• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Zdeni, to je zajímavý, se říká, že když pijou, tak mají prso vlastně na jazyku, tak se ze spodu kouše špatně, horší když mají zuby horní, tak to se fakt mám na co těšit, bude po kojení, kruci
24. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Martino, to myslíš jako že jsi mě potkala v Liedlu? ... to asi nebude pravda, nebo to muselo být strašně dávno, já tam vůbec nechodím .... :frowning2:
24. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Z Pavky vyrostla ženská, i já občas koukám, co to vedle mě jde!!!! :grinning:
24. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
O Martinovi ani nemluvím (1,85 m) jsme vedle něj jak prcek
24. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Zdeni, s tím počítám, že bude všechno zaprasený :grinning: Zejména ten náš stůl u sedačky :grinning:

Tak navrhuji, co takhle ve středu srazík ve Slavkově? V zámecké? :wink: Když by bylo hezký počasí.....
24. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Leni.dv. já malou v židličce při jídle balím do utěrky, brindák je malej, a zatím jsme to celkem všechno uchránili od zničení :grinning:
24. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Marti,je to už dýl,ale myslím,že jsi to byla ty...vypadaly jste obě jako na fotkách :slight_smile:

Leni...v zámecké by to bylo super...jen aby bylo hezky :slight_smile:

Holky...dobrou...jdu za tím naším mravenečkem...nějak sebou vrtí,asi je mu chudáčkovi teplo...používáme na noc ještě široké balení,tak ho to asi moc hřeje :frowning2: :frowning2: :frowning2:

pa pa zítra :wink:
24. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Martino, tak to je možný ... Pavka je už ženská no jo ... teď mám takový protipól - Markétku, a je to správný holky, vůbec nelituju, si to užívám jak nikdy
24. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ranko děvčata, dnes to vypadá na další teplý slunný den. Já dnes balím. Zítra odjíždíme. A dnes jedeme spát ještě k MM babičce mají tam hody. Tak se mějte krásně a užívejte si víkend :slight_smile: .
Hani já v pustlu budu třeba se tam potkáme.
25. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Ali, měj se dobře na hodech, užijte si to tam .... my jsme vstávaly v 6,30 ale noc dobrá, baštění o půlnoci a pak v 5. ... Malá už byla moc unavená, tak už asi 20 minut spinká, tak jdu vařit .... ať to pak nedělám zase s ní ... to je pak daleko náročnější ...
25. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno, holky..

Koukám, že už se tu rozjela ranní diskuze :grinning:

Alčo, pěknou dovolenou a ať vám počasí přeje.. :wink:

Já za chvilku dobalím synátoroi kufr a vyrážíme na chatu za babičkama a tetama.. jéééjda, my budeme doma bez toho našeho raracha tři týdny :sweat_smile: se mi určo bude po pár dnech stýskat :angry: :grinning:
25. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky, asi nestihnu všechno ani přečíst, tak vás aspoň pozdravím a budu reagovat jen na pár věcí :wink:

Cukrovka byla docela v pohodě, výsledky vyšly super, takže žádná dietka nehrozí :grinning: Mám akorát jednoho modráka, ale není moc velikej, spíš jen krvavej. Je fakt divný, že všude je to jiný... Nechápu, jak někde nesmím jíst od 18 a někde až od půlnoci...

Veliké gratulace Lili k Elence :slight_smile: Nebyla žádný obřík, jak se Lili bála. Tak hlavně hodně zdravíčka a rodinné pohody :slight_smile:

Verča se má pohodově, to je moc dobře. Určitě ta psychika hodně zmůže ( a hodná maminka-pomocnice taky :wink: )

Katy, už jste chtěli objednat kočárek? Já to nechám až tak na polovinu srpnu. A jakou máš podložku? Dej fotečku do albíčka.

Holky, s tou plastikou bych se taky připojila. Akorát, že já jsem liposukci potřebovala ještě před těhu :grinning: Dneska jsem s hrůzou zjistila, že mám další kilo nahoru, teď to asi půjde pěkně plíživě nahoru.... Stejně, jak mi roste bříško...

Krásný víkend, já nemusím ani vařit - dneska oběd u našich, zítra u tchýně :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky, přidala jsem nějaký fotečky: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=383208
25. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Teda to je počasí, už druhej takovej slejvák ,,, MM šel hrát do Opatovic fotbal, ten bude jak KAŇA
25. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Zuzi, nejel TM taky do Opatovic hrát fotbal?
25. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jee Marti u vás prší???Řekám,kdy to dorazí do Rousínova...zatím se tu jen honí mračna a fučí jak v triskáči :slight_smile: :slight_smile:
Dívala jsem se na fotečky malje kouzelná a ten bazének :wink: :wink: :wink: závidím :slight_smile:
25. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tomulka mi do toho pořád bouchá...tak se omlouvám za ty hrubky :grinning: :grinning: :grinning:
vždycky se mu podaří něco zmáčknout a najednou je všechno pryč :angry: asi z něho bude počítačovej hacker... :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Martino, tady příšerně lilo už dopoledne, asi 20 minut, a teď další sprška, i hřmělo, jako na apríla !!! Bazén jsem objednávala na www.wiky.cz , ale byl to výprodej, mají tam i jiný i se stříškou a nejsou drahý: http://www.wiky.cz/index.php?p=detail_produkt&lang=cz&id=1407&pid=321
25. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Já s malou už k noťasu nemůžu, mlátí do toho a píšu nesmysly, jsem zvyklá psát všema deseti, a když ťukám jedním prstem, připadám si jak neandrtálec :grinning:
25. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Teda holky, koukám na Barandovu na "Soudní síň", týraná žena ubodala manžela, protože začal tlouct i jejich osmiletou dceru, je mi z toho zle, ona má uplně mezery, říká že bodla jednou a našli na něm 191 bodných ran, vyloženě jednala v afektu, dávají jí debilní otázky typu, jestli to nemohla řešit jinak atd. ... bych je chtěla vidět
25. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme odvezli našeho raráška na chalupu a jsme bez něho.. začíná nám být nějaké smutno :grinning: a to budem bez něho ty tři týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, pěkné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak jak jsme byli na té chatě, tak se tam přivalil slejvák jako prase a jednou to zahřmělo a potom hned sluníčko, takže to počasí už neví, čím by to léto zpestřilo :angry: a samozřejmě že v Rousínově ani kapka a je náádherně teplo, až na ten vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Za chvilku se chystáme do Brna, na nějakou baštu a potom máme kino.. jdem na toho Pottera (nebo jak se to píše). Co máte v plánu vy?
25. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky, díky za info ohledně té prodejny, ale já už se od včerejška na net nepodívala až teď, takže jsme samozřejmě ve Vyškově byli zbytečně.... :confounded: :confounded: No, co se dá dělat, aspoň jsme si udělali výlet.
Zkusím tam v pondělí zavolat a případně to objednat telefonicky, jestli to půjde. Uvidíme.
Já se před chvílí probudila, po obědě jsem vytuhla. Za chvíli jdu k našim na grilovačku, přijela nám babi s dědečkem z Čech, tak chvíli posedíme. MM jede do Brna na nohejbal a samozřejmě pak jdou na pivko, takže přijede až zítra.
Tak se mějte a příjemný víkend! pa
25. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojky holky, No my teĎ měly pár horkých chvilek, včera jsme sebou sekla v obchoďáku prostě jsme byla mimo sebe, takže jsme dneska vyfásly berle doufám, že je tá noha naražená a není zlomená a taky jsme polítaly doktory, naštěstí mimču nic není, ale tá noha bolí jako prase takže mě čeká týden ležení.
25. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Huj, tak sme doma, mv Pustlu teda bída, chytli sme tam bouřku tak sme jeli ještě na otočku na letišět do muzea, tam teda taky bída, za půl sta vleznýho na osobu, teda nic moc k prohlížení, pár vraků :confounded:, MM mi koupil růžu ( střílení není jeho silná stránka :o)) já vystřelila kamočce, koupili sme si dřeň a jeil dom.

Leni, ráda bych dojela do toho Slavkova, ale zrovna ve středu jde naše kára na technickou :frowning2:
25. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Marti, supr fotky, máte krásnej bazének :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, tak to objednej po netu s tím že do poznámky napíšeš že si vyzvedneš osobně, koukala sem, že má kolikrát na netu nižší ceny než na prodejne :wink:

Nic holky, jdu něco nachystat, tcháni dojeli z dovči a jejich první cesta vede jak jinak k nám, myslete na mě :rolling_eyes:
25. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
misi: Ježiš dávej na sebe pozor těhulo :astonished:

Luci: Pak písni jakej byl ten Potter, taky ho chcu zkouknout, časem plánuju Matýskovi nakoupit i knížky, přece jenom to čtený já mám radši :grinning:
25. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj!
Jsem dneska nějaká unavená bo co, akorát teda nevím z čeho :sweat_smile: Dopoledne i teď jssem byla kočárkovat a ani mě to nějak nebaví :sweat_smile:

Miši, ježiš, co tě ještě nepotká.... :unamused: Dávej na sebe pozor! :wink:

Hani, tak to je škoda, no tak v úterý??? :wink:
25. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Hani, potom ti to nějak písnu, ale zatím co jsem o tom slyšela, tak jenom to, že v té knížce je to prý lepší než v tom kině. Hodně toho prý vynechali..takže jsem zvědavá jaký to bude. :confounded: já se nejvíc těším na popcorn :grinning:

Mišičko, prosím tě, dávej na sebe pozor..ono v těch obchoďácích je to pěkně na prd. Vydýchaný vzduch atd. sama s tím mám zkušenost a né jednu :angry: takže pozor, jsi těhulka!!!

No nic, kočky tak my jedem na baštu a do toho kina. Mějte se moc pěkně!
25. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojte holky, tak malá mi dneska spala 2 a 1,5 hodiny a právě odpadla potřetí, nějaká je dneska pořád ospalá, je fakt, že jsem taky nějaká unavená ,nejsi Leni sama, asi nějaký blbý tlak, hned prší, hned slunko ... jsem tady měla známou z práce, byly jsme chvíli venku a když jsme došly domů, tak jsem byla ráda, že jsem si sedla, fakt divný ... jsem zvědavá, do kdy bude spát, už tak chodí čím dál dřív, včera v 19 hodin !!! Fakt nějaká unavená ... dnes nemáme taťku doma, dělala jsem Krtkův dort, tak jdu na něho !
25. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Miško, dávej na sebe pozor, to počasí dává zabrat, tak bacha ať jste holky zdravý!
25. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.