• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Zuzi, tys tam někde ty ceny vyčetla? ... já teda neměla moc času, tak jsem to prolítla, a nenašla jsem to, asi jsem se blbě koukala ....
Leontýnku, jo , to je jak z "Ať žijí duchové" - neobvyklé jméno, jinou ani neznám asi, roztomilý!
24. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Marti, gratuluju k zoubku :slight_smile:

Pajo, ještě jsem tě ani nepozdravila a nepřivítala mezi nás, tak to napravuji :wink: Vyčetla jsem, že čekáte holčičku? A už máte nějaká jména vybraná? :slight_smile:

Zuzi, ty bys do té operace šla taky???? :astonished: Hele a tak nepůjdem všechny najednou? Třeba bysme dostali nějakou skupinovou slevu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, a kdy bude ten fotbal u nás, co? :wink: Já jsem zítra zas sama doma a vůbec nevím, co budu dělat :rolling_eyes: MM jede na celej den zas do termálů a mamka dnes odjela na dovču do Chorvatska....

Jo, Verča mě psala, že se má u babičky dobře, odpočívá, Matyášek je hodnej a pomáhá jí mamka....
Asi něco na tom bude, když je v pohodě mamina, tak bude i mimčo, co? :wink:
24. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Vidím, že lilithka už má Elenku, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: Nakonec ani nebyla tak velká, jak měla Lili strach :grinning:

Holky, až půjdete na tu plastiku, dejte mi vědět :grinning: Bože, já mít prachy, tak se nechám komplet předělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Marti, gratuluju k prvnímu zubu :slight_smile: A zároveň Tě lituju, páč Verunka hned začla kousat a bolí to jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, četla jsem, že Ti malej otáčí hlavičku na jednu stranu - mně to Verda dělala taky, hodně jsem jí hrkala s hračkama na druhé straně. Jestli Ti spí na jednom boku, zkus ho dát na druhej :wink:

Paja.o: My se taky ještě neznáme, takže ahoj :wink:
24. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Zdeni, tak jakpak jsi ostříhaná? Jak jsem se dívala na fotky, jak jste byli s Kamčou na svatbě Dominice, tak jsem tě málem nepoznala, sem úplně zapomněla, že jsi je měla tak krátký :slight_smile:
Právě jsem už dala i jinak postýlku v kuchyni, abych k němu mohla z obou stran :wink:
Jo a co tchýně? :grinning: Ani ses nepochlubila :grinning:
24. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Hoja, muž na tréninku a Mates opět bojkotuje spaní, tak koncertujem sousedům, ještě chvílu to vydržím ale pak si stejně za ním půjdu lehnout, když není MM doma tak si ho můžu uspat po svým.

Ty ceny t= oparce sem tam našla od 32 - 40tis. :wink: Leni že vy sme šly všechny naráz a byla nějaká množstevní sleva jo? :grinning: Podle těch otek co tam maj to pak vypadá fakt dobře, ani ty jizby kolikrát nejdou moc vidět, každopádně lepší než ta klokaní kapsa než tam mám teď :grinning:

Leni: Ten fotbal u Vás konečně zjistím, :grinning: myslím že budou hrát i u cif. ve Švábkách, tak Vás objedu víc po tom okrese :grinning:
24. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Jééé v přátelích je Fredie prince jr. :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky...my už spíme...kde ste kdo? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Zapoměla jsem,že je pátek :wink: :wink: MM má noční...tak jsem asi jediná... :confounded:
24. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Nejsi jediná, Marti, já tu jsem. Stahuju na rajče zas pár fotek :slight_smile: U nás se už taky spí a MM si chystá sváču na zítra :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jeee...Leni...to se musím hned podívat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak ty nový vlasy ti moc sluší...je to příjemná změna :wink:
24. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Leni, mám to takový polodlouhý, sestříhaný, ale nedám to do culíku, z čehož má Verunka radost. Jo a Petr je úplně nakrátko, si na to nemůžu zvyknout :grinning: Jinak u tchýně jsme nakonec nebyli přes noc a docela v poho, byli jsme tam asi hoďku a vypadli do města a pak jsme rovnou jeli dom. Ale v pondělí tam jedem znovu a tentokrát na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pojedem i k MM babičce, ještě malou neviděla... Jsem říkala Hance, ona už je taková zmatená, takže když si uvědomí, že se nám to už narodilo, tak si myslí, že máme kluka

Hani, tak to abych začla šetřit :grinning:
24. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Marťo, jj, změna je to příjemná, blondýn už je moc :grinning:

Zdeni, ty jo, takový změny s vlasam u vás, jo? No Petě si nějak neumím představit na krátko :confused: Udělejte nějaké rodinné foto a uka :wink: Já byla s tchýní dnes na kafe a ještě platila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mimochodem, to stolování Verunky se mi fakt líbí :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Leni...Já jsem od přírody tmavovláska...tak si teď ty blond vlasy docela užívám...a taky v mých 31 letech vypadám trochu mladší :grinning: :grinning: :grinning: ...Možná :grinning:
24. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Cože? Tobě je 31? :astonished: Nooooo tak to bych ti fakt netipla, já myslela, že jsi mnohem mladší :wink:
24. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
děkuju...Ale ono zblízka je to horší :grinning: Přidávám se do toho vašeho spolku pro plastiky...já mám břicho v pohodě...ale ty stehna :angry: :angry: :angry: :angry: chtělo by to nějakou menší liposukci :sweat_smile: ta zemská přitažlivost je potvora :grinning:
24. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Marti, u mě by to chtělo spíš větší liposukci :grinning: Když já si nemůžu pomoct a žeru jak zjednaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Leni, jenom počkej, až začne stolovat Adámek... zaprasený úplně všechno :grinning: Rodinný foto udělám, hned jak bude příležitost.

Trochu se nudím, MM čučí na Angeliku, to já teda moc nemusím :unamused:
24. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Zdeni...manžel a Angelika????Tak to čučím :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Já teď po porodu taky žere jak zjednaná...ale to asi bude tím kojením...sice už vážím míň jak předtím...ale chtělo by to hoooodně spevnit :unamused: :unamused: Bohužel cvičit se nedonutím...tak se to všechno třepe a třepe :grinning:
24. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Leni.dv.: to je dobře, že se má Verča fajn, pozdravuj ji ... je pravda, že dítě jakýkoliv rozpoložení pozná, a fakt, když je v pohodě ona, tak i Matyášek ....
Zdeni, právě mám strach, kdy s tím začne, už doteď když stiskla, tak to byl děs, tak jsem zvědavá
24. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Leni.dv: vlasy suprózní, to je velká paráda, jsem na tebe zvědavá v reále ... na nějakým srazíku
24. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
JJ, mu se to fakt líbí, asi je divnej :grinning: :grinning: :grinning:

To třepání znám :grinning: Já jsem cvičit zkoušela, švica má doma orbitrek, vždycky mám velký plány a vydržím to tak 5 minut a na týden mám pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dietu zatím taky nechci držet, abych nepřišla o mlíko. Pak že prý při kojení se hubne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

nestíhám dočítat.Jen jsem to v rychlosti prolítla :unamused:
Gratuluji k lilitce k Elence :dizzy_face:

Na plastiku se hlásím taky :grinning:
24. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky, já včera cvičila sklapovačky, malá se mi normálně smála, asi si myslela, že je to nějaká nová hra ... jsem jí normálně byla pro srandu
24. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj Kači ... naposled jsem byla ve Zvonovicích, když jste byli s Tomáškem ve špitále, tak smůla
24. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Vidíš Marti...aspoň teď víš,jak malou rozesmát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratuluji k zoubku :wink:
24. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Marti (m1rti :sweat_smile: ): já mám pocit, že to Verda dělá už naschvál, bo se jí líbí, jak vždycky zařvu. Dneska byla přisátá, dvakrát se zařehtala a stiskla :grinning: Kamoška kvůli tomu dokonce přišla o mlíko, tak moc to bolelo, že asi zafungovala psychika a přetalo se jí tvořit. A se zubama je to fakt jinej level, než když stiskne jenom dásněma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky, kvůli těm našim plastikám budou muset otevřít novou kliniku :grinning:
24. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zdeni, já jí říkala, když stiskla nene, ale taky smích, si myslejí že je to zábava .... tak to mě čekají dobrý věci
Martino, díky ... ještě jsme se moc nezaregistrovaly, musím dávat pozor, při Marti/Marti jestli je to pro mě nebo pro tebe :grinning:
24. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Marti, teď je to fakt hrůza, ale počítám, že jak bude mít protiskus nahoře, tak to bude ještě horší.

No nic, bolí mě hlava, radši už do toho nebudu čučet. Tak dobrou noc :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Mě je celkem jedno,jak mi holky říkají...můžou klidně i jinak...já už jsem tě jednou dokonce potkala v Lídlu...máš moc pěknou dceru,tu starší...samozřejmě i tu mlalou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.