• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teda, jsem tu Adámka pomlouvala, jak nechce pást koníčky a dneska mi to předvedl úplně nádherně :dizzy_face: Jsem z toho měla úplnou radost, smála jsem se na něho a ona zas na mě :grinning:

Srazík by teda byl ve čtvrtek ve Slavkově :wink: Kdo chce a bude moct, tak ať se přidá :wink:
25. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky...

Misi...dávej na sebe pozor...nebo tu malou otlučeš :grinning:

Leni...nic si z toho nedělej,já jsem dnes taky nějaká K.O....a gratuluju Adámkovi k pasení koníčků :slight_smile: říkala jsem ti,že tě nakonec překvapí :slight_smile:

Hani...jak jinak...ženský jsou přece šikulky :slight_smile: co si sama neuděláš,to nemáš :wink:

Čtvrtek by byl na srazík značka ideál :wink: jsem pro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no nic,jdeme koupat a krmit...
25. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Tááááák máme po návštěvě, koupání a spí se :grinning: Dneska vyjimečně bez odporu :grinning: Maťula dostal od báby a dědy samo hračky maminka neshlehala ideálními :angry: plastovej telefon, kterej strašně nahlas řve a pouští nějakou šílenou melodii a zvuky (made in ťaman :angry: ) tak už sem vykuchala baterky bo by mi oblezla hlava a takovou zpívající žabu, která sice hraje hezky, ale lezou z ní všude ty molitanový vnitřky :unamused: . Ach jo, co na to říct, já vím že to myslej dobře, ale proč???!!!? proč kupujou hračky, který sou tak nehodný pro dítě, který strká všechno do huby :rolling_eyes:

Jinak v ten čtvrtek teda holky čekám hojnou účast jasný :grinning: Snad vyjde počásko a naše auti projde technickou abych měla v čem přijet :grinning:
25. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Už jsem taky synátora vykoupala a uložila....

Doufám, že ten čtvrtek bude fajn počasí. Aspoň bysme si vzali deky a uložili se v zámecké do parku :slight_smile: Ještě písněte, jak se vám to hodí, jestli dopoledne či odpoledne :wink:
25. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Teď hlásilli,že má být polojasno a 26 stupňů...tak snad jim to vyjde :slight_smile: :slight_smile:
mě je jedno,jestli dopoledne,nebo odpoledne...nechám to na vás :wink:
25. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
To by bylo fajn :slight_smile:
Tak uvidíme, jak se vyjádří ostatní :wink:
25. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Zatím pa pa holky...jdu se věnovat manželovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dobrou :wink:
25. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holky,já jsem zjistila, že asi neumím odpočívat, a když jo, tak žeru. Markétka od těch 18 hodin pořád spí, já teda usnula asi na 45 minut, a teď jsem sežrala 2 liberecký párky, asi prasknu, jsem prase .... v televizi h...o, tak si pouštím Sněženky a machry po 25 letech ... pak jdu do hajan
25. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Bré ranko, tak já spíš dopoledne jako vždy :grinning:
26. črc 2009 v 06:50  • Odpověz
autor
:wink: Leni: zápas ve Velešovicích nejni, Velešovice hrajou v Pustlu, tak až příští polovinu sezony

cif: MM hraje 8.11. fotbal u Vás ve Švábkách tak doufám že se potkáme :wink:
26. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojte holky, dobré ráno ... tak Markétka si noc protáhla už od těch 18 hodin, dle předpokladu, krmení každý 3 hodiny, ale jsem docela vyspaná, vstávaly jsme až v 7, tak dobrý. Markétka už zase spí, už včera byla nějaká furt unavená, ale nepřipadá mi, že by jí něco bylo, asi ta změna počasí, nebo co ...
Hani, pořád vstáváte tak brzo?
26. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
:grinning: Marti hoja, jj pořád kolem té 5-6, už sem si tak nějak i zvykla
26. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Já byla s malou před barákem a rachotila jsem schránkou, a koukám - bylo 7,20 tak jsem si taky říkala, že z nás asi mají sousedi radost(mají okna ložnice směrem k našemu vchodu), si člověk ani neuvědomí, že kolem je mrtvo a všichni spí dýl ...
26. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Nazdárek!
Tak Adámka opět vozí babička :grinning: Se mám, co? :grinning:

Hani, to je škoda, že tu nehrají, ale dojed můžeš i tak kdykoliv :wink:
26. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Leni, šak jo, jak budu mobilní... platí samo i naopak :wink: Ale tu babičku Ti fakt nezávidim :grinning:
26. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Mě babička neva, já jsem jedině ráda, aspoň si tu v klidu uvařím a uklidím :slight_smile: A malej se v kočáře pěkně prospí, babička se pokochá.... No spokojenost na všechn stranách :grinning:
26. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojky holky, tak my dneska valíme na obídek jak jsme se braly máme vyročí deset let :dizzy_face:

Jinak noha je fakt asi naražná už bolí míň :wink:
26. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Leni kdyby se babičky taky jen kochaly taky by možná byla spokojenost na obou stranách :grinning:

misi: Gratulace k výročí - tý jo to je doba :astonished:
26. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Miško, dej si něco dobrýho, pěkný výročí !!!
26. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem uatahaná z toho kina a večeře...

Hani, Potter byl super!!!! Perfektní efekty, fakt se mi to moc líbilo :wink:

Jinak jsme byli včera na večeři a já si dala dva chody :sweat_smile: ..hihi a potom střední popcorn. Jinak jsme zašli do jednoho dětského obchůdku a koupila jsem malinkaté dupajdy. Abych mimčo pro jistotu přemluvila, aby to vydrželo do konce a bylo vše o.k :grinning: :wink: jinak jsme dostali další dudlíky ve stylu kopačáku :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Míšo, gratuluju k výročí. Tý jo, deset let... jsem zědavá, jak my dlouho spolu vydržíme :grinning:
26. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Čauves holky

právě jsme přivezli nový vozík za kolo, tak dneska vyrážíme.

Marti hrál, teď se o tom s manžou bavíme, že jsi jeho manželka. Jaktože jsi nepřišla taky? Myslela jsem, že ten můj dobytek přijde zase pod obraz a celkem dobrý.
26. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Zuzi, MM jel hned po fotbale na chatu, měli tam po letech srazík s kamarádama "z mládí", po 7mi letech vykopávali slivovicu, co slíbili, že vykopou, až budou mít všichni děti .. .čekali na mýho, tak teď už to mohli vykopat ... jel tam včera v 16 hod a dojel dneska 13,30 .... ale jinak bysme jeli ..... já jsem si tady kterýsi den prohlížela vaše fotky a on je viděl, tak mi říkal, že TM dělá v lomu taky .. že ho zná. Tak jsem se ptala, jestli tam včera byl taky, tak mi až teď říkal, že jo a že jsi tam byla taky .
26. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Zuzi, vozík za kolo, jo? to jsem už viděla, to je paráda, pokud hodně jezdíváte, kamarádka to má a moc si to chválí
26. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Tak máme po obídku a byla to mˇnamka :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Miško, co sis dala dobrýho?
26. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Měla jsem nějaký steak se špenátem a slaninou a opečený bramory :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Ty jo, taková dobrota ... to si malá pošmákla!
26. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem do Alba nové dupajdy a dudlík :wink: jestli chcete, tak mrkněte..

Miši, to musela být mňamka, už tady se mi zbýhají sliny :grinning: já si včera dala zelnou polévku a potom smažený sýr s hranolkama a potom ten slíbený popcorn :grinning: M nechápal, kolik toho sním.. :sweat_smile:
26. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky, vy mě děláte chutě :slight_smile: Ježiš, já bych tak tak zašla taky na nějaký pořádný žrádýlko :dizzy_face:

MM je zase na rybách :angry: a já se nudila, tak jsem si hrála s fotkama a udělala video, kukněte do alba :wink:
26. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.