• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
erinka83: neboj, s tou barvou kočárku, sousedka vozí chlapečka v červeno šedé kombinace, má takový hluboký i sporťák ... a neřeší to ... je to každýho věc, no co? My máme holku ve světlezeleno-šedým kočárku a taky se na tom pár lidí podivovalo

holky, viděli jste už tohle: http://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs&feature=topvideos opravdu stojí za to na to kouknout

Katy.v: myslím, že se dělá jedna velikost povlečení do postýlky

Leni.dv: malá mi taky otáčela hlavu víc na jednu stranu, jsem jí tu hlavu zapřela srolovanou plínou, nebo ručníkem, aby se nemohla otáčet, celkem rychle odvykla ... a když leží na bříšku a pase, tak mu ty ručičky co má v pěst dej jakoby pod hrudník, aby se o ty ručičky opíral, naučí se je zatěžovat stejně ... snad tohle pomůže, Markétce to pomohlo ... i když opica jedna, teď nechce být na břiše vůbec, co se naučila sedět, tak když ji dám na břicho, tak okamžitě pokřikuje a neví, co tam má dělat, nohama péruje, ale ne vleže, takle se lozit nikdy nenaučí, chjo
23. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky, já ráno vyrazila ke kamarádce na Letní pole, hlídala mi, byla jsem na 10 na havajské masáži ... no masérka ze mě teda radost neměla, povídala, že mám záda v katastrofálním stavu, ztuhlý tak, že pochybuje, že se mnou něco udělá ... pokusila se, je pravda, že tam kde jí to vůbec nešlo, mě záda bolívají, tak to mám asi pěkně vachrlatý ... doporučila mi, ať dojdu na to baňkování (ale bolí to prý jako prase, zvlášť tam kde je problém), tak budu sbírat odvahu ... bývalá švagrová na to chodí, už je zvyklá a opravdu to prý pomáhá ... tak se budu psychicky připravovat, že tam budu hulákat ... ale prý napoprvé hulákají skoro všichni :grinning:
23. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
My taky strávili odpoledne na koupáku. Dejvík se koupal normálně ve velkém bazénu a v brouzdališti kradl děckám hračky, uličník!!
Leni, my to měli přesně tak nějak jak popisuješ ty - tady predilekce doprava. A my teda kvůli tomu tu Vojtovku cvičíme doteď. Teda ne celou sestavu cviků, teď už jenom jeden cvik. Ale u nás je to i tím, že je u nás riziko dědičnosti. Já mám skoliozu páteře. Jezdíme do dětské nemocnice už víc než půlroku a už jsme tam takový inventář. Záleží na tobě jak moc to chceš řešit, já si občas nadávám, že jsem na to upozorňovala a nechala nás tam poslat, dětská doktorka sama říká, že by si toho ani nevšimla. David už teď nijak vychýlený není, ale zase pro změnu nechce lézt po čtyřech a už tři měsíce se plazí jako partyzán a už se staví na nohy a lezení přeskočil. Na rehabce ale zase říkají, že je dobře že jsme přišli, že třeba zabrání možné skolioze v budoucnosti, ale jedním dechem dodávají, že k ní vůbec nemusí dojít. Tohle je taková oblast, kteá je neprobádaná. Dříve se tohle vůbec nesledovalo, takže se u těch predilekcí vojtovka necvičila, takže se neví jestli bych třeba tu skoliozu měla nebo neměla kdybych kdysi jako mimino něco takového cvičila....
23. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Leni...Marta má pravdu...při tom pasení se mu snaž pořád ty ruce rovnat do pravého úhlu s podložkou...to mi poradila doktorka a je pravda,že to hodně pomohlo...nejprve se pořád převracel a padal na jednu stranu,ale ted už je to dobrý..chce to cvičit a cvičit. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Děkuji za rady. Je mi jasný, že jsou na tom všechny děti tak nějak podobně, jednomu jde to, druhýmu zas ono.... Některý je línější.... Ale chtěla jsem se přece jen zeptat. K doktorce jdem až v září, tak uvidíme, jak Adámek pokročí.

Marci, já myslela, že ta Vojtovka se cvičí spíš nějakou chvíli a pak konec, že to není napořád? No stejně s ním nic zatím dělat nemůžu, ne? To až jak rozhodne dr? Ani jsem se na žádný cviky nedívala.
23. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jo Leni je to na chvíli, u některých děcek se to upraví rychle, David je vytrvalej, ale u nás se ty cviky postupně měnili, teď už cvičíme jenom jeden a cílem je ho rozlézt. My si s MM teda myslíme, že se to nepovede, protože Dejvík je opice zvědavá a plazmo je všude rychlejší a chce spíš na nohy a na nějaké kolínka s prominutím se.e. Jen se na nich pohoupe a jede jak motorová myš po břiše.
Sama cviky určitě cvičit nemůžeš, to tě musí naučit fyzioterapeutka speciálně vyškolená na Vojtovu metodu. Upozorni na to svojí pediatričku a ona tě někam pošle - nejspíš do dětské nemocnice. Já si tu žádanku u ní přímo vyžádala, ale jinak myslím, že by nás tam vyšetřili i bez jakékoliv žádanky. Tam se na vyšetření rehabilitační doktorkou není třeba ani objednávat.
23. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Hezkej bouřkovej večír, dneska byl fakt den blbec a ještě to vedro.... No douám že zítra už bude přijatelně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Koukám že většina si Vás užívala někde u vody, nám se bohužel nepoštěstilo, teda až pozdě odpo sem se dostala konečně na chajdu, tak se Maťulka chvíli ráchal, ale pak ho píchla vosa - on nic, já měla málem infarkt

marti: Pak popíšeš jaký ty baňky byly a ty lávový šutry teda nic moc říkáš?
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hani, ona mi nedělala lávový kameny, polila mě nějakou emulzí, teplou a tou mě masírovala ... ale kvůli tomu ,že jsem ztuhlá moc, tak to nebude mít ten správný efekt, ale už teď mě bolí záda, ráno nevstanu, jako bych měla všude modřiny ...
23. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Bré ránečko! Zase to vypadá po včerejším vybouření na pořádnej pařák... :sweat_smile:
My pracanti ten dnešek ještě musíme přetrpět v práci a hurá víkend!

Marti, já se taky občas nechávám masírovat a ty baňky nejsou zase tak hrozný, jak jsi psala. Jako úplně příjemný to není, ale dá se to vydržet. Spíš jak ti ta baňka vcucne kůži dovnitř, tak to spíš jakoby štípe.
Jak to tak kolem sebe sleduju, tak každá mamina má odrovnaný záda.... :unamused:
24. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
MArti, tak jsem koukla na to video a nechápu, jak je to udělaný:grinning: No určitě počítačově, ale je to vymakaný :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Hoja hoja

katy. Jj zas bude vedro, já už padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti: Jj to znám už dýl, mám to daný i na facebooku :grinning: ten chlavní chlapeček je čech, a cekově tam hrajuou český děcka v té reklamě, ale je to hezký :grinning:
24. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Přidala sem nějaký fota našeho raubíře :grinning:
24. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Hani, malej je pěknej smíšek :grinning: Je sranda, jak ti děti prozkoumávají vše kolem sebe. Správňácký jsou ty fusky, jak má vytažený :grinning: A taky máte zajímavý wécko :grinning: A ten bazén, nádhera! Hned bych tam skočila :wink:
24. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Teda bazén parádní, hned bych skočila taky :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno holky

My včera byli u kamošky na bazéně, super vodička, očváchla jsem i Vikču, furt zamnou natahovala ručičky.

Kamarádce se v úterý narodila holčička, dneska za ní jdeme do porodnice :dizzy_face:

erinko: mě zase řekli od dvanácti nejíst a pít jen vodu nebo nezlazený čaj.

Marti: byla jsi v Dukle na té masáži? Hledala jsem na netu číslo a nemůžu ho najít, mám ty záda taky hrozný.
24. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Hani: chudák malej, toho se děsím furt, že ji něco píchne.
24. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Katy: JJ vyzubenej je furt lump, hlavně když ho za něco kárám :grinning: , ty fusky má schválně přes kolena, jak tady furt šmrdlá ať je nemá tak dodřený , sice vypadá jak makyn, ale co už :grinning:

Zuzi: JJ, ale malej fakt v pohodě, jako by nic, to já z tho fakt byla hotová víc. :sweat_smile:

Jinak o svejch zádech ani nemluvím, su jak stařena, ale masáž u mě nehrouí, to bych musela někam dát Matějína, a to fakt nééééé :grinning:

Teri: Jj bylo to tak fakt čupr, a nejen ten bazén, mít to tak před barákem, tak se tam válím celej den :grinning:
24. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
No hlavně že je cukr v pořádku, ale stejně je zajímavé, jak to každý dělá jinak, ale to je tak vlastně ve všem, i každý gynekolog to dělá jinak, u někoho se platí, u někoho ne...
Holky, máte některá video z těhu od Dr.?? Mně na začátku říkal, když mi vysvětloval, co vše budu mít v těch 3000 Kč ( :rolling_eyes: ), že bude i video, já na to pak jaksi zapomněla, nebo jsem vlastně čekala, že mi to zas řekne a teďka mi jedna holčina říkala, že jim její Dr. tvrdil, že to video jde jen asi do 20 tt, což já už su dávno za, že :angry: No ve čt jdu zas na kontrolu, musím se zeptat a jsem zvědavá, co se dozvím.... Ach jo...
24. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Teri, jaký 3 tis.? Já mám stejně jak ostatní holky to 3D video a to se dělá do 26tt, já to stihla na poslední chvíli...
24. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Nazdar holky!
Takhle po ránu je venku už na zdechnutí, to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já myslela, že se má ochlazovat?

Hani, hmmm, tak ten bazének nemá chybu :dizzy_face: Ty jo, mít ho doma, tak se od tama ani nehnu :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Teri, tak mě přijde, že z tebe dr vytáhl akorát prachy a nic moc z toho :unamused:

Hele, kde je lilitka? Že by rodila? :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj Leni,
včera jsem na ni myslela a říkala jsem si, jestli už malá nebude na světě. Už se tady pár dní neukázala, tak já myslím, že je to jasný :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
A jak asi bojuje Verča s Matyáškem? Nepsaly jste si, Leni?
24. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Holky nemáte někdo cestovní psotýlku, potřebovala bych půjčit?

Já Lilitce napíšu co a jak.
24. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
No s tím Dr. si to taky myslím, no prostě jsem mu naletěla, ale v půlce těhu jsem už Dr. měnit nechtěla, ale po 6 nedělí si hledám novýho :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
No nic, jdu vrátit knížky do knihovny, než bude mega pařák... Mám dneska dovču, manža si bere půl den, po obědě frčíme k rodičům :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj kočky, tak koukám, že po tom včerejšku je venku už zase pěkný pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: chjo.. ale jednu pozitivní ěc to má, bude mi krásně schnout vyprané prádlo na Áďovi prázdniny.

Copak máte dneska v plánu? Já nebudu určitě vylézat, to zase až tak po té 17hodině a to si pěkně sednu za barákem na lavičku do stínu a prcek bude zase lítat a potom se jedeme všichni ostříhat, takže budeme fešáci :wink:
24. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Marti, jsem ti říkala, že budeš na koupáku :grinning: určitě tam bylo fůůůra lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak včera se v 16:51 Lilitce narodila Elenka 3550 g a 49 cm, všechny vás moc zdraví.
24. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.