinak dobře. A je to špinění moc silné nebo jen sem tam trošku?

Hani: těch 120 km je fakt docela blbých, internet je fajn, ale přece jen naživo je naživo :slight_smile: Mám ještě jednu kamarádku, co teď porodila, ale ta pro změnu žije v jižních Čechách :frowning2: Jinak jsem tu v okolí našich kamarádů tak nějak první mezi těhulkama a maminkama :frowning2:
23. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Jo Luci, jinak naprosto nechápu co Ti to dělala Dr. s tou dělohou! A to Ti dělala teď, když jsi těhotná?
23. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Pajo.o: Ráno jsem toho měla na papíře docela dost, teď už jen trochu, ale je to pořád tam.. jinak s tou dělouho mi to dělala i před tím, ale i teď naposledy před 14ti dny na prvním vyšetření když už jsem byla těhule a fakt to docela dost bolelo. Jak jsme potom dojeli domů, musela jsem si jít lehnout, bolelo mě břicho a nad ránem jsem začla špinit tak jako dnešní ráno. :confounded:
23. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Luci to zní teda fakt strašně, nejsem doktor, ale nepříjde mi to moc normální ... kam chodíš? někam do Brna?
23. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Pajo, Jj... do Brna. No uvidíme co z toho bude nebo nebude. Hlavně aby to už přestalo a měla jsem zase klid na duši.
Tak já jdu dát Adískovi oběd a sama se taky najíst. Potom půjdem oba dva chrupčet, ven stejně nepůjdu-to si nelajznu..takže potom si zahrajem nějakou hru a nebo si budem hrát zase s plastelýnou :grinning:

Tak se mějte kočky, mrknu na vás večer...
23. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Luci, tuk tuk jsem přestala špinit tak asi před měsícem... Nešpinila jsem souvisle, řtřeba jednou denně, pak pár dnů klid, pak jsem byla víc činnorodá a zas:frowning2: Teďka už je to snad v pohodě, už několik týdnů ten ascorutin nejím...
23. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Erinko, mám to podobně..ale ze začátku jsem špinila fakt dva dny v kuse.
23. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se zeptat, kdo máte povlečení do košíku nebo do kolíbky, nevíte to se dělá jen jedna univerzální velikost? Švagrová mi řekla, že jo a když jsem našla něco na netu, tak tam rozměry taky nejsou, tak předpokládám, že je to opravdu jen jedna velikost - http://www.spuntik.cz/postylky/kolebky-a-kosiky-na-miminko/povleceni-do-kolebky-a-kosiku/
23. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj, omlouvám se že vám vstupuji do diskuze :slight_smile:
Potřebovala bych poradit restauraci nebo kavárnu ve vyškově s dětským koutkem, tak mě napadlo zeptat se vás :slight_smile: Díky za vyslyšení
23. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahojky, asi tak do soboty se loučím. Zítra mám tu cukrovku a nejdu do práce, ode dneška od 18h nesmím jíst a jen omezeně pít. DOufám, že to zvládnu.... Hezký víkend :wink:

katy, kolíbku bych si taky nechala líbit, ale MM by mě s ní už asi vyhodil...
23. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Pavli, tak ať ti to dobře dopadne!!!
Ale všude říkají něco jinýho. Mně řekli, že nemůžu jíst až od půlnoci a pít můžu vodu nebo neslazený čaj.
A ještě v devět večer jsem ládovala sladký knedlíky s meruněma :grinning:

Já nebudu mít kolíbku, ale košík a to jen díky tomu, že bude vypůjčenej, do novýho bych taky nešla. Ten bude v obýváku a v ložnici budeme mít postýlku, tím pádem nebudu muset stěhovat a přejíždět.
23. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Za chvíli mizím hlídat neteř. Budeme lebedit u našich v bazéně. PAPA :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
No mně řekli, že se mám normálně navečeřet a pak už nejíst ani nepít... :slight_smile:
23. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj!
Tak jak jste přetrpěli ten pařák venku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: My byli zase na koupališti, takže paráda :slight_smile:

Holky, maminy, malej mě furt otáčí hlavu napravo. Ikdyž u něho jsem vlevo, tak se sice dívá, ale nemá tu hlavu tak otočenou. Pak, když je na koníku, tak už mě nechce zvedat hlavu, dacánek, objevil si prsty a ocucává si je. Když mu ruku trochu odsunu nebo se mu snažím hlavu víc zvednout a otočit, tak si ty prsty stejně najde :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě další věc, jak pase, tak tu levou ruku má víc zvedlou, jako že o ni není zapřenej. Jak ho to všechno mám safra naučit? :confused: Někde jsem četla, že kvůli tomu cvičí vojtovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoooj!
My jsme taky strávili celý den na koupališti.Tomulka si lebedil na dece ve stínu a byl šťasnej jak bleška :slight_smile:

Leni...s tou hlavičkou ti neporadím...ale Tomísek taky hrozně dlouho nechtěl pást a naléhal pořád jen na jednu stranu,podpíral se víc jednou rukou,ale den po dni se to lepšilo a ted už pase o stošest...prostě mu to jen dýl trvalo...až půjdeš do poradny,doktorka ti určitš poradí co a jek...některý děti jsou prostě línější :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.