• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, na té fotce vám to sekne! :wink: :wink: :wink:
21. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já taky ne, to jsou fakt nehorázný prachy! Akorát MM je hroznej detailista a vždycky chce všechno nejkvalitnější a většinou se podle toho odvíjí i ceny, takže když budeme vybírat spolu, tak ho budu muset krotit. Ale myslím, že ty kočáry jsou i hodně o designu a ty super nejmodernější jsou nejdražší, i když třeba zase malý.. :frowning2:
Teď jsem to nepochopila s tím škytáním... :sweat_smile: Proč škytat?
21. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Veru, neboj, já tyhle divný mdloby měla ke konci taky. Jednou se mi to stalo právě na poště, začalo mě polívat horko, potila jsem se, bylo tam vydýcháno, taky jsem raděj chodila, než stála na jednom místě. To mi nedělalo dobře.
21. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jen nakukuju, malá podvečerně spinká. Snad ještě chvilku vydrží, už hajá půl hodinky. Odpoledne jsem byla s bílým kočárkem ve městě. Zjistila jsem trochu závadu, tou bílou boudou strašně prosvítá sluníčko, a malá se šklebí, nemůže mít vůbec otevřený oči, jen když jedu ve stínu. Tak doufám, že Firkon bude brzo zpátky, ten má uvnitř víc temno, malá je zvyklá jezdit i bdící, ale dnes to teda neklaplo. Po čtvrt hodině už byla na mrtvici ona i já. Jindy bych s ní šla touhle dobou ještě ven, ale dnes jsem ji raděj dala do postele a spinká tam.... Ještě jsem přemýšlela, že kdybych měla nějakou třeba tmavě růžovou látku, něco co by se k tomu kočárku hodilo, tak bych to všila dovnitř, abych to trochu utlumila. Vzhledem k tomu, že chci ten kočár nechat babičce v Drnovicích, ať tam máme v čem jezdit, tak s tím něco udělat budu muset.
21. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Hani, na zítřek jsem objednaná s Markétkou na babymasáž. Tak jsem zvědavá. Jak se ti to líbilo? Bylas tam dnes poprvé?
21. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Hoj holky, tady nějak mrtvo, se asi všechny někde sluníte co?

Marti babymasáž super, paní říkala žes volala :wink: , malýmu se to moc líbilo, holčička co byla s náma taky v poho, paní je moc příjemná, příští úterý jdeme zas na další část :wink: Viděla sem tě právě na městě s tím kočárkem, kamoška ho hrozně obdivovala, je fakt krásnej :dizzy_face:
21. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Nazdar holkyyy :slight_smile:

Prvotni rekace sefky byl asi sok:confounded: Chvilku to rozdychavala...kdyz jsem rekla, ze mam termin v rijnu, tak rikala: UZ??? :grinning: V ochranne lhute budu kdyby me smlouvu neprodlouzili, takze na materskou mit narok budu tak jako tak, a ted me vyhodit nemuzou, ale tim,, ze mam smlouvu jen do cervna je to jiny, no... Uvidime, nejak to nehrotim, tech par tisic za ty dva mesice by bylo fajn, ale prazdniny taky:slight_smile: Teda doufam, ze bych dostala na pracaku podporu, mela bych to odpracovany obdobi tip top...

Hanco, ty ses akcni:slight_smile: My si brusle koupili loni, ja uz potom tolik nejezdila, jsem se sprtala :wink: a tedka se bojim, ale s tim kocarem by to mohlo byt fajn :dizzy_face:
21. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Teri když budeš doma aspoň si dáchneš a je to fajn v lidu si všechno nachystat a já stejně furt někde lítala :wink:
21. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Jo Hani, vidělas mě? já si nevšimla. šla jsem s Pavlou a plkaly jsme. Zas mě zatáhla do "Zuzy" a koupila jsem jí tam náušnice. Vždycky ze mě něco vyrazí, prostě holka.
Já se objednala až na 17 hod, paní mi nabízela na 11, ale to malá 100% spí, to by nebylo dobrý.
S tím kočárem to musím nějak pořešit,prohrabu hadry, třeba bude Ještě by se mi líbilo ušít z bílýho šusťáku tašku na rukojeť, ať nemusím věci vozit strčený v kočárku, ale to bych už asi chtěla moc. Dalo by se to obšlehnout podle té z Firkonu. No uvidím, jak bude chvilka, tak zavítám do švadlenky, něco nakoupit. to bude jistější.
21. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Marti my seděly s kamoškou na lavičce u Moráku zrovna když si šla kolem Hlásenskýho takže sme byli bokem :wink: Seš dobrá že si kabelu spíchneš, já na tyhle ruční práce vůbec nemám buňky :wink:
21. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
Teri, i kdybys byla doma, tak to bude ok. Já se neschopence bránila zuby nehty, v červnu mi ji doktorka napsala a nebavila se se mnou, štvalo mě to ... 1 den, než jsem zjistila, že se ráno vyspím, nemusím celý den sedět za stolem, bolelo mě z toho dost břicho, sice jsem se celý prázdniny musela hlídat, ale třeba v září nevím, jak bych chodila do práce. Měla jsem toho i tak plný brejle, MD mám od 12.října. To by bylo maso. Bude to dobrý. Já to brala jako fajn období těšení se na mimčo. Fakt jsem si to užívala. Bez fofrů a stresů :wink:
21. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Hani, jo tak. To jsme mohly jít kolem vás, ale potkala jsem školníka od nás ze školy, tak jsme s Pavlou šly s ním ž k "dm"...... to "nouze naučila Dalibora housti".... když jsem byla holka, tak doma moc nebyly finance, tak když jsem chtěla mít něco novýho, tak bylo jednodušší si to ušít. Látky stály pár kaček. Stroj doma byl, ale mamka nešila. Tak jsem se to naučila nějak sama. ... zjišťuju, že to nebyl špatný počin.

Ta malá pořád ještě spí. Od 17,50.Už je to podezřelý. Leda by spala už durch. No co, okoupaná je ze včera, přebalená a nakrmená byla. Tak uvidím
21. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj!
Hani, tak baby masáž byla super? Matýskovi se to taky líbilo? :slight_smile:

Holky, teda mě bolej zas nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsem moc ráda, aspoň někdo se mnou na prochajdu jde :wink: Bych vás potřebovala tady u nás, pač tady ty sousedky akorát sedí před barákem a dál tu prdel nezvednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele, když budu ještě příští týden celá, cože určitě budu, tak půjdem zas, ne? :wink:

Leňas, dojeli jste v pořádku? Jo a manža je sympaťák :wink:
21. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
super fotka :grinning:
21. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Leni to sou pupíky :grinning:
21. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Spíš pupík - ten můj :grinning: Verča tam nic nemá. Sousedka, co Verču viděla, tak se mě ptala, v kolikátým měsíci je, si myslela, že je tak ve 4 měsíci :grinning:
21. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Leni, dobrý pupíka a dobrá kulisa!!!
Tak malá se v 19,30 najedla a spíme dál. To vypadá, že je to pro dnešek definitiva. Aspoň doufám!!!
21. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
...a všichni koukají na Ordinačku .....
21. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Čauky všichni!
Leni a Veru, krásný bříška - moc hezká fotečka! :grinning: :wink:
22. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jak jste se včera měli,my super.Byli jsme se Zdenčou a Verunkou za Terkou a Ninulkou a bylo to fajn :slight_smile:
Foták jsem měla,ale jsem úplný pako bo jsem úplně zapomněla fotit :frowning2: Verunka je krásná velká slečna a Ninuška se smála a smála :slight_smile: příště se polepším a fotit budu :wink:

Holky,krásný bříška :slight_smile:
22. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj Kači a nefotily ani holky??

Já dnes v 10 hod mizím z práce, jedu do Brna k doktorce na odblokování těch hlavových kloubů, tak jsem zvědavá, co za kousky se mnou bude dělat :frowning2:
Ale potom už budu mít příjemnější program, potkám se se dvěma bývalýma kolegyňkama, obě jsou na mateřské. Jedna má 1,5 roční Verunku a druhá půlroční Viktorku. Tak si dáme obídek, půjdeme na procházku kolem řeky a poplkáme. Už se těším! :slight_smile:
22. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno!

Kači, to je škoda, že jsi zapomněla fotit, byly by to určitě hezký fotečky :slight_smile:

Katy, tak hlavně aby ti s tím odblokováním nějak aspoň pomohli :wink:

Já jsem se vnoci pořád převalovala, už jsem nevěděla, jak si lehnout, jak mě bolely záda. A nohy, nebo teda spíš šlapky mě bolej ze včerejška ještě teď :sweat_smile: Dneska to teda nevidím na žádnou procházku s takovou :grinning: Kecnu na lavečku před barák a dál mě nohy asi neunesou :grinning:
22. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
To je škoda holky, že jste nefotily, tak příště!
Leni, ono to teď už bude takový o ničem. Vždycky jsem říkala, že to ta příroda tak zařídila, že nejdřív se člověk toho konce bojí, a pak se těší až to bude za ním, hlavně aby už to bylo. Ty poslední týdny a dny jsou nekonečný. Věřím, že je lepší rodit dřív než týden po termínu, ale mě se to nikdy nepovedlo. Děti byly 5,7, a 9 dní po termínu.
22. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Leňulko, teď už musíš víc odpočívat než se přemáhat. Už to máš za pár, uteče to jako voda a budeš mít v náručí svýho broučka :slight_smile: :wink:
22. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Katy, no jo, když já odpočívat neumím :sweat_smile: Já si sice občas jdu lehnout, ale já to dlouho nevydržím, max půl hodiny :sweat_smile:
22. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojda, tak já dneska mimořádně nespím,maloujsem v 7 nakrmila a chtěla spát dál,ale přítel furt s něčím otravoval,tak už jsemneusnula,tak jsem se v posteli najedla a ted čučím na Ulici na včerejší díl :wink:

Erinka, já byla doma od prvního dne otěhotnění,vlastně už před (mám malou po IVF) a bylo to fajn, celý léto paráda,sice jsem měla na zač. rizikovku,tak jsem se jen válela, no na podzimpřišla trochu depka, přišlo mi,že jen tak ubíjím čas,ale pak to bylo zase super, nedovedu si vlastně představit chodit do práce.
Nojá jezdila denně vlakem do Brna do práce, jela jsem autem ,pak vlakem,pak tramvají a pracovala jsem ve školce,tak to by asi ani nešlo v těhotenství tak pokračovat :wink:

Zdeni,nezapomněla sis u nás plínku látkovou? :astonished:
22. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojky,

tak teď jsem nám objednala na květen penzionek v Jindřichově Hradci. Je to sice jen na tři dny, bo ten květen máme jakejsi nabitej, ale i tak mám radost :dizzy_face:

pavli: teda to je síla takovejch životopisů. Mám ještě živě v paměti, když jsme nabírali k nám a to jsme na stejný počet životopisů byly tři.

Hani: teda ty jsi fakt drak :wink: škoda, kolečka nemám, bych vyrazila s váma

Včera jste si ty srazíky všichni krásně užili, počasí je nádherný. Hož jsem konečně oprášila kolo tak v neděli někam vyrazím.
22. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky, Leni, Veru, Vám to tak sluší :slight_smile: :slight_smile:
Mám za sebou další pohovory, už bych řekla, že se to rýsuje :wink: Dneska se mě zrovna sousedka ráno ptala, do kdy budu chodit do práce. Říkala jsem, že chci až do konce. Ono půjde asi na neschopenku, je už po jednom potratu a navíc dělá v rychlém občestvení, takže pořád na nohách...
Ale někdy si říkám, jak bych už ráda ráno nevstalo. Lenajsku, úplně ti závidím ty tvoje snídaně kolem 10h :slight_smile:

Katy, doufám, že u doktora dobře pořídíš a pomůže ti to.
22. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky kočky, přeji pěkné dopoledne, já před chvilkou vstávala, bo jsem se nějak zase kolem páté vzbudila, hodinu jsem nemohla usnout, tak jsem si četla a pak znova zabrala, a spala zase dlouho. Včera mě asi z toho sluníčka hrozně bolela hlava, příště si vezmu šátek a bude. :slight_smile: Jinak to bylo holky moc fajn, díky, byla jsem pak plná energie, jsu ráda, že jste mě vytáhly.
Leni, děkuju moc za fotečky, hledala jsem tu s těma bříškama, a Ty ji máš v albíčku, vypadáte tam parádně... :slight_smile: :wink:
Včera film Líbáš jako bůh byl super, moc se mi líbil, i MM, ale ke konci se mi zdál už takovej dlouhej, ale super komedie, nasmáli jsme se fest, kino bylo docela i na Slavkov naplněný.
Veru, dneska se promítá v 16.30 a v 19.30. Pak už ne.
Jdu vás dočíst, krásný den přeji, snad se máte fajně. :wink:
Leni, dočetla jsem tu poslední knížku, to Opiješ mě rohlíkem, a jsu z toho paf, takovej konec jsem nečekala, moc se mi to líbilo. Skoro ukápla slzička... :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.