• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky, to je hnus venku. Večerní bouřku jsem anoi nepostřehl. MM říkal že nemohl ani spat.
S těma zádama je to asi u všech mamin. Já byla už aji na rehabce a stejně nic. To bych tam musela chodit pořád. Hlavně je to prý tím jak ty děti piořád nosíme. Dneska to vYpadá že se zase vyplácnu u bazénku. Ta voda v něm už ani neochladí po včerejším dni má 27 stupňu, budu muset připustit studenou. Doufám že budou tepla Aji příštín týden kdy budem na tém dovče.
Zuzi já postýlku mám aji s mezipatrem kdyby jsi chtěla. A kde kupuješ ten papír na ten textil.
24. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Zuzi všimla jsem si pozdě díky za info :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak to velká gratulace k Elence!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Katy, Verče jsem včera psala sms, ale neodpověděla....

No vida, a to Lilitce říkali, že malá bude mít 4 kg :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Gratulace k Elence je to kus ženské :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Jéééé, tak je to pravda, Elenka už je na světě!!! :grinning: :zipper_mouth: Gratulujeme a přejeme hlavně zdravíčko!!!
24. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Gratuluju lilithce k ELence, krásný míry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
24. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Ale Haňule, tak hrozný to nebude, co? :sweat_smile:

Leni, taky jsem si říkala, že jí vlastně říkali, jak malá už má přes 4 kg. Zase to nějak neodhadli ti doktoři.
Snad je ta Verča ok..?? :frowning2:
24. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

Hani:teda ten bazén je fakt úžasnej!!! A Matýsek je fakt fešák!!! Má nádherný kukadla :slight_smile:

Luci: Jak je? Je to lepší?

Jak jste tu všechny pořád mluvily o bazéně, tak jsem se nakonec taky sbalila a šla jsem s bráchou na bazén, teda jen na krytej, venku bych umřela. Bylo to super schlazení, bylo tam málo lidí, takže jsme si i perfektně zaplavali. Akorát večer jsem z toho byla pěkně unavená, asi jsem to trošku přehnala, tak mě pak večer trošku píchalo v břiše a prcek kopal jak o život ...
24. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Velká gratulace k Elence :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
S těma masážema ... taky jednou za čas musím někam zajít, mám rovnou krční páteř a občas mě to chytne a pak mě bolí hlava, zvracím a tak ... mě dělají dobře právě ty lávové kameny, je to super uvolnění a cítím se pak vždycky jak znovuzrozená, na baňky jsem zatím neměla odvahu.
24. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Katy, ale jo :sweat_smile: Mám fakt hroznej převis :rolling_eyes:

Pavli, říkáš teda kameny dobrý jo, já teda spíš trpím na bederní, mám skoliozu jak blázen, sakra já tam snad fkt pudu :grinning:
24. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Hani, ty jsi trdlo s tím převisem :grinning: :grinning: kdyby jsi viděla mě, co mi zůstalo po OHSS jak jsem byla nemocnici a ke všemu na mou štíhlou postavu, no vypadá to fakt zajímavě :grinning:

Jinak nějaká masáž by bodla, přemýšlím že to zaplatím manželovi, on by to potřeboval... má se zády docela problém a ke všemu jak se potápí, tak by mu to i pomohlo. Nemáte nějaký dobrý odkaz, kde jste už byli a máte to tam vyzkoušené a je to za ty prachy dobrý? Hlavně někde poblíž né a ž v Praze :grinning: :grinning:

Pajo.o, Ahoj. Jj, u mě je to už dobrý... po špinění ani památky :wink: akorát večer mě pěkně píchalo v podbřišku, tak jsem měla strach, ale potom se přišlo na to, že jsem měla zaražené prdy :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Hani, ty jsi blázen :grinning: neříkej, že bys na to fakt šla??? :confused:
24. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojte holky , my ráno nakoupily, malá teď usnula, čekám každou chvíli Martina, budeme se domlouvat ohledně práce na doma, něco jsme si sehnali ... se fakt nezastavím ... ještě že mám navařeno ze včera ... ráno v 6 jsem slyšela z venku divný zvuk, kouknu a ze země na ulici stříká voda .. .tak to opravují a jsme bez vody ... tak jsem byla napustit aspoň pitnou z kontejneru, co přistavili .. snad to do večera opraví ....
Jinak venku je na padnutí, mrtvica ....
24. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Leni, možná fakt jo, ale až po druhým mimi, ať na to nejdu 2x a nevyhazuju zbytečně prachy
24. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Gratulace Lilitce k Elence, krásný míry, dobře že to má v těch pařákách už za sebou
katy.v: já vím, že to asi nebude tak hrozný, záleží co kdo snese, ale stejně tam půjdu, kdo se bojí, nesmí do lesa :grinning:
24. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky, HLÁSÍM, PRÁVĚ JSEM NAŠLA MARKÉTCE ZOUBEK
24. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jééé, Marti, tak to gratulujeme k prvnímu zoubečku!!! :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Mně dnes přišla přebalovací podložka. Je suprová :grinning:
24. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Katy, koukám, to to letí, už jsi 28 týden, to je hrozný, za chvilku už budeš vozit kočárek!
24. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ani mi nemluv, představa, že bych mohla za 10 týdnů rodit mě děsí... :grinning:

Zítra asi pojedeme do Vyškova do té Mimi prodejny a objednáme tam kočárek. Když jsem tam volala, tak paní byla moc příjemná a vyjde to líp než v Brně a hlavně s tím nedělají takový vochcapinky jak v Balli.

Za chvilku končím a jdeme s M zavařovat okurky :unamused:
24. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky....teprve teď jsem se dostala k netu...taťka nás vyvezl na celý den...nákuipy a nákupy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně abysme o víkendu nezhubli :grinning: :grinning: :grinning:

Luci...nakonec jsem tam vyrazila s kamoškou už po poledni,to tam ještě moc lidí nebylo,ale kolem 4 už to byl doela masakr...

Hani...chudák Maty...hlavně že je v pořádku

Lili...obrovská gratulace k princezně :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi...já cestovní postýlku mám,ta kdybys ji chtěla půjčit,stačí říct :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím vás po dlouhém medvědím spánku, jsem po obědě vytuhla a spala až do teď, kdyby mě neprobudila babička telefonem, tak bych asi ještě chrupčela :sweat_smile:

Marti, gratuluju k prvnímu zoubku :wink:

My za hodinku a půl odjíždíme do Brna-stříhání a nákup.. potom domů zabalit Áďovi věci a zase spát :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Katy.v uteče to, ani nebudeš vědět jak ....
24. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
:wink: hoja hoj zase sme courali skoro pořád venku, potkala sem Zdenču a Zuzku, Zdenča je moc hezký ostříhaná :wink:
Matýskovi končně došly objednané botičky, tak můžem už zítra na fotbálku dělat parádu. Nejedete někdo zétra na hody do Pustlu? Teda krom Erinky :grinning: Jinak sem si u pošty koupila to grilovaný kuře tak hned jak to Matýske zapíchne nacpu se k prasknutí :grinning:

katy: Jestli myslíš MIMI tak nejezděte, jeli by ste zbytečně, dělá se tam rekonstrukce a je tam zavřeno

Marti: Gratulace k prvnímu zoubku :wink:
24. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Jé Hani, ještě že mášš takový přehled, jsi ušetřila Katce cestu .... Markétka podruhé dneska spinká, už hodinu a čtvrt (dopo spala přes poledne 2 hodiny), tak oddechuju ... nějak mě to dusno zmáhá ...
24. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj

Paji: vítej, ty jsi z Opatovic?

Marti. gratulace k zoubku.

Hani ty trdlo: moc Ti to sluší.

Já už jsem se dívala i na ty ceny těch operací a po druhým dítěti jdu do toho, vezmu si pujčku a nechám si to všechno komplet přitáhnout :grinning:

Katy: tu prodejnu rekonstuujou, myslím, že bude otevřený až v pondělí, dneska ještě bylo zavřeno, tak pochybuju, že budou zítra otvírat.

Dneska jsem byli za kamarádkou v porodnici, má nádhernou holčičku Leontýnku, ani není možný, že ta naše byla taky tak malá :dizzy_face: Mají tam teda otřesný vedro a to je na druhé straně, že ji tam moc nesvítí.
24. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky
Marti: taky gratuluju k prvnímu zoubečku:o)
dolda: jj, už se ze mě stala Opatovičačka. Bydlíme tam teda ani ne měsíc, ale moc se nám tam líbí:o) Asi před rokem jsme koupili domeček, celej rok ho rekonstruovali a teď už se v něm dá bydlet, teda ještě nemáme spoustu věcí, ale kuchyň, koupelnu, záchod, postel a sedqčku máme, tak nám nic nechybí :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.