• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Leni: Kláááásnýýýýý to video :wink: Já se chystám pak zrušit alba do jednoho roku a udělat slide fotek a taky to tam plácnu :grinning:

CHutě mi děláte taky, MM šel dát auto do garáže, tak byl zaúkolován, ať po cestě koupí nějakou tu čokoládku :grinning:
26. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Luci: Ty dudlíky super :grinning: , my je měli taky modrej a zelenej, ale někam sme je zašantročili :confounded:
26. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Jo Leni jak ses ptala na FB, jo znám už stráááášně dlouho už snad ze základky :grinning: proč?

My se dnes byli v tom krásným počásku projít do zámecké, fontána fungovala, tak to bylo super, aj sme něco nablikali s tatínkem

Jinak se tady vykecávám a Mates zatím naházel do vany (momentálně největší zábava) všechno co psbíral po cestě, takže můžu lovit :angry:
26. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
U nás v komplexu se teď lidi asi domluvili či co, že jich tady pár griluje a já se můžu poz.. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak mi ten puch vadí a to jsem si myslela, že se domluvíme se známími a něco si v týdnu ugrilujeme i my, když slibují to teplo. No, uvidíme jak to ještě bude, protože to je fakt děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, teď to musí být v zámecké super :wink: taky se tam chystáme, ale až koncem prázdnin.. až budeme mít prostě Áďu doma. Psali z chaty, je tam šťastnej jako blecha a mě je už smutno :sweat_smile:

Leni, co Adámek... a babička, prochajda dopadla dobře?
26. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Hani, sem se ptala proto, že ho znám neboi spíš znala jsem. Chodil dlouho s kamarádkou, tak ji možná znáš taky.... Ale nebudu tu jmenovat :wink:

Luci, Adámek babičce skoro tři hodiny spal, takže paráda :slight_smile: A odpoledne po malým zatoužila i má sestra, tak pak vozila i ona a taky jí dvě hodiny spal :grinning: Hmmm, asi máme hodný dítě, aspoň teda zatím :grinning:
A jak to vidíš ty, přijela bys na srazík ve čtvrtek do Slavkova? :wink:
26. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
On je nějaký srazík :confused: to jsem ani nepostřehla..

Když bude zítra všechno na kontrole v pořádku a nebude ve Čtvrtek nějaký pařák, tak bych určitě dojela :wink: co máte vůbec v plánu..
26. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Caute holky!:slight_smile:

GRATULACE k Elence!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hani, máš recht, že letos to byla v Pustlu bída...
Alčo, jsem tě viděla dneska u stánku s perníkama:grinning:
26. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky, jenom vás jdu pozdravit, dočíst nestihnu.

Zítra odjíždíme k tchýni, tak pak poreferuju. Mějte se tu krásně :wink:
26. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Bré ranko :grinning: Dneska smes s Matýskem celej den, sami MM má 16ku, tak vůbec nevím co dnes dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 05:41  • Odpověz
Brý ráno!
Za chvíli malýho nakojím a zase jedeme na oční :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, on dělá i 16ky? :confused: Chudák...
27. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Leni normálně ne, ale lidi si tam vybíraj dovču, tak tam někdo dělat musí no :unamused: Ať dobře pořídíte na tom očním
27. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahojky "hojky" :slight_smile:
Tak jak se máte po víkendu?
Mně se den ode dne chce míň a míň vstávat a už to odpočítávám... :sweat_smile:
My v pátek s M zavařili 21 sklenic okurků, tak jsem ráda, že to mám z krku. V sobotu byl ten nevydařený výlet do Vyškova a včera jsme měli uklízecí den a taky jsem odpolko hlídala neteř.

V neděli se chystáme s MM do Slavkova, budeme mít 1. výročí svatby, tak se projdeme v zámecké zahradě a na obědík pojedeme do Podomí, tam kde jsme měli hostinu :dizzy_face: Taky se chytám miláčkovi upéct roládu, protože to má moc rád, ale bojím se, aby se mi to povedlo, ještě jsem ji nikdy nepekla. Sice mám podrobný popis od kolegyně, ale jak to většinou bývá, že když si člověk dává záležet a snaží se, tak to pak nedopadne..

Leni.dv, krásný video :wink: Jsi šikula!

Hani, možná to dnes bude zase na koupání, hlásí až kolem 28 st., tak vyražte někam k vodě :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky

včera jsme byli na těch kolách, najeli jsme sice jen 25 km, ale mě bolí prdel, jak po 100km :grinning:

Hodila jsem Vikinčinu fotečku, je to mazec už 5 měsíců.Zítra máme výročí 2 roky od svatby a 10 let co jsme spolu.

Jinak dnešní noc hrůza Vikinka se pořád převracela na břicho, snad 100x :angry:
27. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Zuzi, to vozítko co máte je fakt super, vy ste taková správně akční rodinka :grinning: Kde ste fotili ty fotky? Sou jak z atelieru :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Ne doma z obýváku.
Mamka včera fotila, tak jak budu mít nějaký fotky z výletu na kole , tak je sem hodím.

Hani spává Ti malej v noci na bříšku?
27. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Zuzi, jo skoro furt, na břichu a zadek vystrčenej do luftu , strašná poloha :grinning:
27. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky holky, tak noha bolí míň takže je naražená super, žadná sádra nebude :slight_smile:

Jé četla jsem něco o srazu, ale já bohužel ač bych ráda se zúčastnila tak to nepůjde, manžel mě nikam nenechá jet autem a ke všemu ani s tou nohou bych to asi ještě nezvládla řídit a on bohužel nemá čas , že by mě tam zavezl pak jel třeba k rodičů jelikož musíme dodělat něco v té koupelce aby v sobotu mohl dojít obkladač :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásím z dovolené, vrátili jsme se včera večer, ale byla jsem totálně KO, tak jsem ani nic nepsala. Jen v rychlosti nakouknu, co se tady za ten týden stalo, dočítat teď nemám čas, bo mě dneska čeká rybízová marmoška a meruňkový knedlíky a poklidit tady, je tady děsnej binec. Na chalupě bylo fajn, počasí celkem vyšlo, až na ty bouřky koncem týdne, jinak středa a čtvrtek jsme si užívali na koupáku, sice ve stínu stromů, ale stejně jsme byli spálení... jinak mě děsně bolí v zádech z toho věčnýho shýbání, tam se to prostě nedá jinak, když chce člověk trošku zkulturnit záhonky, je tam prostě pořád co dělat, ale jsu ráda, že jsme tam byli, naposledy celej týden jen sami dva... :slight_smile: Byli jsme i v ZOO Lešná, už podruhé, je to krásná ZOO, určitě se tam pak vypravíme i s prckem. MM má ještě týden dovči, tak tady ještě tento týden budu sporadicky, ale příští týden už zase začne můj každodenní rituál, snídaně u PC, a převážně celý den... :grinning: Ve středu máme 3D UZ, tak se těším, jak mrňouska zase uvidím, pak jdu na masáž, tak se taky těším. A možná zajedem do Vyškova do solné jeskyně, jinak v pátek odpoledne zase vyrážíme směr chalupa, na víkend. Takže ono ten týden uteče jak voda.
Všechny mooooc zdravím, jdu vás zkusit v rychlosti přečíst a přihlásím se asi až navečer, pokud MM zase nebude okupovat PC, tak se nezlobte, že zatím nebudu reagovat...
Krásný pondělí všem!
27. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Brý ráno, holky...

to bude dneska zase pařák. Už teď je u nás skoro 21C :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to máme teploměr ve stínu.. už to vidím v týdnu, jak budu zase zavřená doma.

Hani, vím, že se to tady už probíralo, ale co že to dělá ten tvůj manžel?

Leni, pěkné video.. a ať na tom očním dopadnete dobře a Adámka moc dlouho netrápí :wink:
27. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak jsem vás nedočetla, to je absolutně bez šance, musím začít něco dělat...

Mišičko, moc moc gratuluju k výborným výsledkům a holčičce!!! To je krásná zprávička, že čekáte zdravý miminko!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky jsem mezi řádky přečetla, že Lilithka už má malou na světě? Tak moc moc gratuluju! :wink:

Veru, snad už je Ti líp, hrozně mě mrzí že Tě to mateřství tak vyčerpává, musíš prožívat asi muka... :frowning2: Ale pořád doufám, že to bude dobrý!!! Malej je určitě Tvůj miláček, určitě nejseš krkavčí matka a mateřskej cit je v Tobě zakořeněnej... :wink:

Leni, pěkná barvička vlasů!

Albíčka si prohlídnu jak bude víc času, ale určitě máte krásný fotečky. :wink:

Luci, to je dobře, že jsi byla na pohotovosti, když jsi pořád špinila, taky bych jela. A na NT screening je dobře, že ses objednala, říká se, že jsou to přesnější výsledky, než v tom 16tt. Držím palce, aby bylo vše OK.

Páji, takže postýlka už objednaná, jo? Super... :wink: Mně to teď čeká, nějak jsem z toho vyjela, z těch představ, co chci nakoupit a kde, ale ono se to zase rozjede. :grinning:

Taky jak to tak čtu o tom kojení a vůbec o starání o miminka, tak mě naskakuje husí kůže a neví, jestli to vše zvládnu, ale je super, že tady už je tolik zkušených maminek, že se člověk může poradit... někdy z toho mám strach, ale snad se to poddá...

Plánujete srazík ve Slavkově? Ve čtvrtek jsme chtěli jet s MM někam na výlet, nebo na koupák do Slavkova, tak nevím nevím, jak to se mnou bude... ale od příštího týdne mám zase víc času, MM už bude v práci... Chci si tu jeho dovču užít co to jde, je to naposledy, co jsme o dovolené sami dva...

Holky nezlobte se, ale prozatím se loučím, ještě nakouknu a snad dočtu zbytek... páá!
27. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Leni, co očička malýho, už je to lepší? To mě mrzí, že má takové potíže... :frowning2: Tak snad to už konečně bude lepší!
Bavily jste se tady i o postýlkách a povlečení, co jsem tak letmo přečetla.. budu vás muset pak doříst ještě pořádně.
Leni, mám dotázek... když si Pája objednala ten kojící polštář z netu, je ještě volný? Jestli jo, koupila bych ho od Tebe... :wink: Ty můj obchůdku... :wink: :slight_smile:
Taky se dneska objednám na test cukrovky.. Páji, dopadla jsi asi dobře, že?
Luci, to je mi líto, že TM tak vyvádí, ale já na koupák chodím, teda teď jsme byli, a byla jsem celou dobu ve stínu a nohy si čvachtala v malým bazénku pro dítka. Až mi bylo vedro, šli jsme domů. NEchápu, proč bys měla být zavřená neustále doma, a proč Tě TM ještě tak stresuje, že až se něco stane, abys za ním nechodila.. co to jsou za kecy???? :angry: V klidu mu fakt řekni, že děláš vše v klidu, že se nedřeš, že na sebe dáváš pozor, což je snad jasný i jemu... ale že být doma pořád zavřená přece není normální... člověk fakt dělá to, na co se cítí a co mu tělo dovolí, takže když je Ti vedro, jdeš domů, když je Ti fajn, zůstaneš venku... přece neděláš dobrovolně vše pro to, abyste o vytoužené mimi přišli, proboha...

Taky vítám nové tváře! :wink:
27. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Jo Katy, a ta fotografka se mi normálně vůbec neozvala, takže budu asi bez profi foteček. :frowning2:
27. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj lenajsku, vítám tě zpět z dovolené...

koukám, že jste se měli s M suprově :wink: to je moc dobře.
Ohledně MM to už řešit nebudu, ten další den jsem začla z toho akorát tak špinit a tak jsem mu řekla, že se už hádat prostě nechci a ani nebudu. Měl jenom strach, aby se mi s toho vedra neudělalo někde špatně, když mělo být až 35C, takže na druhou stranu ho chápu, ale na tu první si říkám, proč být pořád zavřená jenom doma. Každopádně jsme si promluvili a je to už dobrý :wink:

Jinak na ten screening jdu a hrozně se těším, jak to všechno dopadne. Snad to bude všechno o.k
Jdeme na to Veveří, akorát nevím ke komu, protože jak jsem se tam objednávala, tak semnou mluvila zrovna taková nepříjemná paní, že jsem se ani neodážila se zeptat na Vlašína. :confounded:
27. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Luci, to je dobře, že jste si to vyříkali... tak snad už to bude v pohodě. Chápu ho, ale citově vydírat Tě teda nemusí... :unamused:
A já na screeningu taky nebyla u Vlašína, ale uvidíš, třeba budeš zrovna u něj. Já taky neměla na objednání žádnou nepříjemnou paní, ale kdo ví, třeba neměla zrovna svůj den... Pak na ten velký UZ v tom 16tt už jsem se objednala přímo k Vlašínovi. Jo Luci, dívala jsem se Ti do albíčka na ty dudlíky s obrázkem kopačáku, kde jsi je koupila? Je sháním... :slight_smile: A dupajdy krásný. :wink:

Leni... video nádherný, tady u toho řvu... :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Lenajsku, ty dudlíky jsme dostali od známích a koupili je v Brně. Tady je občas taky mají-myslím u nás v Rousínově, tak kdyby je náhodou měli, zavolám ti a koupila bych ti je :wink:
27. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj Lenajsku, vítáme tě zpátky z dovči :slight_smile: Takže jste si užívali?
Zkus té fotografce písnout ještě jednou. Musela zapomenou ti odepsat nebo něco, protože mně tehdy psala obratem. Někdy člověk jak to neudělá hned, tak se mu to pak vykouří z hlavy. Být tebou, tak se ozvu ještě jednou a když by zase nic, tak to teprv vzdám.

Luci a kdy, že jdeš na ten screening? Příští týden nebo až ten další?

Na srazík jste si vybraly teda pěkně teplej den, prý mají být ve čtvrtek zase třicítky. Nejlíp bude asi na koupáku
:slight_smile:

Leni.dv, tak ať máte z očního jen lepší zprávy :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Katy, na ten screening jdu až 11.Srpna :confounded:
27. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Holky, nevíte jak moc dlouho dopředu používala Verča to její EPI-NO?
27. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Katy ahojky, dalo by se říct, že jo, že jsme si užívali, jak pracovně, tak odpočinkově.. a je fakt, že jsem tam totálně přišla na jiný myšlenky, kdyby se mimčo neozývalo kopanečkama a hejbáním, tak snad ani nevím, že jsu těhotná, až na tu žáhu, co mě zase trápí a ty záda.. :slight_smile:
Teď jsem se objednala na cukrovku, je to tady na poliklinice ve Slavkově, takže kousek od baráku, 6/8 v sedm ráno. Budu se muset večer taky hodně najíst.. :slight_smile:
Luci, až 11/8? Nemali dřív termín, co? Tam je fakt našviháno. To budeš kolikátej tt?
Katy, myslím že Verča ho používala 8 týdnů před porodem, ale většinou se používá 6 týdnů... uvažuješ o něm? Já přemýšlím, jestli nebude stačit masáž hráze... teda stačit, stejně si myslím, že mě budou muset nastřihnout...
A už uvažujete kočky o prohlídce porodnice?
Luci, to bys byla moc hodná, kdybys natrefila na ty dudle u vás v Rousínově, pro ty nejmenší dítka, ju? A kdyby byla modrá barva, nebo něco pro chlapečky, bylo by to fajn... :wink: Díky!!
27. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
A Katy, ještě jí písnu, díky. :wink:
27. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.